Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 15 minutami, maus pravi:

Sam zmotu se je :P

Župan Maribora pokliče na zagovor, če mu listek napišejo .. sicer redarja ne policaja, je pa kljub temu pokazu svojo plat ...

s tem je dal napotek občanom, da lahko vedno pokličejo redarja k seb na zagovor in zraven mora biti še njegov šef :P 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/mariborski-redar-zaradi-kazni-zupanu-arsenovicu-moral-na-zagovor.html

sam si je kriv, kaj pa ne prepozna "izuzetih" od kazni :P zihr bo dobil kak test na droge :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri mariborskem primeru mene bolj moti to, da praktično ne moreš pustiti skuterja na določenih mestih, kjer nikogar ne ovira. Jaz pogosti stisnem motor na ostanek parkirišča ali med drevo in pločnik, kjer nihče ne hodi ali v kakšno nišo, sedaj pa bo dejansko potrebno parkirat le na označenih parkiriščih, ki pa jih je premalo.
S tem se jemlje motivacijo za uporabo cenejših in enostavnejših načinov transporta in posledično razbremenjevanje prometa.

P.S. Slišal sem, da si bosta upravljanje avtocest kmalu delila DARS in direkcija za mirujoči promet.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Darko3g pravi:

Pri mariborskem primeru mene bolj moti to, da praktično ne moreš pustiti skuterja na določenih mestih, kjer nikogar ne ovira. Jaz pogosti stisnem motor na ostanek parkirišča ali med drevo in pločnik, kjer nihče ne hodi ali v kakšno nišo, sedaj pa bo dejansko potrebno parkirat le na označenih parkiriščih, ki pa jih je premalo.
S tem se jemlje motivacijo za uporabo cenejših in enostavnejših načinov transporta in posledično razbremenjevanje prometa.

P.S. Slišal sem, da si bosta upravljanje avtocest kmalu delila DARS in direkcija za mirujoči promet.

mene pa, da morajo povečati dobiček za 3x in tako podobno špila v vseh podobnih zadevah (sori Policija, tudi tebe omenjam)

Smešno je sicer, da je skuter nekoga oviral in ga je bilo potrebno kasirati, najbrž je bilo inkasantu dovolj in je točno vedel, koga kaznuje, pa mu je dal lekcijo.

Še bolj žalostno pa je, da si nekateri (večina njih itak) veljaki, jemljejo izključno pravico, biti nad zakonom, namreč če je Arsenovič tak butl, da mora koga na zagovor poklicati, da mu pojasni, kaj je storil narobe, pa nej lepo prosim to pravljico komu drugemu prodajo, ne pa meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Darko3g pravi:

Pri mariborskem primeru mene bolj moti to, da praktično ne moreš pustiti skuterja na določenih mestih, kjer nikogar ne ovira. Jaz pogosti stisnem motor na ostanek parkirišča ali med drevo in pločnik, kjer nihče ne hodi ali v kakšno nišo, sedaj pa bo dejansko potrebno parkirat le na označenih parkiriščih, ki pa jih je premalo.
S tem se jemlje motivacijo za uporabo cenejših in enostavnejših načinov transporta in posledično razbremenjevanje prometa.

P.S. Slišal sem, da si bosta upravljanje avtocest kmalu delila DARS in direkcija za mirujoči promet.

Vi v Mariboru imate vsaj možnost klicati redarje na zagovor :P

Cela država se trudi umirjati promet .. DARS to nardi zlo na hitr... pa nuben ns ne pohvali :dry: 

p.s.

sicer pa .. vsak dan se ob lepem sončnem vremenu zaletavajo ne da bi bil dež, sneg, poledica, ker pol ne morjo krivit bogi DARS  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Borutt pravi:

Ne zmoreš napisati, kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav? Ali si pozabil? 

Pa se greva pokvarjen gramofon, vrjetno si na šihtu, da celi dan bluziš tu gor. Napisal sem ti trikrat in ni bilo dovolj. Sem vztrajen nisem pa neumen, da ti bom pisal še četrtič.

Ti res ne razumeš določenih stvari. Poleg tega še mešaš različne zadeve. Poišči nekoga, da ti vsaj osnove razloži. 

Ti res ne razumeš določenih stvari. Poleg tega še mešaš različne zadeve. Poišči nekoga, da ti vsaj osnove razloži. 

O moji službi ti pametuješ in se ti vtikaš v moje delo. Jaz ne pišem o delu električista, niti se ne vtikam v njegovo delo. Bo šlo ali potrebuješ pomoč? Pišem o pijanih električistih v prometu. Bo vsaj to šlo? Tisto o lažeh pa imej zase. Razumeš? 

Ti pametuješ o moji in se vtikaš v njo. električarji so v prometu v službi samo si žal prekratek, da bi razumel.

Ti boš men papak kaj naj jz razumem, ti ne razumeš in lažeš, do zdaj še nisi dokazal ničesar kar klevetaš.

Kakšna dvojna merila? O čem spet bluziš? 

Grbina - neprilagojena ali tvoj lešnik v piskru potrebuje elborat, da boš spet mogoče vedel kje je nit pogovora.

Ne obračaj besed, ker se ti vedno vtikaš v naše delo in ti vedno pametuješ, kaj in, kako bi morali delati. Te spomin heca? 

Ne obračaj besed, ker se ti vedno vtikaš v naše delo in ti vedno pametuješ, kaj in, kako bi morali delati. Te spomin heca? 

Na poti domov. Če ne razumeš tega, je to tvoj problem. 

Piše med službenim časom ti pa nisi dokazal nasprotno in ker poleg še lažeš ti človek ne more vrjet.

Vem. 

Vem, da veš vse v tvojem malem vesolju, drugače si zelo neveden.

Se delaš ali si? Ker še vedno nisi napisal, kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav. Te omejenost omejuje? Napiši. 

Poglej koliko vprašanj in to vprašanj na edino vprašanje, ki ti je bilo napisano 3x ........če mene omejuje, je tebe omejenost pokopala.

Če si omejen, sprašuješ? Tvoji zapisi povedo vse. 

Sej samo sprašuješ:lol1::OK:

S tvojim spominom. In procesorjem. 

Ki je veliko bolj sposoben kot tvoj Atari. Sploh pa je vajen širših zaznav in ni omejen!

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Darko3g pravi:

Kaj misliš, da se morajo policisti "bolj jebati med sabo" kot delavci v drugih podjetjih?
Hotel sem le nakazati našo toleranco do alkoholizma in delovne nediscipline nasploh oz. kako večkrat sodelavci krijejo napake pijanih ali zadrogiranih (pa tudi druge strokovne napake).

Ali pa pri elektičarjih za vsako napako delavec takoj odleti (razen če črn ne visi z lustra)?

Ja, če je pijan na delovnem mestu, še hitreje pa če zavrne test drog, kar se tretira, da je pozitiven po zakonu.

Samo naša država ima dvojna merila.

No zdaj pa moram iti, šihta je konec, Borči bova jutri naprej. 

Ti prižgi gramofon zakaj to in zakaj tisto pa jutri spet v stilu gramofona odgovorim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Kmet2 pravi:

Ti primerjaš policista z delavcem, bravo!

zanimivo, da nobeden od večine ne razume samo ti, biser inteligence......

Zaenkrat si ti biser inteligence. Štekaš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

mene pa, da morajo povečati dobiček za 3x in tako podobno špila v vseh podobnih zadevah (sori Policija, tudi tebe omenjam)

Smešno je sicer, da je skuter nekoga oviral in ga je bilo potrebno kasirati, najbrž je bilo inkasantu dovolj in je točno vedel, koga kaznuje, pa mu je dal lekcijo.

Še bolj žalostno pa je, da si nekateri (večina njih itak) veljaki, jemljejo izključno pravico, biti nad zakonom, namreč če je Arsenovič tak butl, da mora koga na zagovor poklicati, da mu pojasni, kaj je storil narobe, pa nej lepo prosim to pravljico komu drugemu prodajo, ne pa meni.

Saj je res. In to mi gre najbolj na q... oziroma je šlo vse skupaj, s poslanstvom vred, v q...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Zaenkrat si ti biser inteligence. Štekaš? 

Spet vprašanje....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Kmet2 pravi:

 

Pokvarjen gramofon je popravljiv. Kaj pa ti? Torej, kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav? Potrudi se. 

Biser inteligence si. Spet dokazuješ. Sploh ne potrebujem nič napisati, pa se pokažeš. 

Si res tako kratek, da ne razumeš, da se ti vtikaš v mojo službo in ne jaz v tvojo? Papak si ti sam. Ne vem pa, če so vse te tvoje izmišljotine laž ali pomanjkanje inteligence. 

Sem ti že takrat napisal, da jih vprašaj glede grbine. Ampak nimaš jajc. Raje tukaj nekaj bluziš. Kar sploh ni nič novega. 

Spet tvoj biser inteligence. Saj drugega tako ali tako ne znaš. Imaš glavo še za kaj drugega, kot za čelado gor natakniti? 

Na poti domov. Ne morem pomagati, če ti možgani ne delujejo in ne razumejo napisanega. Sem dokazal nasprotno in nekdo drugi tudi, samo ti tega ne razumeš. Za lažnivca pa kar sebe označi. 

Nevednost je tvoja vrlina. Uživaj v njej. 

Še vedno nisi napisal, kaj si ti vprašal in, kaj imaš ti prav. Kje se ti je zataknilo? 

Te samo spomin heca ali je še kaj drugega? Nevednost je od prej. Tudi razdražljivost in popadljivost sta od prej. Da ne pišem o slepem sovraštvu. To je vse od prej. Torej verjetno kakšna čutila. Bereš še lahko? Ali imaš pomoč? 

pred 26 minutami, Kmet2 pravi:

Ja, če je pijan na delovnem mestu, še hitreje pa če zavrne test drog, kar se tretira, da je pozitiven po zakonu.

Samo naša država ima dvojna merila.

No zdaj pa moram iti, šihta je konec, Borči bova jutri naprej. 

Ti prižgi gramofon zakaj to in zakaj tisto pa jutri spet v stilu gramofona odgovorim :lol1:

Kdo omenja zakon? Swašta. Še platnic ni videl, sedaj pa pametuje o napisanem. Res swašta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

tem je dal napotek občanom, da lahko vedno pokličejo redarja k seb na zagovor in zraven mora biti še njegov šef :P 

In še kakšen direktor občinske uprave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Saj je res. In to mi gre najbolj na q... oziroma je šlo vse skupaj, s poslanstvom vred, v q...

 

tok črno pa spet ni vse skupaj. Obraz Policije kažejo ljudje, ki so na cesti, taki ki delajo pravilno, pošteno, požrtvovalno in še vedno je verjetno splošno mnenje dokaj dobro, škoda, ker ga skazijo (obraz/odraz) posamezniki in skorumpirana politika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teh 5 % pokvarjencev kvari ugled policije, novinarji pa še mal napihnejo ...

ena zoprna in nedojebana prodajalka v kakšnem večjem centru, ti tut pokvari dan in se pol na vse jeziš iz tega centra :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Pišem o pijanih električistih v prometu.

Saj, mi pa o pijanih in zadrogiranih poličitistih v prometu. Kaj tukaj ni jasno?!

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

teh 5 % pokvarjencev kvari ugled policije, novinarji pa še mal napihnejo ...

ena zoprna in nedojebana prodajalka v kakšnem večjem centru, ti tut pokvari dan in se pol na vse jeziš iz tega centra :P

 

da, vendar to mora biti in tudi upiranje navadnih "hlapcev". Že tako je korupcija preveč razpasena.

Neglede, da se včasih zapiše "prenapihnjena objava" novinarju sploh v času kislih kumaric, je ravno novinarstvo tisto, ki je razkrilo največ svinjarij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

tok črno pa spet ni vse skupaj. Obraz Policije kažejo ljudje, ki so na cesti, taki ki delajo pravilno, pošteno, požrtvovalno in še vedno je verjetno splošno mnenje dokaj dobro, škoda, ker ga skazijo (obraz/odraz) posamezniki in skorumpirana politika. 

Še veš ne, kako je šlo vse skupaj v q... 

pred 7 minutami, Primosio pravi:

Saj, mi pa o pijanih in zadrogiranih poličitistih v prometu. Kaj tukaj ni jasno?!

Tebi marsikaj ni jasno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Še veš ne, kako je šlo vse skupaj v q... 

 

mogoče še bolj, ker vidim širšo sliko.

Ampak ti bom zapisal moj primer:

neglede koliko ga serje moj šef in moje podjetje, za stranko bom naredil vse, če se le da. Žal s tem zvečujem rejting tudi podjetju, ampak samo za take, ki niso preveč razgledani, taki ki pa poznajo zadeve bolj v detajle, pa znajo ceniti mene osebno.

In da, gladko potunkam pizde, svinje, zajedalce, ki se samo okoriščajo in lažejo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Borutt pravi:

In v tej naši firmi gre že veliko let samo navzdol. Zjebali so vse in še več. 

Firma so ljudje, zato se zamisli. Glede na tvoj odnos do drugih na tem forumu, je vaša firma v še kar odličnem stanju. Seveda pa samo ugibam, ker nimam pojma o tvoji službi, čeprav ga imam več kot si misliš in si hočeš priznati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Primosio pravi:

Takšen infantilen odziv sem pričakoval...ali pa težave z branjem

Svoj odziv? Verjamem. 

pred eno uro, Primosio pravi:

Firma so ljudje, zato se zamisli. Glede na tvoj odnos do drugih na tem forumu, je vaša firma v še kar odličnem stanju. Seveda pa samo ugibam, ker nimam pojma o tvoji službi, čeprav ga imam več kot si misliš in si hočeš priznati.

Glede na tvoje hvaljenje si pač samo zaprt med štiri stene. Verjetno te nočejo drugje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Borutt pravi:

Svoj odziv? Verjamem. 

Glede na tvoje hvaljenje si pač samo zaprt med štiri stene. Verjetno te nočejo drugje. 

Kar verjemi.

 

Si fouš? Svet je velik. Sleci uniformo, odpri firmo in poizkusi srečo v poslu. Se boš vsaj naučil osnovne komunikacije. Sicer pa ne komentiraj moje službe, ker pojma nimaš o njej in ne moreš vedeti a je med štirimi stenami ali na prostem. Bo šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Primosio pravi:

192 cm, 20 cm kita. Si zadovoljen? Oceni sam. Žena je. Na podrocje psihologije se pa ne spuščaj, ker temu nisi dorasel. Jaz te ne bom ocenjeval, ker bisem psiholog, si mi pa po pisanju ekstremno antipatičen in mojster provokacije. To so te v Tacnu naučili ali te je mama tako grdo vzgojila?

 

pred 16 minutami, Zok pravi:

:huh:

Bez glaviča? ?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, motozajebant said:

 

Bez glaviča? ?

Brez bemfe.... :) 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!