Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 3 minutami, HD-Dyna pravi:

S tabo je res težko :P

Ti si vprašal, zakaj temu redarčku nihče ne napiše kazen. Pa me je zanimalo, kakšno kazen naj mu nekdo napiše. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Ti si vprašal, zakaj temu redarčku nihče ne napiše kazen. Pa me je zanimalo, kakšno kazen naj mu nekdo napiše. 

Ta vrata so vedno zaprta, z druge strani kjer je vhod pa je znak prepovedano za vsa motorna vozila... Zraven je vhod v šolo ( 3 m) zadaj so učilnice in otroško igrišče.... Zato. Aja,redarji lahlko počnejo kar hočejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, HD-Dyna pravi:

Ta vrata so vedno zaprta, z druge strani kjer je vhod pa je znak prepovedano za vsa motorna vozila... Zraven je vhod v šolo ( 3 m) zadaj so učilnice in otroško igrišče.... Zato. Aja,redarji lahlko počnejo kar hočejo.

Še enkrat; kaj je redar kršil ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Ti si vprašal, zakaj temu redarčku nihče ne napiše kazen. Pa me je zanimalo, kakšno kazen naj mu nekdo napiše. 

vzgojno!!! :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Kmet2 pravi:

Evo , odlična situacija za kazen,  kot je  neprilagojena hitrost ............

 

par dni nazaj sem moral po vseh 4 do avta na parkplacu, ker ni bilo zraven nobene reči, za katero bi se lahko prijel... pa sem bil čist trezen

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Borutt pravi:

Še enkrat; kaj je redar kršil ? 

Moram drugače vprašati, da boš lažje razumel : :blush:

Ali za redarja ne velja ista zakonodaja kot za mene, saj jaz na tem mestu nisem smel parkirati svojega avtomobila?

Bo sedaj lažje :P

pred 11 minutami, Dr_Jakob pravi:

.. pa sem bil čist trezen

Hmmmm, je odgovor enak prejšnjemu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, HD-Dyna pravi:

Moram drugače vprašati, da boš lažje razumel : :blush:

Ali za redarja ne velja ista zakonodaja kot za mene, saj jaz na tem mestu nisem smel parkirati svojega avtomobila?

Bo sedaj lažje :P

Hmmmm, je odgovor enak prejšnjemu :P

Kakšna zakonodaja ? Kaj je kršil ? 

Nekaj trdiš, vendar ne znaš obrazložiti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Kakšen prekršek si pa ti ugotovil ? 

Glede na bližino vhoda v šolo in visok rob, ki ločuje cestišče zagotovo ni pravilno parkiran. Kaj ti meniš Borutt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Glede na bližino vhoda v šolo in visok rob, ki ločuje cestišče zagotovo ni pravilno parkiran. Kaj ti meniš Borutt?

Zakaj ni pravilno parkiran ? Kaj krši  ? 

Ni tako enostavno, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Borutt pravi:

Zakaj ni pravilno parkiran ? Kaj krši  ? 

Ni tako enostavno, kajne. 

Če je to še aktivna OŠ, potem ni šans, da je tam zarisan parking. Poglej kako je ozek vhod, ki je namenjen komunalnim odvozom. Tam je šolski okoliš, ki je namenjen učencem. Par metrov stran je vhod v OŠ, levo je igrišče in igrala in ni ga zakona, ki bi dovoljeval tam parking. Prvo je varnost otrok. Lej čisto enostavno je, zdaj pa ti daj kontra argumente :).

https://goo.gl/maps/iKcmpxtPMdx

Jaz trdim, da ni pravilno parkiran.

Popravljeno . Popravil Scarabeo 500
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Scarabeo 500 pravi:

Če je to še aktivna OŠ, potem ni šans, da je tam zarisan parking. Poglej kako je ozek vhod, ki je namenjen komunalnim odvozom. Tam je šolski okoliš, ki je namenjen učencem. Par metrov stran je vhod v OŠ, levo je igrišče in igrala in ni ga zakona, ki bi dovoljeval tam parking. Prvo je varnost otrok. Lej čisto enostavno je, zdaj pa ti daj kontra argumente :).

https://goo.gl/maps/iKcmpxtPMdx

Jaz trdim, da ni pravilno parkiran.

Če nekaj trdiš, potem moraš to tudi dokazati. Zaenkrat samo nekaj predvidevaš, da naj bi bilo, ker naj bi bilo. Še vedno nisi nič napisal, kaj je bilo kršeno. Zato moraš prvo ti napisati, kaj je bilo kršeno in seveda, kje to piše. Zato sem ti napisal, da ni tako enostavno. Kar na dan z besedo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

Zakaj ni pravilno parkiran ? Kaj krši  ? 

Ni tako enostavno, kajne. 

Seveda je enostavno ... Ko sem pripeljal svoj avto in ga parkiral za njegovim ( saj ni znaka, ki to prepoveduje, ni pa tudi vrisanega mesta, ki to izrecno dovoljuje, saj morajo biti ta vrata VEDNO zaprta - odprejo se samo za radar !!!! ), mi je dejal, da bo poklical policijo ... Oni pa bi me sigurno peljali na pivo, kajne Borutt ?

pred 31 minutami, gusar pravi:

Zdej pa že mene zanima zakaj ni pravilno parkiran???

Za tebe je na šolskem dvorišču 2 m od vhoda za otroke pravilno parkiran ???? Dobro jutro !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, HD-Dyna pravi:

Seveda je enostavno ... Ko sem pripeljal svoj avto in ga parkiral za njegovim ( saj ni znaka, ki to prepoveduje, ni pa tudi vrisanega mesta, ki to izrecno dovoljuje, saj morajo biti ta vrata VEDNO zaprta - odprejo se samo za radar !!!! ), mi je dejal, da bo poklical policijo ... Oni pa bi me sigurno peljali na pivo, kajne Borutt ?

Za tebe je na šolskem dvorišču 2 m od vhoda za otroke pravilno parkiran ???? Dobro jutro !!!!

Vidim, da ne razumeš. Ti si začel z nekim nepravilnim parkiranjem. Torej dokaži to nepravilno parkiranje. Obrazložitev, da so neka vrata vedno zaprta pač ni utemeljitev. To, kar ti trdiš, moraš poiskati v zakonodaji, ker je tam določeno, kaj se sme in, kaj se ne sme. 

Parkiral si za njegovim avtom ? Si ga zaparkiral  ? Če si ga zaparkiral, si ti v prekršku. 

Vidiš, da ni enostavno. Ker je potrebno delati po knjižici in ne nekaj na pamet.

Še vedno čakam, da dokažeš kršitev oziroma jo najdeš v zakonodaji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred bivšo šolo.Sem pomislil,da je nekoč bila tu  šola  a zdaj to ni več.Imam občutek.da tega niso povedali otrokom in ti še vedno hodijo v tastaro šolo.:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

Seveda je enostavno ... Ko sem pripeljal svoj avto in ga parkiral za njegovim ( saj ni znaka, ki to prepoveduje, ni pa tudi vrisanega mesta, ki to izrecno dovoljuje, saj morajo biti ta vrata VEDNO zaprta - odprejo se samo za radar !!!! ), mi je dejal, da bo poklical policijo ... Oni pa bi me sigurno peljali na pivo, kajne Borutt ?

Za tebe je na šolskem dvorišču 2 m od vhoda za otroke pravilno parkiran ???? Dobro jutro !!!!

Vse je dovoljeno, kar ni prepovedano. Če tam ni znaka, da se ne sme zaparkirat vhod ali intervencijska pot pol najbrž cello ni nepravilno parkiran. Ga pa šola po moje lahko prijavi za motenje posesti.

 

Enkrat so mene ustavil policaji, ki so bli parkiran na parking naše firme. Napisal so mi položnico, pol sem jih pa vprašu kdo jim je dovolu tam parkirat in naj se spokajo, ker jih bom drugače prijavil in so se lepo odpeljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Če nekaj trdiš, potem moraš to tudi dokazati. Zaenkrat samo nekaj predvidevaš, da naj bi bilo, ker naj bi bilo. Še vedno nisi nič napisal, kaj je bilo kršeno. Zato moraš prvo ti napisati, kaj je bilo kršeno in seveda, kje to piše. Zato sem ti napisal, da ni tako enostavno. Kar na dan z besedo. 

Jaz trdim, da ni pravilno parkiran in ne vem kako ti naj napišem, da boš lahko razumel.

Torej, po tvoji logiki ali policijski logiki in sodniški logiki - ker to ni predvideno v zakonu, ga lahko parkiram. Na tvojem zemljišču, v sosedovi hiši, sosedovi njivi, kjerkoli v gozdu, na glavni cesti - saj ni znaka, da ne smeš parkirati in ustavljati, pa še bi lahko natresel NEUMNOSTI.

Skratka dovoljeno je povsod, kjer ni izrecno prepovedano in z zakonom omejeno. Kaj pa kmečka pamet? Ta pa je nas že zapustila? 

Ne vem koga naj ne zastopim, tebe ali koga drugega. Meni je jasno, kje se avto ne sme parkirati.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Jaz trdim, da ni pravilno parkiran in ne vem kako ti naj napišem, da boš lahko razumel.

Torej, po tvoji logiki ali policijski logiki in sodniški logiki - ker to ni predvideno v zakonu, ga lahko parkiram. Na tvojem zemljišču, v sosedovi hiši, sosedovi njivi, kjerkoli v gozdu, na glavni cesti - saj ni znaka, da ne smeš parkirati in ustavljati, pa še bi lahko natresel NEUMNOSTI.

Skratka dovoljeno je povsod, kjer ni izrecno prepovedano in z zakonom omejeno. Kaj pa kmečka pamet? Ta pa je nas že zapustila? 

Ne vem koga naj ne zastopim, tebe ali koga drugega. Meni je jasno, kje se avto ne sme parkirati.

Sploh ne vem, zakaj se razburjaš. 

Ustavitev in parkiranje je dovoljeno ali prepovedano z zakonom. Vse ostalo so babje čenče. Ker v primeru, da ti narediš neki prekršek, želiš vedeti, kaj si kršil, kje si kršil in, kje to piše. Torej ti sedaj meni dokaži kršitev glede parkiranega avta. 

Pa prenehaj s tistimi neumnostmi o parkiranju vsepovsod, ker sem ti že v prejšnjem odstavku napisal, da je ustavitev in parkiranje določeno z zakonom. 

In tista tvoja trditev v tvojem prvem odstsvku je v stilu, če jaz tako rečem, je tako in nič drugače. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne bom igubil v prebiranju zakonov. 

Kaj lahko lastnik zemljišča naredi, če nekdo na njegovi parceli brez dovoljenja parkira. 

Primer na mojem dvorišču parkira in gre na šiht, a jaz mu tega nisem dovolil. 

Motenje posesti prijavim? Komu? Kaj lahko narediš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Sploh ne vem, zakaj se razburjaš. 

Ustavitev in parkiranje je dovoljeno ali prepovedano z zakonom. Vse ostalo so babje čenče. Ker v primeru, da ti narediš neki prekršek, želiš vedeti, kaj si kršil, kje si kršil in, kje to piše. Torej ti sedaj meni dokaži kršitev glede parkiranega avta. 

Pa prenehaj s tistimi neumnostmi o parkiranju vsepovsod, ker sem ti že v prejšnjem odstavku napisal, da je ustavitev in parkiranje določeno z zakonom. 

In tista tvoja trditev v tvojem prvem odstsvku je v stilu, če jaz tako rečem, je tako in nič drugače. 

Če lahko sklepam iz tvojega pisanja, se tam lahko parkira? 

Da ali ne? 

Večina nas trdi, da ne. Ti pa lahko postrežeš z zakonom, zakaj se tam lahko parkira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Quest pravi:

Da se ne bom igubil v prebiranju zakonov. 

Kaj lahko lastnik zemljišča naredi, če nekdo na njegovi parceli brez dovoljenja parkira. 

Primer na mojem dvorišču parkira in gre na šiht, a jaz mu tega nisem dovolil. 

Motenje posesti prijavim? Komu? Kaj lahko narediš? 

Zasebna tožba. Ali pa "uzela ga magla".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Če lahko sklepam iz tvojega pisanja, se tam lahko parkira? 

Da ali ne? 

Večina nas trdi, da ne. Ti pa lahko postrežeš z zakonom, zakaj se tam lahko parkira.

Vi trdite, da redar tam ne bi smel parkirati. Vendar ne sme parkirati, ker se vam tako zdi in ne, ker bi bilo to prepovedano z ustrezno prometno signalizacijo ali, ker bi bilo to prepovedano z zakonom.

Če še nisi ugotovil, moraš ti meni in vsem ostalim postreči z zakonom, kjer piše črno na belem, da je redar storil prekršek. Ker ti trdiš, da redar nekaj krši. Ali mogoče misliš, da bom jaz z zakonom dokazoval njegovo nedolžnost  ? Zadeva je obratna; torej moraš ti dokazati kršitev.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

 

Če še nisi ugotovil, moraš ti meni in vsem ostalim postreči z zakonom, kjer piše črno na belem, da je redar storil prekršek. Ker ti trdiš, da redar nekaj krši. Ali mogoče misliš, da bom jaz z zakonom dokazoval njegovo nedolžnost  ? Zadeva je obratna; torej moraš ti dokazati kršitev.  

Iz zgornjega zapisa lahko razberem.

Če naredim prekršek, moram sam postreči z zakonom, katerega sem kršil.

Quest mora ob prijavi navesti zakon, ki ga je kršila oseba, ki parkira na njegovi zemlji.

Res na skoraj nič ne odgovoriš konkretno. Zakon je jasen. Samo neko zmotavanje levo in desno. Ravno ti, ki bi moral zadevo povedati kratko, jasno in nedvoumno. Mi lahko bluzimo, ker smo laiki na tem področju.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:......men se ne da več .....Scarabeo vsi te razumemo samo Gusar pa Borutt ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!