Skoči na vsebino

Bikers Caffe + Bikers WELCOME???


ak

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Obiščeva lokal z vabljivim napisom "Bikers wellcome" v neposredni bližini doma in kot po navadi poiščeva informacijo o napisu.  :"Ja, ja-tukaj se je se včasih zbirala skupina motoristov"!  

Kaj so pol tablo pozabili s sabo vzet??? Jo povprašam!

Grenak nasmešek se prikaže na obrazu natakarice in konča s besedami "Pri nas so vsi dobrodošli-tudi bajkerji"!

No, hvala!  :).  Od moto zadev pa je le tabla z napisom na vogalu lokala ... ;)

20170402185819.JPG

Hoče. Nasproti pokopališča :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No včeraj sva pristala tudi na tej lokaciji...

http://www.route69.at/

...večina vas ta lokal pozna...je pa to tisto kar si približno predstavljam pod bikers wellcome...urejeno v tem stilu...ogromno parkirišče...dober fujter...kot motorist (kdor to pač je) se počutiš kot v svojem "naravnem habitatu"....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tudi tukaj, razen vabljivega-zanimivga Bikers wellcome in treh parkirnih mest nič dodatne ponudbe :(

20170514181833.JPG

Gorišnica relacija Ptuj-Ormož.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

Ne vem koliko je ta tema aktualna, pa vendar upam, da moje vprašanje naleti na odziv.

Mislim, da je velik problem gostincev v tem, da enostavno ne vedo kaj bikerji potrebujejo in pričakujejo in seveda tega ne ponudijo. Podoben problem imamo tudi mi. Zelo bi nam pomagalo, če bi napisali, kaj kot bikerji pogrešate.

Torej v urejenem lokalu na poti proti Hrvaški obali pripravljamo "bikers point". 

Zamislili smo si nekako tako:

- Popust za vsakega ki pride z motorjem

- heavy duty obešala za opremo

- velik parking 

- info tabla z prenočišči, servisnimi delavnicami...dogodki...

- sušilec rokavic

- moto dogodki (moto piknik...)

- manjsi prigrizki 

...kaj še? Kaj pogrešate? Kaj je tistega kar vas pritegne, da se ustavite in si odpočijete?

Hvala za odziv

 

Popravljeno . Popravil FloorCaffe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hitro: Parking v senci in v vidnem polju iz lokala oz. terase, enako z obešali za opremo. Papir in šprica z vodo za hitro čiščenje čelade. Stoli, ne fiksne klopi, kjer lahko komot iztegneš noge... Ostalo je bilo pa že večkrat omenjeno v tej temi, saj ni tako dolga.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@FloorCaffe...najprej hvala za odziv tudi iz druge strani. Mislim da večina motoristov niti ni ne vem kako zahtevnih. Vaši opisani nameni so lepa gesta, ki vas bo ločila od ostalih t.i. Biker pointov in Bikers wellcome, ki so praviloma samo za okras. Sčasoma boste gotovo dobili še kak namig, ki ga boste v okvirju zmożnosti nadgadili in verjamem da se bo obisk vašega pointa povečal v skupno zadovoljstvo. Po moje pa lahko objavite še vašo lokacijo da vas lażje najdemo.

  • Všeč mi je 9
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odziv...lokacijo bom seveda objavil takoj, ko bodo določeni stvari postorjene in bo naša ideja zaživela.

Nočem pa  foruma koristiti za oglaševanje, ker to ni naš namen in upam, da ni kdo mojega posta razumel kot prikrito oglaševanje.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno vašega posta ne razumem kot reklamo...a o tem pač presojajo administratorji. Vendar če poimensko imenujemo lokacije, kjer so table za okras, menim da omemba lokacije kjer smo dejansko deleżni vozilom primerne obravnave, ne bi smel biti problem...nasprotno...meni se zdi to celo zażeljeno. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komplet orodja (gedore, šraufncigri, itd.), zalogo vijakov/matic/podložk/vezic in podobno, komplet za manjša popravila gum+kompresor za pumpanje, kakšen šlauf z vodo verjetno tudi kdaj prav pride, kakšna piksna maziv in čistil (WD40, masti, ketn sprej, petrolej, itd.) in podobne ostale drobnarije, ki pridejo prav, pa so nerodne za vozit sabo.

Če boste meli prenočišča mogoče kakšna garaža ali "sidra" za priklepanje+ nekaj pokrival, če je možno ograjen parking z 1 vhodom, ki se ponoči zaklene.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena "gorenjska" fora, meni se zdi zanimivo, ampak razen kompresorja je lahko ostalo prav tako na ločenem tehnicnem ceniku, npr. deci olja po enaki ceni kot recimo deci pijace. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, smasher pravi:

Še ena "gorenjska" fora, meni se zdi zanimivo, ampak razen kompresorja je lahko ostalo prav tako na ločenem tehnicnem ceniku, npr. deci olja po enaki ceni kot recimo deci pijace. 

eh, ni blo mišljen da bomo lokalci hodil ke delat ta velke servise "zastonj", ampak taka šara dejansko velikokrat pride spotoma prou, pa tudi ni nek gigantski vložek, par 100€ pa maš kr fajn zalogo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre ideje ....ravno to kar sem potreboval. 

Mora motor stati v senci zaradi samega motorja ali je zaželjeno zato, da se sedež poleti ne segreje preveč?

So sušilci čelade in rokavic dejansko uporabni? Jih uporabite če jih imajo v bike pointu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, FloorCaffe pravi:

....Mora motor stati v senci zaradi samega motorja....

Men važno,da udobno sedim,da imam opremo in motor na vidnem mestu v senci,ker ne maram vroče čelade in sedeža,motorja...

Nikoli uporabil,tko da ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, FloorCaffe said:

Mora motor stati v senci zaradi samega motorja ali je zaželjeno zato, da se sedež poleti ne segreje preveč?

So sušilci čelade in rokavic dejansko uporabni? Jih uporabite če jih imajo v bike pointu?

Senca naj bo zaradi motorista, ker se poleti ni prijetno oblačiti na žgočem soncu.

Sušilci so pogojno uporabni, če se gost dovolj dolgo zadrži v lokalu, da se oprema sploh posuši. Po mojem mnenju so bolj primerni za prenočišča.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, FloorCaffe pravi:

Pozdravljeni

Ne vem koliko je ta tema aktualna, pa vendar upam, da moje vprašanje naleti na odziv....

Tale vaša pobuda je samo za pozdravit, ni prav veliko konstruktivnih predlogov tule na forumu.... Kot ti je že @BIF nakazal, ni treba pretiravat (vsaj na začetku) z ne vem kakšno ponudbo. Boste sproti videli kakšen bo odziv in se ustrezno odzivali... Pa kot je @XTR omenil, odvisno, ali bo samo dnevni lokal ali tudi prenočišča... Pa en dober napis, na vidnem mestu, da se že od daleč vidi...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, FloorCaffe pravi:

Dobre ideje ....ravno to kar sem potreboval. 

Mora motor stati v senci zaradi samega motorja ali je zaželjeno zato, da se sedež poleti ne segreje preveč?

So sušilci čelade in rokavic dejansko uporabni? Jih uporabite če jih imajo v bike pointu?

Kot so že povedali nekateri, v začetku ne pretiravat, ker na koncu lahko nastane tudi zmešnjava. Par drobnarij, ki motoristu olajša življenje je koristnih, nekaj je že pogruntala konkurenca, ki ima kup bikerjev (od vikija itd...)recimo papirnate brisačke, pa voda za očistiti čelado, primerno parkirišče (ni nujno, da je v senci, je pa dobrodošlo) in zelo pomembno, tudi ponudba mora biti primerna. Vse ostalo...pride kasnej na vrsto.

Je pa zanimivo, kje nastanejo ti pointi. Kje se bikerji srečujejo, kaj jih privlači da se tam ustavijo, 2 km naprej pa ne. Namreč poznam kar nekaj primerov, ko so si želeli imeti bikerje, pa se tam niso ustavljali, ker je enostavno nekaj manjkalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Super...definitivno pridem čez vikend....sploh pa je do vas lepa ruta čez Ptujsko goro. Se veselim in hvala za info.

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V malem kraju, v mali ulici

stal je mali nočni bar... ;)

Bravo! Pridemo okrog

:bike:  :yea1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za obisk :)

Upam, da ste bili zadovoljni in da smo izpolnili vaša pričakovanja. 

Lp

FloorCaffe

P.s: pozabil sem omeniti prej... V kolikor je želja se lahko organizira tudi kakšno manjše srečanje, tudi kak band saj imamo oder in ozvočenje...ogled dirke GP na platnu...morda lahko celo poizkusim uredit kako predstavitev motorjev oz opreme...seveda če je želja...

Popravljeno . Popravil FloorCaffe
Dopisana vsebina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!