Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2017


Dr_Jakob

Priporočene objave

Ti nas še kar nerviraj. Bomo zdržal.:D 

Sem že včeraj hotel vprašat pa kaj boš dol delal sam. In to cel dan.  Zakaj se sprašujem. Celo življenje samo delam in sploh ne znam uživat. Prav problem imam s tem. 

Hvala za odgovor.:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Rogerg pravi:

no zdej se smej... tkoj so ti jo nalimal :kva1:

Še več jih bi bilo. To sliko sem dobil takoj, ko sva se odpeljala na mesenger! Paparazzi od najinih otrok! :)   Nisva  bila edina na cesti! Lovil sem enega GSa a so mi Borutovi kolegi preprečili njegovo slikanje. Hoteli so samo videti norca, kateri se v teh temperaturah vozi naokrog. Njegove prve besede so bile, če se mi žena nič ne smili, da jo vozim okrog po mrazu! Ne, sem dejal, upam, da se je bom tako hitro rešil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ne vem če bo padlo še v letos (ampak bo majkemi), prvi sonček in grem na cesto. :ras: (moram še popravljen vijak oilerja testirat, pod mus)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas bo po napovedi v nedeljo 11 stopinj. Skrajni čas za zadnjo letošnjo vožnjo ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Ella pravi:

@DAMI34 kje je to? ....jaz bi tudi...

To je samo nekih 20km od tebe (NG) pa do zdaj še nisi bila na tem res lepem placu? Ampak, nikoli ni prepozno za odkrivanje zanimivih kotičkov naše domovinice...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

To je samo nekih 20km od tebe (NG) pa do zdaj še nisi bila na tem res lepem placu? Ampak, nikoli ni prepozno za odkrivanje zanimivih kotičkov naše domovinice...

Ne, nisem še bila (shame on me...), sem šele začela odkrivati ta del Slovenije...sem šele par let tu in večinoma je bila služba na 1.mestu:dry:

Nič več...saj služba mi še vedno pobere večino časa ampak za vse kar mi ga ostane sem pa na motorju!

Zato pa tudi pridno sledim temu forumu in špijoniram kam vse se vozite ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Ella pravi:

Ne, nisem še bila (shame on me...), sem šele začela odkrivati ta del Slovenije...sem šele par let tu in večinoma je bila služba na 1.mestu:dry:

Nič več...saj služba mi še vedno pobere večino časa ampak za vse kar mi ga ostane sem pa na motorju!

Zato pa tudi pridno sledim temu forumu in špijoniram kam vse se vozite ;) 

NG je odlično izhodišče tako pozimi kot poleti. Pozimi do morja, Sistiana, Portopicollo itd, poleti v Dolomite al pa dolino Soče in naprej in v vseh letnih časih: KRAS. vedno lep, vedno 1000 poti, miljon ovinkov za trening....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, običajno je tu najtopleje in odličen start point za izlete. 

Zaenkrat se vozim bolj po približno znanih cestah...Tolmin, Bovec, pa čez Vršič in Predil, malo do Kranjske gore, pa proti Idriji, Col, Ajdovščina, malo na morje-čez kras, pa seveda Planina, Postojna...manjkajo mi pa taki vmesni bonbončki :P 

Še malo...februarja, če ne pada dež se že začne ogrevati in potem malo bolj pogumno na izlete v neznano ali pa enostavno karto v roke in adios:quad:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!