Skoči na vsebino

BMW R 1200 GS LC 2013 dalje


solorider

Priporočene objave

8 minutes ago, AlesD said:

Pirelli Batllax

To pa je neka čudna kombinacija ?

 

Battlax je Bridgestone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 7. 2019 ob 18:25, John2005 pravi:

Katere bi bile najbolj "športne" gume za GSa. Vzdržljivost me ne zanima. Samo da res dobro držijo.

Conti Road Attack 3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/19/2019 at 6:25 PM, John2005 said:

Katere bi bile najbolj "športne" gume za GSa. Vzdržljivost me ne zanima. Samo da res dobro držijo.

Pirelli scorpion trail II men osebno najbolš gume do zdaj pa sm jih že kr neki zradiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trail 2 sem imel samo en komplet (nato sem motor prodal) ampak lahko rečem, da je bila to edina guma, ki se je lahko primerjala z meni najljubšo Conti TA2. Če ne bi videl napisa, ne bi vedel, kaj imam nataknjeno za razliko od Metzeler Tourance Next, EXP, Michelin Anakee 3, da ne omenjam Dunlop TR91...

Skratka za moj okus sta Pirelli in Conti tam tam, ostalo me ni prepričalo.

Izrazito športnih pnevmatik pa 19 colskih ni za dobiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Primer videa, ki je dokaz da se z GS-om da voziti tudi malo bolj enduro (ne samo po šodrastih cestah) ampak hkrati tudi prikaže resnico, da je vse skupaj ena sama mantrarija in da ne nudi nekega pravega enduro užitka v vožnji, ampak samo neko dokazovanje, komu? Motor je enostanovno preokoren in pretežak že za malo večje blato, pri preskakovanju čez debla se spet pozna teža... evo, video TUKAJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Loba pravi:

Primer videa, ki je dokaz da se z GS-om da voziti tudi malo bolj enduro (ne samo po šodrastih cestah) ampak hkrati tudi prikaže resnico, da je vse skupaj ena sama mantrarija in da ne nudi nekega pravega enduro užitka v vožnji, ampak samo neko dokazovanje, komu? Motor je enostanovno preokoren in pretežak že za malo večje blato, pri preskakovanju čez debla se spet pozna teža... evo, video TUKAJ

Ta video prikazuje predvsem dejstvo, da vsi pac ne znajo obvladovat tako tezkega motorja na taksnih terenih. GS zmore ogromno in za to zahteva tudi relativno malo napora, seveda pa je vse mnogo tezje kot na kaksnih 250ccm endurah. Aja, pa govorim iz lastnih izkusenj

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik GS(A) je 90% asfalt motor in 10% lep makadam. V teh pogojih kot so prikazani v videu trpiš že ob gledanju, da ne govorim, da bi moral to še vozit. Je pa mantra nekaterih ravno v trpinčenju samega sebe (in svoje igrače), kar pa tudi ni nič narobe. Jaz bi jih raje gledal da z motornimi žagami čistijo to  padlo drevje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, poggy pravi:

Ta video prikazuje predvsem dejstvo, da vsi pac ne znajo obvladovat tako tezkega motorja na taksnih terenih. GS zmore ogromno in za to zahteva tudi relativno malo napora, seveda pa je vse mnogo tezje kot na kaksnih 250ccm endurah. Aja, pa govorim iz lastnih izkusenj

Kakorkoli, tudi če si ne vem kakšen as, s te klase motorjem, sam na takem terenu (vse kar je zunaj utrjene ceste) nimaš kaj iskati. Tudi, če tehnika zmore marsikaj in je pod ritjo super duper stroj, ti je kaj hitro jasno, da z vsaj 3 x težjim strojem od tebe, v dreku nimaš nobenih šans.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak možje so se zabavali verjetno bolj kot na asfaltu, zato so tudi snemali dogodivščino.

Komentarji pa, nekateri razumejo igro, drugi ne...je pa res, da to ni v pravi temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ni v pravi temi in se opravičujem za mojo napako, sem šele pozneje ugotovil, da sem dal v RT temo, pa nisem mogel več izbrisati, ni bilo pa provokativno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, ftp pravi:

Saj se ve čemu je GS namenjen, ali ne?

 

Sicer smo pa v temi RT !

no sedaj je prava tema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Loba pravi:

se strinjam. Evo, danes, ko je tako deževno, prilagam fotke (ko sem bil še GS-ovec) in sem se preganjal malo po šodrastih cestah.

A ugotovi kdo lokacijo?  

 

gs1.jpeg

gs2.jpeg

gs3.jpeg

To je to. :)

https://goo.gl/maps/pRocxdVLrjfrSKm49

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Loba pravi:

se strinjam. Evo, danes, ko je tako deževno, prilagam fotke (ko sem bil še GS-ovec) in sem se preganjal malo po šodrastih cestah.

Na motorju niso prave gume za izven asfalta...s takimi gumami tudi hard enduro ne pride daleč po slabem terenu...kot bi bile na kros motorju gladke gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!