Skoči na vsebino

Kolenčkanje - ali je zato oprijem boljši?


Gost

Priporočene objave

to bo uporabno šele potem ko bo cartman na kolenih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, thumper pravi:

to bo uporabno šele potem ko bo cartman na kolenih..

js mislim, da je večkrat "na kolenih" s podobnim problemom kot mi ostali.....zlo težko je potem ustat :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Dr_Jakob pravi:

Kulenčklat je treba, ker.. 




pićke dol padajo.

hmmm.pol tu tiči vzrok,da nekateri z fleksom brusijo kolenčnike..in v tem,da sem moje stare lahko menjal z nepobrušenimi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, sesir pravi:

hmmm.pol tu tiči vzrok,da nekateri z fleksom brusijo kolenčnike..in v tem,da sem moje stare lahko menjal z nepobrušenimi?

Itak. Ženska nasprotnega spola postane humidna, ko zagleda grdega, starega, ledrastega, smrdečega, neobritega mudela na drek mopedu s podrajsanimi koleni.... DRKDRKpress

 

Kaj šele, ko vidi v živo, kako dotični mudel spelje the ovink na ridama. Poplave, vam povem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Dr_Jakob pravi:

Kulenčklat je treba, ker.. pićke dol padajo.

 

pred 5 urami, Dr_Jakob pravi:

Itak. Ženska nasprotnega spola postane humidna, ko zagleda grdega, starega, ledrastega, smrdečega, neobritega mudela na drek mopedu s podrajsanimi koleni....

Sem tud jaz pogledal tisti filmček od kiri-ja .. ne ti men pička! :twak:  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
pred eno uro, maus pravi:

Ućim se po skici, da bom znau sploh ovinek spelat :huh:

IMU.jpg.69c476a9a547abf8b71a7fb9eaf544a7.jpg

sm si že u četrtek pod čelado govoru te čudne izraze .. še dobr, da mam čelado, da me ne slišjo k pod čelado tulm : zdj je KLCM @ KTRC ..... prihajam do KIBC .... u jebote .. a se bo izšlo ... kje je že ta kurac od KTRC ... ne pičing .. to sem že dau v začetku ovinka ... u wilija me vziguje ... U JEBOTE  ... sliding control dela ... jupi .. preživu sm ovinek ... 

in pol vse takoj ponovit v naslednjem ... pismu .. smo se na kavi ustavl sm biu ćist brez glasu ... ampak jebiga .. enkrat se je treba naućit kolenćkat :P

 

dobro tebi k maš tak motor, da te razume,.........moj teh kratic še ne pozna........jih pa ponavljam redno, da če bo kdaj drugi motor, da bom vsaj jest že prej znal :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

Ućim se po skici, da bom znau sploh ovinek spelat :huh:

IMU.jpg.69c476a9a547abf8b71a7fb9eaf544a7.jpg

 ..... prihajam do KIBC .... 

E vidiš, tu te je skora zjebalo....KIBC očitno še ne obstaja, imaš na voljo "zgolj" KIBS. Še dobro, da si sploh ovinek speljal ob tako veliki napaki :jezik:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, skalaprava pravi:

E vidiš, tu te je skora zjebalo....KIBC očitno še ne obstaja, imaš na voljo "zgolj" KIBS. Še dobro, da si sploh ovinek speljal ob tako veliki napaki :jezik:

 

no viš... zarad tega nism drajsu s kolenom ... :P

no .. sj sm ... ampak ne tko elegantno, kot bi morau :jezik:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri kolenčkanju je najbolj pomembno to, da se ne naslonimo preveč na koleno, ker v tem primeru bi se zmanjšala "vertikalna obremenitev" obeh koles (pnevmatik) in tako bi moped lažje zdrsnil in skupaj z nami padel po tleh.

Verjetno bi ta bolj sodila med globoke misi ... :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega moj spomin še ni izbrisal. Prvič sem kolenčkanje izven dirkališč (moto GP, ...) videl na eni izmed delavnic varne vožnje Maksi, ko smo vozili okrog stožcev postavljenih v krogu in ena "punca" je takrat okrog teh stožcev celo kolenčkala in zaradi tega sem to poizkusil tudi jaz, naverjetneje najprej na Novem Marofu in kasneje tud na javnih cestah ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, RobiRoberto pravi:

Tega moj spomin še ni izbrisal. Prvič sem kolenčkanje izven dirkališč (moto GP, ...) videl na eni izmed delavnic varne vožnje Maksi, ko smo vozili okrog stožcev postavljenih v krogu in ena "punca" je takrat okrog teh stožcev celo kolenčkala in zaradi tega sem to poizkusil tudi jaz,   na javnih cestah ... :blush:

Objestnež:smoke:

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ko prideš do Paklenice slečeš kombinezon in mora tko zgledat 

590ac8f588037_kolenkanje.jpg.8b5eafcf95142aa32bed3cbf23d0d4a4.jpg

vse ostalo je brezveze :huh: 

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, maus pravi:

ko prideš do Paklenice slečeš kombinezon in mora tko zgledat 

590ac8f588037_kolenkanje.jpg.8b5eafcf95142aa32bed3cbf23d0d4a4.jpg

vse ostalo je brezveze :huh: 

:ninja: 

Ne veš,da se na parketu ne sexa oz imaš po sexu na parketu takšna kolena....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, sesir said:

Ne veš,da se na parketu ne sexa oz imaš po sexu na parketu takšna kolena....

Kakšen parket pa maš ti? :O Prej preproga al pa slama. Ostalih kolenčkanj se pa ne grem, pa zato nimam nč bolj on topic za povedat :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Sem zadnjič moji (sovoznici) s kombinezona snel kolenčnike, saj veste, nižja teža mopeda, boljš pospeški pa to...

In je pizdila. Pa sem ji lepo pojasnil, da jih jaz imam zgolj zato ker občasno flikam gumo, pa je lažje na njih klečati :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!