Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Potem te naj zbriše v celoti ,saj tu je tema "Stop policija " in ne "Branimo policijo " ........skratka  ,kot vedno , ko si postavljen pred dejstvom,  nisi kompetenten za komentiranje ker so ta to druge službe , ker ti ni všeč tema v kateri smo itd ......veš ,tudi tebe berejo in tvoja zavajanje ,nabijanja , večina te je že skužila .......bom te spomnil , ko boš spet pisal nekaj kar ne sodi v to temo , pa preberi si naslov še enkrat in počasi in v tvojem slogu komentar ..........a ti branje dela težave , vsak trezen lahko razume, kar sem napisal v prejšnjem postu in zdaj , prav tako naslov teme .....:lol1:

Ti povsod vtakneš politiko in politične lopove. Z razliko od tebe, jaz napišem in razložim zakonodajo in postopke policije, katerih zmožnost dojemanja ti je tuja. 

Pred nobeno dejstvo me ne postaviš, ampak samo nabijaš in zavajaš. Če je zate dejstvo, da me sprašuješ, zakaj nekdo ni bil obsojen za tiste izginule milijone, potem si resnično na stopnji otroka v vrtcu. Zato se raje zresni in prenehaj povsod vtikati politiko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, solorider pravi:

Jaz ze vem, jaz delam prometne prekrske Bavcar pa gospodarske (gospodske) prekrske. Pa ne mi sedaj spet kdo koga preganja. Za mene je prekrsek prekrsek! 

Ne bo držalo. Zakonodaja razlikuje med prekrškom in med kaznivim dejanjem. In ne misli, da v prometu ne moreš narediti kaznivo dejanje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Borutt pravi:

Dami bo vse pobrisal, ker to ne sodi v to temo. 

Nič ni skregano. Samo ljudje so pokvarjeni. 

 

pred 16 minutami, Kmet2 pravi:

Potem te naj zbriše v celoti ,saj tu je tema "Stop policija " in ne "Branimo policijo " ........skratka  ,kot vedno , ko si postavljen pred dejstvom,  nisi kompetenten za komentiranje ker so ta to druge službe , ker ti ni všeč tema v kateri smo itd ......veš ,tudi tebe berejo in tvoja zavajanje ,nabijanja , večina te je že skužila .......bom te spomnil , ko boš spet pisal nekaj kar ne sodi v to temo , pa preberi si naslov še enkrat in počasi in v tvojem slogu komentar ..........a ti branje dela težave , vsak trezen lahko razume, kar sem napisal v prejšnjem postu in zdaj , prav tako naslov teme .....:lol1:

Faj bi bilo, če bi se v tej temi pogovarjali o Stop policija, kar je v zvezi z motorizmom, ostalo pa preselili v Politiziranje.

In fajn bi bilo, če bi reševali primer za primerom, torej o konkretnih zadeva, aka visenje preko črte in podobno kar je v zvezi z motorjem in voznikom motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

 Zato se raje zresni in prenehaj povsod vtikati politiko. 

Če pa se ona povsod!Še naši mediji na veliko lažejo...Zakaj niste pisali kazni...mladim,polnim energije,bolezni,dreka,groznih misli,ki bi jih morali!,saj so brez dokumentov nasilno vstopali na naše ozemlje!

Predvidevam,da se bi sigurno med nekaj tisoč policisti najdu tudi tako korenkten policist,ki bi spoštoval zakone,če....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

A lahko začnemo konkretno, sam kar je v zvezi z motorizmom?

Mam preveč drugega dela, se mi ne da brisat!!!!

Nov naslov! Stop policija-nabijanje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Nov naslov! Stop policija-nabijanje ?

tule odpri novo temo:

http://motosvet.com/tabla/forum/16-politiziranje/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

A lahko začnemo konkretno, sam kar je v zvezi z motorizmom?

Mam preveč drugega dela, se mi ne da brisat!!!!

Predstavnik policije je ze stokrat povedal kaj misli v mojih prekrskih in tvojih nagibih tako, da lahko zaklenes to temo, ker drugace je vse nabijanje! In ne bit vec siten!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Ti povsod vtakneš politiko in politične lopove. Z razliko od tebe, jaz napišem in razložim zakonodajo in postopke policije, katerih zmožnost dojemanja ti je tuja. 

Pred nobeno dejstvo me ne postaviš, ampak samo nabijaš in zavajaš. Če je zate dejstvo, da me sprašuješ, zakaj nekdo ni bil obsojen za tiste izginule milijone, potem si resnično na stopnji otroka v vrtcu. Zato se raje zresni in prenehaj povsod vtikati politiko. 

Zame je državljan tako Bavčar kot jaz in to kar spet nabijaš ti  je dvoličnost brez primere ...........nekdo je sankcioniran za burek nekdo je nagrajen za krajo s svobodo in še milijončki vstanejo v žepu ......

Pa te tvoje stopnje in ocenjevanja,zmožnosti  se zadrži , ker nisi kompetenten za njihovo komentiranje in si sam povsem nezmožen realnega dojemanja , živiš v kjigicah in zakonih za lupljenje državljanov , ki ti posredno dajejo kruh .....

Pa še od zadnjič .......tvoj in darsov delodajalec je država , ker so podjetja,institucije  v lasti države .....no včasih , zdaj si jih lastijo elite ......

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

A lahko začnemo konkretno, sam kar je v zvezi z motorizmom?

Mam preveč drugega dela, se mi ne da brisat!!!!

Ja pol pa ne briš ne .....delaj raje kaj pametnejšega  ......:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Dami bo vse pobrisal, ker to ne sodi v to temo. 

Nič ni skregano. Samo ljudje so pokvarjeni. 

vse je skregano..  zakaj je pa policija ? zaradi poštenih prekrškarjev ali kriminalcev  , ki si lahko nekaznovano privoščijo kazniva dejanja? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

 

Faj bi bilo, če bi se v tej temi pogovarjali o Stop policija, kar je v zvezi z motorizmom, ostalo pa preselili v Politiziranje.

In fajn bi bilo, če bi reševali primer za primerom, torej o konkretnih zadeva, aka visenje preko črte in podobno kar je v zvezi z motorjem in voznikom motorja.

radirka miren si ,dihej ,dihej , vzam si čas ......;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

radirka miren si ,dihej ,dihej , vzam si čas ......;)

diham, le pojasnite mi, kako naj se nekdo, ki ima konkretno vprašanje, kake verige naj natakne na svoj moped znajde v temi STOP POLICIJA? :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

diham, le pojasnite mi, kako naj se nekdo, ki ima konkretno vprašanje, kake verige naj natakne na svoj moped znajde v temi STOP POLICIJA? :P

 

Ko sem bil mulec sem imel na atx verige...kravje...me ostavi policist...umiru je od smeha!Ustavil kjer prečkaš izvoz iz ceste,ki gre proti gostilni...na zapuščeni trasi,kjer je bila nekoč železnica

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Zame je državljan tako Bavčar kot jaz in to kar spet nabijaš ti  je dvoličnost brez primere ...........nekdo je sankcioniran za burek nekdo je nagrajen za krajo s svobodo in še milijončki vstanejo v žepu ......

Pa te tvoje stopnje in ocenjevanja,zmožnosti  se zadrži , ker nisi kompetenten za njihovo komentiranje in si sam povsem nezmožen realnega dojemanja , živiš v kjigicah in zakonih za lupljenje državljanov , ki ti posredno dajejo kruh .....

Pa še od zadnjič .......tvoj in darsov delodajalec je država , ker so podjetja,institucije  v lasti države .....no včasih , zdaj si jih lastijo elite ......

Ja pol pa ne briš ne .....delaj raje kaj pametnejšega  ......:D

Pomiri se. Ker razburjanje ti samo škodi. 

Ne mešaj gospodarskega kriminala z neko krajo. Je pa res, da je treba v obeh primerih dokazati krivdo. In v primeru gospodarskega kriminala je to nekoliko bolj težko, kot v primeru dolgih prstov in bureka v žepu. Vendar dvomim, da boš razumel. 

Jaz ti razlagam te knjigice, ker te lahko te iste knjigice udarijo po žepu. Ampak dojemanje nečesa logičnega je zate misija nemogoče. 

Delodajalec je država. Drži ? Država je od državljanov. Drži ? Državljan lahko pokliče državno službo na pomoč. Drži ? Menda si imel primer odpadlega odbijača in si poklical na pomoč državno službo. Drži ? Kolikšen je bil račun za opravljeno storitev državne službe državljanu ? Ker elite menda izstavljajo račune in lupijo ljudi. Drži ? Sam si napisal, da so podjetja, institucije v lasti elite. Drži ? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

diham, le pojasnite mi, kako naj se nekdo, ki ima konkretno vprašanje, kake verige naj natakne na svoj moped znajde v temi STOP POLICIJA? :P

 

Pospremi ga v temo Tehnična in ostala vprašanja po znamkah ali v temo Oprema :lol1:, ker nima veze s temo Stop Policija :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Pospremi ga v temo Tehnična in ostala vprašanja po znamkah ali v temo Oprema :lol1:, ker nima veze s temo Stop Policija :lol1:.

maš prav, vsaj en k misli tule :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Država je od državljanov. Drži ?

 

Nikakor to ni res!

Če bi bla naša se ne bi na državni denar preživljalo teroristov!

Naše državljane pa zaradi dolga 859eu vržejo iz hiše na cesto!!!

Al hočeš rečt da je on ukazal vodilnim,da ga vržejo na cesto pri minus 14 hrati pa pedofile naseljujejo v na novo opremljena stanovanja?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Nikakor to ni res!

Če bi bla naša se ne bi na državni denar preživljalo teroristov!

Kar preberi si.

Slovenija je država vseh svojih državljank in državljanov, ki temelji na trajni in neodtujljivi pravici slovenskega naroda do samoodločbe.

V Sloveniji ima oblast ljudstvo. Državljanke in državljani jo izvršujejo neposredno in z volitvami, po načelu delitve oblasti na zakonodajno, izvršilno in sodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Pomiri se. Ker razburjanje ti samo škodi. 

Ne mešaj gospodarskega kriminala z neko krajo. Je pa res, da je treba v obeh primerih dokazati krivdo. In v primeru gospodarskega kriminala je to nekoliko bolj težko, kot v primeru dolgih prstov in bureka v žepu. Vendar dvomim, da boš razumel. 

Jaz ti razlagam te knjigice, ker te lahko te iste knjigice udarijo po žepu. Ampak dojemanje nečesa logičnega je zate misija nemogoče. 

Delodajalec je država. Drži ? Država je od državljanov. Drži ? Državljan lahko pokliče državno službo na pomoč. Drži ? Menda si imel primer odpadlega odbijača in si poklical na pomoč državno službo. Drži ? Kolikšen je bil račun za opravljeno storitev državne službe državljanu ? Ker elite menda izstavljajo račune in lupijo ljudi. Drži ? Sam si napisal, da so podjetja, institucije v lasti elite. Drži ? 

 

Bi ti odgovoril ,samo me bo moderator banal .....:lol1:..

P.s. Dami zame je več postov našega dežurnega policaja žaljivih , podcenjujočih itd .....a to se policajem tolerira  kot politikom gospodarski kriminal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Kar preberi si.

Slovenija je država vseh svojih državljank in državljanov, ki temelji na trajni in neodtujljivi pravici slovenskega naroda do samoodločbe.

V Sloveniji ima oblast ljudstvo. Državljanke in državljani jo izvršujejo neposredno in z volitvami, po načelu delitve oblasti na zakonodajno, izvršilno in sodno.

List prinese marsikaj napisanega...

Govorima o situaciji tega tedna!

Slovenca zaradi 859eu na cesto na minus 14

Imigrante,ki so brez dokumentov prišli preko več držav in nasilno vstopili v državo pa v na novo opremljena stanovanja?

Dejstvo,da država ni od državljanov saj osebno ne poznam osebo,ki bi se s tem strinjala!

Oz nad tem dejanjem države ne bi zgražala

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se še jest mal vtaknem:

""zato je imela ob koncu glavnih obravnav pripravljen predlog za še precej strožjo kazen, a je na koncu pretehtalo današnje pričanje izvedenca psihiatrične stroke Mladena Vrabiča. Ta je za sicer za javnost zaprtimi vrati potrdil, da je obdolženi sina umoril v stanju bistveno zmanjšane prištevnosti zaradi močne vinjenosti ""

A če bi jest priletu na radar full preveč, pa bi potem se zgovarjal. da sem bill full pijan, a bi tud dubu manjšo kazen?

A je to sam takrat ko koga ubiješ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

Nikakor to ni res!

Če bi bla naša se ne bi na državni denar preživljalo teroristov!

Naše državljane pa zaradi dolga 859eu vržejo iz hiše na cesto!!!

Al hočeš rečt da je on ukazal vodilnim,da ga vržejo na cesto pri minus 14 hrati pa pedofile naseljujejo v na novo opremljena stanovanja?

ah ne mešaj to z njegovimi posti , nč skupnega ...vidim ,da tudi ti nisi dojemljiv za njegove logične ugotovitve :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Kar preberi si.

Slovenija je država vseh svojih državljank in državljanov, ki temelji na trajni in neodtujljivi pravici slovenskega naroda do samoodločbe.

V Sloveniji ima oblast ljudstvo. Državljanke in državljani jo izvršujejo neposredno in z volitvami, po načelu delitve oblasti na zakonodajno, izvršilno in sodno.

Kot da bi rekel da je amerika dežela prihodnosti :lol1:treba v ameriko  ne pa ameriške filme gledat .....to kar piše in naj bi bilo, bi bilo fantastično če bi bilo ....................štekaš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa nabijajte naprej :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

Država je od državljanov. Drži ? 

 

Koliko vem ima Slovenija 2miljona prebivalcev!

Koliko od njih se strinja z pokojninami nižjimi od 500eu,plačami 600eu,trošarninami 44%,laganjem politikov po TV...jz ne poznam niti enega!ajd da se preživlja teroriste se verjetno še najde kak kreten!

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!