Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 8 urami, Joker pravi:

Na posnetku je drugi kontakt. Tako je bilo razloženo s strani gospoda z DARSa na TV. Corsa naj bi v prikolo pičila že pred pričetkom tega posnetka, se odbila v pregrado na svoji levi od tam pa zopet v tovornjak. Na posnetku je samo ta drugi kontakt. To morda pojasnjuje reakcijo voznika tovornjaka...

potemtakem je vozni belega van-a za tovornjakom nepozoren saj bi zaviral me pa se približeval.. če je bil kontakt že prej..verjetno ga ni voznika , ki bi namerno pospeševal v dogajanje corse in kamiona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, thumper pravi:

potemtakem je vozni belega van-a za tovornjakom nepozoren ,

Bi ti pritrdil....glede na SLO folkloro koncentracije med/na vožnjo ,........telefon, pa šaltanje  po radiu, pa iskanje bombona pod sedežem.... 

 

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne znam da li je vec netko napisao ali vrijedi ponoviti.

U Hrvatskoj je prijeko postena vlada odlucila zbog vlastite nesposobnosti zaraditi novce uvesti drakonske kazne za prekrsitelje u prometu. Kao navodno time uvode red i smiruju razuzdanu rulju. 
Naravno da tako visko kazne nisu radi popunjavanja svojih osobnih potreba i punjenja budgeta!! Tko god da je to pomislio treba ga zakonom zabraniti !! Hrvatska vlada je itekako sposobna i pametna i lijepa i ......  

 

 

 

Zato se ta prepametna i prelijepa i prekrasna vlada sjetila posaditi kamere na svakom kutu. A posto su tako pametni zaboravili su da su zakonom tmo davno sami sebi ucinili uslugu. Naime zabranili su snimanje javnih povrsina kamerama. Ono da se ne vide sva njihova sranja po novinama i televiziji. 


Zato su im sve te kamere i zapisi zakonski gledano neupotrebljivi!! Sve dokle ne pise neka tabla na kojoj pise pozor kontrola prometa / mjerenje brzine vrijedi pravilo `ko te jebe vlado i samo gas! 

Jadranska magistrala - eto mene opet! ??


Tu sam infomaciju dobio danas od jednog frenda iz Zagreba koji radi za policiju!! Ako on mene laze, lazem i ja vas. 

Ali kada malo bolje razmislim vec mi je trebalo stici nekoliko kazni .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, kronik pravi:

Ne znam da li je vec netko napisao ali vrijedi ponoviti.

U Hrvatskoj je prijeko postena vlada odlucila zbog vlastite nesposobnosti zaraditi novce uvesti drakonske kazne za prekrsitelje u prometu. Kao navodno time uvode red i smiruju razuzdanu rulju. 
Naravno da tako visko kazne nisu radi popunjavanja svojih osobnih potreba i punjenja budgeta!! Tko god da je to pomislio treba ga zakonom zabraniti !! Hrvatska vlada je itekako sposobna i pametna i lijepa i ......  

 

 

 

Zato se ta prepametna i prelijepa i prekrasna vlada sjetila posaditi kamere na svakom kutu. A posto su tako pametni zaboravili su da su zakonom tmo davno sami sebi ucinili uslugu. Naime zabranili su snimanje javnih povrsina kamerama. Ono da se ne vide sva njihova sranja po novinama i televiziji. 


Zato su im sve te kamere i zapisi zakonski gledano neupotrebljivi!! Sve dokle ne pise neka tabla na kojoj pise pozor kontrola prometa / mjerenje brzine vrijedi pravilo `ko te jebe vlado i samo gas! 

Jadranska magistrala - eto mene opet! ??


Tu sam infomaciju dobio danas od jednog frenda iz Zagreba koji radi za policiju!! Ako on mene laze, lazem i ja vas. 

Ali kada malo bolje razmislim vec mi je trebalo stici nekoliko kazni .... :)

bodo table postavili, nič bat, eno sem že videl...

evo "našeg" adriana, bmwjaš inaće :)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, jskrablin pravi:

vrhunsko spesnjeno ja ..  :lol1:

vodja oddelka za gospodarsko kriminaliteto na Policijski upravi Ljubljana, je dejal, da je bilo v preiskavo vključenih več kot sto kriminalistov. Štiri osebe so pridržali, eden je bil že prej vpleten v tovrstna korupcijska dejanja. »V preiskavi smo ugotovili, da je med seboj usklajeno delovalo vseh osem tehničnih preglednikov enega podjetja in trije zunanji posredniki,

če preberem kot je zapisano še ni tako hudo..samo 4 kriminaliste od 100 so prijeli .. trenuten normalen procent korupcije v policiji .. eh ti novinarji .. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

vrhunsko spesnjeno ja ..  :lol1:

vodja oddelka za gospodarsko kriminaliteto na Policijski upravi Ljubljana, je dejal, da je bilo v preiskavo vključenih več kot sto kriminalistov. Štiri osebe so pridržali, eden je bil že prej vpleten v tovrstna korupcijska dejanja. »V preiskavi smo ugotovili, da je med seboj usklajeno delovalo vseh osem tehničnih preglednikov enega podjetja in trije zunanji posredniki,

če preberem kot je zapisano še ni tako hudo..samo 4 kriminaliste od 100 so prijeli .. trenuten normalen procent korupcije v policiji .. eh ti novinarji .. :lol1:

js berem malo drugače, da se jih je sto spravilo na štiri .. k da ne upajo eden na enega :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

»V preiskavi smo ugotovili, da je med seboj usklajeno delovalo vseh osem tehničnih preglednikov enega podjetja in trije zunanji posredniki,

Zdaj števila kriminalistov na prijetega ne bom komentiral. Se zdi visoko. Drugače pa je zgoraj citirano definicija organiziranega kriminala. Mafija, po domače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to ista klapa? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, jskrablin pravi:

Tule definitivno manjka pol zgodbe. Vsaj.

Mediji vedno pohitijo s škandalozno  "zgodbo", ki je enostranska. Policija oz. policist ne sme podati kar izjave, ampak morajo opraviti celotni postopek preverjanja. Po tem, ko je poznana druga plat zgodbe pa to noben ne objavi zgodbe, ker ni več tako škandalozna. Pa dostikrat bi morali objaviti demanti lastne zgodbe in se politi z gnojnico. Tako je lažje polivati smrad po drugih.

Eni se pač naslajajo, če se pljuva po policiji.

Ko se izve druga plat medalje pa gora izgovorov.

 

  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Tule definitivno manjka pol zgodbe. Vsaj.

vedno manjka pol zgodbe :D

 

pred 1 uro, Kaldu pravi:

Mediji vedno pohitijo s škandalozno  "zgodbo", ki je enostranska. Policija oz. policist ne sme podati kar izjave, ampak morajo opraviti celotni postopek preverjanja. Po tem, ko je poznana druga plat zgodbe pa to noben ne objavi zgodbe, ker ni več tako škandalozna. Pa dostikrat bi morali objaviti demanti lastne zgodbe in se politi z gnojnico. Tako je lažje polivati smrad po drugih.

Eni se pač naslajajo, če se pljuva po policiji.

Ko se izve druga plat medalje pa gora izgovorov.

 

  

ti bom s prve roke povedal, kako sta "modra" iz provide, ki je mene in Luka prehitela proti Kalu, rinila Luku v rit, mu dala test na droge, in mu težila, kdo je njegov frend in zakaj se gajdra po Kalu.

Škoda, ker nista mene vprašala, ker bi jima povedal, da mam plačano cestno takso. Vse vidu, na lastne oke.

 

Da mediji vsako stvar napihnejo pa je dejstvo. Je pa tudi dejstvo, da niso vsi modri, tako modri, kot bi lahko bili.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 hours ago, DAMI34 said:

Se pa jest mal vprašujem: se men zdi v redu, da je nekdo pod vplivom uspaval redno udeležen v prometu ?????  a je pol v redu, če bi slučajno povzročil težjo prometno nesrečo ..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Lipstick said:

Se pa jest mal vprašujem: se men zdi v redu, da je nekdo pod vplivom uspaval redno udeležen v prometu ?????  a je pol v redu, če bi slučajno povzročil težjo prometno nesrečo ..... 

ko spava, zlo ne misli. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Lipstick pravi:

Se pa jest mal vprašujem: se men zdi v redu, da je nekdo pod vplivom uspaval redno udeležen v prometu ?????  a je pol v redu, če bi slučajno povzročil težjo prometno nesrečo ..... 

to moraš pa dohtarje vprašat, eni so pod vplivom polne lune, drugi pod vplivom FB...ta niti ni tok hud..se mi zdi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Lipstick pravi:

Se pa jest mal vprašujem: se men zdi v redu, da je nekdo pod vplivom uspaval redno udeležen v prometu ?????  a je pol v redu, če bi slučajno povzročil težjo prometno nesrečo ..... 

na tabletah ti piše, če je na njih trikotnik, ne smeš vozit, če ni, samo gasa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, ligenjček said:

na tabletah ti piše, če je na njih trikotnik, ne smeš vozit, če ni, samo gasa...

Sem prepričan, da je na njegovih poln trikotnik in ne samo prazen ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Lipstick pravi:

Sem prepričan, da je na njegovih poln trikotnik in ne samo prazen ......

Če je na tabletah narisan polni trikotnik je absolutna prepoved vožnje, če je pa trikotnik samo obrisan je pa relativna prepoved kar pomeni, da se moraš posvetovati  z zdravnikom, ali farmacevtom.

lp. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Lipstick pravi:

Sem prepričan, da je na njegovih poln trikotnik in ne samo prazen ......

ampak v članku tudi tole piše:

"Kljub temu, da ima s seboj ustrezna dokazila s podpisom psihiatrinje in sodnega izvedenca, da to njegove vožnje ne ovira, so metliški policisti neomajni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!