Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• luxsa
      Jebes ti video pa neki na pamet govort,ob priliki bos probal pa bos pol povedal kje se cuti kaksna luknja v navoru,skratka eni so cist prevec pametni,kar se kokr ofrouda tice pa dejansko je na mopedu program enduro in enduro pro,kar je verjetno namenjeno temu da ga mogoce uporabis ce je ze gor, mozakar je mogoce strovnjak ampak cist prevec pameten,moped ima pet letno garancijo in ga bodo ze popravili ce bo kaj riknl in itak ga ne bom vozil ver kot stiri leta.
    • DAMI34
      to od strahu, pa je prdnila  
    • J.a.m.e.s
      Ne žalim te, da novš mislu. Samo a ni bilo pred časom nekaj napisanega na to temo, da psi zmorejo zavohati in prepoznati bolezen v ljudeh? Če slučajno podzavestno skočiš za vrženo palico, pol bi se malo zamislu pa šel na pregled.     Hecam se, da novš zameru.  
    • vandrovec
      Ne vem, a še kdo občuti nek vonj, ki ga oddajajo prehlajeni ali podobno bolni ljudje? Sam se ponavadi skušam čim hitreje umaknit, danes sem to kljub maski občutil v trgovini na blagajni...ne vem, ali je bilo to od trgovke ali tistega pred mano...šele, ko sem prišel iz trgovine sem zadihal na polno.  
    • DAMI34
      počas boš moral za vse občine to naredit, da sam še skopiramo v garmin  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!