Skoči na vsebino

Priporočene objave

pred 5 minutami, SF pravi:

Ne. Kar naj razčistita zadevo, ker tam baje res nekdo krade erekcije... Upam, da bodo barabo še pravi čas ujeli! Hehehehe

jp mamutove solze, js bi komot spal med dvemi nagimi babami, pa se zihr neb nč zgodil :P (razn med njima, to pa tut ni tko slabo)

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

jp mamutove solze, js bi komot spal med dvemi nagimi babami, pa se zihr neb nč zgodil :P (razn med njima, to pa tut ni tko slabo)

 

Ja Ce bi mele Kabel s stromom v rit stekano bi zdaj ponoci slo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, stuhec pravi:

Ja Ce bi mele Kabel s stromom v rit stekano bi zdaj ponoci slo

A si ti to s kablom že probu? A pa deluje. :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, gusar pravi:

A si ti to s kablom že probu? A pa deluje. :lol1:

Nisem se zuni spal pri -10

ce Pa bi, bi sigurno vedel Kako je ta s kablom,  brez nje sigurno ne bi spal. :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za spalno vrečo priporočam tole (dobro mamutovalsko preiskušena):

http://woodtrekker.blogspot.si/2014/05/us-military-modular-sleep-system-mss.html

V njej je tudi pri -12 toplo/vroče, zaradi modularne sestave pa je uporabna tudi za manj mrzle pogoje. Nove se dobi za cca. 200,00 EUR, rabljene pa mnogo ceneje - Ebay.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sport Directu imajo na zalogi cel kup zimskih spalnih vreč, ki naj bi imele extrem na -25, cena 36€. Verjetno niso narejene za 10 let, ampak lej, za ta dnar se sploh ne splača ukvarjat z različnimi "madeindomaspacano" izdelki.

 

Za Mamutovalne Pussyje tudi v vijolični barvi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a snežne topove ste že nabavili al bote žurali med zvončki in marjeticami? :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, DAMI34 pravi:

a snežne topove ste že nabavili al bote žurali med zvončki in marjeticami? :P

Spet slončki med zvončki? :ras: Vrit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nism vrjeu da je zaloga, sem takoj danes šibnil v sport direct koper, jih imajo 3 police, ampak vse na tistih policah 5m+ od tal zato jih verjento nikoli prej sploh nisem opazil. In ne it po spalno vrečo z ruzakom ima konkreten fi. sem jo ko betak tlačil potem v 30l ruzak. 

Ni zelo "mumijska" je kr komot pri sopalih pomoje še preveč. (bom videl kolko časa rabi vs un zrak okoli podplatov da se ogreje)

no in če si hoče kdo naročiti preko neta je še ceneje:

http://sl.sportsdirect.com/gelert-hibernate-400-s-bag-781066

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam da za mirno in udobno spanje dodaš še eno ornk spalno podlogo (po možnosti penasto) in pa alu reševalno folijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bom naredil dovol velike torbe imam že samonapihljivo za spodaj.

Na koncu bo motor še tadnja stvar ki jo bom rihtal :D štrik za okoli gum imam tudi že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, GizmoFighter pravi:

Oj...ta spalka iz linka ni ista...model, ki ga Jaka dr.Jakob navaja je Gelert 400DL...jih imajo, vsaj v Celju. 400S ni dovolj za konkretne razmere...

NOOOO!!!

Izdal si moje pravo ime!! AAAAAAAAAAAAAA, izdajaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/24/2016 at 7:52 PM, GizmoFighter said:

Oj...ta spalka iz linka ni ista...model, ki ga Jaka dr.Jakob navaja je Gelert 400DL...jih imajo, vsaj v Celju. 400S ni dovolj za konkretne razmere...

Jaz mam Gelert Elen 300, ki je po specifikacijah slabša od te 400 DL, pa me letos in lani ni niti približno zeblo. Spal sem v motorističnem spodnjem perilu. Verjamem pa, da bi moral kaj oblečti spodaj, če bi bila taprava zima in temperature močno pod ničlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš spalke nič bat ob ognju je tak toplo da je že prevroče. Spat pa itq nemoreš ker pohorci žagajo celo noč :) !DSCN9563.avi

Ideja za tiste ki neveste kaj bi montiral na gumo! (Nož ma taprav za na mamuta  Rambo)  za govedno in slanino rezat bi kar bil! več v videju! :) Seveda če sploh bo kaj snega!

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče vas pridem pogledat ... tile podatki o nabavi spalk, šporhetov, špag, nožev in podobnih zadev je zame prezahtevno :) :smoke:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, celjan89 pravi:

Če nimaš spalke nič bat ob ognju je tak toplo da je že prevroče. Spat pa itq nemoreš ker pohorci žagajo celo noč :) !DSCN9563.avi

Ideja za tiste ki neveste kaj bi montiral na gumo! (Nož ma taprav za na mamuta  Rambo)  za govedno in slanino rezat bi kar bil! več v videju! :) Seveda če sploh bo kaj snega!

 

 

Nojšč ma manjši kot jaz.

Ideja ni slaba, simpl bi se jo dalo celo izboljšat, samo tele jermeni se mi zdijo precej drag hec? Niso?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Dr_Jakob pravi:

Nojšč ma manjši kot jaz.

Ideja ni slaba

Se nisi nič pohvalil z njim!

Slaba ni če pa nebo snega nam pa ne koristi prav dobro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take ki tako grdo govorijo o pomanjkanju snega bi bilo treba banat takoj če ne še prej ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem kaj si hotel stem dosežit trenutno je sitoacija takšna :) Edino če hočeš slišat sladko laš! Drugače pa časa je še dosti vrjetno ga bo kaj no!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sneg bo.. s skeptiki pa opravimo tako , da jih povabimo gor.. rajš moped zrihtej tko kot je treba da ne bo kakšnih presenečenj pa "nism vedu - nism mislu" ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!