Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Kaj tebe sploh briga tista škatla. Tebi mora biti pomembna prometna signalizacija. In v primeru, ko se držiš prometne signalizacije, takoj ugotoviš, da je nekaj narobe s prejeto pošto. 

tle si pa biksnil. 

Jaz že vidim 50, ampak čez kak teden ali mesec, ko dobim kazen domov se res ne spomnim ali je bilo takrat 50 ali 40. simpl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Borutt pravi:

 

Je treba prvo vedeti, kaj je bilo kršeno in šele potem uvesti postopek. 

Ti si vsaj vprašal, kaj in kako, nekdo drugi je pa samo nekaj nabijal. 

Goljufija je po Slovenskem zakonu kazniva! Tle pa se je šlo za goljufanje državljanov(po tvoje lastnikov)

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

tle si pa biksnil. 

Jaz že vidim 50, ampak čez kak teden ali mesec, ko dobim kazen domov se res ne spomnim ali je bilo takrat 50 ali 40. simpl.

Ti si biksnil na kubik. 

Ti voziš po omejitvi in veš, da si naredil vse prav. Je sedaj bolj razumljivo ? Ker ta čas ni prišlo do spremembe prometne signalizacije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, sesir pravi:

Goljufija je po Slovenskem zakonu kazniva! Tle pa se je šlo za goljufanje državljanov(po tvoje lastnikov)

Potem pa dokaži goljufijo. Ker ti trdiš, da gre za goljufijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Borutt pravi:

Ti si biksnil na kubik. 

Ti voziš po omejitvi in veš, da si naredil vse prav. Je sedaj bolj razumljivo ? Ker ta čas ni prišlo do spremembe prometne signalizacije. 

pajade, misliš da mam fotografski spomin....vozim 50 in vem da je vse prav, čez 14 dni al pa mesec pride položnica, da sem vozil prehitro, ker je omejitev 40, valda bom reku:

fak a sem spregledal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Borutt pravi:

Potem pa dokaži goljufijo. Ker ti trdiš, da gre za goljufijo.

Omejitev 50km/h in oni zgoljufali,da je 40km/h in poslali kazni!

Tipična goljufija al kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

pajade, misliš da mam fotografski spomin....vozim 50 in vem da je vse prav, čez 14 dni al pa mesec pride položnica, da sem vozil prehitro, ker je omejitev 40, valda bom reku:

fak a sem spregledal....

Razumem. Samo pri upoštevanju omejitve lahko takoj posumiš, da nekaj ne štima. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Omejitev 50km/h in oni zgoljufali,da je 40km/h in poslali kazni!

Tipična goljufija al kaj

Mogoče. Vendar je potrebno dokazati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Razumem. Samo pri upoštevanju omejitve lahko takoj posumiš, da nekaj ne štima. 

dejmo rečt da posumim, grem gledat po guglu, al pa peš, vendar velika večine ne posumi, primer je točno Nemo, ki je objavil sliko. Ponavadi ljudje zaupamo, da so zadeve po regulah. Sicer pa realno gledano:

Tule se vidi, da so kazni smešne in previsoke. Kajti na koncu se gre za čisto birokracijo in premetavanje številk.

V stari Gorici je odletel župan zaradi enega križišča s kamero. Očitno je le ta slabo snemala in so ljudje kar po tekočem traku dobivali položnice za vožnjo skozi rdečo luč. Na koncu je civilna iniciativa z odvetnikom dokazala, da kamera ne snema prav....oškodovanih je bilo na stotine ljudi. Pri nas pa imamo umerjene civilne opazovalce. Ko se krade pri nas, se krade v stilu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, sesir pravi:

Omejitev 50km/h in oni zgoljufali,da je 40km/h in poslali kazni!

Tipična goljufija al kaj

Ne ne , ti si kriv , dokler ne dokažeš nasprotno , pa čeprav se ve ,da nisi kriv ,ampak pri nas si kriv takoj ko zapelješ na cesto ........, narobe svet ......:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Razumem. Samo pri upoštevanju omejitve lahko takoj posumiš, da nekaj ne štima. 

Ne se hecat no....Sam sem celo življenje vozil,kjer je bila omejitev 50 vedno 55 po števcu!Nikoli dobil a vseeno,če bi kdaj dobil sliko,da sem nekje pač peljal 56 in je bila omejitev 40 bi pač verjel in plačal...

Do 1.1.2017 bi...zdaj preveč laži v medijih...plus očitno še policija goljufa

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte mal na TV 3 , boste poslušali veliko očitkov tožilstvu in policiji o preganjanju lopovov za nastanek bančne luknje , med drugim jih je več poslancev obtožilo nesposobnosti in nestrokovnosti , g. Dobovšek in ostali ..........tukaj pa nekateri pišejo pravljice in bajke za lahko noč :yawn: le kje živijo .......??

Med drugim bi moral biti Dobovšek notranji minister ,a ko je Cmerar ugotovil ,da jih bi ta človek prevetril in bi iz omar bi poskakali okostnjaki mu je funkcijo odrekel , kljub dogovoru , ki je bil Dobovšku ponujen ,da sploh stopi v politiko ........lepo pove , kaj si misli o policiji ,tožilstvi in ostalih problemih . 

Vrjetno bo spet kdo pogruntal da kaže z prstom , samo naj prvo pomete pred svojim pragom ,saj veliko kaže z prstom  sam :sleep2:

Kot sem že sam ugotovil je policija daleč od prvotnih smernic  pomagajmo in varujmo itd ....to je ravno za sproti , če lih morjo ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Borutt pravi:

Vidim, da nisi razumel mojega zapisa. Jaz sem napisal, da se marsikdo vozi na pamet in sploh ne ve, kaj vse je kršil na svoji poti oziroma sploh ne vidi prometne signalizacije. In, ko takšnem voznik dobi domov kazen, verjame pooblaščeni uradni osebi, saj sam sploh ne ve, kaj je počel na poti

Sej ni težava tukaj da ljudje svojih napak ne bi priznali, pojejo kar so zakuhali in plačajo kar dobijo s strani pooblaščenih oseb za nadzor predpisov. Je pa bedno, da so oni ves čas več ali manj zavedo počeli kar pač so in bi z istim nadaljevali, če ne bi bili opaženi. Zbranost med vožnjo tukaj nima pomena - je nezbranost in nepoznavanje predpisov krivo za napačno meritev? A zdaj naj se pa za vsak prevožen meter točno spomnim kok je bila omejitev?

Kokr sem že napisal - najlažje je zdej vse zvalit na voznika. "Sami ste si krivi, kaj pa ne gledate" haha 

Lahko se pa spet pogovarjamo kaj bi blo če ne bi kršil, če bi to pa ono... (bil bi ovca)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, država nas nategne za precej več stvari, kot pa tole kazen. Sploh pri davkih. Vse se plača vsaj 3x. In potem na koncu plačuješ "najemnino" za neki kar naj bi bilo mojega.

Edini način protesta, ki mi še ostane, pa da nekaj dosežem je ulica. Zdej policija bo itaq branila tistega, ki guljufa in sprejema zakone, ki so malim ljudem samo počasna smrt. Pa čeprav se "voditelji " ne držijo zakona. Imajo pa denar, da plačujejo medije in policijo, tožilstvo, sodnijo...

Marine so polne bark in čolnov. Socialni centri pa revežev. A se samo meni zdi na v tej državi nekaj ne štima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Potem pa dokaži goljufijo. Ker ti trdiš, da gre za goljufijo.

200.000€ na takšen način pridobiti in ti praviš in ščitiš goljufijo namesto, da bi jo preganjal!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, solorider pravi:

200.000€ na takšen način pridobiti in ti praviš in ščitiš goljufijo namesto, da bi jo preganjal!

Obstajajo tudi druga kazniva dejanja. Recimo to tvoje obtoževanje, da jaz nekoga ščitim. Zato ne obračaj besed in ne piši neumnosti.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Obstajajo tudi druga kazniva dejanja. Recimo to tvoje obtoževanje, da jaz nekoga ščitim. Zato ne obračaj besed in ne piši neumnosti.  

kaj si naredil (policija) v zvezi te goljufije? Od 200.000€-300.000€ ? Radar nastavljen na 40km namesto 50km. Kako se temu reče "gospodarski kriminal"? Je policija ukrepala proti njim, da državljani in državljani EU dobijo denar nazaj, ker po enem mesecu jaz ne vem kje sem vozil in kakšna je omejitev.

In se poglej "tipičen policaj" že vnaprej nas obsojaš, njih pa ščitiš in so golfali ljudi za 13km. (3km) je toleranca, da se ne boš spet odregnil na 53km.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, solorider pravi:

kaj si naredil (policija) v zvezi te goljufije? Od 200.000€-300.000€ ? Radar nastavljen na 40km namesto 50km. Kako se temu reče "gospodarski kriminal"? Je policija ukrepala proti njim, da državljani in državljani EU dobijo denar nazaj, ker po enem mesecu jaz ne vem kje sem vozil in kakšna je omejitev.

In se poglej "tipičen policaj" že vnaprej nas obsojaš, njih pa ščitiš in so golfali ljudi za 13km. (3km) je toleranca, da se ne boš spet odregnil na 53km.

Marsikaj ne poznaš in še manj veš. 

Predvsem pa ne poznaš zakonodajo in sicer prvo tisto o teh meritvah mestnega redarstva in potem še vse ostalo, kar si napisal. 

Prenehaj že s to neumnostjo, da kogarkoli ščitim.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Borutt pravi:

Marsikaj ne poznaš in še manj veš. 

Predvsem pa ne poznaš zakonodajo in sicer prvo tisto o teh meritvah mestnega redarstva in potem še vse ostalo, kar si napisal. 

Prenehaj že s to neumnostjo, da kogarkoli ščitim.  

Bom prenehal, ti mi pa povej kaj je to, če neka ustanova dva meseca ali več od voznikov na lopovski način jemlje €, policijo se pa tega ne tiče. In obsojaš nas (tipičen policaj) oni ko pa kradejo pa nič.

Kaj si me razpizdil.... :angryrant2:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, solorider pravi:

Bom prenehal, ti mi pa povej kaj je to, če neka ustanova dva meseca ali več od voznikov na lopovski način jemlje €, policijo se pa tega ne tiče. In obsojaš nas (tipičen policaj) oni ko pa kradejo pa nič.

Kaj si me razpizdil.... :angryrant2:

Prvo je potrebno ugotoviti, zakaj so to delali. In to razburjenje tukaj ne bo pomagalo. 

Dihaj, dihaj, ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, solorider pravi:

Bom prenehal, ti mi pa povej kaj je to, če neka ustanova dva meseca ali več od voznikov na lopovski način jemlje €, policijo se pa tega ne tiče. In obsojaš nas (tipičen policaj) oni ko pa kradejo pa nič.

Kaj si me razpizdil.... :angryrant2:

če ti po kmečko odgovorim.

organi so orodje v rokah vladajoče strukture, počnejo, kar se jim z vrha ukaže. To pomeni, da skrbijo za red po vnaprej napisanih zakonih in pravilih, ki jih je določil spet en in isti največji lopov v državi, izvoljeni predstavniki ljudstva.

Zakon in red sprovajajo do te točke kot se jim dovoli, oziroma ne dovoli. 

odgovornost za pregon podobnih kršitev nosijo državni tožilci, oziroma sodna veja oblasti, katera je spet podvržena trenutni politiki.

Tako da napad na Borutt-a v tem primeru je res nekoristen.

Žal v takih in podobnih primerih ne preostane drugega, kot skupinska tožba/ugovor. Podoben primer sem opisal malce višje je Gorizia in vožnja skoz rdečo luč. Da bo pa kdo dobil odškodnino-malo morgen. Fajn je pa da se tak primer potencira do konca, da vsaj občinski veljaki zgubijo stolčke.

pa še en info:

moj bratranec je carinski inšpektor, a akcije in ostalo kar bi morali početi, določa njihov nadrejeni/država, kateri ima/jo svoje povezave kaj se sme in ne sme pregledati. Kar pomeni:

nekaj gnilega je v deželi Slovanski. Pa čeprav se ve, da se počnejo nezakonite zadeve, se jih ne sme čekirati.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

če ti po kmečko odgovorim.

organi so orodje v rokah vladajoče strukture, počnejo, kar se jim z vrha ukaže. To pomeni, da skrbijo za red po vnaprej napisanih zakonih in pravilih, ki jih je določil spet en in isti največji lopov v državi, izvoljeni predstavniki ljudstva.

Zakon in red sprovajajo do te točke kot se jim dovoli, oziroma ne dovoli. 

odgovornost za pregon podobnih kršitev nosijo državni tožilci, oziroma sodna veja oblasti, katera je spet podvržena trenutni politiki.

Tako da napad na Borutt-a v tem primeru je res nekoristen.

Žal v takih in podobnih primerih ne preostane drugega, kot skupinska tožba/ugovor. Podoben primer sem opisal malce višje je Gorizia in vožnja skoz rdečo luč. Da bo pa kdo dobil odškodnino-malo morgen. Fajn je pa da se tak primer potencira do konca, da vsaj občinski veljaki zgubijo stolčke.

pa še en info:

moj bratranec je carinski inšpektor, a akcije in ostalo kar bi morali početi, določa njihov nadrejeni/država, kateri ima/jo svoje povezave kaj se sme in ne sme pregledati. Kar pomeni:

nekaj gnilega je v deželi Slovanski. Pa čeprav se ve, da se počnejo nezakonite zadeve, se jih ne sme čekirati.

 

Si mogoče bral moje stare zapise ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Si mogoče bral moje stare zapise ? :P

ne, sam nism tok neumn kot misliš :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!