Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Ti največ kažeš na druge, sebe ne vidiš.

Postavi se pred ogledalo.

Nobeden se ne vtika nikamor razen ti.

Komentirali smo članek in te povprašali o tem.

Takoj si bil na osebni žaljivi ferkvenci, kot vedno.

In kot vedno postavljaš vprašanja na vprašanja.

Odgovori raje....

V resnici se vsi vtikate v službo, ki jo ne poznate. Pametujete o zadevah, o katerih nimate pojma. 

O ogledalu beri odstavek višje. 

Vsi se vtikate, ti pa še posebej s svojim nepoznavanjem serješ. Bo šlo? 

Kateri članek in, kaj ste vprašali? 

Žaljiv si ti s tvojimi butci, tepci in podobno. Se ne spomniš tega? 

Niti na eno vprašanje ne odgovoriš, niti ene stvari ne razložiš, pa sedaj meni nekaj očitaš. Zresni se. 

Velja zate. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal sem članek in da vidimo:

1.

nakajeni miličnik je prišel v službo, kjer so kolegi takoj opazili stanje, a da bi zadevo "oprali", so mu dali samo pihati za alkohol in ker je bilo negativno, slabost đoilja pa ge je še naprej dajala, ga je šef iz "zdravstvenih" razlogov napotil domov

češ, če nisi zdrav, ne moreš delat

sami pa imajo lepo pokrito, da ni bil nalit, da so ga preverili...šli na roko, da niso naredili testa za đoli

2.

a na poti iz službe domov, verjetno še oblečen v uniformi, ga je ujela patrulja in mu naredila komplet servis, na katerega pa ni pristal...zavrnil je test in raje šel peš domov, do prve dreve, ko je patrulja zviznila pa nazaj v avto in domov...

V glavnem, policija je zadevo pometla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Nisi še ugotovil, da ni vikanje? Pa sem res mislil, da razmišljaš. 

Naša pisarna je potujoča in z manjšim ekranom. 

Ti se ponavljaš. Sklepaj kar sam. 

Beri prvi odstavek. 

Nekaj si pa le ugotovil. 

Kaj te zanima in, kaj imaš prav? 

Razmišljam, a sem vseeno upal, da ne posplošuješ....

vaša ja, veljaki v klimatiziranih pisarnah pa ne...

tudi ti se ponavljaš...

berem

veliko tega sem ugotovil. Me pa zanima, ali mi boš odgovoril na vpreašanje, kje sem včeraj se vtikoval v tvojo službo? In ti pametoval o tvoji službi?

pred 2 minutami, Snečer pravi:

Pogledal sem članek in da vidimo:

1.

nakajeni miličnik je prišel v službo, kjer so kolegi takoj opazili stanje, a da bi zadevo "oprali", so mu dali samo pihati za alkohol in ker je bilo negativno, slabost đoilja pa ge je še naprej dajala, ga je šef iz "zdravstvenih" razlogov napotil domov

češ, če nisi zdrav, ne moreš delat

sami pa imajo lepo pokrito, da ni bil nalit, da so ga preverili...šli na roko, da niso naredili testa za đoli

2.

a na poti iz službe domov, verjetno še oblečen v uniformi, ga je ujela patrulja in mu naredila komplet servis, na katerega pa ni pristal...zavrnil je test in raje šel peš domov, do prve dreve, ko je patrulja zviznila pa nazaj v avto in domov...

V glavnem, policija je zadevo pometla...

počakajte, grem po kokice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

Razmišljam, a sem vseeno upal, da ne posplošuješ....

vaša ja, veljaki v klimatiziranih pisarnah pa ne...

tudi ti se ponavljaš...

berem

veliko tega sem ugotovil. Me pa zanima, ali mi boš odgovoril na vpreašanje, kje sem včeraj se vtikoval v tvojo službo? In ti pametoval o tvoji službi?

počakajte, grem po kokice...

jaz sem napisal tako, kot bi napisal požar

treba se je vprašat, zakaj so miličnika premestili, očitno je imel že lepe igre v Mariboru

v glavnem, "okužen" miličnik, premeščen pride na novo postajo okajen, itak da vejo, kakšen je, pa mu dajo samo za špricer pihat

pol pa domov ajat in odpret bolniško

brez pravil pojasnil

nekaj takega smo že imeli pred časom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

Pogledal sem članek in da vidimo:

1.

nakajeni miličnik je prišel v službo, kjer so kolegi takoj opazili stanje, a da bi zadevo "oprali", so mu dali samo pihati za alkohol in ker je bilo negativno, slabost đoilja pa ge je še naprej dajala, ga je šef iz "zdravstvenih" razlogov napotil domov

češ, če nisi zdrav, ne moreš delat

sami pa imajo lepo pokrito, da ni bil nalit, da so ga preverili...šli na roko, da niso naredili testa za đoli

2.

a na poti iz službe domov, verjetno še oblečen v uniformi, ga je ujela patrulja in mu naredila komplet servis, na katerega pa ni pristal...zavrnil je test in raje šel peš domov, do prve dreve, ko je patrulja zviznila pa nazaj v avto in domov...

V glavnem, policija je zadevo pometla...

dejstvo:

nekaj je moralo počiti med samimi sodelavci, kjer pa obstajajo taki, ki bi zadevo pometli in očitno taki, ki je nebi, dejstvo pa obstajo, dogodek se je zgodil

da razvijem še teorijo zarote, sta dve opciji možni

1. zgolj in samo podjebavanje sodelavca

2. očitno je bil nakajen oziroma "čuden" in so nekateri imeli željo priti zadevi do dna

tretje opcije ni.

Ekola, brez vedeti kaj manjka, brez vtikanja v službe in brez žaljenja članov MSja. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

jaz sem napisal tako, kot bi napisal požar

treba se je vprašat, zakaj so miličnika premestili, očitno je imel že lepe igre v Mariboru

v glavnem, "okužen" miličnik, premeščen pride na novo postajo okajen, itak da vejo, kakšen je, pa mu dajo samo za špricer pihat

pol pa domov ajat in odpret bolniško

brez pravil pojasnil

nekaj takega smo že imeli pred časom

 

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

dejstvo:

nekaj je moralo počiti med samimi sodelavci, kjer pa obstajajo taki, ki bi zadevo pometli in očitno taki, ki je nebi, dejstvo pa obstajo, dogodek se je zgodil

da razvijem še teorijo zarote, sta dve opciji možni

1. zgolj in samo podjebavanje sodelavca

2. očitno je bil nakajen oziroma "čuden" in so nekateri imeli željo priti zadevi do dna

tretje opcije ni.

Ekola, brez vedeti kaj manjka, brez vtikanja v službe in brez žaljenja članov MSja. :P

 

Teorija zarote, je največja prasica :) 

jaz nič ne žalim :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, motozajebant pravi:

Razmišljam, a sem vseeno upal, da ne posplošuješ....

vaša ja, veljaki v klimatiziranih pisarnah pa ne...

tudi ti se ponavljaš...

berem

veliko tega sem ugotovil. Me pa zanima, ali mi boš odgovoril na vpreašanje, kje sem včeraj se vtikoval v tvojo službo? In ti pametoval o tvoji službi?

počakajte, grem po kokice...

Ni posploševanje, ampak dejstvo. 

Pa naj oni gledajo na večje ekrsne. 

Samo odgovorim na tvoje vprašanje. Če ne razumeš, ponovim. 

Saj imaš čas. In voljo tudi. 

Še nisi ugotovil, da ni bilo vikanje? Ali se moram ponavljati? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

na nedolžnega so se spravili

jutri bo članek o mobingu na PU Murska Sobota...zasledovanju sodelavcev

v vsakem primeru slabo ogledalo Policije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 7. 2019 ob 10:56, Primosio pravi:

Glede stacionarnih radarjev, zgolj moje razmišljanje. Dva pomisleka, zakaj ureditev, kot je trenutna ni dobra.

1. grem v kurbarijo in to z ženinim avtom, ker se mi mudi (komu se pa ne bi), padem na radar - prekoračitev do 10 km/h. Dovolj, da me slika in priporočeno po pošti dobi domov obvestilo/plačilni nalog lastnica, to je moja žena, kateri sem prej rekel, da sem bil cel dan v službi. Za piškavih 80 EUR bom imel blazne probleme doma. OK, to je moja krivda, kaj se pa gonim okoli, če pa se že gonim, se goni s svojim avtom, problem rešen.

Bolje z beciklom na kurbarijo kot z avtom na šiht

pred 3 urami, motozajebant pravi:

 

 

Kaj pa če sta skupaj šmrkala in sta se oba slabo počutila? :P

Slaba roba,obvezno dilerja zamenjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Borutt pravi:

Nisi še ugotovil, da ni vikanje? Pa sem res mislil, da razmišljaš. 

Naša pisarna je potujoča in z manjšim ekranom. 

Ti se ponavljaš. Sklepaj kar sam. 

Beri prvi odstavek. 

Nekaj si pa le ugotovil. 

Kaj te zanima in, kaj imaš prav? 

Če ti človek ponovi trikrat vprašanje, ti pa se še naprej sprenevedaš je jasno, da ne želiš odgovoriti, ker imam-o prav in na kraj pameti mi ne pride da ti postavim še četrtič vprašanje, ker bi začel namesto preprostega odgovora srat z vprašanji in spet bi prišli točno sem kjer smo.

Spet nebi vedel kaj sem te vprašal...naključje ali bolezen......?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Če ti človek ponovi trikrat vprašanje, ti pa se še naprej sprenevedaš je jasno, da ne želiš odgovoriti, ker imam-o prav in na kraj pameti mi ne pride da ti postavim še četrtič vprašanje, ker bi začel namesto preprostega odgovora srat z vprašanji in spet bi prišli točno sem kjer smo.

Spet nebi vedel kaj sem te vprašal...naključje ali bolezen......?

tebe so enkrat s trajkom maltretirali, so fasal tudi hitri test na jezik? (ne mislim zaradi jezikanja :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Ni posploševanje, ampak dejstvo. 

Pa naj oni gledajo na večje ekrsne. 

Samo odgovorim na tvoje vprašanje. Če ne razumeš, ponovim. 

Saj imaš čas. In voljo tudi. 

Še nisi ugotovil, da ni bilo vikanje? Ali se moram ponavljati?  

in ker je dejstvo, bi bilo fer in pošteno (glede na to, da si me vrgel v isti zos), navedeš to dejstvo? Se ti ne zdi?

moje vprašanje je bilo tudi, če ti veš kaj več o temu primeru (notranje informacije), pa nisem dobil odgovora. Sej veš, zadovoljil bi se, da bi napisal, te to nič ne briga in ti ne bom odgovrajal... ampak, očitno si moje vprašanje vedno spregledal...

imam čas, volje pa ne... ker si me ti obtožil nekega  pametovanja o tvoji službi, dokaži še...

vidiš, zdaj pa ti nisi ravno razumel... sem ti napisal, da razmišljam in da sem samo upal, da ne posplošujem.. če poenostavim, sem vedel, da ne vikaš, ampak sem kljub temu upal da ja in da ne posplošuješ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Če ti človek ponovi trikrat vprašanje, ti pa se še naprej sprenevedaš je jasno, da ne želiš odgovoriti, ker imam-o prav in na kraj pameti mi ne pride da ti postavim še četrtič vprašanje, ker bi začel namesto preprostega odgovora srat z vprašanji in spet bi prišli točno sem kjer smo.

Spet nebi vedel kaj sem te vprašal...naključje ali bolezen......?

Da ti osvežim spomin; ponavljaš odgovori na vprašanje in ne vprašanje. Bo šlo? 

Kaj si vprašal in, kaj imaš prav? Bo šlo? 

Tebi se dogaja, da ne odgovoriš ali ne pojasniš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Borutt pravi:

V resnici se vsi vtikate v službo, ki jo ne poznate. Pametujete o zadevah, o katerih nimate pojma. 

O ogledalu beri odstavek višje. 

Vsi se vtikate, ti pa še posebej s svojim nepoznavanjem serješ. Bo šlo? 

Kateri članek in, kaj ste vprašali? 

Žaljiv si ti s tvojimi butci, tepci in podobno. Se ne spomniš tega? 

Niti na eno vprašanje ne odgovoriš, niti ene stvari ne razložiš, pa sedaj meni nekaj očitaš. Zresni se. 

Velja zate. 

Evo dokaz:lol1:

Že par strani se sprenevedaš in ne odgovoriš Motozajebantu in spet sprašuješ kateri članek......biser inteligence:OK:

Preberi si svoje poste pa mogoče ugotoviš kdo vedno prvi pade na osebno žaljivo noto......spomin človeške ribice ali......?

Katera vprašanja, kdaj si jih postavil?

V zvezi s čim?

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

in ker je dejstvo, bi bilo fer in pošteno (glede na to, da si me vrgel v isti zos), navedeš to dejstvo? Se ti ne zdi?

moje vprašanje je bilo tudi, če ti veš kaj več o temu primeru (notranje informacije), pa nisem dobil odgovora. Sej veš, zadovoljil bi se, da bi napisal, te to nič ne briga in ti ne bom odgovrajal... ampak, očitno si moje vprašanje vedno spregledal...

imam čas, volje pa ne... ker si me ti obtožil nekega  pametovanja o tvoji službi, dokaži še...

vidiš, zdaj pa ti nisi ravno razumel... sem ti napisal, da razmišljam in da sem samo upal, da ne posplošujem.. če poenostavim, sem vedel, da ne vikaš, ampak sem kljub temu upal da ja in da ne posplošuješ....

Sem opisal. Nisi prebral? 

Komentiramo članek. 

Nisem te vikal. Sprijazni se s tem. 

Lepo, da razmišljaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 16 urami, motozajebant pravi:

 

 

nisem nikjet zasledil, da so mu odredili strokoven pregled in da je bil strokovno pregledan? Mas ti mogoce kak info vec? 

 

 

pred 15 urami, motozajebant pravi:

 

Nevem a manjka zanalasc al ne...ne zelim ugibati...sem te ze dva posta nazaj vprasal, ce mas kak info, ali je bil napoten na strokovni pregled? Samo mi se nisi odgovoril.... 

 

 

pred 15 urami, Borutt pravi:

.

Sem ti že dvakrat napisal, da to v članku manjka. Pa ne vem, če sploh bereš, kar napišem. 

 

pred 15 urami, motozajebant pravi:

 

sem jaz tebe ze prvič razumel. Samo sem hotel izvlečt iz tebe, ce mas info, so ga napotili ali ne? Saj veš, notranje informacije :)

zdaj pa dalje, ce ti odredijo strokovni pregled, moraš it takoj s policisti, al se lahko v dolocenem casu kje pojaviš? 

 

pred 15 urami, Borutt pravi:

 

Šestnajst dni časa imaš. Vikend in praznik ne šteje. 

 

POglej kolikokrat sem ti zastavil to vprašanje, pa še kar trdiš, da odgovarjaš na moja vprašanja? a pišeš o temu, da manjka v članku....

ko pa že odgovoriš, pa se delaš norca...  ampak ok, nimaš kaj, tako pač je....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Evo dokaz:lol1:

Že par strani se sprenevedaš in ne odgovoriš Motozajebantu in spet sprašuješ kateri članek......biser inteligence:OK:

Preberi si svoje poste pa mogoče ugotoviš kdo vedno prvi pade na osebno žaljivo noto......spomin človeške ribice ali......?

Katera vprašanja, kdaj si jih postavil?

V zvezi s čim?

:lol1:

Biser inteligence kar sebi pripiši. Bo šlo? 

Te spomin jeb...? Kaj si vprašal in, kaj imaš prav? Bo šlo ali bo treba pomoč poklicati? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snečer pravi:

tebe so enkrat s trajkom maltretirali, so fasal tudi hitri test na jezik? (ne mislim zaradi jezikanja :) 

Nop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

 

 

 

 

 

 

POglej kolikokrat sem ti zastavil to vprašanje, pa še kar trdiš, da odgovarjaš na moja vprašanja? a pišeš o temu, da manjka v članku....

ko pa že odgovoriš, pa se delaš norca...  ampak ok, nimaš kaj, tako pač je....

Podatek manjka. Naj si ga izmislim? Sklepaj pa ti, jaz ne bom. 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Sem opisal. Nisi prebral? 

Komentiramo članek. 

Nisem te vikal. Sprijazni se s tem. 

Lepo, da razmišljaš. 

 

BRAVO! komentiramo članek... še vedno pa te lahko vprašam, ane? Saj odgovoriš da me to nima kaj zanimat in je zadeva zaključena, nimam težav s tem...

zakaj bi se moral sprijaznit? Saj sem ti v postu v katerem sem te citiral, jasno navedel, da sem vedel, da me nisi vikal?

torej, s čim sem ti pametoval o tvoji službi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Da ti osvežim spomin; ponavljaš odgovori na vprašanje in ne vprašanje. Bo šlo? 

Kaj si vprašal in, kaj imaš prav? Bo šlo? 

Tebi se dogaja, da ne odgovoriš ali ne pojasniš. 

Ne to se dogaja tebi in to tudi vsi berejo tak da ni potrebe več pi ponavljanju.

Če ti vsi nekaj razlagamo a ti v svojem vesolju vrjetno ni z namu nekaj narobe ampak s teboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Podatek manjka. Naj si ga izmislim? Sklepaj pa ti, jaz ne bom. 

:lol1:kaki biser si ti :)

Manjka ja, zato pa te sprašujem, če ga imaš iz notranjih virov ti, kot uslužbenec policije...pač, firbcam.. saj če ga nimaš, rečeš da ga nimaš in da ne veš....  :) 

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Sem opisal. Nisi prebral? 

Komentiramo članek. 

Nisem te vikal. Sprijazni se s tem. 

Lepo, da razmišljaš. 

Aja, kar naenkrat veš kateri članek:OK:

Ni še vse izgubljeno za tebe?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Ne to se dogaja tebi in to tudi vsi berejo tak da ni potrebe več pi ponavljanju.

Če ti vsi nekaj razlagamo a ti v svojem vesolju vrjetno ni z namu nekaj narobe ampak s teboj.

Ker je očitno nekaj razmetano na podstrešju, te bom spomnil, da si me ti nekaj vprašal in ti trdil, da imaš nekaj prav. Torej, tipkaj zase. 

Kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav? Potrudi se. Saj bo šlo. 

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

:lol1:kaki biser si ti :)

Manjka ja, jaz pa te sprašujem, če ga imaš iz notranjih virov ti, kot uslužbenec policije...pač, firbcam.. saj če ga nimaš, rečeš da ga nimaš in da ne veš....  :) 

Biser obdrži zase. Bo šlo? 

Komentiramo članek. Torej, s kakšnimi podatki razpolagamo? Sklepaj ti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!