Skoči na vsebino

Košarka NBA - Dončić - Dragić - Čančar


ArcaneWater

Priporočene objave

Ne vem, Luka je odličen, ampak ekipa zgublja .... Preveč zgrešenih metov, odstotek je res porazen :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Bmflar said:

Ne vem, Luka je odličen, ampak ekipa zgublja .... Preveč zgrešenih metov, odstotek je res porazen :blush:

Luka mora zamenjat klub naprimer v L.A Lakerse to je klub ki ima tradicijo osvajanja prstanov upam da ne bo tako neumen in ostal v Dalasu ker tu bodocnosti ni.Nima skom igrat Porzingis ni nobena okrepitev je povprecen igralec ,lastnik Dalasa gleda bolj na svoje zepe kako s cimanj vlaganj  osvojitev Prstan kar se ne bo nikoli zgodilo.Dalas ni bil nikdar sampionska ekipa razen 1x ne vem kako jim je uspelo osvojit 1 prstan.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boston ima tudi tradicijo :hmm:

Tole siljenje zvezdnikov ala Harden -KD- Kyrie (Davis-Lebron-...) mi sploh ni všeč... teh navez bilo kar nekaj. Dončič ima nekaj več... asistence. Pomoje bi bilo dovolj, nekega ziheraškega centra. Sladke sanje Greek Freek, ki je malo nezadovoljen ali Drummond ali malo težje Embid.

seveda, če pa ni vlaganj, potem pa itak, mu nebo zmanjkalo ponudb...

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ima Luka kar nekaj dobro plačanih svetovalcev, da mu svetujejo kako in kaj ;) 

lahko mu pa pišem, da naj malo prebere MS, mogoče najde kakšno dobro idejo za nadaljevanje svoje prihodnosti :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, maus said:

Mislim, da ima Luka kar nekaj dobro plačanih svetovalcev, da mu svetujejo kako in kaj ;) 

lahko mu pa pišem, da naj malo prebere MS, mogoče najde kakšno dobro idejo za nadaljevanje svoje prihodnosti :huh: 

Sej tudi Nowitzki je imel svetovalce pa je gnil v Dalasu od 1998 do kraja karijere.Dvomim da so mu svetovali ostani v Dalasu.Od tega mu je ostalo da je postet v dalasu in nic drugega a si opazil da ga Ameriski komentatorji kaj omenjaj.Luka tak igralec kot je mora pobrat par prstanov ce hoce bit zapisan v zgodovino kosarke.

 

18 minutes ago, mladench said:

Pomoje bi bilo dovolj, nekega ziheraškega centra. Sladke sanje Greek Freek, ki je malo nezadovoljen ali Drummond ali malo težje Embid.

Ja tocno tako samo to se u Dalasu ne bo zgodilo tece 3 leto Luka se zaje... igrat z povprecnezi,ker ta Porzingins je precenjen.Ostali pa kot je dan najveckrat ga nimajo.Ce izuzamemo Luko iz ekipe ta ekipa Dalasa ni sposobna dobit 10 tekem v celi sezoni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Spasku pravi:

Sej tudi Nowitzki je imel svetovalce pa je gnil v Dalasu od 1998 do kraja karijere.Dvomim da so mu svetovali ostani v Dalasu.Od tega mu je ostalo da je postet v dalasu in nic drugega a si opazil da ga Ameriski komentatorji kaj omenjaj.Luka tak igralec kot je mora pobrat par prstanov ce hoce bit zapisan v zgodovino kosarke.

Ibro je reku, da gre v Milano zato, da ga vzdigne ... preprosto je biti državni in evropski prvak, če imaš same zvezdnike... in ekola ... Milan je prvi na lestvici...

Enako se je godilo Kopitarju in ekola ... ima dva prstana in brezvezne ekipe iz kalifornije, ki nima pojma o snegu ...

Itak igrajo za dnar ... kok bi bil vreden drugje, je pa vprašanje ... včasih je bolje biti petelin na vasi, kot vrabćek v mestu ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, maus said:

kok bi bil vreden drugje, je pa vprašanje

To sploh ni vprasanje  ce bo hotu bo podpisal pogodbo s katerim koli klubom

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
On 8/24/2020 at 8:13 PM, Snečer said:

Po moje je nekaj hudo narobe s košarko, če v playoffu vsaka ekipa nasuje 130 pik+ :)

Košarke brez obrambe se ne da gledat, jaz sem še iz stare šole, Dončić pri vsakem metu s korakom nazaj za moje pojme naredi korake.

Obrambe praktično ne vidiš in je ni, samo nabijanje statistike.

Pri nas ga medije umetno povzdigujejo v Jordan klaso, pa je še daleč od tega, danes so drugi časi, gležnje pri 21ih ima uničene, v dallasu bo stagniral, drugje pa se mi zdi da ga nočejo, da imajo radi črne atlete. Po moji oceni je že dosegel svoj vrh, višje na more, dokler je na hamburgerjih.

Itak pa ni naš, ampak je bolj "Marjanovićev", kar da vedno vedeti.

Se nebi ravno strinjal glede obrambe ko je Wilt Chamberlain dal 100 košev  na tekmi New York Knicks - Philadelphia Warriors je bil rezultat 147: 169 kakšna obramba je bila to,pa tudi 100 košev ne bi dal pri rezultau mislim okrog 60 je zacela publika navijat da hočejo 100 vse je šlo na njega.V danmašnjem času ni variante da nekdo da 100 košev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

so pa "luštna" ekipa, klapa. Čančarja pa lepo pitajo v ameriki. Se je kar potegnil. Še dec ratu.

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, mladench pravi:

so pa "luštna" ekipa, klapa. Čančarja pa lepo pitajo v ameriki. Se je kar potegnil. Še dec ratu.

Prepelič je stroj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Snečer said:

nekih presežkov ni bilo, je eno lepo banano fasal

v nedeljo je prava tekma

Igral je toliko kot je bilo potrebno 21 minutah je to dosegel skupaj z ostalimi so jih razbili in če bi igrali resno do kraja verjamem da bi nabili poljakom vsaj 50 razlike.:panic:

Doncic was still able to make the game look in slo-motion at times as he posted a 18 points, 10 assists and 6 rebounds line while resting much of the fourth

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LeBroncic je zalitev za Doncica. Poharal! Ker norc je se dosegel TripleDouble z 30+ pikami za repko? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

1 hour ago, ChilliPalmer said:

LeBroncic je zalitev za Doncica. Poharal! Ker norc je se dosegel TripleDouble z 30+ pikami za repko? 

Se strinjam  Le Bron lahko čisti copate dončiču ne vem kaj vidjo u Le Bro... ti Ameri :hmm:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Spasku pravi:

 

Se strinjam  Le Bron lahko čisti copate dončiču ne vem kaj vidjo u Le Bro... ti Ameri :hmm:

prinašalec prstanov je in črn, nba je črnski šport

a kot vidimo, se je ta primat končal

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!