Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 15 minutami, Kmet2 pravi:

Ne morem :jezik: ker , si na MS prilimal toliko neumnosti ,da bom moral prebavljat še celo leto .....

Seveda jih/jo  ne poznam ,saj jo tudi tisti , ki bi jo morali ,ne poznajo .....no a bo kakšen konkreten podatek odgovor al kot ponavadi ......?

Ne vem zakaj tukaj policija ne ovadi storilca za krajo,goljufanje.... da stece postopek? Itaq vsi oskodovanci ne bodo dobili denarja nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

Ne vem zakaj tukaj policija ne ovadi storilca za krajo,goljufanje.... da stece postopek? Itaq vsi oskodovanci ne bodo dobili denarja nazaj.

Ne vem , sej sprašujem pa sem deležen le opazk ,da ne znam brat , da nabijam itd ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Ne vem , sej sprašujem pa sem deležen le opazk ,da ne znam brat , da nabijam itd ....

Katera policija jim mora potrkati na vrata? Bo rekel, da prometna s tem nima veze. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, solorider pravi:

Ne vem zakaj tukaj policija ne ovadi storilca za krajo,goljufanje.... da stece postopek? Itaq vsi oskodovanci ne bodo dobili denarja nazaj.

 

pred 2 minutami, solorider pravi:

Katera policija jim mora potrkati na vrata? Bo rekel, da prometna s tem nima veze. 

Je treba prvo vedeti, kaj je bilo kršeno in šele potem uvesti postopek. 

Ti si vsaj vprašal, kaj in kako, nekdo drugi je pa samo nekaj nabijal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

 

Je treba prvo vedeti, kaj je bilo kršeno in šele potem uvesti postopek. 

Ti si vsaj vprašal, kaj in kako, nekdo drugi je pa samo nekaj nabijal. 

:winkiss: ja da se obešaš na besede smo tudi že ugotovili .......boš pojasnil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kmet2 pravi:

:winkiss: ja da se obešaš na besede smo tudi že ugotovili .......boš pojasnil ?

Kaj naj pojasnim ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Borutt pravi:

Kaj naj pojasnim ?

pojasni nepojasnjeno :P

sej poznaš tisto, pričakuj nepričakovano? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Kaj naj pojasnim ?

Ali se bo uvedel kakšen postopek zoper kršitelje in ali se tebi ne zdi normalno ,da vrnejo nepravilno vzet denar , brez da bi jih moral sodno terjat , mislim ,da ima sodnija veliko pametnejšega posla kot  to kar je že dokazano ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Kmet2 pravi:

Ali se bo uvedel kakšen postopek zoper kršitelje in ali se tebi ne zdi normalno ,da vrnejo nepravilno vzet denar , brez da bi jih moral sodno terjat , mislim ,da ima sodnija veliko pametnejšega posla kot  to kar je že dokazano ?

http://www.zurnal24.si/izola-radar-kazen-globa-pritozba-tocke-hitrost-poloznica-sodno-varstvo-clanek-284625

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

""Navedena pravna ureditev ni ovira za uveljavljanje odškodninske odgovornosti proti samoupravni lokalni skupnosti za škodo, ki je nastala neupravičeno kaznovanim osebam," pravijo na ministrstvu za pravosodje. Oziroma z drugimi besedami - tožiti je potrebno občino Izolo oziroma tamkajšnje redarstvo."

nihče ne omenja izbrisa kazenskih točk, ki so jih po krivem dobili vozniki.. ??? !!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

nihče ne omenja izbrisa kazenskih točk, ki so jih po krivem dobili vozniki.. ??? !!!

Ah dej no, ne bod pikolovski :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, hajoktejn pravi:

Ah dej no, ne bod pikolovski :D

 

Ma jaz bi jih tožil še za duševne bolečine ( 3 točke groooozaa) skoraj razpad zakona (žena se sekira non stop kaj bo k mam točke), pa še kaj bi se našlo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je zmer isti klinac, ko moras ti neki placat, moras tist moment, ce ne ti prec rubijo, ko pa oni zajebejo, pa bi mogli takoj vrnit denar, moras pa ti it tozit in se borit za svoj denar, ki so ti ga po krivem splel.....potlej se bojo pa cudili, ko se bo enemu snel, pa bo su s sekiro pogledat malo naokoli.....res cudn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, DinDiin pravi:

Sej to je zmer isti klinac, ko moras ti neki placat, moras tist moment, ce ne ti prec rubijo, ko pa oni zajebejo, pa bi mogli takoj vrnit denar, moras pa ti it tozit in se borit za svoj denar, ki so ti ga po krivem splel.....potlej se bojo pa cudili, ko se bo enemu snel, pa bo su s sekiro pogledat malo naokoli.....res cudn!

Za ta primer ne bo držala tvoja teorija. Tukaj je nekaj drugega, kot tisto, kar pišeš. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

 

nihče ne omenja izbrisa kazenskih točk, ki so jih po krivem dobili vozniki.. ??? !!!

Ja zahtevaš, da ti vrnejo skiupaj z zakonitimi obrestmi, torej vsaj minus ena pika.

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Frenk 67 pravi:

Ja zahtevaš, da ti vrnejo skiupaj z zakonitimi obrestmi, torej vsaj minus ena pika.

Nikoli dobil obresti...

Pa je sploh res?to z radarji

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, sesir said:

Nikoli dobil obresti...

Pa je sploh res?to z radarji

Še kako je res!

Neko lepo sončno soboto konec septembra sem se s sofurmašem peljal v smeri Lj - Portorož po glavni Izolski cesti. Ob uživanju s svojo makino (beri TU 250 Special Edition) na prvi vožnji nisem gledal na števec, ki drugače prikazuje max hitrost 300km/h :lol1:

V roku enega tedna mi je Izolsko redarstvo poslalo priporočeno pismo z nasledno vsebino:

- izmerjena hitrost 56 km/h minus 5km/h tolerance = 51 km/h = 250EUR + 3 pike (ne Merkatorjeve) 

- proti plačilu v roku ... možnost polovičke ....

Še malo literature spodaj

http://www.zurnal24.si/v-izoli-radar-kaznuje-tiste-ki-vozijo-po-pravilih-clanek-280952

Psi lajajo - karavana gre dalje!

p.s.

Ali je še kdo na forumu, ki je preplačal nestrokovno delo Izolskega redarstva?

Kakšno mnenje od Borutt - a?

 

 

Popravljeno . Popravil ankh
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ankh pravi:

Še kako je res!

Neko lepo sončno soboto konec septembra sem se s sofurmašem peljal v smeri Lj - Portorož po glavni Izolski cesti. Ob uživanju s svojo makino (beri TU 250 Special Edition) na prvi vožnji nisem gledal na števec, ki drugače prikazuje max hitrost 300km/h :lol1:

V roku enega tedna mi je Izolsko redarstvo poslalo priporočeno pismo z nasledno vsebino:

- izmerjena hitrost 56 km/h minus 5km/h tolerance = 51 km/h = 250EUR + 3 pike (ne Merkatorjeve) 

- proti plačilu v roku ... možnost polovičke ....

Še malo literature spodaj

http://www.zurnal24.si/v-izoli-radar-kaznuje-tiste-ki-vozijo-po-pravilih-clanek-280952

Psi lajajo - karavana gre dalje!

p.s.

Ali je še kdo na forumu, ki je preplačal nestrokovno delo Izolskega redarstva?

Kakšno mnenje od Borutt - a?

 

 

Že vrabci čivkajo, da nepoznavanje prava oziroma cestno prometnih predpisov škoduje. Torej bi moral vsakdo, ki je dobil kazen za prehitro vožnjo, vedeti, da nekaj ni uredu, ker je na obvestilu o prekršku zapisana omejitev hitrosti 40 km/h oziroma vsaj podvomiti v pravilnost omenjene omejitve. In v tem primeru se poda zahtevo za sodbo varstvo. 

Sedaj je pa samo še možnost tožbe, ker je rok za podajo zahteve za sodno varstvo potekel oziroma je bila izrečena globa plačana.  

Kaj in kako delajo občinski redarji, je verjetno že veliko napisanega. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, ankh pravi:

 

Še malo literature spodaj

http://www.zurnal24.si/v-izoli-radar-kaznuje-tiste-ki-vozijo-po-pravilih-clanek-280952

Psi lajajo - karavana gre dalje!

p.s.

Ali je še kdo na forumu, ki je preplačal nestrokovno delo Izolskega rredarsa

 

 

Saj vem,da je v medijih!A žal se Slovenski mediji non stop lažejo...Samo v januarju bolano veliko laži in jim vsaj jaz ne verjamem nič več!Žal so na mediji vredni pol p tople vode s svojimi lažmi!No hvala zdaj verjamem,da je res!

Borut kako to,da policija nič je okrene zoper medije,ki lažejo po tv,vsem nam?

Recimo glih včeraj nekaj iskal...državne zadeve...in vse kar sem videl,da je v naših medijih niti brat nisem šel,ker škoda mojih oči in časa za branje laži!Pa če je tudi kaj vmes res.Kako ločiti resnico od laži ne vem in mi je veliko lazje ne brati in sem pac najdel,kjer je zadeva uradna s strani države...na njihovih straneh!

Velika sramota za Slovenijo!!!!!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Že vrabci čivkajo, da nepoznavanje prava oziroma cestno prometnih predpisov škoduje. Torej bi moral vsakdo, ki je dobil kazen za prehitro vožnjo, vedeti, da nekaj ni uredu, ker je na obvestilu o prekršku zapisana omejitev hitrosti 40 km/h oziroma vsaj podvomiti v pravilnost omenjene omejitve. In v tem primeru se poda zahtevo za sodbo varstvo. 

Sedaj je pa samo še možnost tožbe, ker je rok za podajo zahteve za sodno varstvo potekel oziroma je bila izrečena globa plačana.  

Ok, glede tega se ne strinjam v celoti. Kaj naj gremo zdaj vsi preverjati če smo na dom dobili pravilno kazen? Če se ne voziš po tistih cestah vsak dan, po navadi zaupaš pristojnim institucijam da vedo kaj delajo, ampak se je že v večih primerih, žal izkazalo da temu ni tako. Najlažje se je zdaj izgovarjat in zvalit krivdo na prekrškarje češ "Sami ste si krivi ker ste plačali polovičko" haha. V tem primeru nekdo ni opravil svojega dela oz. ga je opravil površno. Škoda, ki so jo povzročili se šteje v tisočih, tako osebah kot denarju. Odgovarjal verjetno ne bo noben.

Da bi pa kdo iz občine pokazal tolk jajc, se javno opravičil in ponudil pomoč oškodovancem pa ne. Carji. Sej imamo sodno varstvo haha

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim , da večina razume problematiko ...........no kakšen se najde , pa noče razumet :Dal pa ne zmore :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Že vrabci čivkajo, da nepoznavanje prava oziroma cestno prometnih predpisov škoduje. Torej bi moral vsakdo, ki je dobil kazen za prehitro vožnjo, vedeti, da nekaj ni uredu, ker je na obvestilu o prekršku zapisana omejitev hitrosti 40 km/h oziroma vsaj podvomiti v pravilnost omenjene omejitve. In v tem primeru se poda zahtevo za sodbo varstvo. 

Sedaj je pa samo še možnost tožbe, ker je rok za podajo zahteve za sodno varstvo potekel oziroma je bila izrečena globa plačana.  

Kaj in kako delajo občinski redarji, je verjetno že veliko napisanega. 

 

Prvic se peljes po tistih koncih in kje bos videl to skrito skatlo! Po enem mesecu dobim to kazen in sedaj se naj spomnim, kje bi me lahko slikalo, kolika je bila hitros in ce skatla dela pravilno! Pa s katerimi se ta drzava dela norca. :angryrant2: Isto je s policaji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, blazzarss pravi:

Ok, glede tega se ne strinjam v celoti. Kaj naj gremo zdaj vsi preverjati če smo na dom dobili pravilno kazen? Če se ne voziš po tistih cestah vsak dan, po navadi zaupaš pristojnim institucijam da vedo kaj delajo, ampak se je že v večih primerih, žal izkazalo da temu ni tako. Najlažje se je zdaj izgovarjat in zvalit krivdo na prekrškarje češ "Sami ste si krivi ker ste plačali polovičko" haha. V tem primeru nekdo ni opravil svojega dela oz. ga je opravil površno. Škoda, ki so jo povzročili se šteje v tisočih, tako osebah kot denarju. Odgovarjal verjetno ne bo noben.

Da bi pa kdo iz občine pokazal tolk jajc, se javno opravičil in ponudil pomoč oškodovancem pa ne. Carji. Sej imamo sodno varstvo haha

 

Vidim, da nisi razumel mojega zapisa. Jaz sem napisal, da se marsikdo vozi na pamet in sploh ne ve, kaj vse je kršil na svoji poti oziroma sploh ne vidi prometne signalizacije. In, ko takšnem voznik dobi domov kazen, verjame pooblaščeni uradni osebi, saj sam sploh ne ve, kaj je počel na poti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, solorider pravi:

Prvic se peljes po tistih koncih in kje bos videl to skrito skatlo! Po enem mesecu dobim to kazen in sedaj se naj spomnim, kje bi me lahko slikalo, kolika je bila hitros in ce skatla dela pravilno! Pa s katerimi se ta drzava dela norca. :angryrant2: Isto je s policaji!

Kaj tebe sploh briga tista škatla. Tebi mora biti pomembna prometna signalizacija. In v primeru, ko se držiš prometne signalizacije, takoj ugotoviš, da je nekaj narobe s prejeto pošto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!