Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Nikol ne veš če se za kartonastim skriva pravi, še ni za hecat ?

sm vidu .. predvsem po kočevki, da je veliko znakov preluknjanih ... 

potegneš vzporednico :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, maus said:

A za 3d plasticne Borute pa ni dnara? Kot pri severnih sosedih.. EN taki že nekaj časa straši po Golici.. :ninja:

Ja, sem tudi jaz bremznil orvič.. ;)

IMG_20190616_151600-01.jpeg

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kmet2 pravi:

Čist preprost primer je za mene Planina. 

Radar postavljen zraven tistega barčka, naprej pa ravnica in nobenih uvozov izvozov. 

Borutt lahko odgovoriš prosim koliko nesreč ali prometnih incidentev se je tu zgodilo. 

Vrjetno preveč kmečko vprašanje za tvoj iQ, ampak upanje vedno obstaja, čeprav brezupno.

Pred šolo, kjer se je zgodila nesreča s smrtnim izidom, ga še nisem zasledil, nema para tam anede ?

Ne boš verjel, ampak imaš tam dve tabli; ena označuje začetek naselja in druga konec naselja. In, kdor ni sposoben med tema dvema tablama voziti po omejitvi, je pač nesposoben in sam kriv za modro kuverto. Bo tvoj iku razumel napisano? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

nj gledajo moje kitast in tetivast telešćek :P

z mojim vozilom so se večkrat ukvarjali, kot si ti misliš :P

kje sm js .. js poskušam gledat realno na stvar, ti imaš preveč mržnje v seb do taplavih ... kljub temu te mam rt ? 

 

Js bi te gledu skrivaj :blush:   :P 

Od tvojega vozila, ki so ti ga ukradli ti je ostala samo odškodnina preko zavarovalnice, evo tok so se ukvarjali ..........

Pravkar, Borutt pravi:

Ne boš verjel, ampak imaš tam dve tabli; ena označuje začetek naselja in druga konec naselja. In, kdor ni sposoben med tema dvema tablama voziti po omejitvi, je pač nesposoben in sam kriv za modro kuverto. Bo tvoj iku razumel napisano? 

Zakaj ne odgovoriš na enostavno vprašanje...megla ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kugelschreiber pravi:

:hmm: Tle ne vidiva enako. Planina ipak je naselje, levo desno folk zivi, Credni dirkaski nagon tam dela nadure. Tam je tolk norosti, de folk naziga kljub radarju! Zarad rid je Planina dokaj specificna. Moje mnenje. Morda ni. 

Mene je strah radariranj ob vstopih v mesto, ko vcasih prevozim tablo. Recimo vstop/izstop iz Logatca, prot AC, iz Prestranka prot Reki, Senozece so potegnli skor so Gabrč, ucer sm opazu de je Hotedrsca dobila skor 1km vec cone 50.....ker je blo 20let drgac, vcasih zajebem, in sm preprican, de nism edini. Rakitnik matenja vas prestranek mi je cist logicno, de grem 50, al ko pelem mimo mola....majkemi dam ucasih na 70kmh kar je ze kar hud prekrsek. Morda sklepam prevec po sebi. Bojim se da ne. 

Te čisto razumem in ti lahko napišem, da bi najraje ... te naše šefe, ker so nam odvzeli eno pooblastilo, ki se imenuje diskrecija. Ampak je izgovor korupcija. Oni že vedo. 

pred 5 urami, maus pravi:

Tukaj samo čakam, kdaj ga bodo pred znakom konec naselja, kjer je makadamski prostor, postavili ... zato kar do table, proti kopru, vozim 50 ;)  .. vzad pa vsi nestrpni .. pol so pa uni lepi ovinki, kejer se jih da vse v mejah omejitve motorja, odpelat :P 

Največji problem vidim, da so tako lahko ugotovili  ukradena vozila, ukradene tablice in neregistrirana vozila .... marsikdo bi bil vesel, če se taki odstranijo s ceste, saj so vozila nezavarovana in če te tak nasadi, lahko samo s tožbo prideš do odškodnine :huh: 

Točno to dela ta mašina. Verjetno je komu šlo v nos. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

offtopic razmišljam .. 3D plastični Borut .. hmm, to se sliši zanimiva tržna niša .. pa recimo da še dodamo opcijo vibriranja, to bi kar znalo it v promet!

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Od tvojega vozila, ki so ti ga ukradli ti je ostala samo odškodnina preko zavarovalnice, evo tok so se ukvarjali ..........

napisali so tako poročilo, da so ga na zavarovalnici takoj sprejeli in izplačali ... :P 

ampak .. roko na srce, a ti ne bi meu posnetkov, če bi ti ukradli motor ... da mogoče koga spoznaš ... pa da ga obiščeš in ga "lepo" prosiš, da vrne ukradeno, saj nasilje rodi nasilje :P 

p.s.

policaj je bil presenečen, ker takrat kamere niso delala zaradi unga kurčevga zakona o varovanju osebnih podatkov, pa da mora biti 70 % lastnikov za .. je pa več kot pol parkirnih prostorov v najemu in se ni moglo dobiti dovoljenja .. kako je sedaj, ne povem :P 

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Točno to dela ta mašina. Verjetno je komu šlo v nos. 

nehi mi prav dajat, k pol se bodo še name spraul :huh: 

:P  

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Tex pravi:

Se strinjam.

In kot sem že tolkokrat razložil, jaz lahko prispevam z zmanjševanjem moje hitrosti in mojo previdnostjo, ne morem pa vplivat na hitrost ostalih udeležencev. In tu pričakujem da bodo pristojni poskrbeli in sankcionirali kršitelje, da jih bo potem vsaj to izučilo oziroma naučilo. In če od teh osem tisoč in nekaj zaposlenih v policiji nihče ne najde/predlaga bolj koristne lokacije za tiste 4 škatle radarjev, kot pa ob avtocesti, pol pa tudi ... seveda mislim na bolj koristne v smislu skrbi za varnost/življenja državljanov in ne polnjena blagajne. Seveda pa se verjetno motim, saj nisem strokovnjak na tem področju ..

Zakaj je treba s palico, če je pa vse tako enostavno in, zakaj ne bi tudi drugi sledili tebi in tebi podobnim? 

Za škatle vprašaj brihtne šefe. Jaz bi jih podrl. Ne vprašaj koga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

napisali so tako poročilo, da so ga na zavarovalnici takoj sprejeli in izplačali ... :P 

ampak .. roko na srce, a ti ne bi meu posnetkov, če bi ti ukradli motor ... da mogoče koga spoznaš ... pa da ga obiščeš in ga "lepo" prosiš, da vrne ukradeno, saj nasilje rodi nasilje :P 

p.s.

policaj je bil presenečen, ker takrat kamere niso delala zaradi unga kurčevga zakona o varovanju osebnih podatkov, pa da mora biti 70 % lastnikov za .. je pa več kot pol parkirnih prostorov v najemu in se ni moglo dobiti dovoljenja .. kako je sedaj, ne povem :P 

Izgleda da si res Borutt. s tvojim motorjem in ostalimi ukradenimi se ne ubada nihče, napišejo svoje sranje od biokracije in zadeva je rešena.

V lj se ve kdo krade in kje se krade in še vedno se krade....bo šlo...

Prav tako se nobeden ne ukvarja s krajo vikendov  itd ...... jih je preveč oz premalo na radarjih.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

V lj se ve kdo krade in kje se krade in še vedno se krade....bo šlo...

seveda bo šlo .. kradl se bo, dokler koga ne dobim tam v garaži ;) 

pol bo pa nekaj cajta mir ... en poskus je že bil .. pa so kr fino tekl ;)

seveda ... vse brez nasilja :P 

čeprav mam kasko .. gre za princip :jezik: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, Kmet2 said:

s krajo vikendov 

Sam to je res jeba. Se ga u petk po nesreči mal naložim, in evo, vikend spizden. Krivca ne najdejo nikoli. Kr grem peške domol. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

Sam to je res jeba. Se ga u petk po nesreči mal naložim, in evo, vikend spizden. Krivca ne najdejo nikoli. Kr grem peške domol. 

Nč ne vem pa še dolžen si?

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, maus pravi:

sicer pa .. Hrvaška ima precej realno označeno omejitev hitrost pred ovinki ... prn ns je pa malo po kaubojsko ;) 

v večini .. in ko se navadiš ti pride en najbolj zahebanih ovinkov , ki se iz blagega zelo ostro zapre - ni pa nobene omejitve in ne puščic , ker bi označevalo oster ovinek..

nobenemu postavljaču opozorilnih tabel za ovinke ne verjamem več..

pred 10 urami, Kugelschreiber pravi:

Ni vse zarad nesrec. V Planini je obilo upravicenih pritozb cez bedake. Bedake z odprtimi dimniki, bedake ki mislijo de letijo cez bray hill....v planini pri baru je radar postavlen da lokalci mal manj najebejo. IMO upraviceno. 

no ja..ti domačini naj najprej poskrbijo za svoje sovaščane z raznimi kroskami in štirikolesniki .. aja ne bodo saj so pa ja njihovi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, J.a.m.e.s pravi:

In medtem ko zdravnice sankcija zagotovo ne bo doletela, so delodajalci policistu že ob pojavu sumov brez pardona vročili sklep o izredni odpovedi delovnega razmerja. Zdaj pa se je izkazalo, da je s policije odletel neupravičeno, kazenski postopek proti njemu je ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno da takšno golazen braniš. Itak, vse so mu podtaknili, v resnici je nedolžen. Tako kot vsi policaji, ki so šli čez mejo zakona. Sami poštenjaki. ? 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, J.a.m.e.s pravi:

Žalostno da takšno golazen braniš. Itak, vse so mu podtaknili, v resnici je nedolžen. Tako kot vsi policaji, ki so šli čez mejo zakona. Sami poštenjaki. ? 

Kje koga branim? Si sploh prebral članek? Ker po prebranem si sposoben samo pljuvanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

http://novice.najdi.si/predogled/novica/8815280e0acdb7e29945b509fc4c65dd/Svet24-si/Kronika/Policist-opran-sumov-spolne-zlorabe-zdaj-toži-notranje-ministrstvo

Matjaž Šaloven, odvetnik osumljenega policista, je za Delo in Slovenske novice pojasnil, da so se očitki izkazali za neresnične. Ker je po izbruhu afere policist dobil izredno odpoved delovnega razmerja, zdaj toži notranje ministrstvo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.google.com/amp/s/zurnal24.si/amp/avto/izpoved-slovenskih-policistov-o-inkasantstvu-264245

Še en medij, ki ne paše tistim, ki ne paše resnica.....

@Borutt še vedno čakam odgovor?

Potem pa lahko pokomentiraš tudi ta medij, ki seveda zavaja in nabija in nima pojma o vašem delu....

Star članek....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, ne sekiri se. Pejd z motorjem kam. NE moreš rešit nekaj, kar se rešit ne da. Ali noče da bi bilo rešeno.

To Slovenijo\Evropo\svet vodi mafija. Ljudje najižje sorte. In tega niti ne skrivajo več.  Seveda jim pomagajo priskledniki, ki so zgube, a ko jim daš korenček mislijo, da ima pendrek s katerim udriha po ljudstvu. (ne samo policija, ampak vse veje oblasti\državne ustanove) 

Ljudje pa... z veseljem nastavljajo rit, sam da se slučajno ne bi ugasnu FB, ali pa da banke ne dajo več kreditov...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

https://www.google.com/amp/s/zurnal24.si/amp/avto/izpoved-slovenskih-policistov-o-inkasantstvu-264245

Še en medij, ki ne paše tistim, ki ne paše resnica.....

@Borutt še vedno čakam odgovor?

Potem pa lahko pokomentiraš tudi ta medij, ki seveda zavaja in nabija in nima pojma o vašem delu....

Star članek....

Resnično težko verjamem, da ni v tem času telefonov in še česa drugega nobenemu uspelo narediti niti eno fotografijo tiste oglasne table. Ker s takšno fotografijo bi tvoja resnica mogoče postala resnica. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://mariborinfo.com/novica/kronika/policist-premescen-iz-maribora-v-casu-sluzbe-zavrnil-test-za-prisotnost-drog/238215

@Borutt a bi jaz oz mali človek tudi dobil samo opozorilo?

Enostavno vprašanje, zdej pa da vidimo spet bluzenje z vprašanji na vprašanje.....

Pa nisi še odgovoril na prejšnje vprašanje?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Kmet2 pravi:

https://mariborinfo.com/novica/kronika/policist-premescen-iz-maribora-v-casu-sluzbe-zavrnil-test-za-prisotnost-drog/238215

@Borutt a bi jaz oz mali človek tudi dobil samo opozorilo?

Enostavno vprašanje, zdej pa da vidimo spet bluzenje z vprašanji na vprašanje.....

Pa nisi še odgovoril na prejšnje vprašanje?

 

Opozorilo glede česa? 

Ker električisti ustavljeni pijani in zadrogirani imajo še vedno službo, katero še naprej opravljajo pijani in zadrogirani. 

Katero vprašanje in, kaj imaš prav? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!