Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 3 minutami, maus pravi:

a je policist mamile jedu :huh: 

Ne vemo, Borutt pa noče povedat, a ma info ali ne :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

Ne vemo, Borutt pa noče povedat, a ma info ali ne :) 

sj ne ve ... ugiba kot mi ugibamo :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

sj ne ve ... ugiba kot mi ugibamo :P 

Tega še ne vemo zagotovo... se včeraj ni izjasnil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Fajn se razpleta:D

Če najdem še kakšen zanimiv link obesim, da vam ne bo dolgčas:lol1:

@Borutt še vedno nisi odgovoril.

Tudi ti ne. Samo te spomin heca in ne veš kaj, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Borutt said:

Šestnajst dni časa imaš. Vikend in praznik ne šteje. 

16 delovnih dni?? To drži?

Swašta .. po 16 delovnih dneh ti zmerijo da si skoraj pred mesecem dni vozil pod vplivom psihoahktivnih substanc?

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Tex pravi:

16 delovnih dni?? To drži?

Swašta .. po 16 delovnih dneh ti zmerijo da si skoraj pred mesecem dni vozil pod vplivom psihoahktivnih substanc?

Vsaj nekdo, ki dvomi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, motozajebant pravi:

Borut, zdaj pa res ne vem, se hecas ali si resen?

Citiram iz članka: Zaradi 'slabega počutja' je nadrejeni policista poslal domov.

 

kdo se počuti slabo? Nadrejeni ali policist... :P

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Borutt pravi:

Vsaj nekdo, ki dvomi.  

Očitno res nisi sposoben komunicirat na neki normalnem nivoju in se takoj užigaš, čim se omeni besedo policist/policaj.... Vprašal sem te to zato, ker pač ne vem kako poteka-na srečo še nikoli nisem imel prilike...

K sreči pa poznam kar nekaj prijetnih in pametnih policistov, ki so sposobni lepo kulturno odgovorit na (zate mogoče) butasto vprašanje...

da se vrneva na članek, zakaj sem te vprašal to... v dvomih smo, a so mu odredili strokovni pregled ali ne? Res je, v članku so ta del izpustili, namerno, ali....? Ne vemo...  ampak, v članku tudi piše, da po njihovih neuradnih informacijah se je policist naknadno sam s prizorišča odpeljal domov... Če moraš na strokovni pregled takoj, potem se težko odpelješ domov a? Po temu lahko sklepam, da mu ga niso odredili..... ampak ja, kaj pa jaz vem... ti si iz njihovega foha, ti zadeve obvladaš...mi smo samo neumna raja z ikujem mrzle sobe....

 

 

pred 28 minutami, DAMI34 pravi:

kdo se počuti slabo? Nadrejeni ali policist... :P

 

Kaj pa če sta skupaj šmrkala in sta se oba slabo počutila? :P

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motozajebant pravi:

 

Kaj pa če sta skupaj šmrkala in sta se oba slabo počutila? :P

ja pol je bila verzija:

jebe lud zbunjenog :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ja pol je bila verzija:

jebe lud zbunjenog :P

 

lej, tole je, jebe lud zbunjenog :) 

Borut pravi, da to vse piše za rajo, na PU MS pa potrdijo drugače....

Na Policijski upravi Murska Sobota so za Sobotainfo potrdili primer, »ko je policist v času službe, brez utemeljenih razlogov odklonil odrejen preizkus zaradi ugotovitve prisotnosti prepovedanih drog, kar predstavlja hujšo kršitev pogodbenih in drugih obveznosti iz delovnega razmerja«.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je čisto jasno, pa čeprav dogodka ne poznam (razen kar piše v medijih) ampak tako kot v drugih podjetjih, prav tako tudi v Policiji obstaja:

boj za oblast

šikaniranje

podtikanje

lažne prijave

določen % lumpov

itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato so pa debate s policisti brez smisla....al na cesti al na netu. 

Popravljeno . Popravil DinDiin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

Meni je čisto jasno, pa čeprav dogodka ne poznam (razen kar piše v medijih) ampak tako kot v drugih podjetjih, prav tako tudi v Policiji obstaja:

boj za oblast

šikaniranje

podtikanje

lažne prijave

določen % lumpov

itd..

lažno poročanje novinarja...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55 minutes ago, DinDiin said:

Sej zato so pa debate s policisti brez smisla....al na cesti al na netu. 

Vse se da, če se hoče in je volja .. 

policajcki.jpg

Smo prav lepo internacionalno debatirali .. na koncu sploh več nismo vedeli, v kerem jeziku šprehamo .. :lol1:

Je pa res, da ni bilo ne na cesti, ne na netu .. ;)

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motozajebant pravi:

Očitno res nisi sposoben komunicirat na neki normalnem nivoju in se takoj užigaš, čim se omeni besedo policist/policaj.... Vprašal sem te to zato, ker pač ne vem kako poteka-na srečo še nikoli nisem imel prilike...

K sreči pa poznam kar nekaj prijetnih in pametnih policistov, ki so sposobni lepo kulturno odgovorit na (zate mogoče) butasto vprašanje...

da se vrneva na članek, zakaj sem te vprašal to... v dvomih smo, a so mu odredili strokovni pregled ali ne? Res je, v članku so ta del izpustili, namerno, ali....? Ne vemo...  ampak, v članku tudi piše, da po njihovih neuradnih informacijah se je policist naknadno sam s prizorišča odpeljal domov... Če moraš na strokovni pregled takoj, potem se težko odpelješ domov a? Po temu lahko sklepam, da mu ga niso odredili..... ampak ja, kaj pa jaz vem... ti si iz njihovega foha, ti zadeve obvladaš...mi smo samo neumna raja z ikujem mrzle sobe....

 

 

Kaj pa če sta skupaj šmrkala in sta se oba slabo počutila? :P

Raje poglej sebe, preden kažeš na druge. In to je bil dokaz, da pametujete o zadevah, katere ne poznate. Vtikate se v službo, o kateri nič ne veste in se potem razburjaš, ko ti postavim ogledalo. 

Zanimivo, da njih ne sprašuješ. 

Nekaj manjka v članku. Da je bolj zanimivo za bralca. Naj še napišem, za kakšnega bralca? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Raje poglej sebe, preden kažeš na druge. In to je bil dokaz, da pametujete o zadevah, katere ne poznate. Vtikate se v službo, o kateri nič ne veste in se potem razburjaš, ko ti postavim ogledalo. 

Zanimivo, da njih ne sprašuješ. 

Nekaj manjka v članku. Da je bolj zanimivo za bralca. Naj še napišem, za kakšnega bralca? 

 

O strokovnem pregledu ti tudi malo nisem pametoval, temveč sem te lepo kulturno vprašal, ampak očitno nisi sposoben podat kulturnega odgovora... in ne, tudi malo se ne razburjam, motiš se :) tisto, kar sem pa pametoval (prevoz z in na delo) in potem izvedel, da nimam prav, sem se pa opravičil in posul s pepelom.. tu je razlika med nama, ampak jasno, si očitno "tipičen" policaj, ki ima vedno prav.... Povej mi, kaj sem se vtaknil v tvojo službo? Al to kar vsepovprek obtožuješ? Od kdaj me vikaš?

Tudi njih kaj povprašam, če me kaj zanima... in sem vesel, da jih poznam, pa bolj zaradi osebnosti, kot pa službenih stvari... pa tudi dvigajo rejting policiji s svojo pametjo in normalnim kulturnim obnašanjem.... kar za nekatere ne morem rečt... žal.... pa da ne boš prec in takoj užaljen, v vseh vrstah poklica maš takšne in drugačne ljudi....

seveda manjka, si se že vsaj 5x ponovil...ampak, iz napisanega v članku pa ne znaš sklepat ali pa pač nočeš... vem Borutt, manjka, manjka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Ne zavaj ljudi, ker to ne piše v članku :)

ne piše .. ampak tko je .. :P 

manjka napisano :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

O strokovnem pregledu ti tudi malo nisem pametoval, temveč sem te lepo kulturno vprašal, ampak očitno nisi sposoben podat kulturnega odgovora... in ne, tudi malo se ne razburjam, motiš se :) tisto, kar sem pa pametoval (prevoz z in na delo) in potem izvedel, da nimam prav, sem se pa opravičil in posul s pepelom.. tu je razlika med nama, ampak jasno, si očitno "tipičen" policaj, ki ima vedno prav.... Povej mi, kaj sem se vtaknil v tvojo službo? Al to kar vsepovprek obtožuješ? Od kdaj me vikaš?

Tudi njih kaj povprašam, če me kaj zanima... in sem vesel, da jih poznam, pa bolj zaradi osebnosti, kot pa službenih stvari... pa tudi dvigajo rejting policiji s svojo pametjo in normalnim kulturnim obnašanjem.... kar za nekatere ne morem rečt... žal.... pa da ne boš prec in takoj užaljen, v vseh vrstah poklica maš takšne in drugačne ljudi....

seveda manjka, si se že vsaj 5x ponovil...ampak, iz napisanega v članku pa ne znaš sklepat ali pa pač nočeš... vem Borutt, manjka, manjka...

Poveži ti kulturo z vtikanjem v službo, o kateri nimate pojma (si ugotovil vikanje?), pa potem vključi pametovanje. 

Menda imate v vašem poklicu veliko časa viseti na internetu. Pa, da ne boš takoj užaljen. 

V članku manjka. Ker je za bralce. Naj napišem kakšne? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motozajebant pravi:

lej, tole je, jebe lud zbunjenog :) 

Borut pravi, da to vse piše za rajo, na PU MS pa potrdijo drugače....

Na Policijski upravi Murska Sobota so za Sobotainfo potrdili primer, »ko je policist v času službe, brez utemeljenih razlogov odklonil odrejen preizkus zaradi ugotovitve prisotnosti prepovedanih drog, kar predstavlja hujšo kršitev pogodbenih in drugih obveznosti iz delovnega razmerja«.

 

 

Torej potrjeno v času službe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Poveži ti kulturo z vtikanjem v službo, o kateri nimate pojma (si ugotovil vikanje?), pa potem vključi pametovanje. 

Menda imate v vašem poklicu veliko časa viseti na internetu. Pa, da ne boš takoj užaljen. 

V članku manjka. Ker je za bralce. Naj napišem kakšne? 

Povej mi prosim, s čim sem se včeraj ob najini debati vtaknil v tvojo službo? kaj sem ti pametoval? Me prav zanima... Še celo obratno, vprašal sem te o stvari o kateri se ne spoznam... a odgovor sem dobil, hja, tak kot je pač bil....

tako je Borut, isto kot pri vas, pa kofetki, itd. Sem pa k sreči na dopustu in je prov luštno....

Spet se ponavljaš, smo že ugotovili da manjka... ampak iz enega stavka je moč preprosto sklepati (kar seveda ne želim)....

ps. Če me vikaš, me vikaj v celem stavku... če govoriš o množini, zaključi stavek v množini...

pred 6 minutami, Snečer pravi:

Torej potrjeno v času službe.

zavajanje bralcev s strani medija... manjkajo podatki, kdaj, kje, s kom, itd.

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, motozajebant pravi:

Ne vemo, Borutt pa noče povedat, a ma info ali ne :) 

On vse ve:lol1:o vseh postajah v slo.

pred 4 urami, Borutt pravi:

Tudi ti ne. Samo te spomin heca in ne veš kaj, kajne. 

Ti ne veš o katerem vprašanju je tekla beseda par strani potem pa jaz ne vem:slap:

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Borutt pravi:

Raje poglej sebe, preden kažeš na druge. In to je bil dokaz, da pametujete o zadevah, katere ne poznate. Vtikate se v službo, o kateri nič ne veste in se potem razburjaš, ko ti postavim ogledalo. 

Zanimivo, da njih ne sprašuješ. 

Nekaj manjka v članku. Da je bolj zanimivo za bralca. Naj še napišem, za kakšnega bralca? 

 

Ti največ kažeš na druge, sebe ne vidiš.

Postavi se pred ogledalo.

Nobeden se ne vtika nikamor razen ti.

Komentirali smo članek in te povprašali o tem.

Takoj si bil na osebni žaljivi ferkvenci, kot vedno.

In kot vedno postavljaš vprašanja na vprašanja.

Odgovori raje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, motozajebant pravi:

Povej mi prosim, s čim sem se včeraj ob najini debati vtaknil v tvojo službo? kaj sem ti pametoval? Me prav zanima... Še celo obratno, vprašal sem te o stvari o kateri se ne spoznam... a odgovor sem dobil, hja, tak kot je pač bil....

tako je Borut, isto kot pri vas, pa kofetki, itd. Sem pa k sreči na dopustu in je prov luštno....

Spet se ponavljaš, smo že ugotovili da manjka... ampak iz enega stavka je moč preprosto sklepati (kar seveda ne želim)....

ps. Če me vikaš, me vikaj v celem stavku... če govoriš o množini, zaključi stavek v množini...

zavajanje bralcev s strani medija... manjkajo podatki, kdaj, kje, s kom, itd.

Nisi še ugotovil, da ni vikanje? Pa sem res mislil, da razmišljaš. 

Naša pisarna je potujoča in z manjšim ekranom. 

Ti se ponavljaš. Sklepaj kar sam. 

Beri prvi odstavek. 

Nekaj si pa le ugotovil. 

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

On vse ve:lol1:o vseh postajah v slo.

Ti ne veš o katerem vprašanju je tekla beseda par strani potem pa jaz ne vem:slap:

Kaj te zanima in, kaj imaš prav? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!