Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 10 minutami, bikez pravi:

Ta ne zna polagat.Poglej gumo :jezik:.

zato pa je pokonc prletu u ovink 250 :huh: 

pred 3 urami, vandrovec pravi:

:naughty:

sj ni čudn, da se mu je mudilo na Finsko :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Snečer said:

no, kaj je vozil? :)

 

Vfr1200f. Bemfli imajo manjšo “bulo” na kardanu...

2010-honda-vfr1200f-full-specs-and-photo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, thumper pravi:

 

pa po moji laični vizuelni oceni ga ni heroja , ki bi se pri 250 na uro peljal tako pokonc v tak ovinek.. tud pulcaja ni tazga..

fotomontažo se da naredit, to res ni problem. Verjetno v "izobraževalne" in inkasantske namene, kr nekaj takega nastane.

Čist pokonci .oziroma tako se pelješ z vsakim ktm adventure, Gt , Xr in verjetno tut GS (ter kup drugih tudi Sx), ne vem kok leti ma ene 250 se verjetno da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, DAMI34 pravi:

fotomontažo se da naredit, to res ni problem. Verjetno v "izobraževalne" in inkasantske namene, kr nekaj takega nastane.

Čist pokonci .oziroma tako se pelješ z vsakim ktm adventure, Gt , Xr in verjetno tut GS (ter kup drugih tudi Sx), ne vem kok leti ma ene 250 se verjetno da.

pokonci naravnost.. tako pokonci v ovinek pa ni variante..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

pokonci naravnost.. tako pokonci v ovinek pa ni variante..

na AC na endurah (ma pravzaprav na vseh mopedih) ni nekega nagibanja pri taki brzini, se pa strinjam s tabo, fotka je mal "počasna" po domače.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

na AC na endurah (ma pravzaprav na vseh mopedih) ni nekega nagibanja pri taki brzini, se pa strinjam s tabo, fotka je mal "počasna" po domače.

 

pa zavorna luč mu sveti ..  sicer je 250 daleč nad mojimi hitrostmi.. sem pa peljal dobrih 200 v približno tak ovinek na ac s sport touringom-kar je zelo verjeten približek temu na sliki -  pa sem se kar lepo nagnil za moje občutke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, thumper pravi:

pa zavorna luč mu sveti ..  sicer je 250 daleč nad mojimi hitrostmi.. sem pa peljal dobrih 200 v približno tak ovinek na ac s sport touringom-kar je zelo verjeten približek temu na sliki -  pa sem se kar lepo nagnil za moje občutke..

Res bi bilo dobro vedeti kter moped je to na fotki. Ker ne leti prav vsak moped čez 250km/h

Pa vsaj načeloma ga nažgeš, ko je čimmanj vozil in ravno.

Jaz pri 200km/h se ne nagnem skor nič, mal glavo zamaknem. Je pa 250 hudo hudo več kot 200, tako po filingu, tako po nagibu, oprijemu, woblanju itd..razn sportaki in nizki motorji, tisti pa so prilimani na cesto. SX recimo je pribit pri 250 in se pelješ komot. GT pri 265 že mal vobla in sili na zadnjo gumo. Ful velike razlike. Načeloma pa nizek in dolg, pa težek moped, z več kot 1000ccm in dolgim prestavnim razmerjem z lahkoto opravi s to hitrostjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

Ta ma najvišjo 253kmh :) bi šlo ja

BMW k1300s ima 277 in podoben kardan. Kdo s kardanom še bolj leti. Po moje gre za en tak sport-touring motor. Ovinek pa dejansko ni tako zavit, kot zgleda na sliki...slikano je na taki razdalji, verjetno 264 m in pod kotom,  da zavoj bistveno skrajša....se vidi, kako hitro se sredinske črte krajšajo, kar kaže, da gre za večje razdalje, kot zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K1300R  280kmh na stevcu par let nazaj po gorenjki za dve minute in pol. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

:P ahahhaa pajade

45. člen

(4) Voznik ne sme brez upravičenega razloga voziti tako počasi, da bi oviral druge udeležence v cestnem prometu. Voznik vozila, ki vozi na čelu kolone z nižjo hitrostjo od največje dovoljene hitrosti in od hitrosti prometnega toka vozil na smernem vozišču, za katerim se nabere kolona vozil, se mora, če ga kolona ne more varno prehiteti, na prvem primernem kraju umakniti z vozišča in pustiti kolono vozil mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, maus pravi:

45. člen

(4) Voznik ne sme brez upravičenega razloga voziti tako počasi, da bi oviral druge udeležence v cestnem prometu. Voznik vozila, ki vozi na čelu kolone z nižjo hitrostjo od največje dovoljene hitrosti in od hitrosti prometnega toka vozil na smernem vozišču, za katerim se nabere kolona vozil, se mora, če ga kolona ne more varno prehiteti, na prvem primernem kraju umakniti z vozišča in pustiti kolono vozil mimo.

to je vedno lepo prebrat in se spomnit, ko na AC voziš za "levakom" (tip/ica , ki ima vinjeto samo za levi pas in se ne umakne za boga, ker 150m naprej že vidi naslednji kamion, ter se boji karambola) in ga preklinjaš :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

to je vedno lepo prebrat in se spomnit, ko na AC voziš za "levakom" (tip/ica , ki ima vinjeto samo za levi pas in se ne umakne za boga, ker 150m naprej že vidi naslednji kamion, ter se boji karambola) in ga preklinjaš :D

 

saj obstajajo tudi traktorji in kombajni, ki peljejo po glavnih cestah in se ne umaknejo ... recimo preko planinskega polja, kjer je skoz dvojna polna črta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, maus pravi:

saj obstajajo tudi traktorji in kombajni, ki peljejo po glavnih cestah in se ne umaknejo ... recimo preko planinskega polja, kjer je skoz dvojna polna črta ...

To je posebnost, vozijo 20 km/h...jaz jih prehitim kjerkoli z avtom ali motorjem, v naselju ali izven,  kako je po predpisih pa ne vem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, vandrovec pravi:

To je posebnost, vozijo 20 km/h...jaz jih prehitim kjerkoli z avtom ali motorjem, v naselju ali izven,  kako je po predpisih pa ne vem :naughty:

ni problem motor.. ampak .. avtomobili, pa prikolice, pa avtodomi ... itd itd ... pa ovinkasta cesta itd itd ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

ni problem motor.. ampak .. avtomobili, pa prikolice, pa avtodomi ... itd itd ... pa ovinkasta cesta itd itd ...

 

omenjeni so bili traktorji in kombajni...kako je s tem me zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

omenjeni so bili traktorji in kombajni...kako je s tem me zanima?

hotel sem ti povedat, da z motorjem prehiteti traktor ali kombajn ni poblem ampak z ostalimi prevoznimi sredstvi ... bo bolj jasno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

hotel sem ti povedat, da z motorjem prehiteti traktor ali kombajn ni poblem ampak z ostalimi prevoznimi sredstvi ... bo bolj jasno ;)

to vem...je razlika tudi v predpisih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!