Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred eno uro, Roger G. Jagger pravi:

Jim prepuscam, beez skrbi....!

kaj ni jasno:

radar 68 na 50 nisem hotel podpisat....nato je prinesel, za preglasno udelezbo v prometu...sem zavrnil (izredni tehnicni) nismo sli....mi je voscil (vrjetno) lep dan....

uporaba telefona (fizicno ga nisem imel), se je vrnil, da nisem pripet (sem bil)...ga poslal v 3Pm...dobil razžalitev (sem vzel brez podpisa) in z njima je bila zadeva zakljucena....

razumljivo?

 

imam se lovske zgodbice! Ali zelis eno, ko sem bil popolnoma sam kriv za izredni tehnicni (placal).....?

Spet omenjaš podpisovanje različnih zadev; podpis za hitrost in nato še za glasnost in na koncu lep dan. To ne gre in ne more tako biti. Ko ti napiše, je konec, ker tega ne more vzeti nazaj. Ali se pravilno izrazi ali ... 

Ni razumljivo; ne moreš dobiti eno, potem drugo in na koncu tretje. 

Raje se pravilno izrazi, da ne bodo tvoji zapisi lovske zgodbice. 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

lovske zgodbice obstajajo, namreč tut policaji strelajo kozle.

Kolikokrat so te že ustrelili? :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej Borutt, kolega.....! Mi je jasno, da, ko je pobarvanka pobarvana, ne smes redirat po njej. 

Kaj lahko in kaj ne.....me ne zanima. Tudi mladoletnic se naj nebi prevazalo v kibli, pa so. Pa vinjenemu ni zneslo v kriziscu, pa je nabil kandelaber.

Povedal sem 2 svoji zgodbi, kaj in kako je bilo....ostalo me ne zanima. Imam se eno, katera je pa sploh Top ampak je itak ne bos razumel. Vem, da gledas samo znotraj “skatle”....probi se izven pogledat!

kdor zeli naj vrjame, kdor ne, ne...I don’t care!

ce ti zaupam se 3 lovsko....pa sej to bo pobral od vsega dvoma...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

 

Kolikokrat so te že ustrelili? :jezik:

vprašaj se kake počnejo tvoji kolegi, tudi tebi :P

v šali pa: do sedaj so vedno zgrešili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Borutt pravi:

Ko ti napiše, je konec, ker tega ne more vzeti nazaj. Ali se pravilno izrazi ali ... 

A so tej zapisniki oz.plačilni nalogi ali karkoli je Roger dobil oštevilčeni? Pač zaporedna št. tako, da se ve, če je en "izginil"? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Rey said:

A so tej zapisniki oz.plačilni nalogi ali karkoli je Roger dobil oštevilčeni? Pač zaporedna št. tako, da se ve, če je en "izginil"? 

Mislim, da so....

 

lo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Roger G. Jagger pravi:

Lej Borutt, kolega.....! Mi je jasno, da, ko je pobarvanka pobarvana, ne smes redirat po njej. 

Kaj lahko in kaj ne.....me ne zanima. Tudi mladoletnic se naj nebi prevazalo v kibli, pa so. Pa vinjenemu ni zneslo v kriziscu, pa je nabil kandelaber.

Povedal sem 2 svoji zgodbi, kaj in kako je bilo....ostalo me ne zanima. Imam se eno, katera je pa sploh Top ampak je itak ne bos razumel. Vem, da gledas samo znotraj “skatle”....probi se izven pogledat!

kdor zeli naj vrjame, kdor ne, ne...I don’t care!

ce ti zaupam se 3 lovsko....pa sej to bo pobral od vsega dvoma...!

Ko začneš pisati o nekih različnih pobarvankah, na katere naj bi se podpisal za prekrške, ki naj bi jih naredil, pač začnem dvomiti. Ker stvari tako ne potekajo. 

pred 2 urami, Rey pravi:

A so tej zapisniki oz.plačilni nalogi ali karkoli je Roger dobil oštevilčeni? Pač zaporedna št. tako, da se ve, če je en "izginil"? 

Jes. Številka in možakar. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Borutt said:

Ko začneš pisati o nekih različnih pobarvankah, na katere naj bi se podpisal za prekrške, ki naj bi jih naredil, pač začnem dvomiti. Ker stvari tako ne potekajo. 

Oba veva, kaj se da v podpis....!

zdaj pa resno vprasanje; ker se te dogodki (v katere dvomis) niso zgodili vceraj ampak cca. 7-18 let nazaj.....! Se je v tem casu kaj spremenilo? So kaksne dodatne varovalke, da nebi prihajalo do takih zlorab?

Zadnjih 6 let nisem imel stika s policisti, vsaj lovskih pripetljajev ne..... (tok tok po lesu)..

na motorju npr. me sploh se niso ustavili...(upam, ne bos ravno ti prvi in mi double vrnil)...so me pa na elektro maxi scooterju....pa se to, ker jih je zanimal doseg, polnjenje itd.!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Oba veva, kaj se da v podpis....!

zdaj pa resno vprasanje; ker se te dogodki (v katere dvomis) niso zgodili vceraj ampak cca. 7-18 let nazaj.....! Se je v tem casu kaj spremenilo? So kaksne dodatne varovalke, da nebi prihajalo do takih zlorab?

Zadnjih 6 let nisem imel stika s policisti, vsaj lovskih pripetljajev ne..... (tok tok po lesu)..

na motorju npr. me sploh se niso ustavili...(upam, ne bos ravno ti prvi in mi double vrnil)...so me pa na elektro maxi scooterju....pa se to, ker jih je zanimal doseg, polnjenje itd.!

 

Jaz vem, kaj dam podpisati. In ne nosim različne stvari podpisati. Pač bi ti moral malo bolj obrazložiti vse skupaj glede podpisovanja. 

Pri nas se vsako leto kaj spremeni. Torej je v teh 18 letih bilo že veliko sprememb. Ne vem, kakšne zlorabe misliš. Ker plačilni nalog ne more policist kar tako stornirati ali vreči proč. 

Tok tok po čelu. 

Saj imaš možnost plačila polovične kazni. Torej ne bo dvojno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sta rangerja potem s tem naredila, ne ven in ni moja stvar. Pri komadirju se je zadeva zakljucila. 

Po celu pa le ornk vsekaj (Tok tok) :) 

dvojno je letel na policijsko nepostenost...! No, srecava se lahko....itak je vse po regelcih pri meni. Mogoce ti pa barva moto cevljev ne bo vsec, ne vem, pri policistih je vse mozno....!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Vin pravi:

Če ne misliš povedati, kaj bi se naj dejansko zgodilo, potem je brezveze, da sploh karkoli pišeš.

Preden se razpočiš; res je samo to, da je voznica kamiona vse skupaj prevrnila in, kje je prevrnila. Ostalo je laž. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri motorist je pa slike dal na 24kur,da motoristi po odstavnem prehitevajo kolono, medtem ko sam stoji na voznem? To je bilo vceraj ob 21km koloni na priimorki... 

Po slikah sodec nek kanarcek, ves by the book kao... 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/nekateri-vozniki-znova-vozili-po-odstavnem-pasu-in-se-nepravilno-razvrscali.html

Popravljeno . Popravil DinDiin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DinDiin pravi:

Kateri motorist je pa slike dal na 24kur,da motoristi po odstavnem prehitevajo kolono, medtem ko sam stoji na voznem? To je bilo vceraj ob 21km koloni na priimorki... 

Po slikah sodec nek kanarcek, ves by the book kao... 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/nekateri-vozniki-znova-vozili-po-odstavnem-pasu-in-se-nepravilno-razvrscali.html

Na naših cestah neverjetno veliko idiotov upravlja vozila. Tako, da je še malo karambolov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎14‎. ‎09‎. ‎2019 ob 11:11, Borutt pravi:

Na naših cestah neverjetno veliko idiotov upravlja vozila. Tako, da je še malo karambolov. 

Včeraj popoldan na Štajerki, Mercedes C 400 4matic  po prehitevalnem pasu 110 km/h, pred njim nobenega, desno pa tudi ne.

Poblenkam (res me je spravil ob živce) pa se le odpelje na desno. Notri pa ata na telefonu.  Pri 50k€ vrednem avtu,  pa ne uporablja blue/t. povezave. :mad:.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kaldu pravi:

Poblenkam (res me je spravil ob živce) pa se le odpelje na desno. Notri pa ata na telefonu.  Pri 50k€ vrednem avtu,  pa ne uporablja blue/t. povezave. :mad:.   

BT povezava je za marsikoga znanstvena fantastika. Volan pa pedala ljudje še nekak dojamejo... ostalo je pa kr magija. Pa seveda pri čvekanju po BT povezavi ljudje naokoli ne vidijo kako zelo pomemben si, da niti od štacune do bajte ne moreš brez da bi visel na telefonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

ko bo (če bo)  tožbo dobil ... pol se vpraši ;) 

lahko se že zdaj... odpoved delovnega razmerja, se mu zdi pretirana kazen? Uniformiran javni uslužbenec, je dal mladoletnemu dekletu za vozit avto? Se strinjam, samo opomin bi mogu dobit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, motozajebant pravi:

na msju še nismo dokazali, da je mladoletnica vozila :P

ps. vsi smo očitno, ker se marsikaj lahko počne :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

na msju še nismo dokazali, da je mladoletnica vozila :P

ps. vsi smo očitno, ker se marsikaj lahko počne :(

 

počasi fant, ne provociraj, mlad si še... :)  bomo tudi na MSju dokazali :) 

men je fascinantno, da se sploh odloči za tožbo... na njegovem mestu, če bi me javno izpostavili zaradi takšni stvari, bi se skril v luknjo in celo leto ne ven pogledal.. ampak ok, smo si različni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!