Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 20 urami, Borutt pravi:

Kaj res ne veš, da imajo prometni pas samo zase? Kjer je označen, seveda. Nisi vedel? 

V konkretnem, izpostavljenem primeru, je pas rezerviran za BUS in Taxi, nisi vedel? Tako da zavajaš. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Primosio pravi:

V konkretnem, izpostavljenem primeru, je pas rezerviran za BUS in Taxi, nisi vedel? Tako da zavajaš. ?

Sorči :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriv sem, ker sem klical. Potem pa izmišljotine, laži in spremenjene izjave. Da ne pišem o obtožbi nekoga drugega, kjer se je premislil in obtožil mene. Ker zgleda, da je to moja resnica, lahko interesentom pokažem papirje, kjer je vse to črno na belem, torej izjave iz postopka in obravnave, kjer enkrat trdi eno, drugič drugo in na koncu reče, da mu sploh tega nisem rekel. Črno na belem. Poleg tega imam priče, tudi njegovega sodelavca, ki je bil poleg njega v avtu v času telefonskega pogovora in ne ve ničesar o tem, česar me obtožuje. Da ne pozabim, voznika sploh ne poznam in ga nisem nikoli videl. To je ta moj prijatelj, katerega sem prvič v življenju videl pri preiskovalni sodnici. 
Ampak, očitno mora tudi to biti. Pritožba se piše in karavana gre dalje. 
 

 

51DB0059-D31E-4745-A411-794946E36706.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Kriv sem, ker sem klical. Potem pa izmišljotine, laži in spremenjene izjave. Da ne pišem o obtožbi nekoga drugega, kjer se je premislil in obtožil mene. Ker zgleda, da je to moja resnica, lahko interesentom pokažem papirje, kjer je vse to črno na belem, torej izjave iz postopka in obravnave, kjer enkrat trdi eno, drugič drugo in na koncu reče, da mu sploh tega nisem rekel. Črno na belem. Poleg tega imam priče, tudi njegovega sodelavca, ki je bil poleg njega v avtu v času telefonskega pogovora in ne ve ničesar o tem, česar me obtožuje. Da ne pozabim, voznika sploh ne poznam in ga nisem nikoli videl. To je ta moj prijatelj, katerega sem prvič v življenju videl pri preiskovalni sodnici. 
Ampak, očitno mora tudi to biti. Pritožba se piše in karavana gre dalje. 
 

 

51DB0059-D31E-4745-A411-794946E36706.jpeg

Tak je če hočeš narediti nekaj dobrega za ljudi in ne za fikuse v pisarnah. Tudi Kustec ali nekaj takšnega se toži, ker je dobil odpoved ker je povedal, da v policiji ne štima veliko stvari......žalostno......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Kriv sem, ker sem klical. Potem pa izmišljotine, laži in spremenjene izjave. Da ne pišem o obtožbi nekoga drugega, kjer se je premislil in obtožil mene. Ker zgleda, da je to moja resnica, lahko interesentom pokažem papirje, kjer je vse to črno na belem, torej izjave iz postopka in obravnave, kjer enkrat trdi eno, drugič drugo in na koncu reče, da mu sploh tega nisem rekel. Črno na belem. Poleg tega imam priče, tudi njegovega sodelavca, ki je bil poleg njega v avtu v času telefonskega pogovora in ne ve ničesar o tem, česar me obtožuje. Da ne pozabim, voznika sploh ne poznam in ga nisem nikoli videl. To je ta moj prijatelj, katerega sem prvič v življenju videl pri preiskovalni sodnici. 
Ampak, očitno mora tudi to biti. Pritožba se piše in karavana gre dalje. 
 

 

51DB0059-D31E-4745-A411-794946E36706.jpeg

So te potunkali, tako kot je mladoletnica potunkala kranjske policiste? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1200€ kazni?? :O :cry: borutt5 na 1919!

To je še ongoing? Me zanima, kako se bo razpletlo .. ampak ja, kako simpl je recimo 'kolega' namočiti ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

Tak je če hočeš narediti nekaj dobrega za ljudi in ne za fikuse v pisarnah. Tudi Kustec ali nekaj takšnega se toži, ker je dobil odpoved ker je povedal, da v policiji ne štima veliko stvari......žalostno......

 

DD4E5749-AEE9-44FA-AFC0-92C416156960.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a pol se pravi... če me ustavijo, samo rečem, da tebe poznam?

...in pol bejžim.... dokler me noge nesejo...   :lol1: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, mladench pravi:

Borut, mi daš cifro? 

 

p.s. SKRETi

 ... 43 

...tazimske ima pa 44, ker da ponavad dvojne štunfe gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Kriv sem, ker sem klical.

Če si sredi postopka na klic nekoga iz avta klical policista, ki z voznikom taistega avta opravlja postopek... hja. Se lahko zaplete in se tudi je.

Seveda ne vem, kaj je res res in kaj ne... samo članek komentiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, sam Janko(dodaj vić) , Damjan pa nista bila obsojena...najbrž, k se noben nč ne spomni.

 

Iz zgornje zgodbe sem izluščil naslednje:

najmanj eden od dveh policajev je pokvarjen!! (lp rumeni tisk)

ps. me lah kurcaš kolkor hočeš Borut, druge ni kot se mal zabavat, pa 150% sem da nisi ti tisti in ti vsega sranja niti ne privoščim, razn če je bil civilni opazovalec, ki je vse vidu pa posnel :P

 

Sori Borut mal podjebavljem. Držim pesti, da uspe pritožba.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, jskrablin pravi:

Če si sredi postopka na klic nekoga iz avta klical policista, ki z voznikom taistega avta opravlja postopek... hja. Se lahko zaplete in se tudi je.

Seveda ne vem, kaj je res res in kaj ne... samo članek komentiram.

v velikih firmah, kjer je veliko ljudi je tudi veliko rivalstva, ter veliko drugačnega razumevanja vsakega stavka in žal do tega prihaja.

Verjetno pa nikjer v zakonu ni prepovedano poklicati sodelavca.

Na koncu je beseda proti besedi, trenutno policaj proti policaju, vsaka podobnost s civilom proti pokvarjenemu policaju pa je zgolj slučaj.

Denimo da si je tožnik zadevo izmislil. Se vprašam:

le koliko drugih zadev v postopku s civilom, si je "lahko" izmislil?

To pač trdim, ker poznam Boruta in razen "pravnih" nasvetov ni bil popolnoma nihče od nas deležen kake protekcije.

 

Sm reku, da bom držal gobec v tem primeru, ma ne gre. Moram siknit. :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Kriv sem, ker sem klical. Potem pa izmišljotine, laži in spremenjene izjave. Da ne pišem o obtožbi nekoga drugega, kjer se je premislil in obtožil mene. Ker zgleda, da je to moja resnica, lahko interesentom pokažem papirje, kjer je vse to črno na belem, torej izjave iz postopka in obravnave, kjer enkrat trdi eno, drugič drugo in na koncu reče, da mu sploh tega nisem rekel. Črno na belem. Poleg tega imam priče, tudi njegovega sodelavca, ki je bil poleg njega v avtu v času telefonskega pogovora in ne ve ničesar o tem, česar me obtožuje. Da ne pozabim, voznika sploh ne poznam in ga nisem nikoli videl. To je ta moj prijatelj, katerega sem prvič v življenju videl pri preiskovalni sodnici. 
Ampak, očitno mora tudi to biti. Pritožba se piše in karavana gre dalje. 
 

 

51DB0059-D31E-4745-A411-794946E36706.jpeg

Vidiš, ta naš odličen sistem, ki ga vedno tako zavzeto braniš, ta naša mačehovska velesila. Zdaj ti je najbrž malo bolj jasno, zakaj je splošno mnenje o policiji in zakonih ter "kršenju" le teh takšno kakršno pač je. Mislim, da brez trdnih dokazov ne bi smelo biti težav, ampak lahko se pa zavleče. Veliko sreče! 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč sem že zapisal, da so priče najbolj nesiguren dokaz, ker preprosto lažejo.

Meni se sicer tudi zdi malo za lase privlečeno, da neko pokliče znanca policista, da vpraša, kako dolgo bo trajal postopek...precej nenavadno.

Se jima je kam mudilo, al zakaj je bila ta informacija tako pomembna, nenazadnje bi lahko policaja vprašala, kako dolgo bo postopek še trajal, ker si mora npr. menjat vložek.

Če pa sta imela klicani in ovaditelj kakšen osebni špil, kot se navaja, neko maščevanje, pa bi to lahko bil indic, poleg ostalih nesigurnih dokazov, da je zadeva iz maščevalnosti. 

Tale klic je pa res nenavaden...

Lep primer se je zgodil v Mariboru.

https://www.vecer.com/policistka-mariborcanu-podtaknila-prekrsek-in-izgubila-sluzbo-10003305

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!