Skoči na vsebino

Bikers Caffe + Bikers WELCOME???


ak

Priporočene objave

No to bi bilo vse ,da se ne bomo prevec reklamirali ,hotu sem samo, da se

kdaj vidimo ,pa da kasnega dol popijemo ,mislim ,da ta nas forum zaslus vec

medsebojnega kontakta ,vozmo se pa vsi radi, tako da ne problema kaksno rido zamenat !!!! kar se pa tice popustov za MOTOSVETOVCE je pa prav ,da podpiramo

to stran in te nase moderatorje ki se trudijo da imamo sveze novice in da se za nas trudijo vsako leto nekaj organizirat .Smo ena velika druzina z fajn hobijem

zato si moramo kdaj pa kdaj tud kej pomagat !!!!!! :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa maš kako ogrado s kakim dobermanom, da loh not konje spravmo če prespimo?

nkol ne veš kdaj kak  :alien1:  uleti...

no pr men je blo ze dost motoristov pa se noben motor ni zginu to je vas

in ni nobenga problema kar se varnsti tice!!!! :ninja: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko samo cockto pijem ce grem zraven?

bom pliden, obljubim.............not.

:devil:

Ne!

Trpi!

P.S. Ma bi blo fajn če se kej oglasiš na sončni strani Alp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Obveščam vas, da je v Slo nov Bikers Welcome lokal na krasni lokaciji, med Petrovim Brdom in Podbrdom (torej, med selško dolino in Mostom na Soči). Lastnik obljublja dobre postrvi iz lastne ribogojnice (med strokovnjaki poznane kot ene boljših v deželi), klobase in seveda osvežilne pijače v novozgrajeni brunarici ob ribogojnici!

Jaz sem bil tam 3 dni pred uradno otvoritvijo, tako, da težko iz prve roke, ampak obljubil je, da se bo za bajkerje še posebej potrudil, in...menda je nad cesto že napis o dobrodošlici!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater...

dans poveš, jaz sem se učirej tam mim peljal s kolegom, bi se drgač ustavla, pa naj je cajt basal :(

sma pa vidla, da je bla terasa čist polna, tak da zadeva zihr fajn laufa.. :OK:

nism pa na parkingu opazil nobenga motorja, pa tud napisa nad csto ni bilo zaslediti :hmm:

ko bom naslednjič na tisti relaciji se bom zihr ustavil.. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je moja šlamparija, z gazdo sem govoru že 27. aprila, in rekel je, da bo do 1.maja tudi biker welcome napis nad celo cesto....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je bil tale "bikers welcome" napis vedno misterij..

kaj pomeni?

da je lastnik motorist, da imajo motoristi popust, da lastnik rad vidi motoriste, da imajo kravce svoje napajalnike, da je v rangu 5 km samo nov nepoškodovan in očiščen asfalt ali da imaš posebno garderobo za usnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da je na WC-ju polička za čelado odložit :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da ma sekrete prilagojene, da lahko greš s kombinezonom bolj normalno kaki-baki? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm enkrat ulovu na en italijanski program...pravi moto bar...se prpeljejo u bar z motorji, dobesedno, noter... :kva2: in to je tle blizu it.gorice :afro1:

če ga najdem vam povem...

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi pa tudi js rd vidu :eek: drive in motobar :OK: kaj more pod streho delat pridejo trije z akrapoti notr :lol1: pomoje d je open varianta bara, čene že z ekoloških razlogov ne gre tko. Razn če je komu ušeč zravn kapučina pojest še kilo dima :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem lastnik tega pub-a sem se odlocil da imajo vsi MOTOSVETOCI popust

10% pri placilu racuna,ni treba nobenega dokumenta samo nickname. :friend1:

OK, potem se oglasim, ko bom šel kaj v vaše kraje :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je bil tale "bikers welcome" napis vedno misterij..

kaj pomeni?

da je lokal prijazen do motoristov - verjemi da mnogi niso in da te gledajo postrani ko prideš noter, sploh če je gostilna, ki se ima za kaj bol finega ker npr. ob nedeljah servirajo pohane kure in ponfri družinam.

kot primer naj npr. omenim gostilno na vrhu "prelaza" na cesti Kamnik - Gornji Grad. Pride skupina 20 motoristov, poje in spije več kot vsi ostali gosti skupaj, odnos in posrežba pa taka katastrofa in tako podcenjujoč, da imajo srečo da se nobenemu ni dalo več vstat, tlačit v leder in vozit drugam jest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvalno Pervy, ... lepo povedano in hvala za opozorilo, ... ma, ko jih jebe zarukance, ... no ja v glavnem niti probati ne bom šel v to oštarijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ce majo XXX club house tam je kr fajn .) na poti iz Ce za MB po stari cesti malo iz CE na enem bolj ostrem ovinku ovinku ( ne me vpašat koje selo je to :blush: ) je Oto bar in galerija tak je tud neki "bikers welcome" lokal, pa Free ridersi majo v MB club house na stari cesti iz MB proti Šentilju (mislim da so tam Košaki) oz. mimo železniške samo ravno gor, na desni je lokal .)

Sicer sem pregledala celo temo- lahko da sem spregledala ampak... včeraj sma se z Jaso peljala skoz Logatec in vidla na levi (v smeri proti LJ) na rumeni tabli napisano biker welcome kaj je to za lokal? :hmm: A ve kdo? :hmm:

In ne mi rečt da bi se ustavila in šla gledat ker je scalo kot za stavo in pot do doma je bla še dolga :angry2:

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
.....skoz Logatec in vidla na levi (v smeri proti LJ) na rumeni tabli napisano biker welcome kaj je to za lokal? :hmm:  A ve kdo?  :hmm:

Cimer fraj - prenočišča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!