Skoči na vsebino

Pomoč glede uveljavljanja garancije


Shadow_Wiz

Priporočene objave

Zdravo fantje, rabim vašo pomoč glede kaj naj naredim. 

Zgodba. 5 mescov nazaj sem kupil rabljenga opla astro. Ker nimam pojma o avtih predvidevam da me je nategnu ampak pustmo zdej to. Pred kratkim imam avto na servisu in mi mehanik reče da mam zasvinjano mašino od olja in naj peljem avto tm kjer sem ga kupu in uveljavim garancijo. Naredim omenjeno in pravi človek da bo treba počakat da pošlje zahtevek. Čakam, in vse kar dobim je telefonski klic da je zavrnjeno in da če hočemm loh plačam 670evrov da mi ga oni popravjo. Spet omenim, da sm šajba glede avtov in rečem da hvala lepa nasvidenje. Potem pa me začnejo ljudje spraševati če sm vidu karkoli kar bi nakazvalo da je zavrnjeno. Prosim prodajalca da mi pošlje nalog napak k so jih poslal na car garantie. čakam 14 dni in naredim 9 klicov v to prodajalno preden se lastnik odloči da je preteklo dovolj časa da me neha jebat u glavo. Ko dobim dopis dobim predlog da zahtevam še kopijo od zavrnjene prošnje. Pošljem še to in od takrat naprej totalni mrk z njihove strani. 

1 uprašanje: Ali sem sploh upravičen do kopije zavrnjene prošnje od car-garantija?

Če je kšn majstr k bi loh me mal razsvetlil okoli tega bi vas prosu za odgovor....

prilagam še opis napak k so bile zavrnjene na cargarantiju....domnevno?

 

napake: 

1. TESNILO POKROVA VENTILOV

2. CEV ODUŠKA

3. POVRATNI VOD

4. 4X TESNILO

5. 4X GRELNA SVEČKA

6. 1x pozicijska luč 

_________________________

to je blo naračunano 672 evrov.

---------------------------------------------

 

Za vse odgovore se vam zahvaljujem .

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

On 26/11/2016 at 11:23 AM, Shadow_Wiz said:

Zdravo fantje, rabim vašo pomoč glede kaj naj naredim. 

Zgodba. 5 mescov nazaj sem kupil rabljenga opla astro. Ker nimam pojma o avtih predvidevam da me je nategnu ampak pustmo zdej to. Pred kratkim imam avto na servisu in mi mehanik reče da mam zasvinjano mašino od olja in naj peljem avto tm kjer sem ga kupu in uveljavim garancijo. Naredim omenjeno in pravi človek da bo treba počakat da pošlje zahtevek. Čakam, in vse kar dobim je telefonski klic da je zavrnjeno in da če hočemm loh plačam 670evrov da mi ga oni popravjo. Spet omenim, da sm šajba glede avtov in rečem da hvala lepa nasvidenje. Potem pa me začnejo ljudje spraševati če sm vidu karkoli kar bi nakazvalo da je zavrnjeno. Prosim prodajalca da mi pošlje nalog napak k so jih poslal na car garantie. čakam 14 dni in naredim 9 klicov v to prodajalno preden se lastnik odloči da je preteklo dovolj časa da me neha jebat u glavo. Ko dobim dopis dobim predlog da zahtevam še kopijo od zavrnjene prošnje. Pošljem še to in od takrat naprej totalni mrk z njihove strani. 

1 uprašanje: Ali sem sploh upravičen do kopije zavrnjene prošnje od car-garantija?

Če je kšn majstr k bi loh me mal razsvetlil okoli tega bi vas prosu za odgovor....

prilagam še opis napak k so bile zavrnjene na cargarantiju....domnevno?

 

napake: 

1. TESNILO POKROVA VENTILOV

2. CEV ODUŠKA

3. POVRATNI VOD

4. 4X TESNILO

5. 4X GRELNA SVEČKA

6. 1x pozicijska luč 

_________________________

to je blo naračunano 672 evrov.

---------------------------------------------

 

Za vse odgovore se vam zahvaljujem .

 

LP

Po moje se lahko obrneš direktno na Car Garantie upravljanje s pritožbami:

http://www.cargarantie.si/servis-in-podpora/poiscite-pravega-sogovornika/

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!