Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Pravkar, maus pravi:

pol pa nisi meu mladosti :P

mel, pa ventilčke so mi včasih policaji spustili na mopetku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

mel, pa ventilčke so mi včasih policaji spustili na mopetku.

govorim o tem, da nisi fotru avta spizdu v času črnobelih filmov :P

meni niso spuščal ventilčke ampak cevko za gorivo na mopedu, je bolj humano, da naj bi ga lažje odrinil domol .. ko so šli po mojem izlivu solz za vogal, sem iz žepa vzel drugo cevko .. nataknu in odbrzel domol ... doma nisem upal povedat, ker bi mi ga zaklenili za vsaj en teden :P

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

govorim o tem, da nisi fotru avta spizdu v času črnobelih filmov :P

meni niso spuščal ventilčke ampak cevko za gorivo na mopedu, je bolj humano, da naj bi ga lažje odrinil domol .. ko so šli po mojem izlivu solz za vogal, sem iz žepa vzel drugo cevko .. nataknu in odbrzel domol ... doma nisem upal povedat, ker bi mi ga zaklenili za vsaj en teden :P

zdej bi te zaprli, pa moped zaplenili, pa fotr bi moral na policijo in mama na sodnijo :P

Jp, zlati cajti črno belega filma :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

zdej bi te zaprli, pa moped zaplenili, pa fotr bi moral na policijo in mama na sodnijo :P

Jp, zlati cajti črno belega filma :D

 

takrat so tudi vzeli motor .. in ti jih mal s pedrekom naložili, pol je pa moral oče na policijo po motor, mama na zagovor k socialni, pol te je pa še fotr doma pretepu ;)

jebiga .. tko je bilo v komunistični tiraniji brez demokracije :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

takrat so tudi vzeli motor .. in ti jih mal s pedrekom naložili, pol je pa moral oče na policijo po motor, mama na zagovor k socialni, pol te je pa še fotr doma pretepu ;)

jebiga .. tko je bilo v komunistični tiraniji brez demokracije :P

sam ta lumpim, drugi smo ostal samo brez ventilčkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

da, če bodo vsi vozili pod omejitvijo, bo pa vse lepo in prav.

Ti res ne razumeš ne. Da je upoštevanje omejitev eden izmed zaželenih vzorcev obnašanja v prometu. In da je kot tako definitivno pomemben del sestavljanke, ki ji rečemo varnost v prometu.

Res ne vem kaj hočeš povedati. Da ne jebeš omejitve, ker folk itak ostale gluposti dela? S takim odnosom kmal pridemo do nič ni resnično, vse je dovoljeno. In pol te en z avtom namerno sklati z mopeda, ker mu greš pač na Q. Zagovor gre nekak tako - ko ga jebe, če on ne upošteva pravil, jih jaz tud ne bom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nikol noben ni zaradi hitrosti umrl. Če me razumete seveda. :) 

ps. kolko vem, so na AC radarji tak nastavljeni na 20+ kmh... vsaj tako mi je bilo pred kakim letom rečeno :) @Borutt, popravi če se motim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Zaenkrat je samo tvoja miselnost takšna, ker bi samo ti nižal omejitve. Upam, da te kdo od odgovornih ne sliši :naughty:

Saj ponavadi ko se norca delas te takoj slisijo ko pa omenjas dejanski problem pa majo vsi zamasena usesa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, jskrablin pravi:

Ti res ne razumeš ne. Da je upoštevanje omejitev eden izmed zaželenih vzorcev obnašanja v prometu. In da je kot tako definitivno pomemben del sestavljanke, ki ji rečemo varnost v prometu.

Res ne vem kaj hočeš povedati. Da ne jebeš omejitve, ker folk itak ostale gluposti dela? S takim odnosom kmal pridemo do nič ni resnično, vse je dovoljeno. In pol te en z avtom namerno sklati z mopeda, ker mu greš pač na Q. Zagovor gre nekak tako - ko ga jebe, če on ne upošteva pravil, jih jaz tud ne bom.

kaj hočem povedat, da si zagnal dramo, ko nekdo gre 100km/h skozi šentvidski predor, v trenutku so nastali karamboli, požari...in v trenutku si me označil za nekoga, ki te ogroža.

Get a life. Ni problem samo v brzini...žal ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, motozajebant pravi:

Še nikol noben ni zaradi hitrosti umrl. Če me razumete seveda. :) 

No ja. Če te v atmosferi pospešim na kak Mach 1+... boš bridek konec storil lih zaradi hitrosti. Verjetno že prej. Ajde, dejanski vzrok konca bi bilo trenje med telesom in atmosfero, ki bi te slej ko prej malo skuhalo. Sam za tako količino trenja med molekulami telesa/kože in zraka rabiš spodobno hitrost. In v tem primeru lahko komot rečeš da te ubije hitrost.

 

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

kaj hočem povedat, da si zagnal dramo, ko nekdo gre 100km/h skozi šentvidski predor, v trenutku so nastali karamboli, požari...in v trenutku si me označil za nekoga, ki te ogroža.

Narobe si prebral. Al pa narobe razumel. Verjetno oboje. Odziv je letel na tvoje enačenje kr solidne kršitve omejitve (onih 20km/h+) in minorne kršitve omejitve (1km/h). 1 km/h razlike v hitrosti med dvema voziloma ne bo povzročilo kake drame. Tud če se dotakneta ne. 20+... pa ratujejo stvari vedno bolj zanimive. To je bila poanta pojasnila. Da je požar v tunelu slaba situacija verjetno ni treba posebej razlagat? Da je v tunelu manj prostora za umikanje tudi ne? No, zato je omejitev hitrosti v tunelu nižja. Nižja hitrost -> manj m/s -> več časa in prostora odreagirati če gre kaj narobe.

Sam hitrost res ni pomembna.

 

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Get a life. Ni problem samo v brzini...žal ni.

Likewise, Dami, likewise. Sem lepo napisal da ni problem samo v hitrosti. Problem je tudi v hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, jskrablin pravi:

No ja. Če te v atmosferi pospešim na kak Mach 1+... boš bridek konec storil lih zaradi hitrosti. Verjetno že prej. Ajde, dejanski vzrok konca bi bilo trenje med telesom in atmosfero, ki bi te slej ko prej malo skuhalo. Sam za tako količino trenja med molekulami telesa/kože in zraka rabiš spodobno hitrost. In v tem primeru lahko komot rečeš da te ubije hitrost.

 

Narobe si prebral. Al pa narobe razumel. Verjetno oboje. Odziv je letel na tvoje enačenje kr solidne kršitve omejitve (onih 20km/h+) in minorne kršitve omejitve (1km/h). 1 km/h razlike v hitrosti med dvema voziloma ne bo povzročilo kake drame. Tud če se dotakneta ne. 20+... pa ratujejo stvari vedno bolj zanimive. To je bila poanta pojasnila. Da je požar v tunelu slaba situacija verjetno ni treba posebej razlagat? Da je v tunelu manj prostora za umikanje tudi ne? No, zato je omejitev hitrosti v tunelu nižja. Nižja hitrost -> manj m/s -> več časa in prostora odreagirati če gre kaj narobe.

Sam hitrost res ni pomembna.

 

Likewise, Dami, likewise. Sem lepo napisal da ni problem samo v hitrosti. Problem je tudi v hitrosti.

Rešitev je enostavna, izogibaj se predorov. :P

Problem je v idiotih, sem prilepil videoposnetke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, jskrablin pravi:

No ja. Če te v atmosferi pospešim na kak Mach 1+... boš bridek konec storil lih zaradi hitrosti. Verjetno že prej. Ajde, dejanski vzrok konca bi bilo trenje med telesom in atmosfero, ki bi te slej ko prej malo skuhalo. Sam za tako količino trenja med molekulami telesa/kože in zraka rabiš spodobno hitrost. In v tem primeru lahko komot rečeš da te ubije hitrost.

 

Še vedno te nebi ubila hitrost, temveč trenje med telesom in atmosfero (prepisujem od tebe, nisem znalec v tej stvari :) )....

Hitrost sama po sebi še nikogar ni ubila in tudi ne bo.. ever... :) kaj je pa posledica prevelike hitrosti, pa je popolnoma druga stvar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

Še vedno te nebi ubila hitrost, temveč trenje med telesom in atmosfero (prepisujem od tebe, nisem znalec v tej stvari :) )....

Hitrost sama po sebi še nikogar ni ubila in tudi ne bo.. ever... :) kaj je pa posledica prevelike hitrosti, pa je popolnoma druga stvar...

ampak pogoj za to trenje je htrost :D torej te le ta ubije :D

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Shillien pravi:

ampak pogoj za to trenje je htrost :D torej te le ta ubije :D

torej, te ubije trenje? Ki pride zaradi hitrosti ane? :)  kaj te je torej ubilo, trenje ali hitrost? ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

torej, te ubije trenje? Ki pride zaradi hitrosti ane? :)  kaj te je torej ubilo, trenje ali hitrost? ;) 

oboje skupaj :D ker enega brez drugega ni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

torej, te ubije trenje? Ki pride zaradi hitrosti ane? :)  kaj te je torej ubilo, trenje ali hitrost? ;) 

? Vzrok, posledica. Pa kokice, prej ko gre ta debata v fiziko (al pa cvet :D )

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Shillien pravi:

oboje skupaj :D ker enega brez drugega ni :D

Ne gre to tako, kot si si zamislil :) Če se voziš z motorjem 300km/h... ne umreš.... če padeš, zadaneš odbojno ograjo, ti raztrga notranje organe... kaj te je ubilo? Raztrgani organi ali hitrost? ..... 

Je pa res, da bi bila sila udarca dovolj močna, mora biti tudi hitrost visoka (ali pa nesrečen splet okoliščin).... samo to še vedno ne pomeni, da ubija hitrost ;) 

Pravkar, jskrablin pravi:

? Vzrok, posledica. Pa kokice, prej ko gre ta debata v fiziko (al pa cvet :D )

se strinjam, vzrok, posledica... posledica previsoke hitrosti, je trenje= vzrok smrti :) 

pustmo, ne bomo tople vode odkrivali :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motozajebant pravi:

Ne gre to tako, kot si si zamislil :) Če se voziš z motorjem 300km/h... ne umreš.... če padeš, zadaneš odbojno ograjo, ti raztrga notranje organe... kaj te je ubilo? Raztrgani organi ali hitrost? ..... 

Je pa res, da bi bila sila udarca dovolj močna, mora biti tudi hitrost visoka (ali pa nesrečen splet okoliščin).... samo to še vedno ne pomeni, da ubija hitrost ;) 

se strinjam, vzrok, posledica... posledica previsoke hitrosti, je trenje= vzrok smrti :) 

pustmo, ne bomo tople vode odkrivali :) 

Kaj je bilo najprej? Raztrgan organi ali hitrost. Druga stvar je samo posledica prve. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, motozajebant pravi:

Še nikol noben ni zaradi hitrosti umrl. Če me razumete seveda. :) 

ps. kolko vem, so na AC radarji tak nastavljeni na 20+ kmh... vsaj tako mi je bilo pred kakim letom rečeno :) @Borutt, popravi če se motim....

Ne bom :ras:

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, hajamoto pravi:

Kaj je bilo najprej? Raztrgan organi ali hitrost. Druga stvar je samo posledica prve. ?

Definitivno hitrost. Tukaj ni dvoma. Ampak hitrost sama po sebi ne ubija. :) ker če bi, bi bili dirkači v motogp že zdavnaj vsi mrtvi. Ubije te tisto, kar nastane kot posedica previsoke hitrosti-ali pač ne.

drugače vem kaj misliš in se popolnoma strinjam s teboj.

Pravkar, Borutt pravi:

Ne bom :ras:

dej, povej kolk mamo lufta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Shillien pravi:

ampak pogoj za to trenje je htrost :D torej te le ta ubije :D

ne, ni res, ubije te nanadna ustavitev  :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, ligenjček pravi:

Saj ponavadi ko se norca delas te takoj slisijo ko pa omenjas dejanski problem pa majo vsi zamasena usesa :lol1:

Saj vsi vemo, da se ne delaš norca :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ne, ni res, ubije te nanadna ustavitev  :ras:

dej, povej ti njim Dami! :010 

 

ps. maš lajk v dobrem :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, hajamoto pravi:

Kaj je bilo najprej? Raztrgan organi ali hitrost. Druga stvar je samo posledica prve. ?

to je isto kot če bi te vprašal, kaj je bilo prej smrt al hitrost..smrt je dokaz samo in edino nečesa, da je življenje nevarno.

Pravkar, motozajebant pravi:

dej, povej ti njim Dami! :010 

 

ps. maš lajk v dobrem :lol1:

evo povem vam.

V vojski so nas učili, da skok s padalom, sploh ni nevaren. Nevaren je pristanek. V zraku še nihče ni umrl :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!