Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 6 minutami, IZTOK pravi:

Za Mausa ne vem, ziher ne velike, ker njemu se ze pri +/- 0.01 veliko pozna ;)

js že trezen zgledam mau ćudn :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

js že trezen zgledam mau ćudn :P

 

Ja amak ni bil alko misljen. Toleranca +/- 0.01 mm je bila v igri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Primosio pravi:

Bruhati in biti pobruhan je razlika ;)

Primer...ko mene kdaj ful scat sem scal in ce me bi kdo jebu bi ga veselo poscal...kaj m k jebes,ce scijem koncno...

Po moje bi ga isto najebu sam njega bi poscal in to vredno...ojoj.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Menda je vse res in menda od vsega začetka prikrito. Tako se govori. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Načeloma podpiram policijsko stavko in borbo za to kar jim pripada...vendar, na naših hrbtih? Pismu fantje...jebite se po domače, zakaj je potrebno čakati na meji, da se z gospodarjem dogovorite?

A potem če gre men vse na qurac in hočem štrajkat, lahko zaprem AC pri postojni? Zato da me bodo vsi slišali? Oprostite...ampak pri meni ste izgubili vso podporo.

Namreč tanka je linija med, jebi se in podpiram te. Očitno se bo vršil pritisk na transportni lobi, kateri ima moč in bo le ta pritisnil na vlado. Pismu a niste sposobni odrezat gospodarja tam kjer ga najbolj boli, pri inkasu?

ps. ne jebem niti 1% raznoraznih izgovorov

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

Načeloma podpiram policijsko stavko in borbo za to kar jim pripada...vendar, na naših hrbtih? Pismu fantje...jebite se po domače, zakaj je potrebno čakati na meji, da se z gospodarjem dogovorite?

A potem če gre men vse na qurac in hočem štrajkat, lahko zaprem AC pri postojni? Zato da me bodo vsi slišali? Oprostite...ampak pri meni ste izgubili vso podporo.

Namreč tanka je linija med, jebi se in podpiram te. Očitno se bo vršil pritisk na transportni lobi, kateri ima moč in bo le ta pritisnil na vlado. Pismu a niste sposobni odrezat gospodarja tam kjer ga najbolj boli, pri inkasu?

ps. ne jebem niti 1% raznoraznih izgovorov

Drži se predpisanih tlakov, ker tukaj pišeš neumnosti, da se kar kadi. Kasiranja ni. Zato ne piši o nekem odrezanju nekoga in kasiranju. 

Na meji obstaja več vrst kontrole. In, če ne zmoreš razumeti, da je sedaj na vrsti kontrola, ki je napisana črno ne belem, ti tudi tabela predpisanih tlakov ne pomaga.  

Pies: čevlji in sodba ter Kopitar. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Drži se predpisanih tlakov, ker tukaj pišeš neumnosti, da se kar kadi. Kasiranja ni. Zato ne piši o nekem odrezanju nekoga in kasiranju. 

Na meji obstaja več vrst kontrole. In, če ne zmoreš razumeti, da je sedaj na vrsti kontrola, ki je napisana črno ne belem, ti tudi tabela predpisanih tlakov ne pomaga.  

Pies: čevlji in sodba ter Kopitar. 

 

 

Guspod, vaš odgovor je pričakovan in popolnoma idetičen vsem prejšnjim, ki ste jih že posredoval.

Naj vam povem, da štrajk z namenom povečevanja vrst, dolžine čakanja itd, ki je usmerjen proti splošni raji v ničemer ne pripomore, k splošni podpori vašega boja.

Ampak ker imate to možnost, go 4 it.

Me pa res zanima, kaj se bo zgodilo, če parkiram kombi na AC pprečno čez vozni pas, ker štrajakam. A me bo policija podprla? :ras:

ps. u vezi kontrole ste potem dosedaj delali pomankljivo in premal natančno...ah...sej mi je jasno. Kar naenkrat pa huda želja da delate prav.

pss. ma res preveč prebirate navodila in premal uporabljate uno ta sivo u tintari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo!!!

Na vsaki strani po eden te boda podprla pod pazduhami.

Ker boš imel dlani na hrbtu :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, The Lakl pravi:

Bo!!!

Na vsaki strani po eden te boda podprla pod pazduhami.

Ker boš imel dlani na hrbtu :ras:

sam jest jih mam res rt :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

Guspod, vaš odgovor je pričakovan in popolnoma idetičen vsem prejšnjim, ki ste jih že posredoval.

Naj vam povem, da štrajk z namenom povečevanja vrst, dolžine čakanja itd, ki je usmerjen proti splošni raji v ničemer ne pripomore, k splošni podpori vašega boja.

Ampak ker imate to možnost, go 4 it.

Me pa res zanima, kaj se bo zgodilo, če parkiram kombi na AC pprečno čez vozni pas, ker štrajakam. A me bo policija podprla? :ras:

ps. u vezi kontrole ste potem dosedaj delali pomankljivo in premal natančno...ah...sej mi je jasno. Kar naenkrat pa huda želja da delate prav.

pss. ma res preveč prebirate navodila in premal uporabljate uno ta sivo u tintari

Še milijonkrat ti lahko napišem in vedno boš svoje tumpal; nimaš najmanjšega pojma o našem delu in še manj o stavki. Zato pametuj o svoji papirologiji in svojem delu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

A potem če gre men vse na qurac in hočem štrajkat, lahko zaprem AC pri postojni? Zato da me bodo vsi slišali? Oprostite...ampak pri meni ste izgubili vso podporo.

Jaz te podpiram v tem primeru.

Ce bos AC zaprl pred Uncem in v petek, potem te pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, krucymucy pravi:

Jaz te podpiram v tem primeru.

Ce bos AC zaprl pred Uncem in v petek, potem te pa ne.

mam premal doucga, da bi jo čist celo zaprl :P

 

pred eno uro, Borutt pravi:

Še milijonkrat ti lahko napišem in vedno boš svoje tumpal; nimaš najmanjšega pojma o našem delu in še manj o stavki. Zato pametuj o svoji papirologiji in svojem delu. 

a to si kje prebral, ker je tako napisano al je cel sestavek tvoj umotvor? :P sam jest vas podpiram, pa čeprav nimam pojma :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

mam premal doucga, da bi jo čist celo zaprl :P

 

a to si kje prebral, ker je tako napisano al je cel sestavek tvoj umotvor? :P sam jest vas podpiram, pa čeprav nimam pojma :D

 

 

Če boš zaprl avtocesto, te bomo vsi podpirali :jezik:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Če boš zaprl avtocesto, te bomo vsi podpirali :jezik:

verjetno prestavli, ampak važno da bom podprt :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Še milijonkrat ti lahko napišem in vedno boš svoje tumpal; nimaš najmanjšega pojma o našem delu in še manj o stavki. Zato pametuj o svoji papirologiji in svojem delu. 

So bili trenutki ..... ko se mi je zazdelo ........da tudi sami nimate najmanjšega pojma o vašem delu...:friend1:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

Še milijonkrat ti lahko napišem in vedno boš svoje tumpal; nimaš najmanjšega pojma o našem delu in še manj o stavki. Zato pametuj o svoji papirologiji in svojem delu. 

Ma koji kurac maš tukaj za vedet. 

Ko izsiljujete vlado trpi raja na meji.

Delovni ljudje , garači, ti tega ne veš ker si spizdil od špedicije.

In to ste javno povedali po tv, da bojo stavko zaostrili na ta način, da bojo kolone na meji.

Kaj kurac potem bluziš, da nimamo pojma o vašem delu.

In ko vam bo vlada dala korenček boste spet z vsemi akcijami pod pretvezo varnosti vršili inkasantski napad in spet nažigate po raji.

Ma fuj.........

In ne ti men ne krši in ne boš sankcioniran, neke obrabljene floskule, katere smo ti že stokrat dokazali, da so populistične bučke. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na policijski škodi opazim letne gume, pa ga vprašam če ma ketne v avtu.

Odgovor nasmešek. Očitno štrajkajo tud na ta način. Podpiranje štrajka, pha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, xtzs pravi:

So bili trenutki ..... ko se mi je zazdelo ........da tudi sami nimate najmanjšega pojma o vašem delu...:friend1:

Najbolj zanimivo je, da se v ta poklic vtikate vsi, ki ste samo na jeziku in v anonimnosti hrabri ter o njem nimate naaaaajmaaaanjšeeeega pojma. Spet in spet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Ma koji kurac maš tukaj za vedet. 

Ko izsiljujete vlado trpi raja na meji.

Delovni ljudje , garači, ti tega ne veš ker si spizdil od špedicije.

In to ste javno povedali po tv, da bojo stavko zaostrili na ta način, da bojo kolone na meji.

Kaj kurac potem bluziš, da nimamo pojma o vašem delu.

In ko vam bo vlada dala korenček boste spet z vsemi akcijami pod pretvezo varnosti vršili inkasantski napad in spet nažigate po raji.

Ma fuj.........

In ne ti men ne krši in ne boš sankcioniran, neke obrabljene floskule, katere smo ti že stokrat dokazali, da so populistične bučke. 

 

Ti si pa res brihten. Kdo in kje trpi? Pokaži. 

O kakšnih kolonah bluziš? Sploh poznaš način dela na meji? Ne, kajne. In tudi ne poznaš vrste kontrole na meji. Zakaj se potem vtikaš v stvari, katere ne poznaš in ne razumeš? 

O kakšnem inkasantstvu pišeš? Mogoče o tistem, da lahko kršitelj pričakuje kazen? Nisi vedel tega?

Kaj si dokazal? Ti ničesar, jaz pa veliko. Samo je lažje tukaj srati po vseh in vsemu, namesto, da bi kdaj kakšen prekršek manj naredil. Ker so vedno drugi krivi, kajne. 

pred 26 minutami, isarajli1 pravi:

Včeraj na policijski škodi opazim letne gume, pa ga vprašam če ma ketne v avtu.

Odgovor nasmešek. Očitno štrajkajo tud na ta način. Podpiranje štrajka, pha

Čisto enostavno boš to dokazal s pripisom kraja dogodka in registrsko številko avtomobila ter morebitno fotografijo. 

Ker v nasprotnem primeru tudi jaz lahko pišem nekaj na pamet in s tem pljuvam po komerkoli si že zaželim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, isarajli1 said:

Včeraj na policijski škodi opazim letne gume, pa ga vprašam če ma ketne v avtu.

Odgovor nasmešek. Očitno štrajkajo tud na ta način. Podpiranje štrajka, pha

Ja ja. Men je enkrat reku policaj boste pihal. Pa sem vprasal kje boli.

Pa v srednji soli smo klepetal v zadnji klopi, pa je rekla prfoksa zadnja klop ven. Pa smo klop cez okno fuklni. 

 

Smiri malo dozivljaj isarajli.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, krucymucy pravi:

Pa v srednji soli smo klepetal v zadnji klopi, pa je rekla prfoksa zadnja klop ven. Pa smo klop cez okno fuklni. 

A sva bla midva sošolca? :hmm::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, krucymucy pravi:

Ja ja. Men je enkrat reku policaj boste pihal. Pa sem vprasal kje boli.

Pa v srednji soli smo klepetal v zadnji klopi, pa je rekla prfoksa zadnja klop ven. Pa smo klop cez okno fuklni. 

sn ni čudn, da so te deportiral na Balkan :lol1:

...

upam, da tudi danes na vseh mejah temeljito preglejujejo kamione ... tudi pnevmatike in jih ne spuščajo v Slovenijo ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar med tepanjem in celjem vsaj 30 tovornjakarjev z letnimi gumami cijazijo. Za policaje je pa premrzlo, da bi zdaj zunaj letali. Še v Tepanju dans niso stali, mraz jim pa pride do živega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!