Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

16 hours ago, skalar36 said:

strupeno kačo v tošlnu, da ga ne upa odpret, da ga slučajno ne pič. Ja, sm šou pa sam.

Evo,jest sem bil ob 4rih na omv v Postojni ,pa glih se stiri eure sem mel v toslnu,tko da bi ti lahko dal za kofe pa krof.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, luxsa pravi:

Evo,jest sem bil ob 4rih na omv v Postojni ,pa glih se stiri eure sem mel v toslnu,tko da bi ti lahko dal za kofe pa krof.:OK:

Čak, čak...tole si bom pa zapisu, da nam slučajn pozabu....ker bo še velik priložnosti, da boš častil ;)

Si že reku!

pred 9 urami, discover0709 pravi:

bravo za vožnjo po takem mrazu, jaz ko dam svojega iz garaže pa ga malo vžgem me sosedje samo gledajo in si mislijo glej tega norca kr motor vžiga pa tak mraz je ......kaj bi šele rekli če bi se peljal. hahahahaha

Oh. To je bila moja 4 furca letos. Sliku sm samo včer, ker ponavad sm len za slikat. Drugač  pa BMK, sosedi pa vsi...ko se mi zalušta in mam cajt se pelem...kaj si pa folk misli, je bolje, da oni ne vedo, kaj si mislim jaz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Janezs pravi:

Do Črnega Kala, in nazaj čez Pivko.

Ene par slik iz akcije:

Sem te srečal točno ob 16.00 pri Megadomu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, notranc pravi:

Sem te srečal točno ob 16.00 pri Megadomu.

A si bil na motorju? Ne spomnim se, da bi koga pozdravil. Sem gledal tisti znak za 50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Janezs pravi:

A si bil na motorju? Ne spomnim se, da bi koga pozdravil. Sem gledal tisti znak za 50.

Z avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, fishy pravi:

 

p.s.

a gdo ve kako se naredi google photo sphere?

sm ze isku in nalozu aplikacijo cardboard, sam dela slike samo v horizontali, gor in dol ne mors gledat

ce gdo rabi sm nrdu eno v tej cerkvi...

Za photosphere. Če imaš androida 6 pa gor.

Pojdi v fotoaparat > način > tam si zloudi photosphere (prostorski posnetek), če še nimaš. To ni isto kot panorama.

Poslikaj tisto kar hočeš. Nato pa lahko pomoje to sliko odpreš v kateremkoli 360 vr playerju . Jaz imam tegale. Z VR očali valjda je najboljš, ker si k d bi biu tam. Naprimer google cardboard, ali pa samsung gear VR.

Meni dela sem probal.

Lp

Popravljeno . Popravil Janezs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!