Skoči na vsebino

Martina Roman


Roman ATHD

Priporočene objave

pred 14 urami, Roman ATHD pravi:

Rekapitulacija stroškov:

Trajekt od 280 do 350 EUR

 

Koliko časa vnaprej so kupljene te karte?

Trenutno je za odhod 15.4. cena 700€ (kabina na morje, motor + 2)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

trenutna situacija je taka, da je za letošnji odhod v Maroko, še nekaj prostora.

3 motorji se nam še lahko priključijo.

V kolikor vas zanima, mi prosim pošljite vaš mejl.

Hvala.

Lp

Roman

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za termin od 15.04.2017 do 01.05.2017 smo že kompletni.

11 motorjev, 16 ljudi (5x BMW, 5x Honda, 1x Suzuki)

:D pisana druščina od logistov, policajev in vse do doktorjev :) 

Danes sestanek, da se uskladimo :) potem pa samo še odštevanka do 15. Aprila 2017 :)

Je pa še nekaj prostora za vse tiste, ki bi šli z letalom iz Benetk v Casablanco in potem naprej z jeepom ali pa potniškim kombijem (mogoče na izvidnico za naslednje potovanje v Maroko - odhod te skupine 20.04.2017 zvečer - povratek 02.05.2017 - samo 4 dni dopusta za 13 dni Maroka) :D:)

Popravljeno . Popravil Roman ATHD
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred eno uro, ftp pravi:

Ena skupna iz Egipta ... ali .... Maroka   :?

 

DSC_2926.thumb.jpg.fd8282af66c283066ceb0b2a1ed6d2bc.jpg

Poznam vse ,smo bili na ladji skupaj in potem še v Ourzazate pred prodajalno alkohola :P sam ne vem kdo si bil .

Evo nas Mac,moj sodelavec iz gorenjske Aleš , ta siv stric je bil z RT ,sem pozabil ime in Roman .stricu poleg sem pa tudi pozabil ime, vem ,da potuje z ženo na rumeni TDM in gresta nazaj po kopnem in ne z trajektom ......

Pa men se zdi,da je bil Egipt 

:D sem slišal ,da je bilo fajn :OK:

IMG_2544.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Zopet berem tele vase potopise in spet dem bolan do amena. Vedno bolj studiram kako bi se vam enkrat ( naslednje leto pridruzil ) in izpolnil te sanjje. Kaj vse od ekstra papirjev se rabi glede na to da bi se vam pridruzil z avstrijci tablicami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Skoda ker so avtorji in pobudniki tega skupinskega potovanja in nadaljnih organicacij pozabili na to temo. Upam pa da sa me kdo od njih 

javi in odgovori na moja vprasanja. Ce se zee greste nekih takih organizacij potem bi blo fino ce tudi spremljate svoje teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, gasperX pravi:

Skoda ker so avtorji in pobudniki tega skupinskega potovanja in nadaljnih organicacij pozabili na to temo. Upam pa da sa me kdo od njih 

javi in odgovori na moja vprasanja. Ce se zee greste nekih takih organizacij potem bi blo fino ce tudi spremljate svoje teme.

ker sta avtorja šla vsak po svoje če prav razumem. Mogoče bi Romanu pisal na PM ali FB, ne vem pa če bo še organiziral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha v tem tici problem... druge nebo kot na fbju najdt.. k tuki vidm da ze dolg ni bil aktiven na zalost... Hvala Dami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎11‎. ‎05‎. ‎2017 ob 21:56, Kmet2 pravi:

Poznam vse ,smo bili na ladji skupaj in potem še v Ourzazate pred prodajalno alkohola :P sam ne vem kdo si bil .

Evo nas Mac,moj sodelavec iz gorenjske Aleš , ta siv stric je bil z RT ,sem pozabil ime in Roman .stricu poleg sem pa tudi pozabil ime, vem ,da potuje z ženo na rumeni TDM in gresta nazaj po kopnem in ne z trajektom ......

Pa men se zdi,da je bil Egipt 

:D sem slišal ,da je bilo fajn :OK:

IMG_2544.JPG

Ha ha ha ... Jest pa Repsol majici ... blo je fino ja ... bistvo, da smo bili vsi zadovoljni ... :D :whistle:

Ob ‎11‎. ‎05‎. ‎2017 ob 20:48, ftp pravi:

Se kdo prepozna? 

 

DSCN6889.thumb.jpg.9716575c1b830636c659df89f3cc9c4a.jpg

:D:D moja malenkost in naš vodič :D:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎03‎. ‎10‎. ‎2017 ob 16:03, gasperX pravi:

Zopet berem tele vase potopise in spet dem bolan do amena. Vedno bolj studiram kako bi se vam enkrat ( naslednje leto pridruzil ) in izpolnil te sanjje. Kaj vse od ekstra papirjev se rabi glede na to da bi se vam pridruzil z avstrijci tablicami.

GasperX pač se je življenje tako obrnilo in prevladali so drugačni interesi, drugačni pogledi ...

V Maroko žal ne grem več čeprav je bilo letos še veliko povpraševanja glede naslednje pomladi.

Negledena registracijo v Maroko potuješ kot posameznik in nisi po nobenih dokumentih vezan na skupino. Ni bilo nobenih skupinskih obvez kar se tiče uradne dikumentacije. Je pa res, da smo bili na trajektu opaženi in sem policiji predal kompletni popis naše skupine in naše trase po Maroku. Maroko je zelo varna država in tudi sami se tega zelo zavedajo kaj vse morajo storiti, da taka tudi ostane. Ne govorim o malenkostnih krajah ...

Z moje strani ti moram napisati, da žal ...

So se pa rojevale nove ideje in nove želje ...

Upam, da najdeš kašne somišljenike, da skupaj raziščete Maroko.

V kolikor boš imel kakršna koli vprašanja ... nobene težave.

Lp

Roman

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da skupinske ture v Maroko organizira tudi Zvone Šeruga, so pa malo bolj hard se pravi izključno za enduro motorje

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, rowan said:

mislim da skupinske ture v Maroko organizira tudi Zvone Šeruga, so pa malo bolj hard se pravi izključno za enduro motorje

lp

tudi cenovno so bolj "hard" :eek:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, rowan said:

mislim da skupinske ture v Maroko organizira tudi Zvone Šeruga, so pa malo bolj hard se pravi izključno za enduro motorje

lp

Niso nič bolj za enduro kot druge. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, ftp pravi:

Je Zvonetovo turo odpeljala tudi ena s "čoper" Hondo Shadow 750

Klavdija ... tudi z nami je bila ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roman hvala za odgovor! 

Sicer dem bolj mislil Ali potrebujes kaksno extra zavarovanje za Motor in osebno zavarovanje? 

Verjetno se nemorm Kr na motor vsedt in v maroko zapelat? Ali PAC? 

Se Pa zveseljem Komi pridruzil za maroko Ali Kaj podobnega, da se nam skos samo so paklenice in nazaj vozu hehehe

Roman seenkrat hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, gasperX said:

Roman hvala za odgovor! 

Sicer dem bolj mislil Ali potrebujes kaksno extra zavarovanje za Motor in osebno zavarovanje? 

Verjetno se nemorm Kr na motor vsedt in v maroko zapelat? Ali PAC? 

Seveda se lahko kar odpelješ. Zeleno karto moraš imeti, to je vse. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, gasperX pravi:

...Se Pa zveseljem Komi pridruzil za maroko Ali Kaj podobnega, da se nam skos samo so paklenice in nazaj vozu hehehe...

Tule imaš en zelo lep in uporaben potopis v dveh delih. Avtor je potovanje nanizal po etapah, kar je super pomoč pri eventuelnem načrtovanju tvoje rute... Uživajte.

http://motosvet.com/tours/view/62258-maroko-morocco-2017-za-nekatere-rutina-za-nas-prvic-1-del

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok hvala obema. Ja zelena karta Mi je jasna sem Pa mislil da se Kaj druge rabis... 

Izibajker bom si cakat vzel Sam dam racunalnik k zivljenju spravim.... Jbemti zmer more kj crknt....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V resnici je zadeva precej enostavna:

1. usedes se za racunalnik in kupis karte za trajekt (Genova oz. Savona do Tangirja in nazaj)

2. sprintas karte

3. spakiras dolge pa kratke gate

4. usedes se na motor ter se odpeljes do pristanisca, vzames si par ur rezerve*

5. spravis se na trajekt, ce si imel dovolj soldov prezivis macka v sobi, ce ne pa na palubi, 2x, vmes pri maroskem obmejnem policaju izpolnis obrazce in dobis stempelj. Pozres in popijes kar imas s sabo, potem pa zacnes zapravljati v bifeju.

6. po par urah cakanja se spravis s trajekta, se zrines v neurejeno vrsto, nekako prides do praznih obrazcev in jih izpolnis z malo ugibanja**, kaksno uro ali dve cakas da se te usmili carnik, potem jim pomahas ter se odpeljes

7. ce ti zelena karta ne velja za maroko, se lahko takoj za mejo ustavis v kiosku in kupis zavarovanje, ki pa je vsaj par deset evrov (30-40?) na teden

Vozis se po maroku, denar dvigujes na bankomatu, spanje isces sproti ali pa z bookingom, ponekod se kregas z domacini, ponekod pa uzivas v njihovem gostoljubju. Podobno, kot bi bil na balkanu, samo brez jezikovnih sorodnosti. Pri mlajsih deluje anlgescina, starejsi so vezani na francoscino. Hasis dobis pri lokalnem kmetu, alkohol pa ponavadi precej teze. V glavnem, dalj kot si od obicajnih turisticnih destinacij bolj prijazni so ljudje in obratno. Ceste so take kot si jih poisces, bencink je dovolj v okolici vecjih in manjsih mest, vmes na kakih praznih cestah pa seveda ne.

8. pripeljes se nazaj na mejo, malo svicas med psi, kaj ce se je kje kak koscek opojne smole nesrecno prilepil nate, potem pa ponovis vajo na trajektu.

9. https://www.youtube.com/watch?v=wOGRtO113Ug

*Garibaldi ima tipicno italijansko za en k**** informacije, na web page so imeli celo napacno pristanisce v Maroku oznaceno za vrnitev

**nekdo je pisal da lahko te obrazce izpolnis in sprintas vnaprej

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎21‎.‎11‎.‎2017 ob 14:19, rowan pravi:

mislim da skupinske ture v Maroko organizira tudi Zvone Šeruga, so pa malo bolj hard se pravi izključno za enduro motorje

lp

ha..h..ha...haa....ha..ha!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!