Skoči na vsebino

Bikers Caffe + Bikers WELCOME???


ak

Priporočene objave

https://www.google.si/maps/place/Fast+Food+"Baška+Bura"/@44.5281312,15.0695031,353m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0xa8300ed59bcb8d98!8m2!3d44.527447!4d15.0701194?hl=en

 Baška Bura, prides v Karlobag, mimo pumpe na levi se spuscas, ovinek desno in takoj levo..... in tukaj na desni, ne mors zgresit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ciciban pravi:

Dinko... še en tak plac o katerem ne slišiš slabe kritike. 

s predpostavko da ješ ribo...vse ostalo je bolj tko tko...pa kako travarco časti včasih.

pred 25 minutami, blindek pravi:

Fantje, vedno je veliko govora o tem Karlobagu, da greste tja jest in pit. Kje je to? Po jadranki se ne vozim veliko, potujem bolj severno, ampak letos pa grem in je to očitno obvezna postojanka

to je kafič, ni hrane...ampak mi je pa všeč pozornost in odnos, pa tut lokacija ni slaba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta nazaj smo se ustavili na kosilu v Okrepčevalnici Podkorito v Dolenji Trebuši (med Mostom na Soči in Idrijo) in nam je lastnica pri računu odbila 5€, ker smo bili z motorji in s tem zasedli manj parkirišča :worship:

edit: Na sloveniaholidays.com piše WELLCOME BIKERS -5% na hrano.

Popravljeno . Popravil 3nity
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, izibajker said:

Skoraj neverjetno je, kako v celotni Sloveniji niti eden gostilničar ne zavzame te estetike in izkoristi veliko tržno nišo, ki se tu ponuja.

...in vsaj nekajkrat na leto organizirali kakšna tematska srečanja

Ampak dogaja se tam zelo malo. Razen dobrodelnega koncerta lani, za Emili, nisem zasledil kaj dosti. Še v club housih moto klubov se več dogaja...

Pa ti veš za Sazas?

Naša firma je enkrat zaradi posta na facebooku, da bo v petek zvečer pršut, dobila položnico. Kasirajo dobrodelne koncerte, kresove, ma ni da ni. Pa imej voljo kaj organizirati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super tema!

Zdaj vsaj vem, da je nekaj e popusta če se pripelješ z motorjem.

Do sedaj še nisem dobil nobenega popusta v nobeni varianti, pa sem prevozil veliko evrope, ..... veliko kilometrov. Hmm, verjetno nisem zbral pravega bifeja ali gostilne? Imam pa nekaj dogodivščin za temo not wellcome bikers, vse so se zgodile v tujini zaradi moto izgleda voznika in sopotnice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Bostjan L pravi:

 Imam pa nekaj dogodivščin za temo not wellcome bikers, vse so se zgodile v tujini zaradi moto izgleda voznika in sopotnice :)

Tudi te so zanimive. Nenazadnje je takšna izkušnja dobra za vse, ki še bomo potovali v te kraje. Če je kdo voljan opisati tudi "Not wellcome bikers" izkušnjo...se priporočam.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, 3nity pravi:

Leta nazaj smo se ustavili na kosilu v Okrepčevalnici Podkorito v Dolenji Trebuši (med Mostom na Soči in Idrijo) in nam je lastnica pri računu odbila 5€, ker smo bili z motorji in s tem zasedli manj parkirišča :worship:

edit: Na sloveniaholidays.com piše WELLCOME BIKERS -5% na hrano.

Kje pa si na tej spletni strani našla ta podatek, lahko narediš Printscreen? Tisti parkirni odbitek 5€ v Podkoritu si pa res zasluži en :worship:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji se ponavadi ustavim v Petrovem brdu(oziroma PODBRDO),na poti iz Škofje loke proti Tolminu.

Lastnik zelo prijazen,dobra hrana,popusta ni so pa cene nizke.Je pa bistvo vsega ,da se dejansko počutiš dobrodošlega.V poletnih mesecih srečaš motoriste iz vse Evrope.Probajte.

IMG_20160814_105509.jpg

20160814_102220.jpg

Tudi Karlobag ni zanemarljiv.TOLE SE DOBI

20160708_090532.jpg

20160708_090202.jpg

 

Popravljeno . Popravil bobi1001
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razpravljamo  lahko tudi o not welcome bikers lokacijah, torej o slabih izkušnjah, kar je prav tako koristno vedeti... 

Dobro pa bi bilo, da se držimo teme, kot jo je začel BIF: Kaj pod "bikers welcome" razumejo/nudijo gostinci, hotelirji...

Popravljeno . Popravil nemo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je pri vikiju vedno polno motorjev bi loh blo za nas -20% ... bi bla vsaj normalna cena za tist burgerčk :P

Drgac z motorjem se rad ustavim tud v snack baru koper 

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 1. 2017 ob 10:45, bobi1001 pravi:

...Petrovem brdu(oziroma PODBRDO),na poti iz Škofje loke proti Tolminu.

Lastnik zelo prijazen,dobra hrana,popusta ni so pa cene nizke...

OK. Pa saj bolj težko najdeš gostilno, kjer ne bi bili prijazni do gostov. Gostje = Soldi. Tudi sam popust, če bi ga nudili na hrano, mi ne bi pomenil kaj dosti. 5% pri recimo 10€ znaša pol evra...  Če pa že nekdo razobesi takle plakat, ali pa kar moped, pred svojo gostilno, se pričakuje neka dodana vrednost v ponudbi (specifičen interier, glasba, občasni namenski dogodek...). 

Na Trojanah lahko tudi srečuješ motoriste iz cele Evrope, pa se tista gostilna (še) ne kiti z napisom Bikers Wellcome...

Ob 15. 1. 2017 ob 11:04, Rogerg pravi:

Glede na to da je pri vikiju vedno polno motorjev bi loh blo za nas -20% ... bi bla vsaj normalna cena za tist burgerčk :P

Tisti Viki je pa sploh en tak primer. Zaradi kao dobre lokacije pa enpar ovinkov se motoristi kar drenjajo tam okoli. Je lastnik zaradi tega kaj vložil v tisti interier, je tisti plac kaj "bolj prijazen" do motoristov, v smislu cene, ponudbe, česarkoli... Vsaj nalepke bi dal delat, pa abonentske knjižice, 10 obiskov = kofi gratis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastnik ima skozi Kapitanijo in tam vleče profit, Viki mu je bolj ali manj trn v peti ker pokriva minuse. Kljub poletnemu "boomu" je lokalček vsekakor "podhranjen" kar se tiče investiranja, personala in tako dalje. Že skozi pravim, da ima okrepčevalnica monopol in temu primerne cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo zanimiva tema,ker se vecinoma vozim z motorjem po nemciji oziroma bavarski mi se ni uspelo zasledit kje  welcomen motoristi kot se obesa to prinas

so pa lokali ob cestah kjer se redno ustavljajo motoristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, če na kratko potegnem hiter rezime po obstoječih postih in izkušnjah vsaj v Sloveniji napis "Wellcome bikers" ali "Biker point" itd., v praksi v veliki večini ne pomeni čisto nič...zgolj zavajajoč napis, ki vabi dobre potrošnike.

Zato predlagam, da izpostavimo resnično le tiste izjeme kot je gostilna Podkorito ali tisti primer v Karlobagu (morda še kateri), kjer je za motoriste res nekaj otipljivega. V prihajajoči sezoni pa predlagam, da na naših poteh na mestih, ki so opremljeni z temi zvenečimi tablami vsaj malce provokativno povprašamao lastnike ali natakarice (natakarje), kaj pri njih ta izobešen napis pomeni. Če ne pomeni nič, jim bo morda vsaj malo nerodno. V kolikor pa kdo naleti na kakšno otipljivo koristno (četudi simbolično) drugačnost, namenjeno motoristom, pa naj o tem obvesti in seznani še ostale kolege v tej temi. Prav tako naj se v tej temi najdejo tudi izkušnje "NOT wellcome bikers" ....da se ob morebitni poti takšnim točkam izognemo. Seveda velja za vse točke, kjerkoli bomo potovali...doma in v tujini.

Za dobre gostinske ponudbe (odlična hrana ipd.) pa mislim, da je že odprta tema..."kje smo dobro jedli"...ali nekaj podobnega....sicer se bo uporabnost teme izgubila v vsej "solati".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 1. 2017 ob 11:51, SMX17 pravi:

Lastnik ima skozi Kapitanijo in tam vleče profit, Viki mu je bolj ali manj trn v peti ker pokriva minuse...

A tale lokal v Kopru ima? http://www.kavarna-kapitanija.si/ . To pa je simpatičen interier, smo bili lani dvakrat tam... In dobro si opisal stanje pri Vikiju, lokal je "podhranjen". V Sloveniji mu verjetno ni enakega v smislu, kolikšen procent gostov tam štejejo motoristi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to, pa sumim da so še druge zadeve v ozadju. Na obali pač ne moreš imet uspešnege, poznanega lokala če nisi na tak ali drugačen način "v postelji" z bodisi s pravo politično stranko ali makedonci.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Kalu jim res ni treba nic dodatnega za motoriste ponujat, ker se itak ustavljajo tam, lokacija pac zmaga...sredi ovinkov . Saj spodnja ostarija tudi vabi z bikers welcome, ce se ne motim, pa jih ni kaj dosti tam....ocitno je razgled iz ovinkov privlacnejsi, al vec parkinga, al kaj jest vem kaj.....neki mora bit na tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, saj to je vsem jasno. Podobnih šentflorjanskih rešitev (ko se samo nekaj izkoristi, nič pa nazaj ne daje) je v naši domovinici vse polno...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem se prvič ustavil v Snack Bar-u v KP (ni cist tipicen BW), je pa bikersko usmerjen lokal .

Moja ocena: 2/10 (se to dodatno 1 zaradi izbora glasbe)

Hrana katastrofa (za burgerje se lahko pridejo ucit na kaksno Odprto kuhinjo v LJ), postrezba obup (ena starejsa gospa)....!

Ostalih ( tudi Vikija) BW lokalov se nisem "sprobal"....!

(uporabna in zanimiva tema)

 

lp

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre izkušnje - priporočam ob priliki kroženja po okolici Gardskega jezera:

http://www.hoteltoresela.it/en/

Takole je poskrbljeno za motoriste:

Safe shed for motorbikes
  • Workshop equipped for ordinary maintenance
  • large free car park
  • large area for parking trailers (with reservation)
  • Sportswear laundry room
  • Clothes drying room
  • Storage/parking facilities for motorbikes
  • A small mechanical workshop with compressor, hydro-cleaner, motorbike stands
Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Roger G. Jagger pravi:

Letos sem se prvič ustavil v Snack Bar-u v KP (ni cist tipicen BW), je pa bikersko usmerjen lokal .

Moja ocena: 2/10 (se to dodatno 1 zaradi izbora glasbe)

Hrana katastrofa (za burgerje se lahko pridejo ucit na kaksno Odprto kuhinjo v LJ), postrezba obup (ena starejsa gospa)....!

Ostalih ( tudi Vikija) BW lokalov se nisem "sprobal"....!

(uporabna in zanimiva tema)

 

lp

Zanimivo, moja izkušnja pa je ravno nasprotna (res pa nisem jedel burgerja!) - perutničke ala KFC, srednje pekoče in steak - top! Od osebja pa vedno fantje, nazadnje sicer en malo izgubljen, vendar je njegov sodelavec popravil vtis ... Priporočam!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Roger G. Jagger pravi:

Letos sem se prvič ustavil v Snack Bar-u v KP (ni cist tipicen BW), je pa bikersko usmerjen lokal .

Moja ocena: 2/10 (se to dodatno 1 zaradi izbora glasbe)

Hrana katastrofa (za burgerje se lahko pridejo ucit na kaksno Odprto kuhinjo v LJ), postrezba obup (ena starejsa gospa)....!

Mogoče so imeli pa slab dan? Jaz sem bil lani enkrat tam na kofetu, lokacija je fajn, burgerja nisem jedu. 

Bi primorci ( @C eagle,...) lahko še kakšen vtis iz tega lokala dodali...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!