Skoči na vsebino

Zdravniška stavka


Bmflar

Priporočene objave

pred 3 urami, skalar36 pravi:

In kaj sva midva naredila proti temu my frend!? Nič. Lepo se voziva z motorji in si želiva da njajin mehurček lagodnega življenja ne poči. Taki smo. 

Ko bomo pa drugačni me pa pokliči, pa germ s tabo!

Se strinjam samo gobcamo akcije pa ni in ni,en drugega gledamo , kdo bo prvi naredil korak. Ta cas pa so nam zj***** cel zdravstveni sistem in državo. :angryrant1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kua je Dr. Mr. Lonely, stavkate, stavkate ..... :blush:

Pejte v privat sektor, pa stavkajte ceu lajf, če vam paše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, HD-Dyna pravi:

Kua je Dr. Mr. Lonely, stavkate, stavkate ..... :blush:

Pejte v privat sektor, pa stavkajte ceu lajf, če vam paše :P

A si ti kej pil?  Jaz nisem dohtarca. :angryrant1: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalar36 pravi:

In kaj sva midva naredila proti temu my frend!? Nič. Lepo se voziva z motorji in si želiva da njajin mehurček lagodnega življenja ne poči. Taki smo. 

Ko bomo pa drugačni me pa pokliči, pa germ s tabo!

Jaz naredim veliko ,toda za sebe , ker za mene nobeden nič ...........sem že večkrat bil pri raznih predstojnikih klinik in jim po domače mamico jeb...... ne boš vrjel , kako se hitro uredijo zadeve ko omeniš medije in imaš argumente ....

Samo vidim starejše ljudi , moje starše , tiho in trpijo , čakajo nečloveške vrste itd .......npr . samo meni so dokazano zajebali koleno , pa nobenemu nič , zajebali op kile in tako moram še to ponovit itd .....

Jaz sem vedno za akcijo ,samo če  misliš da bom paradiral pred parlamentom se motiš ,to je za ovce !!! 

Sem pa vedno ,da se zberemo pred hišo v kateri stanujejo odgovorni ........

pred 21 minutami, dr.looney pravi:

Se strinjam samo gobcamo akcije pa ni in ni,en drugega gledamo , kdo bo prvi naredil korak. Ta cas pa so nam zj***** cel zdravstveni sistem in državo. :angryrant1:

No , ko nehaš gobcat pokliči , jaz sem se že boril proti državi večkrat , tudi tako da so me pospravili na polni penzion ........:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkle mamo :P

Korupcija v zdravstvu

Došao seljak kod doktora i čeka na red.  Prođe čitav dan u čekanju, izađe doktor i kaže:

“To bi bilo sve za danas,  imam važan sastanak, svi neprimljeni moraju doći sutra.”
Seljak će na to:

“Čekaj malo, šta da radim sa ovolikim pečenjem?”
Doktor mu namigne i kaže:

“Vi  sa pečenjem sačekajte još malo, a svi ostali kući.”
Odoše svi, doktor  prozove seljaka i pita:

“Gde je pečenje?”
“Doktore, strašno me peče kad  pišam...”

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/3/2017 at 2:21 PM, skalar36 said:

In kaj sva midva naredila proti temu my frend!? Nič. Lepo se voziva z motorji in si želiva da njajin mehurček lagodnega življenja ne poči. Taki smo. 

Ko bomo pa drugačni me pa pokliči, pa germ s tabo!

kaj pa lahk nardiš? Sej se noben ne premakne, tud če so zdravnika ustrelili. Pač počli so ga. Ja, je bil naporen in nor pacjent. Pa zašuštrajo 15× preplačane instalacije pa folk umre. Jasno črno na belem, narisan zajeb. nič. Kaj pol? nardimo table s kartona, pa se spustimo na janševski nivo, pa lajamo in šetkamo gor pa dol?

 

plebs ima volilno pravico. nič drugega. izvolimo ljudi, ki naj bi jim zapali in ki naj bi delali v narodovo korist. za dobro plačo. Pol mi reče, če kej veste prijavte organom.....a še njihov đob nej delam? 

 

občutek dobivam, da je edini resn protest spakirat kufer. pa nimam jajc. spakirat in odpičt nekam kjer nimajo državnih bank darsa teša železnic.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Cartman pravi:

kaj pa lahk nardiš? Sej se noben ne premakne, tud če so zdravnika ustrelili. Pač počli so ga. Ja, je bil naporen in nor pacjent. Pa zašuštrajo 15× preplačane instalacije pa folk umre. Jasno črno na belem, narisan zajeb. nič. Kaj pol? nardimo table s kartona, pa se spustimo na janševski nivo, pa lajamo in šetkamo gor pa dol?

plebs ima volilno pravico. nič drugega. izvolimo ljudi, ki naj bi jim zapali in ki naj bi delali v narodovo korist. za dobro plačo. Pol mi reče, če kej veste prijavte organom.....a še njihov đob nej delam? 

občutek dobivam, da je edini resn protest spakirat kufer. pa nimam jajc. spakirat in odpičt nekam kjer nimajo državnih bank darsa teša železnic.....

Ironija je v tem, da je večini v redu, zato pa trpimo bedastoče, zato nimamo jajc spakirat, ker bomo povsod drugje še večji pajaci ... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!