Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Moje mnenje: vse lepo in prav tole toženje in po časopisih sranje, ampak: kakšne riti so ti polcaji, da tako pljuvajo javno eden čez drugega. Najbrž so na tej instituciji res zdravi medsebojni odnosi. Pa sigurno gredo z veseljem po šihtu na pivo. Mislim, šus v glavo, če moraš tretjino svojega življenja preživeti z bedaki, ki nadzirajo vsak tvoj korak in ob najmanjši pizdariji takoj vse šefu poročat...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, BRANE pravi:

Moje mnenje: vse lepo in prav tole toženje in po časopisih sranje, ampak: kakšne riti so ti polcaji, da tako pljuvajo javno eden čez drugega. Najbrž so na tej instituciji res zdravi medsebojni odnosi. Pa sigurno gredo z veseljem po šihtu na pivo. Mislim, šus v glavo, če moraš tretjino svojega življenja preživeti z bedaki, ki nadzirajo vsak tvoj korak in ob najmanjši pizdariji takoj vse šefu poročat...

na žalost je tako povsod ne samo v policiji.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 10. 2019 ob 15:47, Shillien pravi:

na žalost je tako povsod ne samo v policiji.

Tako je v vseh državnih veikih firmah, žal...….

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak, a zdaj se pluva po tistem, ki svoje delo opravlja korektno za kar je plačan in se ne pusti izsiljevat ter ne podleže grožnjam ?

Nič več jasn v tej republiki ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kremenčkovi pravi:

Čak, a zdaj se pluva po tistem, ki svoje delo opravlja korektno za kar je plačan in se ne pusti izsiljevat ter ne podleže grožnjam ?

Nič več jasn v tej republiki ?

če je blo tk ja. ampak eden trdi tako drugi pa drugač, tu se neve kdo pije in kdo plača tako da je vse samo ena usless debata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom sodil kaj je naredil ali pa ne. Skozi njegovo pisanje sem si ustvaril sliko o njem. Dejstvo pa je, ko pride situacija v medije in te ti že vnaprej obsodijo z najbolj zvenečimi naslovi, se je težko boriti, kaj je res. Ko te mediji obsodijo, te obsodi javnost in verjetnost je, da te obsodijo tudi sodišča je velika.

Mora večine šefov :). A si vi predstavljate, da to pride v medije?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je sam povedal, kriv je, da je klical, kar se že samo po sebi lahko obravnava kot poskus vplivanja. Zakaj je pa on policaj dal to v zapisnik in zakaj so potem sledile laži in sprenevadanja ter ovadba, pa ne vem. Jaz tega ne bi naredil tudi, če bi ga zelo sovražil. Pa tudi kot tožilec bi zavrgel ovadbo, ker kot prvo ne moreš človeku uničiti življenja in kariere zaradi ene napake in tudi zato ne, ker za vsak drek se pa res ni treba tožariti.

Dejstvo pač je, da se ljudje radi spomnimo samo slabih reči. Lahko delaš 15 let dobro in potem je ena napaka dovolj, da vsi takoj pozabijo na tistih 15 let dobrih del. To je največja žalost tega primera.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se ga hočejo znebiti..lahko so ga namenoma potunkali pa mu dali možnost lepe odpravnine na koncu , ko bo iztožil odškodnino od države. lahko se je naveličal vsega in je s sodelavcem , ki ga je zatožil v navezi.. je to prvič ko ga hočejo namočit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, thumper pravi:

mogoče se ga hočejo znebiti..lahko so ga namenoma potunkali pa mu dali možnost lepe odpravnine na koncu , ko bo iztožil odškodnino od države. lahko se je naveličal vsega in je s sodelavcem , ki ga je zatožil v navezi.. je to prvič ko ga hočejo namočit?

On je bil vedno trn v peti šefom. Tukaj je poseben, a ima velikokrat prav, čeprav to pove na poseben provokativen način. 

Je veliko naredil na varnostti v prometu in žrtvoval svoj prosti čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni vse skupaj bolj izgleda, da je policaj ustavil dva ljubimca (žena od policaja, ki je klicala in voznik, ki očitno ni bil policaj, ker bi se sam zmenil), ženska v paniki, da se ne bi kaj izvedelo pokliče "nekoga", ki postane kolateralna škoda. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ftp pravi:

Meni vse skupaj bolj izgleda, da je policaj ustavil dva ljubimca (žena od policaja, ki je klicala in voznik, ki očitno ni bil policaj, ker bi se sam zmenil), ženska v paniki, da se ne bi kaj izvedelo pokliče "nekoga", ki postane kolateralna škoda. ?

mal si zamešal.. ljubimec od žene je ustavil moža od ljubice. ona pokliče bivšega od varuške ki je čakal , da se bivša ,ki je sestra od ustavljenega in sedanja od drugega , ki je sedel zraven v policijskem avtu , osvobodi otrok , ker jo še zmeraj pedena in pokliče ljubimca od žene naj spravi postopek hitro skozi da gre lahko k bivši le-ta pa si je mislil če jaz ne in moram delat tud ti ne boš.  klasični službeno sorodstveni mnogokotnik.. v resnici se vsem jebe pa nihče ne dobi v tem mnogokotniku.

dobi edino odvetnik .. zgubi pa na koncu državna blagajna..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pravkar spomnil, a je kaj novega s prevozniki mladoletnice? 

So že dobili službe nazaj in izplačilo plač?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 hours ago, DAMI34 said:

Sem se pravkar spomnil, a je kaj novega s prevozniki mladoletnice? 

So že dobili službe nazaj in izplačilo plač?

 

Kitajski policaj pilot je dal najstnici marico avion za furat ...

http://www.rtvslo.si/svet/azija-z-oceanijo/pilotu-dosmrtna-prepoved-letenja-po-fotografiji-potnice-v-kabini/504080

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, luxsa pravi:

Glede na to da ste kle sami divjaki ste zihr polni raznih pik,po kolkem cajtu se brisejo?

ne krši pa ne boš sankcioniran. Gugl vse ve :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, luxsa said:

Glede na to da ste kle sami divjaki ste zihr polni raznih pik,po kolkem cajtu se brisejo?

Dve leti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, luxsa pravi:

Taprau se je oglasu.??

kwa? jaz ne jočem zarad pikic :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

72759392_2394428264133364_6015170920035909632_o.thumb.jpg.74ff505c06dc481a2fc07215545a9d66.jpg

 

prvo me prehiti, pussi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

...meni se bolj hitro nabirajo, kot brišejo :cry:

ne se sekirat, ko boš dosegel nagradno število, pa si izboril na sodišču da obdržiš izpit, boš odkril, da so v tujini zelo lepe ceste pa tam se pike ne pišejo ;) 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, krucymucy said:

Dve leti.

S tem, da v teh 2 letih ne smes novih dobit....se mi zdi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli jih ne smeš dobit! ;)

Kazenske točke v cestnem prometu se iz Skupne evidence kazenskih točk v cestnem prometu (po uradni dolžnosti) izbrišejo po preteku dveh let od pravnomočnosti odločbe, s katero so bile izrečene, če v tem času storilec ne doseže števila kazenskih točk, zaradi katerega se izreče prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja.

Torej po dveh letih, neglede na to, če jih vmes še kaj pridelaš, ločena je vsaka nabirka.

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!