Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 5 urami, franc pravi:

Desno pravilo :hmm: ?

noup..beri organa..

pred 5 urami, Zivnorc pravi:

.... fantje.... že tri dni čakam pred tisto rumeno črto z avtobusom..... pa še lulat me..   :cry:....

to je z zakonom predpisan trenig prostate pri starejših moških..

 

baje bi moral policist kot organ prijaviti napake v postopkih po službeni dolžnosti.. tisti , ki se umakne in nič ne ukrene je enako kriv kot tisti , ki ukrepa protizakonito.

 

"Predlog novele, ki bi reševalce na nujni vožnji razbremenila prekrškovne odgovornosti, je pred dnevi v državnem zboru padel."

naj preminejo tisti , ki so glasovali proti..enako kot oni želijo drugim..

 

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

To pa skor ne bi verjel, ker oni pa je lovijo kriminalce... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, solorider pravi:

To pa skor ne bi verjel, ker oni pa je lovijo kriminalce... :lol1:

Tipa kurji tat ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Kmet2 pravi:

no, v našem kvartu očitno delajo tisto, kar morajo... zakaj to vem? K ni radarja v coni 30 :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, motozajebant pravi:

no, v našem kvartu očitno delajo tisto, kar morajo... zakaj to vem? K ni radarja v coni 30 :lol1:

pa ravno to bi morali delati..vse fine mamice z velikimi suv-ji , ki prek železniškega prehoda prehitevajo in potem uletijo v cono 30 pri šoli na polno in na silo zavijajo desno k šoli, ker se jim mudi v kozmetični salon - to bi morali pohopsat .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

pa ravno to bi morali delati..vse fine mamice z velikimi suv-ji , ki prek železniškega prehoda prehitevajo in potem uletijo v cono 30 pri šoli na polno in na silo zavijajo desno k šoli, ker se jim mudi v kozmetični salon - to bi morali pohopsat .

Meni je načeloma vseeno, kje stojijo... ponavadi se vozim v okviru omejitev, mogoče malenkost nad... na koncu, si ob istem času na cilju :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

meni bi odgovarjalo, prekršek brez posledice, kazen brez finančne posledice :D

 

Samo policaja držati eno uro na istem mestu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, solorider pravi:

Samo policaja držati eno uro na istem mestu ?

kavomat zravn postavit :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 10. 2019 ob 21:05, Borutt pravi:

Nimaš prav. Avtobus mora ustaviti, ker se njegov prometni pas zaključuje. Priviligiran je na svojem prometnem pasu in, ko se le-ta konča, mora upoštevati signalizacijo in predpise. 

Zdaj pa konkretno, na vozišče pade 20 cm snega, ki prekrije talne označbe. Vstop na rumeni pas je poleg talne označbe označen z vertikalno signalizacijo. Na koncu rumenega pasu vertikalne signalizacije ni. Kako naj voznik avtobusa ve, da mora ustaviti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 10. 2019 ob 11:08, Borutt pravi:

In ima označen začetek in konec. 

Označen z vertikalno signalizacijo ima samo začetek, konca pač ne. Še enkrat, kako v snegu voznik avtobusa ve, da se mu pas zapira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Primosio pravi:

Zdaj pa konkretno, na vozišče pade 20 cm snega, ki prekrije talne označbe. Vstop na rumeni pas je poleg talne označbe označen z vertikalno signalizacijo. Na koncu rumenega pasu vertikalne signalizacije ni. Kako naj voznik avtobusa ve, da mora ustaviti?

Če je sneg prekril talne označbe, teh označb ni. 

pred eno uro, Primosio pravi:

Označen z vertikalno signalizacijo ima samo začetek, konca pač ne. Še enkrat, kako v snegu voznik avtobusa ve, da se mu pas zapira?

Kako ti veš, kje je označen parkirni prostor, če je 20 cm snega? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Primosio pravi:

Jaz?! Samo izpostavil sem konkretno prometno situacijo in podal moje videnje ureditve.

Začel si mešati zadeve z omembo 20 cm snega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Primosio pravi:

Sploh ne, to je popolnoma realna situacija.

Seveda si, ker je bilo govora o črtah na vozišču. Ti si pa začel mešati sneg v zadevo. 

In sem ti napisal, kaj je takrat. 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!