Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 1 uro, Borutt pravi:

Kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav? Ne zmoreš odgovoriti? Saj to sploh ni nič novega. 

trikrat smo te vprašali pa si mešal meglo z vprašanji na vprašanje. saj to sploh ni nič novega pri tebi.

Pijani električisti so v prometu. Ni to neka resna firma, ampak tresenje od slabega šnopsa. In še nihče ni izgubil službe zaradi prekrška v prostem času, kot pri nas. Ampak tebi to ne more iti v glavo. 

Kateri pijani električar je bil v prometu med službo, prosim pojasni in dokaži oziroma se vzdrži laži!

Kaj se vtikaš v službo električarja, si električar, tu se ne pijančuje, kot v policiji med službenim časom!

Res, si prepričan? Namreč ostali so brez službe ker so v prostem času naredili pizdarijo, tudi to ti lahko napišem na ZS .

Dokazuješ SPET da nimaš pojma o poklicu električar pa se kar vtikuješ, ampak tebi to ne more iti v glavo!

Ne zapletaj se; pisal si o izgubi službe pri vas. Pa sem ti napisal, da še nihče ni izgubil službe zaradi prekrška v prostem času, kot pri nas. Bo šlo? 

Si prepričan ? Beri zgoraj in še enkrat, piše, da je bilo med službenim časom ti trdiš drugače. A je to bilo na tvoji PPP? Zakaj se vtikaš v novinarsko delo, če nimaš pojma?

Vesoljčke poznajo zadeti športniki. 

Bluzenje, prenehaj ali zamenjaj dilerja!

Še vedno nisi napisal, kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav. Znaš brati? Torej ti mora biti jasno. Verjetno. 

Si ti sposoben sploh dojemanja, ker kaže na to, da so v policiji zaposlili omejeno osebo, ki ne zna brati.

So pa v prometu. In se ne vtikam v njihov poklic, kot se ti v mojega. Samo tega ne razumeš, kajne. 

Kdo se je vtaknil v tvoj poklic? Ko boš sposoben racionalnega odziva, boš videl , da je to bil novinar ne jaz, samo ti si slep. Jaz sem prilimal samo link in vprašanje.

 

pred 1 uro, Borutt pravi:

Še nisi dojel, da smo vsi v prometu in, da mora vsakdo odgovarjati za svoja dejanja? Pijani in zadeti nimajo kaj iskati v prometu, ne glede na službo ali karkoli drugega. 

To o 24 urah privlečejo na dan, ko je treba nekoga j... Ker piše nekaj drugega. Kar poišči, saj imaš čas. 

Na to me spomni, ko te bodo ustavili in zoper tebe ukrepali, recimo s kakšnim plačilnim nalogom. 

Zakaj to počnete v policiji in jo odnesete z nekimi kvazi opozorili. 

Sej letečmane tudi napadejo grbine, raja pa faše neprilagojeno hitrost.

Ogledalo ogledalo si zapoj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

Bo šlo, da jih ne vidiš na cesti? 

Bo šlo, da bi lahko bili na cesti, če bi bilo potrebno in bi jih dodatno usposobili?

pred 19 minutami, maus pravi:

natikači za voznike tovornjakov in avtobusov, niso bili dovoljeni

Cestna zakonodaja jih nikoli ni prepovedovala, ta prepoved je bila iz naslova varstva in zdravja pri delu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

 

Zakaj to počnete v policiji in jo odnesete z nekimi kvazi opozorili. 

Sej letečmane tudi napadejo grbine, raja pa faše neprilagojeno hitrost.

Ogledalo ogledalo si zapoj.....

Res ne zmoreš razumeti, da te sprašujem, kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav? Ti branje dela preglavice ali mogoče razumevanje prebranega? 

Najboljše, da še imena in priimke napišem. Zresni se že enkrat. 

Ker ti res ne gre v glavo, ti bom še enkrat napisal; ne vtikam se v delo električista, ker nisem nikjer napisal, kaj in, kako mora delati električist, ampak omenjam pijane električiste v prometu. Ti se pa vtikaš v mojo službo, o kateri nimaš najmanjšega pojma. Je tebi res tako težko razumeti razliko? 

Privat sporočila so za jokcati moderatorju. Tukaj piši. 

Pa še enkrat; ne pišem, kaj in, kako naj dela električist, ampak omenjam pijane električiste. Ti pa meni bluziš, kaj in, kako naj delam, čeprav o moji službi nimaš najmanjšega pojma. Bo šlo sedaj? 

Na poti domov. Samo tebi to ne gre v glavo. 

Če bom kaj potreboval, bom tebe vprašal. 

Omejen si lahko ti, kakor je razvidno iz tvojega pisanja. Si ugotovil, da sem uporabil tvojo besedo? 

Ti se vtikaš. Samo spomin te j..., kajne. 

Ne bluzi o moji službi, ker o njej nimaš najmanjšega pojma. Sem že veliko primerov napisal, samo te spomin zapušča. Nič novega. 

pred 15 minutami, Primosio pravi:

Bo šlo, da bi lahko bili na cesti, če bi bilo potrebno in bi jih dodatno usposobili?

Cestna zakonodaja jih nikoli ni prepovedovala, ta prepoved je bila iz naslova varstva in zdravja pri delu

Bo šlo, da jih ni? 

pred 2 minutami, Primosio pravi:

Glej glej, Tina Maze na cesti in to v uniformi in verjetno je bila zadeta, kot je ugotovil @Borutt, je pa res, da ne izdaja plačilnega naloga, ampak to ni stvar debate.

http://www.smucka.com/tina-maze-v-policijski-uniformi/

 

 

Verjetno ti branje dela probleme; te je ustavila in izvajala pooblastila? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Bo šlo, da jih ni? 

Ne bo šlo, ker bi lahko bili. Ampak to ni stvar debate. Ti si napisal posplošeno, da so športniki zadeti in sedaj nimaš odgovora, ker si pozabil da imate profi športnike v svojih vrstah in ti je nerodno, pa se ne moreš izvleči. Bam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Verjetno ti branje dela probleme; te je ustavila in izvajala pooblastila? 

Ja, v mokrih sanjah. Še enkrat, to ni stvar debate. debata je o zadetih športnikih in opravičilo o tem posploševanju bi bilo na mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Primosio pravi:

Ne bo šlo, ker bi lahko bili. Ampak to ni stvar debate. Ti si napisal posplošeno, da so športniki zadeti in sedaj nimaš odgovora, ker si pozabil da imate profi športnike v svojih vrstah in ti je nerodno, pa se ne moreš izvleči. Bam!

So ali niso na cesti? 

Sem že napisal, da pijani in zadeti nimajo kaj iskati v prometu, ne glede na službo ... Kaj od tega ne razumeš? 

Glede zadetih športnikov pa boš moral nekoliko bolj razmisliti, kaj to pomeni. 

pred 1 minuto, Primosio pravi:

Ja, v mokrih sanjah. Še enkrat, to ni stvar debate. debata je o zadetih športnikih in opravičilo o tem posploševanju bi bilo na mestu.

Če jih ni na cesti in ne izvajajo pooblastil, so verjetno res v tvojih mokrih sanjah. To ti gre od rok. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

So ali niso na cesti? 

Seveda so, saj smo vsi, kajne? Nekaj takega si napisal. Napisal pa si tudi, da so zadeti, kar je nepošteno in je to za mene navadno klevetanje!

pred 2 minutami, Borutt pravi:

To ti gre od rok. 

V bistvu mi gre kaj drugega bolj od rok, npr. drkanje tebe in tebi podobnih. Sanjam bolj poredko. 

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Glede zadetih športnikov pa boš moral nekoliko bolj razmisliti, kaj to pomeni. 

Ni kaj razmišljati, napisal si kar si napisal, zdaj se pa ne moreš izvleči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

a gremo še enkrat od začetka :?

 

lahko bi, ker jaz priznam, nekje sem neki zamešal in ne vem več kdo je pijan, pa zadet, a je tut mal športnika, ali je policaj. Sploh pa kje je Velov? :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

lahko bi, ker jaz priznam, nekje sem neki zamešal in ne vem več kdo je pijan, pa zadet, a je tut mal športnika, ali je policaj. Sploh pa kje je Velov? :P

naprej naj razčistimo ...

A.) športnik ... kaj je to .... 

    špórtnik -a m (ọ) kdor goji šport: 
fant je dober športnik; tekmovanje mladih športnikov / podvodni športnik; vrhunski športniki
 

ali je vseeno s kakšnim športom se ukvarja .. meče kamen z ramena :? 

B.) Kdo je Velov 

da ne bomo pol tavali v temi ... se strinjate :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

naprej naj razčistimo ...

A.) športnik ... kaj je to .... 

    špórtnik -a m (ọ) kdor goji šport: 
fant je dober športnik; tekmovanje mladih športnikov / podvodni športnik; vrhunski športniki
 

ali je vseeno s kakšnim športom se ukvarja .. meče kamen z ramena :? 

B.) Kdo je Velov 

da ne bomo pol tavali v temi ... se strinjate :huh: 

pohvalno.

Sedi pet. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je trenutna (zadnjih nekaj strani) debata o policistu, ki je bil pozitiven na droge in je dobil samo opozorilo.

Vprašajmo se, koliko delavcev pride na delo pijanih ali zadetih, pa ne odletijo takoj ampak šele po nekajkratnih ponovitvah ( vsaj jaz poznam primer, ko je pijan delavec razbil avto v privatni firmi in mu je lastnik pogledal skozi prste.

Ne zagovarjam policista ali dejanja, samo navajam dejstva, da je na žalost v v Sloveniji pijanost prej izraz družabnosti kot napaka (kaj si bolan, da ne boš nič pil?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Primosio pravi:

Seveda so, saj smo vsi, kajne? Nekaj takega si napisal. Napisal pa si tudi, da so zadeti, kar je nepošteno in je to za mene navadno klevetanje!

V bistvu mi gre kaj drugega bolj od rok, npr. drkanje tebe in tebi podobnih. Sanjam bolj poredko. 

Ni kaj razmišljati, napisal si kar si napisal, zdaj se pa ne moreš izvleči...

Kar poišči, kaj sem napisal. In sem ti že napisal, da za to razumeti, boš moral bolj razmisliti. 

V resnici sebe drkaš. Samo tega še nisi ugotovil. 

Beri prvi odstavek. Ampak že vnaprej vem, da ne boš razumel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Darko3g pravi:

Mislim, da je trenutna (zadnjih nekaj strani) debata o policistu, ki je bil pozitiven na droge in je dobil samo opozorilo.

Vprašajmo se, koliko delavcev pride na delo pijanih ali zadetih, pa ne odletijo takoj ampak šele po nekajkratnih ponovitvah ( vsaj jaz poznam primer, ko je pijan delavec razbil avto v privatni firmi in mu je lastnik pogledal skozi prste.

Ne zagovarjam policista ali dejanja, samo navajam dejstva, da je na žalost v v Sloveniji pijanost prej izraz družabnosti kot napaka (kaj si bolan, da ne boš nič pil?).

Da je bil pozitiven na droge, si prebral v članku? Pokaži še ostalim. 

Nič novega. Saj vsi poznamo takšne kalibre. Samo nekaterim to ne gre v glavo. 

To sem že zdavnaj napisal. Kot kršenje predpisov, dokler ni pizdarija in je spet nekdo drugi kriv za dejanja neprilagojenih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Borutt pravi:

Res ne zmoreš razumeti, da te sprašujem, kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav? Ti branje dela preglavice ali mogoče razumevanje prebranega? 

Pa to ti govorim, branje ti ne gre, razumevanje še manj!

Najboljše, da še imena in priimke napišem. Zresni se že enkrat. 

Večkrat to zahtevaš, si pozabil?

Ker ti res ne gre v glavo, ti bom še enkrat napisal; ne vtikam se v delo električista, ker nisem nikjer napisal, kaj in, kako mora delati električist, ampak omenjam pijane električiste v prometu. Ti se pa vtikaš v mojo službo, o kateri nimaš najmanjšega pojma. Je tebi res tako težko razumeti razliko? 

Pišeš o pijanih električarjih v službi.

Kaj bi bilo to drugega, kot pametovanje o našem poklicu o katerem nimaš blage veze.

Kateri električarji, s katerega tozda, kdaj itd ali samo lažeš, ker če ne dokažeš pač lažeš.

Sej veš tvoje besede, ki ti niso po volji, ko treba pa to uresničit.

Ti res ne gre v glavo.

 

 

Privat sporočila so za jokcati moderatorju. Tukaj piši. 

V tem istem postu si napisal naj se zresnim, ko sem ti rekel da napiši.

Imaš tako deformacijo da so ti dvojna merila postala sprejemljiva.

Žalostno.

Pa še enkrat; ne pišem, kaj in, kako naj dela električist, ampak omenjam pijane električiste. Ti pa meni bluziš, kaj in, kako naj delam, čeprav o moji službi nimaš najmanjšega pojma. Bo šlo sedaj? 

Kdo ti to govori. Resno prenehaj s tem kar daješ vase. Prilimal sem samo link kjer pišejo o vašem delu.

Bo šlo sedaj?

Na poti domov. Samo tebi to ne gre v glavo. 

Piše med službenim časom domov.

Izgleda, da tebi ne gre v glavo, ker tega nisem napisal jaz.

Če bom kaj potreboval, bom tebe vprašal. 

Bom pomagal, kot vedno.

Omejen si lahko ti, kakor je razvidno iz tvojega pisanja. Si ugotovil, da sem uporabil tvojo besedo? 

Lepo se vidi tvoja omejenost.

Ker normalnemu je dovolj postavit vprašanje in dobiš odgovor.

Ti v svoji omejenosti odgovarjaš z vprašanji in na koncu ne veš kaj smo te spraševali.

Prav brihten nisi.

Ti se vtikaš. Samo spomin te j..., kajne. 

Jaz sem samo prilimal link. Omejen?

Ne bluzi o moji službi, ker o njej nimaš najmanjšega pojma. Sem že veliko primerov napisal, samo te spomin zapušča. Nič novega. 

Tudi s spominom imaš težave?

Bo šlo, da jih ni? 

Verjetno ti branje dela probleme; te je ustavila in izvajala pooblastila? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Da je bil pozitiven na droge, si prebral v članku? Pokaži še ostalim. 

Nič novega. Saj vsi poznamo takšne kalibre. Samo nekaterim to ne gre v glavo. 

To sem že zdavnaj napisal. Kot kršenje predpisov, dokler ni pizdarija in je spet nekdo drugi kriv za dejanja neprilagojenih. 

Pardon, se opravičujem, ni mu bilo dokazano, da je pod vplivom, ker je odklonil preizkus. (V športu izmikanje protidopinškim testom šteje za kršitev in posledica je izključitev iz tekmovanja - izmikanje je tudi, če ne poveš, kje se nahajaš, da te lahko pridejo nenapovedano testirat). Debata pa se je nadaljevala s tem, zakaj mu ni bil odrejen strokovni pregled.

Mene pa je v prvi vrsti zanimalo, zakaj so sploh enemu "svojemu" hoteli delati te teste. Pri običajnih medsebojnih odnosih, bi Joža reko: "Čuj Franca, nea seri, daj ta te odpelem domu, pa prespi in ko prieš k sebi, se vidimo. Pa nea ga več tak seri, da neoš mel problemoff z onimi zgoraj".

Popravljeno . Popravil Darko3g
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

 

Ne zmoreš napisati, kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav? Ali si pozabil? 

Ti res ne razumeš določenih stvari. Poleg tega še mešaš različne zadeve. Poišči nekoga, da ti vsaj osnove razloži. 

O moji službi ti pametuješ in se ti vtikaš v moje delo. Jaz ne pišem o delu električista, niti se ne vtikam v njegovo delo. Bo šlo ali potrebuješ pomoč? Pišem o pijanih električistih v prometu. Bo vsaj to šlo? Tisto o lažeh pa imej zase. Razumeš? 

Kakšna dvojna merila? O čem spet bluziš? 

Ne obračaj besed, ker se ti vedno vtikaš v naše delo in ti vedno pametuješ, kaj in, kako bi morali delati. Te spomin heca? 

Na poti domov. Če ne razumeš tega, je to tvoj problem. 

Vem. 

Se delaš ali si? Ker še vedno nisi napisal, kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav. Te omejenost omejuje? Napiši. 

Če si omejen, sprašuješ? Tvoji zapisi povedo vse. 

S tvojim spominom. In procesorjem. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Darko3g pravi:

Pardon, se opravičujem, ni mu bilo dokazano, da je pod vplivom, ker je odklonil preizkus. (V športu izmikanje protidopinškim testom šteje za kršitev in posledica je izključitev iz tekmovanja - izmikanje je tudi, če ne poveš, kje se nahajaš, da te lahko pridejo nenapovedano testirat). Debata pa se je nadaljevala s tem, zakaj mu ni bil odrejen strokovni pregled.

Mene pa je v prvi vrsti zanimalo, zakaj so sploh enemu "svojemu" hoteli delati te teste. Pri običajnih medsebojnih odnosih, bi Joža reko: "Čuj Franca, nea seri, daj ta te odpelem domu, pa prespi in ko prieš k sebi, se vidimo. Pa nea ga več tak seri, da neoš mel problemoff z onimi zgoraj".

Piše, da je zavrnil hitri test za droge. Vse naprej pa v članku manjka. Zakaj je tako, je pa druga stvar. 

Če si prebral vse moje zapise, si lahko prebral, da gre za j... ali je pa ta nekdo problem. Gre pa zelo verjetno za isto zadevo, kot pri Koprivnikarju. Me zanima, če bo tudi epilog isti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam (lahko dobim potrdilo o tem, da ga pokažem policaju, ko me bo naslednjič ustavil in mi bodo priznali bonus - polovičko ali točke ;) ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Darko3g pravi:

Se strinjam (lahko dobim potrdilo o tem, da ga pokažem policaju, ko me bo naslednjič ustavil in mi bodo priznali bonus - polovičko ali točke ;) ).

Kršitelj si? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Kršitelj si? 

Sam zmotu se je :P

Župan Maribora pokliče na zagovor, če mu listek napišejo .. sicer redarja ne policaja, je pa kljub temu pokazu svojo plat ...

s tem je dal napotek občanom, da lahko vedno pokličejo redarja k seb na zagovor in zraven mora biti še njegov šef :P 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/mariborski-redar-zaradi-kazni-zupanu-arsenovicu-moral-na-zagovor.html

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Darko3g pravi:

Mislim, da je trenutna (zadnjih nekaj strani) debata o policistu, ki je bil pozitiven na droge in je dobil samo opozorilo.

Vprašajmo se, koliko delavcev pride na delo pijanih ali zadetih, pa ne odletijo takoj ampak šele po nekajkratnih ponovitvah ( vsaj jaz poznam primer, ko je pijan delavec razbil avto v privatni firmi in mu je lastnik pogledal skozi prste.

Ne zagovarjam policista ali dejanja, samo navajam dejstva, da je na žalost v v Sloveniji pijanost prej izraz družabnosti kot napaka (kaj si bolan, da ne boš nič pil?).

Ti primerjaš policista z delavcem, bravo!

pred eno uro, Borutt pravi:

Kar poišči, kaj sem napisal. In sem ti že napisal, da za to razumeti, boš moral bolj razmisliti. 

V resnici sebe drkaš. Samo tega še nisi ugotovil. 

Beri prvi odstavek. Ampak že vnaprej vem, da ne boš razumel. 

zanimivo, da nobeden od večine ne razume samo ti, biser inteligence......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Ti primerjaš policista z delavcem, bravo!

Kaj misliš, da se morajo policisti "bolj jebati med sabo" kot delavci v drugih podjetjih?
Hotel sem le nakazati našo toleranco do alkoholizma in delovne nediscipline nasploh oz. kako večkrat sodelavci krijejo napake pijanih ali zadrogiranih (pa tudi druge strokovne napake).

Ali pa pri elektičarjih za vsako napako delavec takoj odleti (razen če črn ne visi z lustra)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!