Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

v članku pa piše tudi :

Obžalujemo, da policija zaradi varstva osebnih podatkov ne more predstaviti okoliščin konkretnega primera in s tem ovreči neresnične in žaljive navedbe, ki se nanašajo na delo policistov. Dejstvo je, da bi v nasprotnem primeru, ob predstavitvi dejanskega stanja, javnost spoznala povsem drugačno zgodbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, GeeSXer pravi:

v članku pa piše tudi :

Obžalujemo, da policija zaradi varstva osebnih podatkov ne more predstaviti okoliščin konkretnega primera in s tem ovreči neresnične in žaljive navedbe, ki se nanašajo na delo policistov. Dejstvo je, da bi v nasprotnem primeru, ob predstavitvi dejanskega stanja, javnost spoznala povsem drugačno zgodbo.

full se mi smilijo, k ne morejo :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, DAMI34 said:

ampak v članku tudi tole piše:

"Kljub temu, da ima s seboj ustrezna dokazila s podpisom psihiatrinje in sodnega izvedenca, da to njegove vožnje ne ovira, so metliški policisti neomajni.

Bi pa rad vidu ta "ustrezna!" potrdila, ko bo povzročil ( nedaj bože ) prometno, z težkimi  telesnimi posledicami, me prav zanima kdo bo odgovarjal, psihiatrinja in sodni sigurno ne bosta, glede, da sta nekoliko šolana si ne predstavljam, da mu dovolita vozit u "spanju"... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Lipstick pravi:

Bi pa rad vidu ta "ustrezna!" potrdila, ko bo povzročil ( nedaj bože ) prometno, z težkimi  telesnimi posledicami, me prav zanima kdo bo odgovarjal, psihiatrinja in sodni sigurno ne bosta, glede, da sta nekoliko šolana si ne predstavljam, da mu dovolita vozit u "spanju"... 

aham eni pa lah s klobukom vozijo, pa majo goro zdravil doma :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, DAMI34 said:

aham eni pa lah s klobukom vozijo, pa majo goro zdravil doma :P

 

Verjetno farmacevti ze vejo s katero goro zdravil lahko vozis ane? 
:) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ukica pravi:

Verjetno farmacevti ze vejo s katero goro zdravil lahko vozis ane? 
:)

verjetno farmacevti vedo, uporabniki pa mal manj :P

Sicer pa samo povzemam članek in opisana oseba ni edina "pod" zdravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

54 minutes ago, DAMI34 said:

verjetno farmacevti vedo, uporabniki pa mal manj :P

Sicer pa samo povzemam članek in opisana oseba ni edina "pod" zdravili.

Potem pa nej uporabnik vrne izpit. To je eno izmed vprasanj na CPPju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

aham eni pa lah s klobukom vozijo, pa majo goro zdravil doma :P

 

A za mene tud velja k imam čelado na glav, pa goro zdravil doma??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, hajamoto pravi:

A za mene tud velja k imam čelado na glav, pa goro zdravil doma??

ne, ti si izjema, vsi s čelado so izjema :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, hajamoto pravi:

Kolk sm jest zdej vesel. ????

zihr si vzel kak tablet :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 11. 2019 ob 13:22, Kaldu pravi:

pokličeš 112 in poveš kam greš , da se zdravniška ekipa pripravi... pokličeš 113 in zaprosiš za spremstvo.. nujno vožnjo morajo - no vsaj morali bi - policisti obravnavati kot nujno pod pogojem , da je v spremstvu policijskega vozila z znaki nujne vožnje in seveda prednosti..simpl..

Ob 30. 11. 2019 ob 9:38, Lipstick pravi:

Se pa jest mal vprašujem: se men zdi v redu, da je nekdo pod vplivom uspaval redno udeležen v prometu ?????  a je pol v redu, če bi slučajno povzročil težjo prometno nesrečo ..... 

 

Ob 1. 12. 2019 ob 7:49, Lipstick pravi:

Sem prepričan, da je na njegovih poln trikotnik in ne samo prazen ......

prepričan? dej stari še kaj bolj podrobne podatke , ker se iz tvojega posta dobesedno blešči strokovna vpletenost v ta primer..

Ob 1. 12. 2019 ob 15:34, Lipstick pravi:

Bi pa rad vidu ta "ustrezna!" potrdila, ko bo povzročil ( nedaj bože ) prometno, z težkimi  telesnimi posledicami, me prav zanima kdo bo odgovarjal, psihiatrinja in sodni sigurno ne bosta, glede, da sta nekoliko šolana si ne predstavljam, da mu dovolita vozit u "spanju"... 

hmm.če je res kar pišejo - sklepam lahko samo na osnovi navedb novinarjev, ki pa verjetno odločitev sodstva ne bi navajali brez osnove - potem bi dejansko nosil odgovornost dotični sodnik/sodnica in nihče drug.. verjetno pa na sodišču ne sprejemajo odločitev na osnovi rekla /kazala sosedova jelka..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Malo sem prelistal forum... Pa moram povedat, da že en cajt nisem zasledil našega policaja...   :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, Zivnorc said:

... Malo sem prelistal forum... Pa moram povedat, da že en cajt nisem zasledil našega policaja...   :huh:

17.11. nazadnje .. da ni kje v čuzi zaradi onega "posredovanja" .. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Zivnorc pravi:

... Malo sem prelistal forum... Pa moram povedat, da že en cajt nisem zasledil našega policaja...   :huh:

Verjetno je poslušal nasvet odvetnika in ne bo objavljal dokler se zadeva na sodišču ne zaključi. Kar je verjetno dober nasvet. To da je sam objavil članek o zadevi in jo komentiral med sodno proceduro ni bila najboljša odločitev.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

big deal.. glih tolk ga pogrešam kot vi mene..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

Lahko vas pa čaka v zasedbi :ninja: 

a to policijski orkester? :P

zihr godba na pihala :D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Zivnorc pravi:

... Malo sem prelistal forum... Pa moram povedat, da že en cajt nisem zasledil našega policaja...   :huh:

 

pred 15 urami, Tex pravi:

17.11. nazadnje .. da ni kje v čuzi zaradi onega "posredovanja" .. :cry:

 

pred 14 urami, jskrablin pravi:

Verjetno je poslušal nasvet odvetnika in ne bo objavljal dokler se zadeva na sodišču ne zaključi. Kar je verjetno dober nasvet. To da je sam objavil članek o zadevi in jo komentiral med sodno proceduro ni bila najboljša odločitev.

Če ima kdo njegov telefon pa naj iz prve roke preveri, zakaj ga že nekaj časa ni tule gor na forumu. Bi lahko bili razlogi tudi malenkost drugačni.:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, izibajker pravi:

Če ima kdo njegov telefon pa naj iz prve roke preveri, zakaj ga že nekaj časa ni tule gor na forumu. Bi lahko bili razlogi tudi malenkost drugačni.:hmm:

Jaz samo špekuliram na podlagi meni dosegljivih informacij. Če te zanima dejansko stanje, se obrni na Boruta preko zs. Mogoče se bo tam oglasil. Ali pa na koga, ki bi utegnil vedeti kaj se dogaja - mislim da redni obiskovalci foruma vemo, s kom se je vsaj občasno družil v offline življenju.

Vsekakor mimo njega jaz osebno ne bi javno objavil zakaj je poniknil, tudi če bi poznal dejanski razlog. Lahko da ima sam pol k**** fomuskega nabijanja in trolanja in si je vzel malo dopusta od vsega skup. Ne bi bil prvi in edini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, jskrablin pravi:

Jaz samo špekuliram na podlagi meni dosegljivih informacij. Če te zanima dejansko stanje, se obrni na Boruta preko zs. Mogoče se bo tam oglasil. Ali pa na koga, ki bi utegnil vedeti kaj se dogaja - mislim da redni obiskovalci foruma vemo, s kom se je vsaj občasno družil v offline življenju.

Vsekakor mimo njega jaz osebno ne bi javno objavil zakaj je poniknil, tudi če bi poznal dejanski razlog.

Lahko da ima sam pol k**** fomuskega nabijanja in trolanja in si je vzel malo dopusta od vsega skup. Ne bi bil prvi in edini.

Tudi jaz samo "špekuliram". In prav nič javno ne objavljam zakaj "je morda poniknil". Se pa javno sprašujem. Osebno ga ne poznam, lahko pa na podlagi njegovih številnih postov v zadnjih letih komentiram naslednje. In to sem v preteklosti že večkrat zapisal, pa naj je nekaterim posameznikom všeč ali ne. @Borutt je ( vsaj za moje pojme) eden najbolj  koristnih in dobronamernih članov tegale foruma v zadnjih letih.  Če omenim samo njegove tečaje varne vožnje in številne nasvete, razlage... ki jih je dal vsakemu, ki ga je o čem povprašal. Pa še bi se kaj našlo... Tisti, ki smo tule gor že nekaj let točno vemo, kdo se je z njim konstantno pričkal in prerekal., kjer mnogokrat ni šlo za argumentirano izmenjavo mnenj, ampak zgolj za filanje egotov... In lahko samo upamo, da si je res vzel samo malo dopusta od vsega skup. Dopusta z omejenim rokom trajanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ahaa.. 

... Sem se že spraševal, če je slučajno dobil kak nagradni kupon za v toplice...   ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zivnorc pravi:

... Ahaa.. 

... Sem se že spraševal, če je slučajno dobil kak nagradni kupon za v toplice...   ?

 

še nisi porajtu, da sem jaz @Borutt - ovi ući  un ušesa, tukaj :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa sprašujem do kdaj bo Rossi še dirkal in če bo osvojil 10 naslov svetovnega prvaka...hmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!