Skoči na vsebino

Bikers Caffe + Bikers WELCOME???


ak

Priporočene objave

pa dejte no eden poiskat staro temo; bom prenesel te smeti tja.drugace samo zaklenem.trikrat eno in isto premlevet mi gre pa zelo na jetra. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dejte no eden poiskat staro temo; bom prenesel te smeti tja.drugace samo zaklenem.trikrat eno in isto premlevet mi gre pa zelo na jetra. :roll:

Sem poizkusil mal pobrskat, na kljucne besede lokal, gostilna, moto, pub pa ni nic pametnega ven vrgl, al pa prevec. Mogoce omogociti iskanje samo po Temi,... sorry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo me lokacije širom Slovenije, kjer se motoristična srenja srečuje ob decilitrih hmeljevca... Tako, tiste najbolj udarne in znane...

- Rdeci Baron na Trzaski v Ljubljani (imajo - vsaj imeli so 10% popust, ce si pisel z motorjem)

- Okrepcevalnica Przancek v Ljubljani-Przanju. Koncna postaja mesntega busa 7

- Old Twin Pub v Ljubljani v Siski

- Bike bar v Ljubljani v Siski

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj je pa Pržanček Moto lokal :?: :!: :shock:

Kadarkol sem bil do sedaj tam so bili parkirani le motorji oz skuterji mojih frendov.

No ja, enkrat je bil tam še en Dominator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa že parkrat videl precej motorjev v Old London Pub-u v Trzinu. :wink: :roll:

Ja sem slisal o tem... Kva se pa tam dogaja? Menda je kar nekaj motorjev tam ob sredah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa že parkrat videl precej motorjev v Old London Pub-u v Trzinu. :wink: :roll:

Ja sem slisal o tem... Kva se pa tam dogaja? Menda je kar nekaj motorjev tam ob sredah.

Jest sm pa slišov, da se ob sredah eni "kao" motoristi bolj z avtomobili prpelejo (pa o računalnikih razpredajo) :twisted: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bila pa včeraj v Twinu zelo, zelo, zelo razočarana!

Za mal se mi je zdelo, kar se je zgodilo!

Šefici je zmanjkalo klobasic! Rekli so naj jih gremo kupit pa nam jih spečejo! OK zakon, pa smo šli!

Kupili smo kruh, klobasice...Šefica nam je dala samo dodatke (čebulica, senf...), in seveda spekla!

Sem mislila, da bo računala samo dodatke in nekaj za delo! No pride račun in ona reče 1000 sit za pripravo a njena klobasic je pa 800 sit!

Ni logike! Ni panike plačat sam, kar je preveč je pa preveč!

:evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obala je prava BALA (bale=> jajca). Speed Pub je totalno propadel, neki ga skušajo sedaj oživljati ma ni nič od tega. KOMO v Luciji so zaprli - propadla zadeva.

Motoristi se sedaj zbiramo v SNACK BARU v Žusterni, pa še tega ob petkih ob 22.00 zaprejo. N

Najbližji lokal zares bikerski lokal v bližini je tako BRKINI PUB v Hrpeljah (Kozina). :puppydogeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridružujem se Tatjani, kar je too much je too much! Klobasic ne bomo

več pekli v Twinu! :evil: :evil:

Pa kokic tudi ne ... :twisted: :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridružujem se Tatjani, kar je too much je too much! Klobasic ne bomo

več pekli v Twinu! :evil: :evil:

Pa kokic tudi ne ... :twisted: :wink: :arrow:

Tako je! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bila pa včeraj v Twinu zelo, zelo, zelo razočarana!

Za mal se mi je zdelo, kar se je zgodilo!

Šefici je zmanjkalo klobasic! Rekli so naj jih gremo kupit pa nam jih spečejo! OK zakon, pa smo šli!

Kupili smo kruh, klobasice...Šefica nam je dala samo dodatke (čebulica, senf...), in seveda spekla!

Sem mislila, da bo računala samo dodatke in nekaj za delo! No pride račun in ona reče 1000 sit za pripravo a njena klobasic je pa 800 sit!

Ni logike! Ni panike plačat sam, kar je preveč je pa preveč!

:evil:

Opla....jest plaču baso 700 sit.....zdej mi pa ni jasno....al mi je tamala premal računala,al sem jo tok fasciniral....s čem mi itaQ ni jasn.......al je pa tuki kaj drugega posredi :?: :?: :?: :?: :?: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem bil enkrat v tisem old londonu al kaj je že, pa mi spljph ni nič pasalo. vse neka paketarska finoča (od publike do kelnerov) pa cene nekam čudne. Suzuki 250 je bil z menoj pa tudi on ni imel kej lepšega za povedat.

Suzuki250 oprosti ker tudi tebe mogoče v drek tiščim, ampak tako je pač blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce boste pa po krasu se vozili je edini bar kjer mogoce srecate koga,ki je prisel tja na dveh kolesi BAR-BI v sezani...sefica je celo clanica furij...

bye! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!