Skoči na vsebino

Iskanje motorja


imker

Priporočene objave

Pozdrav,

po daljšem časovnem obdobju(15 let) bi si rad v prihodnosti nabavil motor.Zanimata me predvsem dve znamki in sicer BMW(ne nujno R oznaka) in KTM.Motorno kolo bi ostalo pri bajti verjetno slabo desetletje v kolikor bom tako dolgo tlačil zemljo:twak:.Meni najbližja grupa motorja omenjenih znamk je TURER in TURER SPORT/ADVENTURE.Kupil bom vsekakor nov motor zato me zanima katerega mi priporočate člani foruma saj nekateri vozite prav takšne , ki so v mojem ožjem izboru(GS 1200,XR1000,R1200R,R 1200 RS//KTM 1290GT).Ob slednjem se mi vsekakor cedijo sline.Moje karakteristike so naslednje;

-višina 180 cm

-50% vožnje v duetu

-letno cca6-10 000km

-cena/oprema med tema dvema znamkama

Fino bi bilo, da z obema nogama dosežem do tal in da je v bližini kakšen dober serviser ki ne gleda samo kako ti izpuliti denar ampak da za njega tudi kaj naredi.Hvala za odgovore LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, imker pravi:

Pozdrav,

po daljšem časovnem obdobju(15 let) bi si rad v prihodnosti nabavil motor.Zanimata me predvsem dve znamki in sicer BMW(ne nujno R oznaka) in KTM.Motorno kolo bi ostalo pri bajti verjetno slabo desetletje v kolikor bom tako dolgo tlačil zemljo:twak:.Meni najbližja grupa motorja omenjenih znamk je TURER in TURER SPORT/ADVENTURE.Kupil bom vsekakor nov motor zato me zanima katerega mi priporočate člani foruma saj nekateri vozite prav takšne , ki so v mojem ožjem izboru(GS 1200,XR1000,R1200R,R 1200 RS//KTM 1290GT).Ob slednjem se mi vsekakor cedijo sline.Moje karakteristike so naslednje;

-višina 180 cm

-50% vožnje v duetu

-letno cca6-10 000km

-cena/oprema med tema dvema znamkama

Fino bi bilo, da z obema nogama dosežem do tal in da je v bližini kakšen dober serviser ki ne gleda samo kako ti izpuliti denar ampak da za njega tudi kaj naredi.Hvala za odgovore LP.

Naštel si cilje, ne karakteristike, kako bo, boš pa hitro sam videl.

Po moje najbolje BMW GS, najbolj izbrušen diamant, servisi vsepovsod, ni da ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!