Skoči na vsebino

Košarka NBA - Dončić - Dragić - Čančar


ArcaneWater

Priporočene objave

Mičo ni računal da nas bodo sodniki  v par situacijah ravno toliko oškodovali da smo zgubili 1 x koraki koš Fr in še en par situacijah ,pri zadnjem koš bi lahko sodnik pogledal posnetek ker tako na brzinu se ne vidi če je pravilno blokiran .Fr trener bi moral dobit tehnično napaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Spasku pravi:

Mičo ni računal da nas bodo sodniki  v par situacijah ravno toliko oškodovali da smo zgubili 1 x koraki koš Fr in še en par situacijah ,pri zadnjem koš bi lahko sodnik pogledal posnetek ker tako na brzinu se ne vidi če je pravilno blokiran .Fr trener bi moral dobit tehnično napaka.

tipično,če ne zmagate so pa sodniki krivi,al dvorana pretopla,al žoga jajčasta...najbolši na svetu nej bi raj košarko igrou ne pa se kregou s sodniki....prepotenten je do amene...isto k njegov fotr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To Grut. 

Pol življenja sem špilal košarko, delal licenco za sodnika in trenerja...sicer dooolg nazaj, pa mislim, da o tem športu nekaj vem.

Krivec za poraz je Luka. "Najboljsi igralec turnirja" na treh najpomembnejsih tekmah da po 12 do 16 pik.???? Ima pa skoraj triple double.??? Koju ku..c. Pa ni mali na igrišču zato, da podaja, ampak da trga mrežico na obroču. Zato še niti toliko ni dober, da bi se na Mirogoju poklonil Draženu. Un je trpal 40+, pa v odlocnih trenutkih zakljuceval sam. Tudi zato, ker je bil atlet. Dončič je sicer neverjetno inteligenten, ampak ko ga držijo na distanco iztegnjene roke, je nemočen. Znano je, da ima eksploziven  dribling v desno, zato so ga obrambni silili v prodore na levo.  S tem so zaceli Nemci, nadgradili Španci, uspeli pa Francozi. In, žal, bodo uspeli tudi Avstralci.

Jebiga...EU basket ni NBA show za publiko, ki jo zanima čips in pepsi...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa nekaj zanima..

koliko reprezentanc je dosedaj na olimpijskih igrah pri prvi udeležbi doseglo 4-to mesto ?? a ??

hrvaška 1992 , litva 1992 , mehika 1936 , poljska 1936 , rusija, srbija in črna gora .. pa amerika .. 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi 4. mesto bo odličen rezultat.

Ampak v tej Tekmi s francozi je šlo marsikaj narobe v sami igri.

Kakor je že Tedybear omenil da je Luka zatajil v 2. polčasu. 

Zgrešenih 10 prostih metov

Francozi so nam podelili 10 "banan". 

Zgubili smo skok tu se vidi da so francozi bolj atletski.

Dragič in Murič sta tud zatajila.

Met z 3 je tud bil slab.

Sodniki so bli samo pika na i.

Na koncu pa ni tako slab rezultat kakor je bila igra, ampak tekma je zgubljena.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj me popravi kdo če se motim - ampak če bodo 4-ti smo na število prebivalcev med prvimi 3-mi vseh časov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

To Grut. 

Pol življenja sem špilal košarko, delal licenco za sodnika in trenerja...sicer dooolg nazaj, pa mislim, da o tem športu nekaj vem.

Krivec za poraz je Luka. "Najboljsi igralec turnirja" na treh najpomembnejsih tekmah da po 12 do 16 pik.???? Ima pa skoraj triple double.??? Koju ku..c. Pa ni mali na igrišču zato, da podaja, ampak da trga mrežico na obroču. Zato še niti toliko ni dober, da bi se na Mirogoju poklonil Draženu. Un je trpal 40+, pa v odlocnih trenutkih zakljuceval sam. Tudi zato, ker je bil atlet. Dončič je sicer neverjetno inteligenten, ampak ko ga držijo na distanco iztegnjene roke, je nemočen. Znano je, da ima eksploziven  dribling v desno, zato so ga obrambni silili v prodore na levo.  S tem so zaceli Nemci, nadgradili Španci, uspeli pa Francozi. In, žal, bodo uspeli tudi Avstralci.

Jebiga...EU basket ni NBA show za publiko, ki jo zanima čips in pepsi...

Kla se čist strinjam s tabo,v vsem...pa še neki me je zelo motilo skozi celotno olimpijado in pred njo...vedno je bilo govora samo o dončiču,dončič bo popeljal slovenijo v finale,dončič bo to,dončič bo uno,itd...reprezentanca ni samo dončič,in to je zame velika žalitev do ostalih igralcev....ja v tej tekni je totalno odpovedal,na žalost...

Popravljeno . Popravil Grut
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej tekmi je žal odpovedal tudi selektor ???.

Na koncu je vse skupaj izgledalo, kot igra po prekrokani noči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Grut pravi:

Kla se čist strinjam s tabo,v vsem...pa še neki me je zelo motilo skozi celotno olimpijado in pred njo...vedno je bilo govora samo o dončiču,dončič bo popeljal slovenijo v finale,dončič bo to,dončič bo uno,itd...reprezentanca ni samo dončič,in to je zame velika žalitev do ostalih igralcev....ja v tej tekni je totalno odpovedal,na žalost...

To "poveličevanje" Dončića mi nikoli ni bilo všeč. Lepo se spomnimo Evropskega zlata, dejansko nam ga je Prepelič prinesel, ko je Dončić hladil gleženj.

Danes je imel zmago na roki in spet, takšen prodor se zabije... težje ustavijo in ponavadi je foul.

Prepelič, Blažič, kot smo videli Čančar, Zoki, Tobey.

Prava poteza je npr. bila da smo uvozili Tobeya namesto nerodnega Omića, pa tudi Vidmar je bolj nerodne sorte.

Dimec, tak bom rekel, nekaj malega je pokazal, ampak pri tej višini, to mora iti na obroč, da lomi. Samo eno takšno zabijanje v koraku smo videli, odlično, a tega je bilo premalo.

Tobey idealen, podoben Randolphu, meče trojke, lovi žoge, zabija...

Se mi zdi, da je bil Dončić preutrujen, da ja kartanje pustilo svoj davek :)

Vsekakor izjemen uspeh, a domov "morajo" prinesti bron, to so zaslužili, toliko smo pokazali.

Zmanjkal je en koš, to se moramo zavedati, 2 piki bi danes prinesli norenje na ulice...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

Verjetno imas prav. Ampak KDO čez pol leta sploh še ve, kdo je bil ( v katerem koli sportu) četrti.

Jaz ..pa še kdo . Pravzaprav me prav ne briga za ostale. 

Premagali so svetovne podprvake in prvake.  Francoska ekipa nas prekaša po višini. Bolj izkušena in starejša..

Glede na današnje komentarje mi je kar malo žal da niso izpadli pred četrtfinalom.. bi jih zgleda "požrešneži" bolj cenili..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipicno! Spet en kup pametovanja, kdo je kriv in tako naprej...  Francozi so krivi. Slabsi napad, ali obramba niso VEDNO zato, ker nekdo (nasi v tem primeru) ne zna, ne more, je utrujen, selektor ne zna itd...  Nasprotnik je tudi faktor. In v tem primeru so Francozi vnovcili vse svoje znanje, trud, in treninge in visoko ekipo, tako kot to pocenjo nasi in vse ostale ekipe, ki niso po juhi priplavale... Tule pa spet ena sama kureceva negativa... Luka je pa precenjen itsd...  Ja, in svojo mezdo pa dobi zaradi dobrodelnosti. MS ekspertizem spet!

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo bron, bo res odlično!

Tudi če bi premagali Francoze, USA ne bi. Tako smo imeli 2 možnosti: srebro ali bron! 

To je za nas izjemen dosežek!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, KARMEN1 pravi:

 

Tudi če bi premagali Francoze, USA ne bi. Tako smo imeli 2 možnosti: srebro ali bron! 

 

Se ne strinjam... imeli bi vsaj možnost se pomeriti z njimi, tako se pa pač ne bomo ...

če čebula ne bi imela če, bi bila ninđa :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, maus said:

Se ne strinjam... imeli bi vsaj možnost se pomeriti z njimi, tako se pa pač ne bomo ...

če čebula ne bi imela če, bi bila ninđa :huh: 

Če bi TETA imela K...C, nebi bila TETA, bi bil STRIC.

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Erikcslo pravi:

Če bi TETA imela K...C, nebi bila TETA, bi bil STRIC.

če pri besedi KAVA zamenjaš samo štiri črke, dobiš PIVO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!