Skoči na vsebino

V tople kraje JUŽNA AMERIKA


menih

Priporočene objave

pred 3 urami, Cartman pravi:

Zase se mi zdi, de tud loto in eurođekpot nebi kompenzirala primanjkljaja cojones za kej tako epskega. 

 

Menih, hvala za fotke, pa srečno in varno naprej

js bi pa takoj šel, 2 leti, pa me ne bi bilo doma :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Cartman pravi:

Zase se mi zdi, de tud loto in eurođekpot nebi kompenzirala primanjkljaja cojones za kej tako epskega. 

Eurođekpot bi ti pokriu tudi strošek za enepar moto frendov, pa mehanika, spremljevalni Landrover, fizioterapevtko...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menih , če ni skrivnost bi lahko še mal o finančni plati .....to je rak rana vseh nas  ,ki bi obrnili svet z motorjem .....hvala , lp 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, Kmet2 said:

Menih , če ni skrivnost bi lahko še mal o finančni plati .....to je rak rana vseh nas  ,ki bi obrnili svet z motorjem .....hvala , lp 

 

ih kaj. v južni ameriki je benz cca1€, pa računaj. če uzameš 100-130€/dan+čezoceanski transferji. ne boš falil 30%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Cartman pravi:

 

ih kaj. v južni ameriki je benz cca1€, pa računaj. če uzameš 100-130€/dan+čezoceanski transferji. ne boš falil 30%

Vseno bi rad mnenje nekoga ki je to izkusil na lastni koži in ne monitorju .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

Vseno bi rad mnenje nekoga ki je to izkusil na lastni koži in ne monitorju .....

Mnenje damo lahk surferji. Menih bo podal dejstva. :P Upam de me bo skurcal in oznerjal z razsipnezem. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T

pred 3 urami, Cartman pravi:

Mnenje damo lahk surferji. Menih bo podal dejstva. :P Upam de me bo skurcal in oznerjal z razsipnezem. 

Ne ne zakaj bi te zk..... taksni   so   zazeleni tu   dol      sej si napisal 30 procentov gor dol  , enmu od obeh strank  bo ze vsec   vazno da sta obe strani zadovoljne

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratko in lepo si povedal    o denarju   , je tudi veliko drugih  primerjav    za katere slovenci mislijo da so  potrebne  v njihovem zivljenju.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi samo vprašal, a se bolj splača prevoz motorja v Južno Ameriko ali tam najeti motor? V tem primeru bi bilo verjetno potrebno v vsaki državi najeti drug motor in se vmes prevažati z javnimi prevozi?

Avtorju pa res :worship:

....zame so to trenutno le sanje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!