Skoči na vsebino

Martina Roman


Roman ATHD

Priporočene objave

pred 8 urami, gasperX pravi:

Roman hvala za odgovor! 

Sicer dem bolj mislil Ali potrebujes kaksno extra zavarovanje za Motor in osebno zavarovanje? 

Verjetno se nemorm Kr na motor vsedt in v maroko zapelat? Ali PAC? 

Se Pa zveseljem Komi pridruzil za maroko Ali Kaj podobnega, da se nam skos samo so paklenice in nazaj vozu hehehe

Roman seenkrat hvala!

GasperX ne rabiš nič komplicirat. Zelena karta, evropska vozniška, na internetu si izpolniš in sprintaš dovoljenje za začasni uvoz motorja v Maroko in to je to.

Lohka izpolnjuješ obrazce na meji ampak to ni potrebno, ker imajo policajana trajektu in ti dodeli številko, jo vtisne v pasaport poleg svojega uradnega žiga. S to številko te ob naslednjem vstopu hitreje spustijo v Maroko.

Če obvladaš francosko si na konju v maroku, nekaj malega špansko, angleško boš pa še malo z rokami povedal kaj želiš.

Ne vem kaj si želiš videti v Maroku in po kakšnih cesta se želiš voziti?

Definitivno natakni gume 50/50 gor, da ti potem ne bo žal, ker se boš po Sahari vozil točno 50 metrov in pol sipine ;):D

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tocno to ne je zanimalo Roman. Se pravi itak vedno sami cisto prevec kompleciramo. 

Ubistvu me je zanimalo zato Ker zivil v avstriji so vsi papirji avstrijski Passport Pa se vedno slovenski. Da nebi prislo so doadtnih komplikacij. 

Noja fransosk bi se bol tezko kj zmenu, nemsk anglesk Ni panike.

Kaj vse Bo Rad vidu ja vom vec, feste com manj asvalta tako da gume so Mi jasna zadeva kere gor nataknt... Sicer Pa nebi za prvic Sam v maroko rinu.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DinDiin pravi:

Mooodel, a teb tipke nagajajo? :lol1:

ti greš zraven njega, da mu boš črke skupaj zlagal...  :lol1:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismu ... ene par bi jih šlo v Maroko ... če se vas nabere 8 motorjev ... vas lahko mal po Maroku zapeljem ... :whistle::winkiss:

Popravljeno . Popravil Roman AT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!