Skoči na vsebino

Nemčija - Schwarzwald; Avstrija - Dachstein


Scarabeo 500

Priporočene objave

a pa imajo tile dost en mesec, da prestavijo vse ure ob menjavah zimski/poletni čas?? :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, drmr69 pravi:

a pa imajo tile dost en mesec, da prestavijo vse ure ob menjavah zimski/poletni čas?? :)

Menda pokličejo na študentski servis že teden dni prej:lol1:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super! :OK: Že dve leti imam splanirano Schwarzwald turo, pa še kar čaka...  Zdaj bom dobil še kakšne nove ideje za oglede. Z veseljem čakam nadaljevanje in lepe fotke :photo:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

 

http://www.rossfeldpanoramastrasse.de/en/panorama-street/photo-gallery/

tole nista prepeljala? je lep razgled na Orlovo gnezdo.

to je nemški GG...

Ne, je pa v planu. Včasih je fajn, da ne gre vse po načrtu - imaš vzrok, da se vrneš. Super cesta, ja.

Pa še ena super lepa cesta z naravo https://goo.gl/maps/9nKawjRtkGR2 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 11. 2016 at 19:58, Scarabeo 500 pravi:

Gesause National park, Wildalpen – cesta 24, Mariazell, Erlaufsee…

Zadnji dan sva obvozila nekaj prelazov in večino večjih jezer (Hallstattersee, Postalm, Wolfgangsee, Mondsee, Attersee, Traunsee. Na trenutke sem mislil, da sem na Jadranu sredi največje sezone. Takrat ti je jasno zakaj avstrijci toliko zaslužijo s turizmom.

Pot domov sva imela namen prevoziti preko Velikega Kleka, vendar je naju orkanski veter odvrnil od tega. Na vsej poti sva imela cela dva dni dež. Dva peklensko vroča dneva in ostale dni relativno zimske glede na poletje. Upam, da za mano ne pride še kakšna položnica J.

Pot domov.

 

Dobrodošli v Sloveniji, deželi slabih cest.

 

Tako pa sva doma. Lepo je bilo.

Sedaj bo že kmalu december. Midva pa še ne veva, kam naslednje leto. Če ima kdo kakšno idejo, na dan z njo. :)

Scarabeo

mogoče pa v maroco visoki atlas

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Tedybear pravi:

Hitri

Lahko označiš in deletiraš slike.....in tako recipliras samo besedilu.

Se pridružujem temu pozivu, pa že nekajkrat je bilo to povedano. Dajte prosim tisti, ki replicirate nek post, ki vsebuje veliko fotografij, le te v svoji repliki pobrisat, da se ne vlečejo naprej kot zašpelane klobase...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Scarabeo 500 pravi:

Sedaj bo že kmalu december. Midva pa še ne veva, kam naslednje leto. Če ima kdo kakšno idejo, na dan z njo. :)

Scarabeo

Tako se citira besedilo z ogromno slikami. Še dobro, da @hitrii nisi citiral celotno stran ! :slap:

Kam bi lahko šla? 
Za vaju mi je najprej prišel na misel, NORDKAPP v kolikor še nista bila.

 

 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
On 24. 11. 2016 at 7:58 PM, Scarabeo 500 said:

Sedaj bo že kmalu december. Midva pa še ne veva, kam naslednje leto. Če ima kdo kakšno idejo, na dan z njo. :)

Konec aprila gresta lahko z nama na Korziko. Potem greva pa poleti ti in jaz do Mongolije (Indije). :)

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DL650 pravi:

@Scarabeo 500 torej, je že padla kakšna odločitev? Plani že nastajajo?
 

Slow je pa Car. Prva fura je bila v Nemčijo, druga pa bo do Mongolije :OK:. Sicer je na prvi turi iskusil skoraj vse kar je možno.

Vsako leto ta čas je že bila ideja. Letos pa še nič. No, saj zima se je šele začela :).

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Slow je pa Car. Prva fura je bila v Nemčijo, druga pa bo do Mongolije :OK:. Sicer je na prvi turi iskusil skoraj vse kar je možno.

 

Hahaha ..... Slow ima že trdo kožo, kot star prekaljen motorist. Upam, da se ne bo tako odpravil v Mongolijo, kot so se nekje eni v Črnobil. Drugače pa, verjamem, da nimaš idej, ker po vseh teh tvojih (vajinih) avanturah je res težko še nekam iti, razen kam daaaaaaleč .....  tak iz glave je še nekaj destinacij za vaju, morda Taiwan, Madagaskar , Papa Nova Guineja, Nova Zelandija , Guatemala ...

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!