Skoči na vsebino

HOMOLOGACIJA vse (izpuhi, agregat, oprema)


motomanijak

Priporočene objave

Na moje zastavljeno vprašanje g.M.G., ki se je glasilo "Zanima me ali je mozno vase izpuhe homologirat, oz. ali prodajate homologirane izpuhe?"

se je odgovoril glasil,citiram "Homologiranih izpuhov ne prodajamo." :(

Bilo je še par vprašanj, vendar se te teme ne tičejo. Hvala g.M.G. za odgovore.

Tako...a kupi ker mojga Wings.a za FZS600 :grrr :topic: :oops: Si bom za rojstni dan Akrapota kupil :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabite, tudi LeoVince ima homologirame izpuhe za skoraj vsak motor in še cenejši je kot akrapovič, tko da se splača tudi o tem premisliti.

A drugače je za homologacijo dovolj certifikat kjer piše številka izpuha in da ta ustreza določenemu motociklu. Homologacija je bila pa opravljena v EU...

Kje se da leVincia kupit .Bomo kakor kaže wingsa za spomin shranili. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da bo zdaj prodaja rabljenih wingsov močno porasla! :grim

Bom mogu original ponajt,al kaj :?

ja pokaži mi tistega ki ga bo kupil :grrr

dobro nas je G M (wings)v šolo peljal :SS :SS :SS

namesto da bi reskiral cekine in zadeve homoligiral..jih je prodajal na kratek rok :SS :SS

kaj mi nuca titan če pa si ga lahko vtaknem nekam.......

najbolje da se zberemo s temi rori in mu jih dostavimo pred vrata :grim

ja nič 120000 jurčkov je kazen in še dodatne sitnosti...brez tablice ponoven tehnični itd itd akrapo pa je 180000 jurčkov...sem ga že naročil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niste eni kupoval Wingse sam zarad "lepšga in glasnejšga zvoka", ne pa zarad homologacije in zakonitosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niste eni kupoval Wingse sam zarad "lepšga in glasnejšga zvoka", ne pa zarad homologacije in zakonitosti?

pa mi ti povej ..??si vedel kak bo zakon čez tri leta....?

nihče tega ni vedel niti nihče ni pričakoval tako rigoroznih kazni

lepo te prosim..je avto s spojlerčkom ki ni homoligiran kaj nevareno prevozno sredstvo...ali pa izpuh(jaz imam glušnike vedno v njem in ni preglasen) se zaradi njega ogroža moja ali tuja varnost...??

mislim da so šli čez vse meje razumnega... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat, ko sem jaz kupoval Wingsa ni blo ne duha ne sluha, da bi kdo govoril o homologaciji :P

Sicer pa mislim da štrumfi ne bodo preveč tečnarili okoli tega, če se le ne bodo/bomo motoristi preveč izživljali...pač mimo policaja lepo počasi v leru :closedeyes:

Če pa naletimo na kakšnega zadrtega,ki je razkurjen na ves svet,ker mora lih ta dan delat ko je najbolj vroče,namesto da bi se namakal nekje s kakšno bejbo,ženo ali ljubavnico :kva2: in ki si že od rojstva želi mopedin pa žal nima keša za to...pol pa BOG POMAGAJ O:-)

Ni mi glih da bi jim plačal 120 čukov za kazen, pa tehnični pa ne vem kaj še vse...pač bo šel stari v vitrino (če mi ga ne uspe prodat na CRO) :OK: 120K bom pa raje stricu Akrapotu dal :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo te prosim..je avto s spojlerčkom ki ni homoligiran kaj nevareno prevozno sredstvo...ali pa izpuh(jaz imam glušnike vedno v njem in ni preglasen) se zaradi njega ogroža moja ali tuja varnost...??

mislim da so šli čez vse meje razumnega... :grim

Bedarija se je zdej sekirat in razbijat glavo "kaj bo,če bo". Eni bodo reskiral, eni bodo dali zaslužit drugim..tko pač je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bedarija se je zdej sekirat in razbijat glavo "kaj bo,če bo". Eni bodo reskiral, eni bodo dali zaslužit drugim..tko pač je  :P

saj poanta je v tem bolje dol vržt kupit Akrapota ga na LLP vpisat v homologacijo in nimaš kaj reskirat kot je že rekel predhodnik poizkusit pretopit v CRO

ker konec koncev kazen se ve kaka je slej ko prej te modri ustavi.....če pa v štartu odšteješ cekine za pravi ror potem imaš dokaj mirno vest iti kamorkoli

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso Akrapoti, lonci, tam pod 150k sit?

seveda ..kaj pa če imaš kravo ki gresta dva rora ven....x2

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ..kaj pa če imaš kravo ki gresta dva rora ven....x2

Za TDM-ja sta bila dva rora od Akrapota,ko sem jih jaz kupoval(2002) cca 1200EUR <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehhh fantje, kaj in kako je z racing rori se ni čakalo na januar 2005, ... ko sem 2002 dajal Akrapoviče na Bulldoga sem vedel, kaj in kako se mi piše, če me ustavi policaj v Sloveniji, Avstriji, Franciji ali Nemčiji.

@All: Vsi z Wingsi, ste ob nakupu lepo vedeli da so to race track lonci in ne street legal, kot je že Sym napisal.

Sploh pa kaj zganjate paniko? Lepo do mojstra varjenja in oblikovanja kovine, naj vam naredijo kopijo dušilcev kot jih imajo na koncu Akrapovič in Leo Vince, ... pa na homologacijo (samo bo dražja od tiste ko prideš z urejenimi papirji, ker vas čakajo vse meritve itd.) Pa dušilec lepo zanetaš na lonec, da ja ne bo problema, potem pa net odstraniš, po želji privijačiš dušilec v ror in to je to.

@All: Zakaj bi za 20k SIT prodajal ror trikrat več vreden, če ga lahko za razliko med tržno vrednostjo in dumping ceno homologiraš, ... da sploh ne omenjam idej o menjavi za druge lonce, ki so ranga 100 k SIT+?

Hmm no ja, je pa dejstvo nehomologirani lonci bodo prekleto draga zadeva v letu 2005.

In za konec, lani sem potreboval pol ure prepričevanja v polni opremi, na soncu sredi julija, da sta se me dva smrkca potem nekako usmilila in mi nista potrgala z motorja nalepke, tablice in napisala kazni. (in iskreno povedano, ena takšna kazen na leto vsakemu pokvari leto, letošnja kazen pa verjetno dve leti).

Hmm, no ja malo kreativnosti, pa boste vsi lahko zadovoljni, tudi tisti, ki ste kupovali low budget rore, kar Wings definitivno je, sploh če upoštevam opise reakcij in nivo komunikacije tovarne s kupci, ki samo iščejo informacije.

Sicer pa vsi že veste Akrapovič ruleZ!

LP,

Z.t.H. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapoviču predlagam, da začne delati low-budget "kopije Wingsov" za vse tiste, ki imajo radi "dretje"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, predlogov za ideje, ki so jih že realizirali ne potrebujejo ne? :OK: :lol: O:-)

Ma ne, dejstvo je da imajo pri Akrapoviču SP Serijo in če kdo prebere kaj piše na njihovi strani, bo zelo hitro seštel 1+1.

Brez Fancy materialov (oz. minimalno samo na loncu), solid steel, homologirani, CENEJŠI!

No ja, ... Eni se gredo posel, eni pa low budget kopije brez attituda do lastnih kupcev!

Z.t.H. :blink:

P.S.: Pa, da ne bo kakšnega nesporazuma, na CB vsaj letos definitivno ne bom dal Akrapoviča (98% :whistle: ), ne delam pri Akrapoviču, ne prodajam njihovih rorov ter nič podobnega. Sem jih pa imel na motorju, slišal, občutil in predvsem, kar me je zanimalo sem vedno brez problema izvedel. Še bolj kot to pa enostavno obožujem profesionalizem, pa karkoli že nekdo počel. :topic:

Popravljeno . Popravil Zoolo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

low-budget "kopije Wingsov" za vse tiste, ki imajo radi "dretje"

sym

očitno še nisi videl izdelka od wingsa da tako pišeš...izdelek je kakovosten ga upam postavit sredi noči ob Akrapoviča...dere se pa toliko kot sam želiš...se pravi brez dušilk ali pa vstaviš dušilke in je normalen

poanta je samo v papirju ne dretju in low-budget

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pol leta nazaj ste vsi hvalili Wingsa sedaj pa pljvate po njemu ko da je ne vem kaj. Mislim fantje vsi ste vedeli da nima homologacije sedaj se pa kurčite.

Izdelek je kakovosten in vreden svojega denarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, v Akrapota sem vstavil dušilec in lahko rečem samo :eek: :o :blink: :SS

Tako ogabnega zvoka še nisem slišal. Pod S1 se skoraj ne sliši zadeve tako, da sem skoraj stealth :ninja: zadeva na cesti. Ni šans, da me kdo sliši v avtu. Tako, da če kdo razmišlja na R6 al original lonc al Akrapoviča z dušilcem mu svetujem, da original lonc, ker Akrapovič sux :SS :SS :SS

Je pa res, da sedaj kapsi ne bodo že na kilometer prej vedl, da prihajam pa mel extra cajt za pištolco pripravljat :hmm: :hmm: :hmm:

Tko, da... R6 + ror v tej obliki... I want a divorce :fight2: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!