Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Kar je meni čudno pri tej zadevi, je dejstvo, da mu je prometna patrulja na poti domov dala test. Ne poznam dela policije in ne bom komentiral njihovega početja, vendar ni običajno, da bi policaju (sploh, če je bil v uniformi) dali karkoli za testirat (razen, če so po novem neizprosni do vseh). Takšne so vsaj do sedaj moje skromne izkušnje, povzete po pripovedovanju - tudi policajev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Darko3g pravi:

Kar je meni čudno pri tej zadevi, je dejstvo, da mu je prometna patrulja na poti domov dala test. Ne poznam dela policije in ne bom komentiral njihovega početja, vendar ni običajno, da bi policaju (sploh, če je bil v uniformi) dali karkoli za testirat (razen, če so po novem neizprosni do vseh). Takšne so vsaj do sedaj moje skromne izkušnje, povzete po pripovedovanju - tudi policajev.

verjetno je dišal po otavi

pred 13 minutami, Tex pravi:

Če se ne motim, iščemo odgovor ali je bila prijava za Igorja Velova, AVP, ali ne.

Ampak tudi jaz nisem več siguren ...

edit: aja ne, pardon, to je bilo pred par dnevi oziroma 43.842 strani nazaj .. pardon da ne sledim kot bi moral - imam šiht ..

zgolj na pojasnila čakamo

od šoferja, ki pa se ne more spomnit, kaj je blo, očitno

to pa verjamem

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

točno, zdej se spomnim, še sedaj ne vemo a je on res vozil, al se avto kar sam malo obtesal..čist sm zmeden :blush:

zavarovalnica baje vse ve pa en miličnik iz primorske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Snečertemo si uniču, in sedaj, kako naprej? Na vsa vprašanja si odgovoril v enem postu, pojdi se sulit :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, DAMI34 pravi:

določen % lumpov

ni določen če pa raste ..

pred 8 urami, motozajebant pravi:

Manjka ja, zato pa te sprašujem, če ga imaš iz notranjih virov ti, kot uslužbenec policije...pač, firbcam.. saj če ga nimaš, rečeš da ga nimaš in da ne veš....  :) 

ej ne more prznat , da nekaj ne ve če pa vseskozi ve vse..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Borutt pravi:

Saj te sprašujem, kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav. Ne moreš dojeti tega? 

Ampak res, kako ne moreš dojeti, da se na vprašanja odgovarja in ne sprašuje.

Potem pa ne pametuj o moji službi, o kateri nimaš pojma, kar zopet dokazuješ. Bo šlo? 

To je tvoje področje saj ti pišeš o pijanih električarjih itd ....a nimaš pojma o naši službi, kar vedno znova dokazuješ.

Še nihče ni izgubil službe zaradi prekrška v prostem času, kot se to dogaja pri nas. 

Piše med službenim časom, obrni se na vir. In kje piše, da je izgubil službo, to si se izmislil ali lahko dokažeš svojo trditev ?

Vesoljčki se že kažejo v prvem odstavku. Ker ti ne gre. 

kje so vesoljčki, kdaj so prišli, iz kje so prišli, so upoštevali vse cestnoprometne predpise? Ne kar nekaj na pamet:)

Kaj ti ne gre ?

P.S. Zakaj ne odgovoriš? Ne veŠ ali imamo prav pa je bolje meglo mešat, kot odgovorit?

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Kmet2 pravi:

 

Kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav? Res ne zmoreš? 

Pijani električisti so v prometu. Ampak ti ne moreš razumeti, da, kadar je govora o pijanih električistih, ni govora o poklicu, temveč o pijanih električistih za krmilom. Torej, se, kot vedno, ti vtikaš v službo, ki jo ne poznaš in ne jaz, ker ne pišem o delu električista, ampak o pijanih električistih v prometu. Bo sploh kdaj šlo to? 

Spet mešaš in zavajaš. Pisal si o izgubi službe pri vas in sem napisal, da še nihče ni izgubil službe zaradi prekrška v prostem času, kot se to dogaja pri nas. Preden boš spet pisal kakšne nesmisle in mešal zadeve, raje vse skupaj fajn preberi in premisli. Bo šlo? 

Za vesoljčke ti povej. 

Ti že ves čas pišem, da napiši, kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav. Vetjetno znaš prebrati. Ali ne razumeš ali pa ne zmoreš razumeti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gremo od začetka :huh: 

dobro jutro .. js sm maus ... sem prilagojen :huh: 

vprašanje je .... zakaj se morjo motorji vozit po omejitvah, čeprav ima homologacija dotičnega motorja dovoljene višje hitrosti :? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 7. 2019 ob 21:23, Borutt pravi:

Šef ga je poslal domov. Ni bil v službi. Na poti domov je bil. Tako piše. 

Saj menda veš, da prihod na delo spada v delovni čas? (https://www.zurnal24.si/svet/pot-na-delo-in-domov-steje-v-delovni-cas-256433) Ampak, daj razmisli racionalno. Če je prišel trezen v službo, potem se je zadrogiral v službi, da ga je šef poslal domov?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 7. 2019 ob 22:33, Borutt pravi:

Šestnajst dni časa imaš. Vikend in praznik ne šteje. 

Ti to resno al se hecaš?! Daj prosim navedi pravno podlago, da umrem od smeha

pred 20 urami, Borutt pravi:

Vtikate se v službo, o kateri nič ne veste in se potem razburjaš, ko ti postavim ogledalo. 

Ravno toliko, kot se ti spoznaš na električiste

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav? Res ne zmoreš? 

Sej sem ti 3x napisal že kaj, res ne zmoreš?

Pijani električisti so v prometu. Ampak ti ne moreš razumeti, da, kadar je govora o pijanih električistih, ni govora o poklicu, temveč o pijanih električistih za krmilom. Torej, se, kot vedno, ti vtikaš v službo, ki jo ne poznaš in ne jaz, ker ne pišem o delu električista, ampak o pijanih električistih v prometu. Bo sploh kdaj šlo to? 

Vtikaš se v poklic kjer ni alkohola med službenim časom ni to policija droge in pijančevanje, to je resna firma pri kateri dobiš odpoved in ne opozorilo, kot pri policiji.

Kdo je bil pijan, kdaj in kje ali samo lažeš, dokaži trditev.

Bo sploh kdaj šlo to?

Spet mešaš in zavajaš. Pisal si o izgubi službe pri vas in sem napisal, da še nihče ni izgubil službe zaradi prekrška v prostem času, kot se to dogaja pri nas. Preden boš spet pisal kakšne nesmisle in mešal zadeve, raje vse skupaj fajn preberi in premisli. Bo šlo? 

Napisal sem kaj je pisalo, znaš brat?

Še enkrat preberi, bo šlo?

Za vesoljčke ti povej. 

O kakšnih vesoljčkih ti pišeš, kaj jemlješ to, da ti tok dogaja?

Ti že ves čas pišem, da napiši, kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav. Vetjetno znaš prebrati. Ali ne razumeš ali pa ne zmoreš razumeti. 

Ti že ves čas razlagam, da sem ti že trikrat napisal in ostali so ti razložili, se pravi, da bi bilo tudi četrtič brezplodno.....pobrskaj ali ne razumeš oziroma si kaj vzel, kot tvoj kolega in nisi zmožen razumeti?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Borutt pravi:

Kot električisti, pijani in zadeti? Ali si mislil zadete športnike? 

Električisti (karkoli že to je) niso nosilci uradnih pooblastil! Veliko profesionalnih športnikov (po tvoje zadetih) je zaposlenih ravno v policiji in vojski, ampak verjetno izven službenega časa, da se ne bom vtikal v poklice, o katerih nimam pojma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Borutt pravi:

Še nihče ni izgubil službe zaradi prekrška v prostem času, kot se to dogaja pri nas. 

Še nisi dojel, da vi, policisti, niste sleherniki, ampak ste nosilci uradnih pooblastil in kot takšni vzor za vse državljane in so takšna protipravna dejanja, pa čeprav so v prstem času, povsem nesprejemljiva? Kolikokrat lahko slišimo, predvsem, ko kakšen policist koga reši iz reke ali goreče stavbe v prostem času, ali pa ko v prostem času prime roparja banke in utrpi telesne poškodbe, da je policist v službi 24 ur na dan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Primosio pravi:

Saj menda veš, da prihod na delo spada v delovni čas? (https://www.zurnal24.si/svet/pot-na-delo-in-domov-steje-v-delovni-cas-256433) Ampak, daj razmisli racionalno. Če je prišel trezen v službo, potem se je zadrogiral v službi, da ga je šef poslal domov?!

Preveri, če še velja spodaj prilepljeno. 

Delovni čas je vsak čas, ko je delavec fizično prisoten na delu, čas, ko je na razpolago delodajalcu in čas, ko aktivno opravlja svoje delo.  V delovni čas se všteva čas priprave na delo in čas zaključka dela (141. člen ZDR-1 in 25. člen KPDTS).

pred 37 minutami, Primosio pravi:

Ti to resno al se hecaš?! Daj prosim navedi pravno podlago, da umrem od smeha

Ravno toliko, kot se ti spoznaš na električiste

Če bi vse prebral, bi ugotovil. Zdaj se pa praskaj po čelu. 

Spet pametuješ in brcaš v meglo; nikjer ne pišem o delu električistov, ampak o njihovem pijanem udejstvovanju v prometu. Sploh razumeš razliko? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kmet2 pravi:

 

Kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav? Ne zmoreš odgovoriti? Saj to sploh ni nič novega. 

Pijani električisti so v prometu. Ni to neka resna firma, ampak tresenje od slabega šnopsa. In še nihče ni izgubil službe zaradi prekrška v prostem času, kot pri nas. Ampak tebi to ne more iti v glavo. 

Ne zapletaj se; pisal si o izgubi službe pri vas. Pa sem ti napisal, da še nihče ni izgubil službe zaradi prekrška v prostem času, kot pri nas. Bo šlo? 

Vesoljčke poznajo zadeti športniki. 

Še vedno nisi napisal, kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav. Znaš brati? Torej ti mora biti jasno. Verjetno. 

pred 35 minutami, Primosio pravi:

Električisti (karkoli že to je) niso nosilci uradnih pooblastil! Veliko profesionalnih športnikov (po tvoje zadetih) je zaposlenih ravno v policiji in vojski, ampak verjetno izven službenega časa, da se ne bom vtikal v poklice, o katerih nimam pojma...

So pa v prometu. In se ne vtikam v njihov poklic, kot se ti v mojega. Samo tega ne razumeš, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Preveri, če še velja spodaj prilepljeno. 

Delovni čas je vsak čas, ko je delavec fizično prisoten na delu, čas, ko je na razpolago delodajalcu in čas, ko aktivno opravlja svoje delo.  V delovni čas se všteva čas priprave na delo in čas zaključka dela (141. člen ZDR-1 in 25. člen KPDTS).

Če bi vse prebral, bi ugotovil. Zdaj se pa praskaj po čelu. 

Spet pametuješ in brcaš v meglo; nikjer ne pišem o delu električistov, ampak o njihovem pijanem udejstvovanju v prometu. Sploh razumeš razliko? 

Kaj pa zadeti športniki, predvsem tisti, zaposleni v policiji?

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Primosio pravi:

Še nisi dojel, da vi, policisti, niste sleherniki, ampak ste nosilci uradnih pooblastil in kot takšni vzor za vse državljane in so takšna protipravna dejanja, pa čeprav so v prstem času, povsem nesprejemljiva? Kolikokrat lahko slišimo, predvsem, ko kakšen policist koga reši iz reke ali goreče stavbe v prostem času, ali pa ko v prostem času prime roparja banke in utrpi telesne poškodbe, da je policist v službi 24 ur na dan?

Še nisi dojel, da smo vsi v prometu in, da mora vsakdo odgovarjati za svoja dejanja? Pijani in zadeti nimajo kaj iskati v prometu, ne glede na službo ali karkoli drugega. 

To o 24 urah privlečejo na dan, ko je treba nekoga j... Ker piše nekaj drugega. Kar poišči, saj imaš čas. 

pred 5 minutami, Primosio pravi:

Kaj pa zadeti športniki, predvsem tisti, zaposleni v policiji?

Na to me spomni, ko te bodo ustavili in zoper tebe ukrepali, recimo s kakšnim plačilnim nalogom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

So pa v prometu. In se ne vtikam v njihov poklic, kot se ti v mojega. Samo tega ne razumeš, kajne. 

Glede na članek so tudi takšni poličitisti v prometu. Samo ti tega ne razumeš, kajne?

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Še nisi dojel, da smo vsi v prometu in, da mora vsakdo odgovarjati za svoja dejanja? Pijani in zadeti nimajo kaj iskati v prometu, ne glede na službo ali karkoli drugega. 

Že zdavnaj, in se v celoti strinjam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Na to me spomni, ko te bodo ustavili in zoper tebe ukrepali, recimo s kakšnim plačilnim nalogom. 

Ain't gonna happen. Se držim predpisov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Borutt pravi:

Na to me spomni, ko te bodo ustavili in zoper tebe ukrepali, recimo s kakšnim plačilnim nalogom. 

Kaj pa je? Zaposlen je v policiji in je po statusu popolnoma enak tebi. Samo čin ima drug. Sploh pa, kdo govori kaj o izdajanju plačilnih nalogov? Govorimo o vožnji pod vlivom alkohola. Bo šlo?

Popravljeno . Popravil Primosio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprostite, ampak v članku nisem zasledil niti besede o kakem pijanem električistu, ne zadrogiranem vozniku kombija, niti afganistancih na meji.

V članku so samo "sumljiva posla" o policistu in njegovih kolegih, ter nadrejenem.

In če že komentiramo članek, dajmo članek. Da je pa vsega živega na cesti, ob cesti, pod cesto, v jarkih itd je res, ampak trenutno ni plod debate.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa menda ni vic :huh:

Ura matematike na policijski akademiji...

Predavatelj v policijski uniformi razlaga račun: 5 - 7 + 2 = 0

V razredu je smrtna tišina, nihče nič ne razume.

Predavatelj se odloči, da bo enačbo razrešil s praktičnim primerom:

"V avtobusu je pet policajev. Sedem jih izstopi. Koliko policajev mora vstopiti, da bo avtobus prazen?"

 

:huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena češnjica AMZS-jevih "strokovnjakov

https://www.24ur.com/novice/slovenija/nikar-ne-sedite-za-volan-v-natikacih-s-petkami-ali-bosi.html

AMZSjevi "strokovnjaki" priporočajo tudi, da ste med vožnjo avtomobila zaviti v šal, predvsem v poletnih mesecih, da se zaradi klime ne prehladite, saj lahko izcedek iz nosa pade na volan, ki posledično zdrsne iz roke in policist vas lahko oglobi. Se sprašujem kakšni strokovnjaki so to? Mogoče takšni kot tale https://www.bb.si/doc/diplome/Potocnik_Gregor.pdf#page=37&zoom=100,0,425 , ki je na programu logistišno inženirstvo diplomiral z naslovom Slovensko domobranstvo.

Popravljeno . Popravil Primosio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Primosio pravi:

Glede na članek so tudi takšni poličitisti v prometu. Samo ti tega ne razumeš, kajne?

Že zdavnaj, in se v celoti strinjam. 

Si sploh vse prebral? Ker v prvem odstavku meni očitaš nekaj, s čimer se v drugem strinjaš. Sem napisal, da pijani in zadeti nimajo kaj početi v prometu in to ne glede na službo ali karkoli drugega. 

pred eno uro, Primosio pravi:

Ain't gonna happen. Se držim predpisov.

Ne bo se zgodilo, ker niso na cesti. Saj si to hotel napisati, kajne. 

pred eno uro, Primosio pravi:

Kaj pa je? Zaposlen je v policiji in je po statusu popolnoma enak tebi. Samo čin ima drug. Sploh pa, kdo govori kaj o izdajanju plačilnih nalogov? Govorimo o vožnji pod vlivom alkohola. Bo šlo?

Bo šlo, da jih ne vidiš na cesti? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst vozm u ribiških škornih, na ta način ni zmanjšana moja možnost upravljanja vozila, pa še na nacionalni šport vožnje avtomobila pod vodo sm prpraulen, an ejga. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Xebec pravi:

jst vozm u ribiških škornih, na ta način ni zmanjšana moja možnost upravljanja vozila, pa še na nacionalni šport vožnje avtomobila pod vodo sm prpraulen, an ejga. ;)

pa še strganih belih dokolenk se ne  vidi  :huh:

včasih je pa bilo, da mora profesionaln voznik imeti na papućah zavezano preko pete ali trakec pripet preko ahilove pete, tako da natikači za voznike tovornjakov in avtobusov, niso bili dovoljeni .. edino, če se je zakon spremenil

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!