Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 4 minutami, Shillien pravi:

mogoče bi se v politiko mogli spostit vsi vi ki imate hude probleme z policijo. ker po vašem mnenju pač politikom in ostalim nič nemorejo torej boste meli mir.

js ga nerabim oziroma ga mam že zdej. Zgleda je z mano neki narobe da nimam problemov s policaji ?

po čem sklepaš, da imam jaz osebno problem z njimi?  ker me moti, da funkcionirajo na način, ki koristi redkim, škodi pa marsikomu? Je empatija dandanes res tako redek pojav, da če me nekaj moti je že samoumevno, da se je krivica zgodila meni? žalostno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ligenjček pravi:

po čem sklepaš, da imam jaz osebno problem z njimi?  ker me moti, da funkcionirajo na način, ki koristi redkim, škodi pa marsikomu? Je empatija dandanes res tako redek pojav, da če me nekaj moti je že samoumevno, da se je krivica zgodila meni? žalostno...

kje pa je empatija do policajev? (ne točno ti, ampak nasplošno), ko se naredi kaj ok nič, ko en bedak oropa banko so vsi isti. folk vidi samo slabo dobrega pa ne in zato so na slabem glasu, njihova služba je nehvaležna in preslabo plačana ampak nekdo jo mora opravljati in mislim da večina ne gre v policjo z namenom podjebavanja ljudi. ma pa vsak povedat neke zgodbice in pripovedi od znanca ki ga pozna znanec od znanca in to je takoj dejstvo.

še enkrat kar sem že napisal: če delam prekršek in dobim kazen ni kriv policaj ampak jaz ker sem naredil prekršek. in dokler si eni tega nebodo/neboste dali dopovedati tudi stanje nebo nič bolše. Če ni jajc da bi odgovarjal za to kar narediš tega ne naredi. Enostavno ko pasul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Shillien pravi:

kje pa je empatija do policajev? (ne točno ti, ampak nasplošno), ko se naredi kaj ok nič, ko en bedak oropa banko so vsi isti. folk vidi samo slabo dobrega pa ne in zato so na slabem glasu, njihova služba je nehvaležna in preslabo plačana ampak nekdo jo mora opravljati in mislim da večina ne gre v policjo z namenom podjebavanja ljudi. ma pa vsak povedat neke zgodbice in pripovedi od znanca ki ga pozna znanec od znanca in to je takoj dejstvo.

ko so par let nazaj slovensko ljudstvo prosili za podporo pri zvišanju plač so jo dobili..

kmalu zatem so narodu vrnili s podtaknjenimi kapucarji (ki so inscenirali oz.povzročili konflikte pomešani med demonstrante - ) , vodnimi topovi , solzilcem in batinami.. še kakšna kazen kršitve jrm in še kaj hujšega je bilo..

zaposlene v policiji delim na policiste in policaje. nažalost se delež slednjih eksponentno veča.

lepo si napisal tole : "ko en bedak oropa banko so vsi isti." .. ne niso vsi isti.. a si se pa vprašal kakšno je dejansko ozadnje , vzroki in kdo je posledično odgovoren za to , kar je privedlo do takega dejanja? bo kdo od nadrejenih kaj odgovarjal ?

saj so ja policisti in bi morali taka dejanje dejansko preprečevati kajne.. navkljub vedenju , da ima zaposleni težave z določenimi stvarmi dejansko ni nihče izvedel potrebnih ukrepov..

https://www.policija.si/images/stories/Statistika/LetnaPorocila/PDF/LetnoPorocilo2019_popr.pdf tabeli na strani 170..drastično povečanje odvisnikov na alkohol,droge in igre na srečo.. torej imajo dost denarja za take stvari..

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Shillien pravi:

še enkrat kar sem že napisal: če delam prekršek in dobim kazen ni kriv policaj ampak jaz ker sem naredil prekršek. in dokler si eni tega nebodo/neboste dali dopovedati tudi stanje nebo nič bolše. Če ni jajc da bi odgovarjal za to kar narediš tega ne naredi. Enostavno ko pasul.

Če na nekem delu, 30 let ni bilo prometne nesreče, omejitev pa je postavljena tako, da tam 99% ljudi dela prekršek, v bistvu sem se tam 10 let vozil vsak dan, pa nisem videl niti enega vozila ki bi tam peljalo po omejitvi, ker je res nesmiselna, je najbrž nekaj narobe z omejitvijo. In vem da omejitve ni postavil policaj, je pa policaj tja postavil radar - ne da bi skrbel za varnost, kar je njegova naloga, ampak da bi kasiral. Pa to je samo en primer, in ko policaji razvijejo takšno miselnost, to pomeni, da bo tudi nad tabo zganjal represijo, brez da bi se vprašal ali si res česa kriv ali ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, MARE 65 pravi:

Nič bolj nevarno kot si privoščijo tudi naši uni z plavo rdečimi lučkami :hmm:

Primorci ne (so odustali od pogona zarad nevarnosti) , za ostale pa nisem odgovoren.

pred 12 urami, ligenjček pravi:

Naši dobijo kriminalce? :huh: kolk so jih pa dobli v zadnjih 20 letih? Pri nas je bolj pravilo, da se kriminalcom da nepovratne kredite, al pa odpisuje miljonske dolgove, to, da bi pa pri nas kak kriminalec odgovarjal za svoja dejanja pa še nisem slišal... policaji so včasih še vsaj kak pretepček preprečli, zdaj pa samo še radarje nastavljajo pa frulice...

ja, sam skoz pisarne je težko diujat z marico :P

 

pred 12 urami, ligenjček pravi:

ne jemlji iz konteksta. Vprašal sem koliko kriminalcev so v zadnjih 20 letih dobili, potem pa sem napisal kako naša država obravnava le te, kar ne bi mogla, če bi jih policaji, inšpektorji in drugi ljudje, ki so za to zadolženi polovili. Glede na to, da si tako hitro obrnil moje besede-si razmišljal da bi se podal v politiko? Ne pravim da bi bilo to za kogarkoli dobro, ampak bi se najbrž počutil domače ;) 

dobil so jih velik, obravnavnavali samo toliko, kot je šef policije dovolil, obsojenih je blo pa zlo mal, kar organi pregona ne sodijo, to je druga, še bolj pokvarjena veja oblasti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

ja, sam skoz pisarne je težko diujat z marico :P

kjer je volja tam je pot :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ligenjček pravi:

kjer je volja tam je pot :kmet:

ja, ma morš mal več postov nazaj prebrat, da bo jasno o čem govorim.

Več al manj se je vse nanašalo na divje pregone,ki jih izvede tut naša provida, posnetki so na tubi, potem članek "vsaj po mojem mnjenju" dovolj inteligentnega pregona z naših koncev, ker so fantje rekli:

vemo ker njoko je to, in niso vsepovprek divjal, pa ogrožal pa zgazil vse živo, zato raje odšli do doma in počakali objestneža, ki je vseeno dobil "en kup kazni" ter predlog za zasego vozila.

Torej se da, brez da na njivi povoziš mladoletnika (kot pred leti pri nas) in divjaš z marico v smrt po mestu, ko je cepec zbežal pred policijo. In naj dodam, niso lovil roparjev, lovil so prekrškarje, ki niso ustavili.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!