Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 12 minutami, motozajebant pravi:

počasi fant, ne provociraj, mlad si še... :)  bomo tudi na MSju dokazali :) 

men je fascinantno, da se sploh odloči za tožbo... na njegovem mestu, če bi me javno izpostavili zaradi takšni stvari, bi se skril v luknjo in celo leto ne ven pogledal.. ampak ok, smo si različni

saj vsi, ki so "po krivem" izgubili službo tožijo državo. To je prednost državnih služb. :P

Ne verjamem, da boš uspel dokazat :ras:

tule je pa vse "nedokazljivo" o mladoletnici :D

https://motosvet.com/tabla/search/?q=mladoletnica&type=forums_topic&item=41067

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snečer pravi:

ne pa pameti :) zato toži

verjetno mu je odvetnik tako svetoval .. težko si predstavljam, da bo sam to speljal :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snečer pravi:

če je pokazal novec, se mu je lažje svetovalo

mogoče je pa odvetnik malo pregledal dokumentacijo in dokaze in videl novec ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neprilagojena hitrost ... varnostna razdalja ... ali dejansko to, kar se nam pogosto dogaja ... izsiljevanje :huh:

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/59-letna-voznica-policistu-na-motorju-odvzela-prednost-ta-je-padel-in-trcil-v-vozilo.html

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, motozajebant pravi:

men je fascinantno, da se sploh odloči za tožbo... na njegovem mestu, če bi me javno izpostavili zaradi takšni stvari, bi se skril v luknjo in celo leto ne ven pogledal.. ampak ok, smo si različni

Lahko da ni česa drugega ni sposoben početi in gre v sodni boj za ljubi kruhek. Pa morebiti je one sorte karakter pri katerem so za vse kar zajebe krivi drugi. Seveda zgolj ugibam, ker človeka ne poznam.

Mi pa 'žurka' kao odrasle in odgovorne osebe v policijski uniformi v družbi mladoletnice, med delovnim časom, med uporabo službenega vozila pove precej o zrelosti in odgovornosti (do okolice) take osebe. Jaz ga v svoji firmi vsekakor ne bi zaposlil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maus pravi:

neprilagojena hitrost ... varnostna razdalja ... ali dejansko to, kar se nam pogosto dogaja ... izsiljevanje :huh:

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/59-letna-voznica-policistu-na-motorju-odvzela-prednost-ta-je-padel-in-trcil-v-vozilo.html

jaz sem v tej temi prebral, da izsiljujejo samo nekatere. Zihr je ta policaj gledal mojo vožnjo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, jskrablin pravi:

Jaz ga v svoji firmi vsekakor ne bi zaposlil.

potem je pa lahko samo še polcaj... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

jaz sem v tej temi prebral, da izsiljujejo samo nekatere. Zihr je ta policaj gledal mojo vožnjo :P

 

da ne bo pomote.. tega nikomur ne privoščim .. pa ne tega, da gleda tvojo vožnjo, temveč tega, da motorist pade ali pa da ga izsiljujejo vozniki, kljub temu, da je previdno previden na cesti ;) 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

da ne bo pomote.. tega nikomur ne privoščim .. pa ne tega, da gleda tvojo vožnjo, temveč tega, da motorist pade ali pa da ga izsiljujejo vozniki, kljub temu, da je previdno previden na cesti ;) 

jaz izsiljevanja nikomur ne privoščim, ker točno vem, da ni tak problem voziti brez izsiljevanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Xebec pravi:

aha, če občan pade pri zaviranju ker mu je en pred nos skočil, je kriv ker ne obvladuje motornega kolesa, ko pa policaj je pa izsiljevanje? logično, štekam. :dry:

tudi to se dogaja :P

občani padejo :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

da ne bo pomote.. tega nikomur ne privoščim .. pa ne tega, da gleda tvojo vožnjo

tak grdo zgleda? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ligenjček pravi:

tak grdo zgleda? :?

če ma ženo zadaj, še kr zgleda :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

če ma ženo zadaj, še kr zgleda :P

 

slinouc :ras:

58442324_2251222178470644_5740794592257638400_n.jpg.55548c3f0ba087b5a4ec20b6fa29a82f.jpg.e86997236cbba5118dc002e828bf7290.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, maus pravi:

nism, sam tale gospa zadaj je pa na robu zakonitega :P 

običajno, ko imajo modri akcijo pa piham, ona vedno vpraša, če bodo dal tudi nji :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Primosio pravi:

Da ni bil naš forumski miličnik?

ne, njega ne izsiljujejo :P

(upam da ni bil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 9. 2019 ob 14:04, Roger G. Jagger pravi:

Tist kar dajete, da se strinjas....ce je bil obrazec, potrdilo, zapisnik ali pobarvanka pa, ves da se ne spomnim....! Sej ponavadi dobis samo eno zadevo za podpisat....al jih je vec

PLačilni nalog.  V zapisnik sploh nimaš možnosti vpogleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!