Skoči na vsebino

MotoGP 2017 - splošno nabijanje


exclan

Priporočene objave

pred 3 minutami, builder pravi:

dobro se ve, kdo je druga violina prvenstva:D

že dolgo:lol1:

za prve violine se tudi ve, če ni prvak MM, je JL, če ni JL. je MM:P

razmišljanjej o polovično polnem kakanju je nesmisel,ker Rossiu se mora, dobesedno, vsrat:lol1:

 

:jezik:

ne razumem te, skoz trdiš da Rossijevemu kolegu mečejo polena pod noge, dobi slabši materila itd...pol pa s polno ritjo Jlo zmaga...ne razumem, daj razsvetli me. A pol je jamaha nagajala Jloju in bo sedaj Vinialesu al ne? Dej prosm, k pol bom lažje spal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte, tkole je to vse skupi. Če zmaga 2, pol je to smola 1, če zmaga 2 večkrat, pol je neki slabga pr motorju 1, če zmaga zmeri 1 pol je vse v redu, če mi 1 ni všeč, pol ni nič v redu, če mi je všeč 2 in zmaga, je spet vse v redu, če mi nista všeč oba, pol je zmeri vse v redu, dokler en od njiju ne zmaga in posledično, če sta mi všeč oba, pa samo en zmaga, pol je pa ...... ja, jeba je pol a ne ?

Men je sam fajn, kadar je dobra dirka in je veliko prehitevanja ter fer igre..Po, še kokice pozabim jest, pa pir se mi segreje, pa same jebe :blush:

 

Aja ... pa Rossi mora pol tut zmagat, da lohka kokice dokončam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

ne razumem te, skoz trdiš da Rossijevemu kolegu mečejo polena pod noge, dobi slabši materila itd...pol pa s polno ritjo Jlo zmaga...ne razumem, daj razsvetli me. A pol je jamaha nagajala Jloju in bo sedaj Vinialesu al ne? Dej prosm, k pol bom lažje spal :P

 

ne pomaga, da ti razlagam, ker si Rossi fan in ne moreš razumeti, če bi razumel, neb bil Rossi fan:smoke:

Yamaha ni nikoli nagajala, je pa pustila, da otrok dela, kar hoče:P A tudi kljub temu, mu ni uspelo, se pravi, še je upanje, da dobro zmaguje zlo:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, builder pravi:

ne pomaga, da ti razlagam, ker si Rossi fan in ne moreš razumeti, če bi razumel, neb bil Rossi fan:smoke:

Yamaha ni nikoli nagajala, je pa pustila, da otrok dela, kar hoče:P A tudi kljub temu, mu ni uspelo, se pravi, še je upanje, da dobro zmaguje zlo:D

se pravi, po tvojem so pri Yamahi bolj kratke pameti, k jim mulc ukazuje?

a recimo ne bi še take vzporednice potegnil na Hondo, tam jim ukazuje drug mulc?

A mogoče opaziš v tvojih izjavah izmišljena dejstva, al ti gre sam Rossi tok na kurac da kuješ teorijo zarote?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

se pravi, po tvojem so pri Yamahi bolj kratke pameti, k jim mulc ukazuje?

a recimo ne bi še take vzporednice potegnil na Hondo, tam jim ukazuje drug mulc?

A mogoče opaziš v tvojih izjavah izmišljena dejstva, al ti gre sam Rossi tok na kurac da kuješ teorijo zarote?

ta drugi mulc pri Hondi, zmaguje in podira rekorde:P

Hondi ali Yamahi ne moreš ukazovat, lahko pa imaš privilegiran status v moštvu, zaradi talenta in rezultatov ali finančnega zaledja, oziroma sponzorjev:smoke:

opažam tudi svoja izmišljena dejstva, zavesa v garaži Yamahe, menjava proizvajalca gum sredi sezone, preprečitev Stonerju prihod k Yamahi,... 

ja, kujem teorijo zarote proti otroku:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

se pravi, po tvojem so pri Yamahi bolj kratke pameti, k jim mulc ukazuje?

a recimo ne bi še take vzporednice potegnil na Hondo, tam jim ukazuje drug mulc?

A mogoče opaziš v tvojih izjavah izmišljena dejstva, al ti gre sam Rossi tok na kurac da kuješ teorijo zarote?

Nekdo vidi samo tisto,kar hoče,pa tudi,če je tisto veliko manjše od  tistega,kar vidi večina.A ni fajn,da se nekdo tako živcira zaradi osebe,ki ga ne mara,vsaj nasmejiš se ko take pišejo.   :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Cartman pravi:

ker otrok? tamau? un z 99 oziroma 3×prvak?

 

ziher učinkovito razložiš šlepar, razložit situacijo se ti pa zapleta...

Rossi je šel od Yamahe in kot otrok prjoku nazaj:D

priznam, imam probleme z "folkom", imam namreč IQ 152, večkrat zmerjen, zato pričakujem logičnost sklepanja sogovornika, my bad:P

se bom v bodoče potrudil, da vsakega naslovim z imenom, ker vidim, da ste Rossi fani v težavah:lol1:

 

 

pred 23 minutami, Marcel-F pravi:

Nekdo vidi samo tisto,kar hoče,pa tudi,če je tisto veliko manjše od  tistega,kar vidi večina.   :OK:

drži

:lol1:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, builder said:

Rossi je šel od Yamahe in kot otrok prjoku nazaj:D

priznam, imam probleme z "folkom", imam namreč IQ 152, večkrat zmerjen, zato pričakujem logičnost sklepanja sogovornika, my bad:P

se bom v bodoče potrudil, da vsakega naslovim z imenom, ker vidim, da ste Rossi fani v težavah:lol1:

 

 

drži

:lol1:

Dej navad se usej vejce postavlat. Med 1,52  15,2  in 152 je ful razlike.

 

Dejstvo je, de Rozman pr Yamahi samo kima, in uzame kar mu ponudijo. Politika in upliv sta pase, dirka za manj kot Jorge on marc, prnese vec dnarja, in par sezon spet resno ogroza prvake.....pr njemu je isto vprasanje kot pri Pedrosi. Koga pa dat na motor? Mladga in dobrega? Moto2 se vozi 6 sezon. Prvaki so bli Elias, Bradl, Marquez, Rabat in Zarco. Trije so pokazali ful malo. Enako malo je pokazal Pol Espargaro in po moje bo podobno tud z Rinsom. Miller experinent se je koncal klavrno....nocm nit vedet kolk bo sesul Lows, in za #29, k sm ga koval v zvezde, je ratalo tud jasno de je delc od prve klase......ne vem. Men bi blo cist fajn ce bi tastar lani nehal. Pa ni. In bo spet nevarn za naslov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, builder pravi:

Rossi je šel od Yamahe in kot otrok prjoku nazaj:D

priznam, imam probleme z "folkom", imam namreč IQ 152, večkrat zmerjen, zato pričakujem logičnost sklepanja sogovornika, my bad:P

se bom v bodoče potrudil, da vsakega naslovim z imenom, ker vidim, da ste Rossi fani v težavah:lol1:

 

 

drži

:lol1:

In kje si si ga kao meril da bilo 152...sam sem bil dvakrat na psihijatriji na merjenju in nikoli ni bilo tako natačno! Verjetno so ti zmerili telesno višino!

Aja verjetno s kakim programom na pc...hehe ene vas tudi laži tolažijo

12195777_10204978903379608_6385461643943614223_n.jpg

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, builder pravi:

Rossi je šel od Yamahe in kot otrok prjoku nazaj:D

priznam, imam probleme z "folkom", imam namreč IQ 152, večkrat zmerjen, zato pričakujem logičnost sklepanja sogovornika, my bad:P

v milibarih ali fahrenheitih?

pred 3 urami, sesir pravi:

In kje si si ga kao meril da bilo 152...sam sem bil dvakrat na psihijatriji na merjenju in nikoli ni bilo tako natačno! Verjetno so ti zmerili telesno višino!

od jajc do konc glavce..v mm ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, thumper pravi:

v milibarih ali fahrenheitih?

od jajc do konc glavce..v mm ..

On je visok okoli 152 cm od pet do vrha glave

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Demon pravi:

Pa je še vedno VEČJI, kot Rossi!:ras::jezik:

Kaj hočeš rečt,da sem jaz pigmejec?

Ko sva z Rossijem stala skupaj ni bilo neke razlike!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, sesir said:

Kaj hočeš rečt,da sem jaz pigmejec?

Ko sva z Rossijem stala skupaj ni bilo neke razlike!

Po višini (centimetrih) verjetno ne, upam samo, da je tvoj karakter bil veliko "višji" od Rossijevega. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Demon pravi:

Po višini (centimetrih) verjetno ne, upam samo, da je tvoj karakter bil veliko "višji" od Rossijevega. :OK:

Žal sem se le slikal z njim in ga ne poznam osebno...

Osebno sem oz poznam od svetovnih dirkačev le Lorisa Capirosi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaah da nekdo z takim iq-ujem dobil toliko lepih odgovorov na tisto, kar je napisal bi se vprašal kje so ga izmeril pa, da res niso pripisali kako 0 zraven!

dejstvo je da itaq ne boš razumel kaj ti forumaši hočejo povedat zaradi tvojega iq-ja pa druge dimenzije kejr se nahajaš.

Popravljeno . Popravil exclan
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, exclan pravi:

hahaah da nekdo z takim iq-ujem dobil toliko lepih odgovorov na tisto, kar je napisal bi se vprašal kje so ga izmeril pa, da res niso pripisali kako 0 zraven!

dejstvo je da itaq ne boš razumel kaj ti forumaši hočejo povedat zaradi tvojega iq-ja pa druge dimenzije kejr se nahajaš.

tebe še jez ne razumem, pa rešim logična vprašanja, ki jih znajo rešit samo 2% zemljanov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, builder pravi:

tebe še jez ne razumem, pa rešim logična vprašanja, ki jih znajo rešit samo 2% zemljanov :D

Yamaha zaposluje svetovalce. Baje jih rabjo za nasvet kako obrzdati Doctorja :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dej builder no, zdej si ze svoj iq privlekel v motogp? :lol1: Ob takih komentarjih bi lahko napisal tudi 190, pa ti nebi verjeli.... :P  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DinDiin pravi:

A dej builder no, zdej si ze svoj iq privlekel v motogp? :lol1: Ob takih komentarjih bi lahko napisal tudi 190, pa ti nebi verjeli.... :P  

nism jest kriu, če sem prepameten:D,

z 190 si pa že fejst poseben, "malo" bolj kot jaz in bi za Rossia sigurno vprašal, "Kdo je to?":lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, builder pravi:

nism jest kriu, če sem prepameten:D,

z 190 si pa že fejst poseben, "malo" bolj kot jaz in bi za Rossia sigurno vprašal, "Kdo je to?":lol1:

Nekak tak bilo ko so imel uni " mensa" na racelandu karting...vsi vozijo trening in potem postavijo na štart za dirko.In prižge se rdeča luč na semaforju,zatem zelena in visoko intelegentna bitja še vedno stojijo...

No nisi povedal od kje ti tako natačna številka?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, builder said:

tebe še jez ne razumem, pa rešim logična vprašanja, ki jih znajo rešit samo 2% zemljanov :D

Normalno, k ostalih 98% normalnih se ne ubada z njimi... Boooooring, sem ti ze napisu :-) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!