Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred eno uro, Borutt pravi:

Sem bil v Dobovi in lahko napišem, da nakladaš. 

Ne najdem slike kam sem shranu...le eno imel na tablici....se bom trudu še naprej!

 

12141605_155819441435615_8983549964048176769_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, skalar36 pravi:

Zanimivo, kako ti pristojnosti nihajo sem ter tja. Kar naenkrat si pristojen za komentiranje vsega. Zate bom pa uporabil kar tvoj odgovor.

Saj sem vedel, da si nakladač. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš, da sem tako neumen, da bom napisal kje, kdo, kaj!? Se še predobro spominjam, kaj "ste" naredili tistemu, ki je slikal tvojega kolega, ki je pil pivo v službenem času v uniformi. Je bilo v medijih. 

Nakladaš pa ti. Dokazano. Komentiraš zelo selektivno. Sva končala. Vsaj iz moje strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, skalar36 pravi:

Misliš, da sem tako neumen, da bom napisal kje, kdo, kaj!? Se še predobro spominjam, kaj "ste" naredili tistemu, ki je slikal tvojega kolega, ki je pil pivo v službenem času v uniformi. Je bilo v medijih. 

Nakladaš pa ti. Dokazano. Komentiraš zelo selektivno. Sva končala. Vsaj iz moje strani.

Nakladaš, ker drugače bi napisal, kako veš za zadevo.

Je bilo v medijih ? Potem ti ne bo težko dati povezavo do članka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Sem bil v Dobovi in lahko napišem, da nakladaš. 

Če kaj mrzim je to,če kdo pomisli ali reče,da lažem...bom še isku slike z železniške postaje,kjer se lepo vidijo gsm in adidaske nove

IMG_20170123_193239_800.JPG

IMG_20170123_192844_897.JPG

IMG_20170123_192749_186.JPG

IMG_20170123_192414_770.JPG

IMG_20170123_192240_350.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, sesir pravi:

Matematika me heca?četudi me smo vseeno pri številki,ki je večja kot vrednost vseh osebnih vozil v Sloveniji

Tud občutek te jebe, v Sloveniji je registriranih cca. 1.080.000 osebnih vozil, po tvoje povprečna vrednost 243 ojrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Frenk 67 pravi:

Tud občutek te jebe, v Sloveniji je registriranih cca. 1.080.000 osebnih vozil, po tvoje povprečna vrednost 243 ojrov.

Prav imaš!Pomembna je moja zmota pri vsoti in ne to,da smo slabih 300 miljonov skockali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še link do članka,koliko drobiža imel imigrant pri sebi...

http://www.publishwall.si/aktualno/post/148283/begunec-imel-pri-sebi-100000-eur-gotovine

No Borutt prej si- sva-smo ugotovili za begunce...no kaj pa imigranti koliko njih je Slovenija kaznovala z 250eu,ker niso imeli dokumentov????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, DAMI34 pravi:

diham, le pojasnite mi, kako naj se nekdo, ki ima konkretno vprašanje, kake verige naj natakne na svoj moped znajde v temi STOP POLICIJA? :P

 

s ketnami se daleč pride .. drgač pa jeklene..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravicujem...pozabil vceraj klicat v Italijo...

1.Imajo clen,ki pravi...hitrost ni bila prilagojena

2.ne pozna koga,ki bi ga kaznovali po tem clenu

3.pred 15 leti so ti vzeli in unicili motor,ce so te videli voziti po enem kolesu!Potem so imeli motoristi proteste in ne ve kako se koncalo...

4.za rossija...zaradi ledu zletel s ceste...in da mu zanimivo,da tudi v medijih ni nikoli zaznal,da bi pisalo neprilagojena hitrost.Seveda pa potrebno vsak doticni primer posebej pogledat

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, sesir pravi:

No še link do članka,koliko drobiža imel imigrant pri sebi...

http://www.publishwall.si/aktualno/post/148283/begunec-imel-pri-sebi-100000-eur-gotovine

No Borutt prej si- sva-smo ugotovili za begunce...no kaj pa imigranti koliko njih je Slovenija kaznovala z 250eu,ker niso imeli dokumentov????

Sem ti prilepil dovolj členov glede tega. Si jih prebral ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Borutt pravi:

Sem ti prilepil dovolj členov glede tega. Si jih prebral ? 

Sem ja...naj se enkrat,da najdem kje pise,da si lahko bolezni poln kao clovek namisli,da bo sel brez dokumentov malo cez 5 drzav ziveti na stroske tiste drzave?

In da jih moramo prezivljati?

To za drzave kjer ni vojn!

Pa tudi tam kjer so!Kaj pol lahko pol zemeljske oble prehodijo no mi jih vozimo,do drzave,ki jih se vedno smatra pod bugence?

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se bo "država " odločila, da je treba 5x z bičem nekoga udarit, ker je...naredu, kar pač že je... bodo polismani to naredili....ker to piše v zakonu. Zakon je treba spoštovat.( bi reku tist, k je nesposobn sam zase skrbet, oziroma rabi povodec) Žal pa, da se ne bo kdo smejal, se to nekje(še vedno) že dogaja..kje...hm..mal razgledanosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, skalar36 pravi:

Ko se bo "država " odločila, da je treba 5x z bičem nekoga udarit, ker je...naredu, kar pač že je... bodo polismani to naredili....ker to piše v zakonu. Zakon je treba spoštovat.( bi reku tist, k je nesposobn sam zase skrbet, oziroma rabi povodec) Žal pa, da se ne bo kdo smejal, se to nekje(še vedno) že dogaja..kje...hm..mal razgledanosti...

Da ne boš spet kakšne svoje pogruntavščine pisal, si raje preberi spodnje besedilo. 

 

(1) Policist opravlja policijsko nalogo ali uporablja policijska pooblastila po:

-        uradni dolžnosti,

-        odredbi policijskega vodje,

-        nalogu sodišča, državnega tožilca ali drugega organa, ki ga za to pooblašča poseben zakon.

(2) Odredba policistu in nalog za izvedbo policijske naloge morata temeljiti na zakonu in morata biti razumljiva in določna.

(3) Policist mora odkloniti izvedbo odredbe ali naloga, če je očitno, da bi s tem storil kaznivo ravnanje. O odklonitvi policist takoj obvesti notranjo organizacijsko enoto policije, pristojno za notranjo varnost, ali drug pristojen državni organ. Policista, ki odkloni izvedbo takšne odredbe ali naloga, se ne sme na kakršen koli način kaznovati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

Sem ja...naj se enkrat,da najdem kje pise,da si lahko bolezni poln kao clovek namisli,da bo sel brez dokumentov malo cez 5 drzav ziveti na stroske tiste drzave?

In da jih moramo prezivljati?

To za drzave kjer ni vojn!

Pa tudi tam kjer so!Kaj pol lahko pol zemeljske oble prehodijo no mi jih vozimo,do drzave,ki jih se vedno smatra pod bugence?

Si poiskal ? Če ti ni uspelo, imaš še vedno možnost postaviti vprašanje na kontakt, ki ga najdeš na internetu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt. Vesolje se ne vrti okrog tebe. 

Sej vem, ne boš razumel. Spet.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, skalar36 pravi:

Borutt. Vesolje se ne vrti okrog tebe. 

Sej vem, ne boš razumel. Spet.

O, nakladač. Danes nobene nove pogruntavščine ? Razen tiste malo višje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prasci , to je za v temo Stop policija .....spet vse dokazano , samo nobeden nič ,država te oguljufa in zakon so si spet napisali ,da ni potrebno reagirat ,če jih ravno ne tožiš . Legalna kraja ,ki jo dopušča tako lepo opevana zakonodaja iz strani oprancev ...................ampak baje,  da je za vsako kaznivo dejanje tudi kazen .......:mad:

No tukaj bomo spet brez komentarja našega predstavnika modrih ali pa bo v njegovem slogu napisal ,da je to problematika nekoga drugega ........res ne vem zakaj imamo policijo ................ja za kasirat , vedno znova se potrdi ,da so navadni biriči v službi organiziranega kriminala .....:fyou:

Človek ostane brez hiše in na cesti zaradi 400 evrov , državni in občinski uslužbenci pa pokradejo par 10 tisoč evrov in ti ponudijo ,da jih sicer lahko tožiš a denarja po normalni človeški plati ne boš dobil ....... toži .,pa mogoče dobiš,:yawn: kar ti je bilo ukradeno na legalen način in z veljavno besedo v zakonodaji .......

Me zanima ,če bodo proti komu , ki je zadolžen za to "napako" namreč tako državni uslužbenci rečejo kraji , odgovarjal in bil sankcioniran ........ker ponavljam citat našega predstavnika, skrajšano in bistvo .....za vsako kaznivo dejanje je sankcija :yawn: ..................jp dve Sloveniji ..............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kmet2 pravi:

Prasci , to je za v temo Stop policija .....spet vse dokazano , samo nobeden nič ,država te oguljufa in zakon so si spet napisali ,da ni potrebno reagirat ,če jih ravno ne tožiš . Legalna kraja ,ki jo dopušča tako lepo opevana zakonodaja iz strani oprancev ...................ampak baje,  da je za vsako kaznivo dejanje tudi kazen .......:mad:

No tukaj bomo spet brez komentarja našega predstavnika modrih ali pa bo v njegovem slogu napisal ,da je to problematika nekoga drugega ........res ne vem zakaj imamo policijo ................ja za kasirat , vedno znova se potrdi ,da so navadni biriči v službi organiziranega kriminala .....:fyou:

Človek ostane brez hiše in na cesti zaradi 400 evrov , državni in občinski uslužbenci pa pokradejo par 10 tisoč evrov in ti ponudijo ,da jih sicer lahko tožiš a denarja po normalni človeški plati ne boš dobil ....... toži .,pa mogoče dobiš,:yawn: kar ti je bilo ukradeno na legalen način in z veljavno besedo v zakonodaji .......

Me zanima ,če bodo proti komu , ki je zadolžen za to "napako" namreč tako državni uslužbenci rečejo kraji , odgovarjal in bil sankcioniran ........ker ponavljam citat našega predstavnika, skrajšano in bistvo .....za vsako kaznivo dejanje je sankcija :yawn: ..................jp dve Sloveniji ..............

Prvo se ti malo pomiri in ne piši kar nekaj na pamet. Sploh ne veš, kdo je to napačno kasiranje občine oziroma redarstva ugotovil. Zato ne nabijaj preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Prvo se ti malo pomiri in ne piši kar nekaj na pamet. Sploh ne veš, kdo je to napačno kasiranje občine oziroma redarstva ugotovil. Zato ne nabijaj preveč.

Ko bi vedel kako sem miren ..............:yawn:

Napiši nam , prosim ,da bomo še mi vedeli .............al je spet napačen vir , tema , služba itd .......

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Kmet2 pravi:

Ko bi vedel kako sem miren ..............:yawn:

Napiši nam , prosim ,da bomo še mi vedeli .............al je spet napačen vir , tema , služba itd .......

Ti začneš takoj nekaj kritizirati in nabijati, čeprav si samo nekaj slišal, da se je nekaj zgodilo. In takoj vpletaš policijo, da mora vse narediti in kontrolirati nekoga s pooblastili. Točno ti, ki nič ne delajo, so ugotovili, da je prometna signalizacija drugačna, kot nekateri trdijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Ti začneš takoj nekaj kritizirati in nabijati, čeprav si samo nekaj slišal, da se je nekaj zgodilo. In takoj vpletaš policijo, da mora vse narediti in kontrolirati nekoga s pooblastili. Točno ti, ki nič ne delajo, so ugotovili, da je prometna signalizacija drugačna, kot nekateri trdijo. 

To je trditev iz trte zvita .............dokaži, , kakšen oprejemljiv  dokaz itd al spet sam nabijaš  kak ste dobri .....?

Bo kdo sankcioniran ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

To je trditev iz trte zvita .............dokaži, , kakšen oprejemljiv  dokaz itd al spet sam nabijaš  kak ste dobri .....?

Bo kdo sankcioniran ?

Policija ja dela za zupane in ne za navadne drzavljane!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Kmet2 pravi:

To je trditev iz trte zvita .............dokaži, , kakšen oprejemljiv  dokaz itd al spet sam nabijaš  kak ste dobri .....?

Bo kdo sankcioniran ?

Pomiri se in ne piši neumnosti. Če ne poznaš postopkov in zakonodaje, se raje vzdrži tipkanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Pomiri se in ne piši neumnosti. Če ne poznaš postopkov in zakonodaje, se raje vzdrži tipkanja. 

Ne morem :jezik: ker , si na MS prilimal toliko neumnosti ,da bom moral prebavljat še celo leto .....

Seveda jih/jo  ne poznam ,saj jo tudi tisti , ki bi jo morali ,ne poznajo .....no a bo kakšen konkreten podatek odgovor al kot ponavadi ......?

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!