Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

To pa itak ni lepsga kokr pulcaj, k ti sred Lj soli pamet, nima pa pojma kje je, ker je iz neke vukojebine. Vazn, da zna poloznico natipkat. ?

  • Hvala 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DinDiin said:

To pa itak ni lepsga kokr pulcaj, k ti sred Lj soli pamet, nima pa pojma kje je, ker je iz neke vukojebine. Vazn, da zna poloznico natipkat. ?

Tocno to dozivel. Sta stala na Roski pri Vili in veselo merila...itak sem sel 51 (z avtom)...ampak nalasc samo prestavil prestavo nizje....nato sem zavil levo na dolenjsko cesto....sta se poganala za mano, kot da bosta nov radar dobila. Me ustavita....in glej veselja...stajercka....! Hotel mi je dati 68 na 50....ob zahtevi za dokazilo...je izginil za 15min k kolegu...se vrne...in mi moli pod bos za podpisat “preglasna udelezba v prometu”...jaz njemu, pa pojdimo na izredni tehnicni (vse vpisano v homologacijo)....nisem jaz kriv, da je Busso tako glasen....in kaj je uspel samo se izustit...” te pa lep dan”...!

pa se vsaj 2 podobni zgodbici imam....ampak drugic!

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Tocno to dozivel. Sta stala na Roski pri Vili in veselo merila...itak sem sel 51 (z avtom)...ampak nalasc samo prestavil prestavo nizje....nato sem zavil levo na dolenjsko cesto....sta se poganala za mano, kot da bosta nov radar dobila. Me ustavita....in glej veselja...stajercka....! Hotel mi je dati 68 na 50....ob zahtevi za dokazilo...je izginil za 15min k kolegu...se vrne...in mi moli pod bos za podpisat “preglasna udelezba v prometu”...jaz njemu, pa pojdimo na izredni tehnicni (vse vpisano v homologacijo)....nisem jaz kriv, da je Busso tako glasen....in kaj je uspel samo se izustit...” te pa lep dan”...!

pa se vsaj 2 podobni zgodbici imam....ampak drugic!

Štajerci (u lublani) so zajebani :ras:

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Štajerci (u lublani) so zajebani :ras:

Besedo Štajerci lahko mirno izpustiš, kot črke u in e v besedi queue.

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Roger G. Jagger pravi:

Tocno to dozivel. Sta stala na Roski pri Vili in veselo merila...itak sem sel 51 (z avtom)...ampak nalasc samo prestavil prestavo nizje....nato sem zavil levo na dolenjsko cesto....sta se poganala za mano, kot da bosta nov radar dobila. Me ustavita....in glej veselja...stajercka....! Hotel mi je dati 68 na 50....ob zahtevi za dokazilo...je izginil za 15min k kolegu...se vrne...in mi moli pod bos za podpisat “preglasna udelezba v prometu”...jaz njemu, pa pojdimo na izredni tehnicni (vse vpisano v homologacijo)....nisem jaz kriv, da je Busso tako glasen....in kaj je uspel samo se izustit...” te pa lep dan”...!

pa se vsaj 2 podobni zgodbici imam....ampak drugic!

Kaj ti je molil pod nos za podpisati? Obrazec ..., potrdilo, zapisnik, plačilni nalog, ...? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DinDiin pravi:

To pa itak ni lepsga kokr pulcaj, k ti sred Lj soli pamet, nima pa pojma kje je, ker je iz neke vukojebine. Vazn, da zna poloznico natipkat. ?

Glede česa ti pametuje; kje je kakšna ulica, znamenitost, dober sladoled...? Ker predpisi so isti v Ljubljani in v neki vukojebini, če je slučajno bilo to. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Borutt said:

Kaj ti je molil pod nos za podpisati? Obrazec ..., potrdilo, zapisnik, plačilni nalog, ...? 

Tist kar dajete, da se strinjas....ce je bil obrazec, potrdilo, zapisnik ali pobarvanka pa, ves da se ne spomnim....! Sej ponavadi dobis samo eno zadevo za podpisat....al jih je vec

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Roger G. Jagger pravi:

Tist kar dajete, da se strinjas....ce je bil obrazec, potrdilo, zapisnik ali pobarvanka pa, ves da se ne spomnim....! Sej ponavadi dobis samo eno zadevo za podpisat....al jih je vec

kartico, da piše punci na Štajersko in velik podpisov, velik prijatlov :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, maus said:

kartico, da piše punci na Štajersko in velik podpisov, velik prijatlov :huh: 

Ne no.....hahhahahahaha

razglednico iz Metropole.....!

pa ne punci....ampak ati in mami, da vidita kje je sine povzpetnik ???

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Štajerci (u lublani) so zajebani :ras:

Niso vsi.. večino ki jih poznam, so štajerci, prekmurci, ptujčani... pa so zelo vredu ljudje, tudi v uniformi... je pa tko, vsakega ko boš začel jebat, te bo nazaj... in tam oni povečini zmagajo :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Niso vsi.. večino ki jih poznam, so štajerci, prekmurci, ptujčani... pa so zelo vredu ljudje, tudi v uniformi... je pa tko, vsakega ko boš začel jebat, te bo nazaj... in tam oni povečini zmagajo :)

 

Vse štajerce ki poznam so zajebani:

Maus, Sneči :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, motozajebant said:

. je pa tko, vsakega ko boš začel jebat, te bo nazaj... in tam oni povečini zmagajo :)

 

Se ne strinjam. Vedno...ampak vedno sem v startu spostljiv...do vecine in tudi do policistov! Ko se zacne jebanje....je samo se ping pong!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Se ne strinjam. Vedno...ampak vedno sem v startu spostljiv...do vecine in tudi do policistov! Ko se zacne jebanje....je samo se ping pong!

s čim točno se ne strinjaš? :) 

sem napisal podobno kot ti, ali če povem malo drugače, če si spoštljiv, tudi skozi prste kdaj pogledajo. Če si pameten, aroganten, dobiš isto porcijo nazaj. Pa saj to je verjetno povsod tako... lepa beseda, lepo mesto najde....

ko pa pride do ping ponga, pa ponavadi oni zmagajo... tko to je....

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

Vse štajerce ki poznam so zajebani:

Maus, Sneči :P

 

@maus pa @Snečer sta tapravi mucki

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Tist kar dajete, da se strinjas....ce je bil obrazec, potrdilo, zapisnik ali pobarvanka pa, ves da se ne spomnim....! Sej ponavadi dobis samo eno zadevo za podpisat....al jih je vec

Sprašujem, ker se mi zdi, da je to ena lovska zgodbica. In s tem podpisovanjem nečesa se to kar potrjuje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Borutt said:

Sprašujem, ker se mi zdi, da je to ena lovska zgodbica. In s tem podpisovanjem nečesa se to kar potrjuje. 

Potem je pa lovska zgodbica. Ti si misli kar hoces. Ves kok mi je vseen...Imam se 2 lovski zgodbici zate...! Ampak nisi lovec, tko, da ju nebi razumel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Roger G. Jagger pravi:

Potem je pa lovska zgodbica. Ti si misli kar hoces. Ves kok mi je vseen...Imam se 2 lovski zgodbici zate...! Ampak nisi lovec, tko, da ju nebi razumel....

V tvoji lovski zgodbici so neskladja, katera ne razumeš. Je pa fajn za rajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Borutt said:

V tvoji lovski zgodbici so neskladja, katera ne razumeš. Je pa fajn za rajo. 

Policija in neskadja gredo z roko v roki....! Ni to edina “zgodbica”.....jih je se...a ves, a si zdaj razumel? Ob zahtevi za soocenje s policisti, do tega nikoli (v nobeni lovski zgodbici) ni prislo! Zakaj, kako....ne sprasuj, ker nisem jaz urejal ampak odvetnik! In ja, nihce od nas ne pozna vasega dela in ga ne razume  dej, ne kotali buck...

sej, je lepo in cenim, da tako vneto branis svoje....ampak izpades “vstavi poljubno”

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Borutt : ali je tudi v temu primeru kaj neskladij:

se vozis v vozilu pripet, za teboj policijski avto. BUS se s postaje vkljucuje v promet, zaviras, da mu (pa ne po 88.clenu ZVCP-ki je bullshit), odstopis prednost in policist zavira na polno in se ustavi ob tvojem leven boku (da ti ne prileti v rit)....in mu namenis pogled in nihaj navzgor z glavo (kakor: kaj je zdaj)....! In ranger veselo vkljuci svetlobna telesa, da te ustavi....in se zacne:

- da sem govoril po mobitelu

mobitel sem pa pred 10min oddal na servisu v popravilo (imam potrdilo), da mobitela fizicno ne posedujem....mi je zelel dati v podpis pobarvanko

oddie v avto k kolegu in se po cca. 10min vrne z novo pobarvanko

- da ne uporabljam varnostnega pasu (beri zacetek lovske zgodbe**)!

Ga posljem v 3PM......

in no, kaj dobim?.............mogoce razžalitev uradne osebe? Da, tako je....

 

je tudi tu kaj neskladij?

 

imam se.....greva se?

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Policija in neskadja gredo z roko v roki....! Ni to edina “zgodbica”.....jih je se...a ves, a si zdaj razumel? Ob zahtevi za soocenje s policisti, do tega nikoli (v nobeni lovski zgodbici) ni prislo! Zakaj, kako....ne sprasuj, ker nisem jaz urejal ampak odvetnik! In ja, nihce od nas ne pozna vasega dela in ga ne razume  dej, ne kotali buck...

sej, je lepo in cenim, da tako vneto branis svoje....ampak izpades “vstavi poljubno”

Zelo narobe razumeš, če misliš, da nekoga branim. Sem za razjasnitev zadeve. In, ko ugotovim neke čudne zadeve, začnem dvomiti tudi v ostalo. 

Če še nisi ugotovil, pomagam vsakemu, vendar ne za vsako ceno. Torej, lahko mi napišeš ali poveš neko zadevo, pa ti jo bom razložil oziroma pomagal razrešiti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Borutt said:

Zelo narobe razumeš, če misliš, da nekoga branim. Sem za razjasnitev zadeve. In, ko ugotovim neke čudne zadeve, začnem dvomiti tudi v ostalo. 

Če še nisi ugotovil, pomagam vsakemu, vendar ne za vsako ceno. Torej, lahko mi napišeš ali poveš neko zadevo, pa ti jo bom razložil oziroma pomagal razrešiti. 

Dvom je tvoja pravica. Tako, kot mene pogreje, da me nekdo postavi v polozaj, da si izmisljujem nekaj....zakaj bi? Ni to v moji naravi....

Hvala za ponujeno pomoc, cenim to (iskreno)! Morda kdaj (upam, da ne)...

Ampak se bom vseeno zanasal na domace odvetnike (ja, vec jih je, zato mnozina)....morda sem tudi sam v teh vodah...ne ves!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Roger G. Jagger pravi:

@Borutt : ali je tudi v temu primeru kaj neskladij:

se vozis v vozilu pripet, za teboj policijski avto. BUS se s postaje vkljucuje v promet, zaviras, da mu (pa ne po 88.clenu ZVCP-ki je bullshit), odstopis prednost in policist zavira na polno in se ustavi ob tvojem leven boku (da ti ne prileti v rit)....in mu namenis pogled in nihaj navzgor z glavo (kakor: kaj je zdaj)....! In ranger veselo vkljuci svetlobna telesa, da te ustavi....in se zacne:

- da sem govoril po mobitelu

mobitel sem pa pred 10min oddal na servisu v popravilo (imam potrdilo), da mobitela fizicno ne posedujem....mi je zelel dati v podpis pobarvanko

oddie v avto k kolegu in se po cca. 10min vrne z novo pobarvanko

- da ne uporabljam varnostnega pasu (beri zacetek lovske zgodbe**)!

Ga posljem v 3PM......

in no, kaj dobim?.............mogoce razžalitev uradne osebe? Da, tako je....

 

je tudi tu kaj neskladij?

 

imam se.....greva se?

No pa začniva; kaj ste imeli s pozdravljanjem iz avta v avto, je vaša zadeva. Zaplet na cesti ti lahko verjamem. 

Ti pa ne verjamem, da ti je dal nekaj za podpisati, odnesel stran in ti prinesel nekaj drugega ali novega za podpisati. In tukaj je neskladje oziroma lovska zgodbica. Ker ne podpisuješ sedaj nekaj in potem drugo ter tretje. To ne gre in sploh ne drži. Zato začnem dvomiti v vse ostalo. 

pred 3 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Dvom je tvoja pravica. Tako, kot mene pogreje, da me nekdo postavi v polozaj, da si izmisljujem nekaj....zakaj bi? Ni to v moji naravi....

Hvala za ponujeno pomoc, cenim to (iskreno)! Morda kdaj (upam, da ne)...

Ampak se bom vseeno zanasal na domace odvetnike (ja, vec jih je, zato mnozina)....morda sem tudi sam v teh vodah...ne ves!

lp

Če si v vodi, potem bi moral vedeti, kje je neskladje s podpisovanjem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Borutt said:

No pa začniva; kaj ste imeli s pozdravljanjem iz avta v avto, je vaša zadeva. Zaplet na cesti ti lahko verjamem. 

Ti pa ne verjamem, da ti je dal nekaj za podpisati, odnesel stran in ti prinesel nekaj drugega ali novega za podpisati. In tukaj je neskladje oziroma lovska zgodbica. Ker ne podpisuješ sedaj nekaj in potem drugo ter tretje. To ne gre in sploh ne drži. Zato začnem dvomiti v vse ostalo. 

Nikjer nisem trdil, da sem karkoli podpisal...! Poskus je bil 2x! Na 3-ga sem dopisal (se ne strinjam, brez podpisa) in vzel...da se je zacela zedeva odvijat na PP (pritozba in soocenje) kar se nikoli ni zgodilo!

ce si ti posten, se ne pomeni, da so tudi tvoji kolegi.....ja?

lahko ne vrjames....ampak tocno tako je bilo..!

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Nikjer nisem trdil, da sem karkoli podpisal...! Poskus je bil 2x! Na 3-ga sem dopisal (se ne strinjam, brez podpisa) in vzel...da se je zacela zedeva odvijat na PP (pritozba in soocenje) kar se nikoli ni zgodilo!

ce si ti posten, se ne pomeni, da so tudi tvoji kolegi.....ja?

lahko ne vrjames....ampak tocno tako je bilo..!

Jaz berem tvoje zapise, kjer piše, da si dobil nekaj za podpisati in nato nekaj novega za podpisati. Kako naj to razumem, kot podpisovanje različnih zadev? Poleg tega v enem zapisu napišeš, da dobiš nekaj v podpis in mu rečeš, da nisi kriv za hrup in je zadeva končana. To tako ne gre. Ali se pravilno izrazi, da ne bo izpadlo tako, kot je izpadlo ali pa pusti vse skupaj tistim v množini. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Borutt said:

Jaz berem tvoje zapise, kjer piše, da si dobil nekaj za podpisati in nato nekaj novega za podpisati. Kako naj to razumem, kot podpisovanje različnih zadev? Poleg tega v enem zapisu napišeš, da dobiš nekaj v podpis in mu rečeš, da nisi kriv za hrup in je zadeva končana. To tako ne gre. Ali se pravilno izrazi, da ne bo izpadlo tako, kot je izpadlo ali pa pusti vse skupaj tistim v množini. 

Jim prepuscam, beez skrbi....!

kaj ni jasno:

radar 68 na 50 nisem hotel podpisat....nato je prinesel, za preglasno udelezbo v prometu...sem zavrnil (izredni tehnicni) nismo sli....mi je voscil (vrjetno) lep dan....

uporaba telefona (fizicno ga nisem imel), se je vrnil, da nisem pripet (sem bil)...ga poslal v 3Pm...dobil razžalitev (sem vzel brez podpisa) in z njima je bila zadeva zakljucena....

razumljivo?

 

imam se lovske zgodbice! Ali zelis eno, ko sem bil popolnoma sam kriv za izredni tehnicni (placal).....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lovske zgodbice obstajajo, namreč tut policaji strelajo kozle.

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!