Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 34 minutami, skalar36 pravi:

Nima veze kakšna je kazen. Tale pacijent nima niti za avto. Misliš, da bo nabrskal skupaj 4, 5, 6k Eur, pač kolikor kazni bo dobil? Rubež pri takem? Kaj, mu bodo starše rubili? Tud če bo dobil čuzo? Kok 3 mesece plačanega dopusta. Sam pri naši sodniji (enga mam v žlahti) ne verjamem.

V tem smisku sem mislil. Prave vzgojne kazni ni. 

Tukaj policaji nimajo nič zraven. Kazni so premile, oziroma take, da se takih ne dotakne. Za to pa je povratnik.

Takim samo gulagi pomagajo.

Kazni so, samo niso ..., ker je Goli otok v drugi državi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, BRANE pravi:

Očitno cilj opravičuje vse. Neglede na kolateralno škodo in posledice.

Boh pomagej, resno. Kaj je alternativa?

Naj se mulo zdivja. Mu bojo enkrat dlake nad kurcem zrasle pa ga bo minilo divjanje.

Ne ga lovit, itak je brezveze. Naj zgazi koga cimbolj spektakularno, bojo Slovenske Novice mele kaj za pisat.

Kliči helikopter. Sicer traja predolgo da vzleti, sam se vsaj trudi.

Kliči Babo Vango pa naj mu črno magijo na glavo spravi.

Nič ni resnično, vse je dovoljeno.

Eni tule obilno mešate vzrok in posledico. Vzrok je v grobem ta, da je en pacient padel v uč prometni kontroli. Pol pa se ni hotel ustaviti. In so ga pač ustavljali. Policija tu ni naredila nič narobe. Kdorkoli je vozil kliota, je naredil marsikaj narobe. In na koncu tudi povzročil prometno nesrečo, kar je bilo za pričakovati. Če je ne bi zdaj, bi jo enkrat drugič. Z malo sreče s precej hujšimi posledicami.

Dajte razumet, da je najboljša šansa tipa vlovit in resno štrafat na mestu samem. Dajte si kdaj prebrat kako potekajo sojenja bedakom, ki jih niso pravočasno prestregli in kako škodo povzročajo. In upajte, da se ne boste nikol znašli na poti takega psihopata.

p.s. Da eni (ponosni nosilci kazenskih točk) itak nimajo kapacitet za dojemanje preprostih logičnih operacij res ni nekaj novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, solorider pravi:

Če  bi on idiot (tudi policija) slučajno v tem pregonu ubila tvojo ženo in ščerko... bi pisal še isto?

Tak idiot bo en dan ubil od nekoga ženo in hčerko, če bo lahko po cesti delal karkoli se mu bo spesnilo, brez posledic. A je to res tako težko dojeti? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, jskrablin pravi:

Tak idiot bo en dan ubil od nekoga ženo in hčerko, če bo lahko po cesti delal karkoli se mu bo spesnilo, brez posledic. A je to res tako težko dojeti? 

Prav imaš, v tem posnetku sem videl dva idiota...a ti je tako težko dojeti!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, solorider pravi:

Prav imaš, v tem posnetku sem videl dva idiota...a ti je tako težko dojeti!

Daj gor očala ker očitno dvojno vidiš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Da ne bo naredil iste napake, prekrška? :naughty:

Ja normalno :D kaj pa si mislil? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, solorider pravi:

Prav imaš, v tem posnetku sem videl dva idiota...a ti je tako težko dojeti!

Me res zanima, kako bi ga odvetniki branili na sodišču, če bi koga ubil v nesreči, ko je, ko sta s policajem en za drugim prevozila rdečo luč

na dveh semaforjih?

Enako delajo s  Providami. Sledi te in snema, ko pa narediš par dovolj velikih prekrškov, pa te ustavijo, namesto, da bi te ustavil pri prvem.

Kaj bi se zgodilo, če bi te sledili, pa bi pri tretjem filmsko dokazanem prekršu koga povozili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, GeeSXer pravi:

Me res zanima, kako bi ga odvetniki branili na sodišču, če bi koga ubil v nesreči, ko je, ko sta s policajem en za drugim prevozila rdečo luč

na dveh semaforjih?

Enako delajo s  Providami. Sledi te in snema, ko pa narediš par dovolj velikih prekrškov, pa te ustavijo, namesto, da bi te ustavil pri prvem.

Kaj bi se zgodilo, če bi te sledili, pa bi pri tretjem filmsko dokazanem prekršu koga povozili?

kako bi ga branil? na kameri bi ga meli ko je bezal in nekoga ubil.. saj ni kaj branit... sej mu niso sledili iz dovgčasa ampak KER USTAVIL... js res nevem ka tule ni jasno...

provida je pa čisto druga zgodba ko pa to o čemer se tu pogovarjamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, ligenjček pravi:

Ne govorim nekaj na pamet, jaz nisem dobil nobenega obvestila, pa je minilo vmes več kot leto dni, v bistvu bi se mi čez mesec dni točke brisale toliko časa je minilo pa nisem ničesar prejel... 

tudi jaz ne!! Ko dopolniš 14 pik (vsaj pri meni) dobiš obvestilo o nujnem opravljanju tečaja na Vranskem, kjer si zaslužiš tudi nekaj pik manj.

Če ne greš ti dajo še denarno kazen cca 250 evrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, GeeSXer pravi:

Me res zanima, kako bi ga odvetniki branili na sodišču, če bi koga ubil v nesreči, ko je, ko sta s policajem en za drugim prevozila rdečo luč

na dveh semaforjih?

Enako delajo s  Providami. Sledi te in snema, ko pa narediš par dovolj velikih prekrškov, pa te ustavijo, namesto, da bi te ustavil pri prvem.

Kaj bi se zgodilo, če bi te sledili, pa bi pri tretjem filmsko dokazanem prekršu koga povozili?

... ja .. kaj... VAR bi šu sudija gledat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tole berem, saj me morem verjeti, kako so eni našpičeni proti policiji. Ker koli naredijo ni prav. Po njihovem bi morali policisti ždeti v postaji in čakati, da jih pokličemo, ko jih rabimo.   

Nisem daleč stran od Kosez in te ceste dobro poznam. Ne bluzite o bogih družinskih članih, ki bi jih morda policisti povozili na nujni vožnji. Ali niste nikoli slišali policijskega vozila z vklopljeno sireno? Sliši se zelo daleč in v človeški naravi je, da z pogledom ugotovimo, kaj se dogaja. Razen če nam to ne prepreči trajna okvara čutil ali pa slušalke v/na ušesih. Spomnite se teorije za vozniški izpit; kaj moramo narediti, ko slišimo (in celo vidimo) vozilo na nujni vožnji?

Če pobegneš policiji to pomeni, da nimaš na vesti le manjši prekršek. To mara biti jasno tudi "najpametnejšim" nasprotnikom akcij policije. In zakaj ima policija sploh sireno in modre luči?  Saj na vsaki nujni vožnji ogroža ostale (slepe in gluhe) udeležence v prometu.

 

Aja, na pomoč helikopter!

Kaj mislite, koliko časa rabi helikopter za vzleti in prilet do Kosez? V tem času lahko na Kliju narediš generalno. Ideja vredna nagrade za but…   leta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, Kaldu said:

Ko tole berem, saj me morem verjeti, kako so eni našpičeni proti policiji. Ker koli naredijo ni prav. Po njihovem bi morali policisti ždeti v postaji in čakati, da jih pokličemo, ko jih rabimo.   

Nisem daleč stran od Kosez in te ceste dobro poznam. Ne bluzite o bogih družinskih članih, ki bi jih morda policisti povozili na nujni vožnji. Ali niste nikoli slišali policijskega vozila z vklopljeno sireno? Sliši se zelo daleč in v človeški naravi je, da z pogledom ugotovimo, kaj se dogaja. Razen če nam to ne prepreči trajna okvara čutil ali pa slušalke v/na ušesih. Spomnite se teorije za vozniški izpit; kaj moramo narediti, ko slišimo (in celo vidimo) vozilo na nujni vožnji?

Če pobegneš policiji to pomeni, da nimaš na vesti le manjši prekršek. To mara biti jasno tudi "najpametnejšim" nasprotnikom akcij policije. In zakaj ima policija sploh sireno in modre luči?  Saj na vsaki nujni vožnji ogroža ostale (slepe in gluhe) udeležence v prometu.

 

Aja, na pomoč helikopter!

Kaj mislite, koliko časa rabi helikopter za vzleti in prilet do Kosez? V tem času lahko na Kliju narediš generalno. Ideja vredna nagrade za but…   leta

Ce ze pametujes o tem kriziscu, povej kolikokrat si videl da je nekdo prevozil rdeco luc, ter kdaj so tam stali. Jaz zivim na Brativ Babnik in vem kaj pisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

tudi jaz ne!! Ko dopolniš 14 pik (vsaj pri meni) dobiš obvestilo o nujnem opravljanju tečaja na Vranskem, kjer si zaslužiš tudi nekaj pik manj.

Če ne greš ti dajo še denarno kazen cca 250 evrov.

No, očitno so name pozabili :) ne bi bilo prvič, da bi se izkazalo, da pred zakonom nismo vsi enaki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, ligenjček pravi:

No, očitno so name pozabili :) ne bi bilo prvič, da bi se izkazalo, da pred zakonom nismo vsi enaki...

lahko ga sam pridobiš:

https://e-uprava.gov.si/podrocja/osebni-dokumenti-potrdila-selitev/potrdila-izpiski/potrdilo-iz-evidence-kazenskih-tock.html

je tudi čisto možno, da ne pošiljajo več, jaz sem ti povedal za 10 let nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nič, po vsem prebranem, sem mogu še 1x pogledat videoposnetek... torej, kriv je zgolj in le voznik Klija. Pika.

Če bi ustavil ob zvočnih in svetlobnih signalih, kolobocij po cesti nebi bilo. Lepo se vidi, da policist skozi križišča zelo previdno vozi (1x v rumeno 1x v rdeče). Še na zadnjem križišču, ko je šel v rdečo, je lepo odvil na levo stran. Tako da, po mojem mnenju, vse fer in korektno s strani policije.

Max hitrost Klija je bila 94kmh če se ne motim. Zdaj pa, govorite o pregonu... bo @Borutt iz izkušenj povedal, kolikokrat se speče voznike, ki na 60 vozijo 90kmh. Verjetno dostikrat, tako da tudi tu mislim, da ni bilo pretiranega divjanja itd.

In, prav je, da so šli za njim. Takšen osebek, bo tudi brez "pregona" vozil nad predpisanimi omejitvami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Shillien pravi:

kako bi ga branil? na kameri bi ga meli ko je bezal in nekoga ubil.. saj ni kaj branit... sej mu niso sledili iz dovgčasa ampak KER USTAVIL... js res nevem ka tule ni jasno...

provida je pa čisto druga zgodba ko pa to o čemer se tu pogovarjamo.

Če bi prvi idiot kakšnega ubil vemo kaj bi se zgodilo...povej kaj bi bilo, če bi v tem primeru policaja ubila kakšnega udeleženca v prometu. Ko sem jaz gledal posnetek sem samo čakal kdaj bo udarilo s prvim in drugim vozilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, solorider pravi:

povej kaj bi bilo, če bi v tem primeru policaja ubila kakšnega udeleženca v prometu

Je Borut napisal kaj se zgodi v tem primeru - ko smo debatirali o prevoženi rdeči luči in prometni nesreči reševalca v Lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je povedal, najebali bi, ko se kaj zgodi in tudi to ni prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Je Borut napisal kaj se zgodi v tem primeru - ko smo debatirali o prevoženi rdeči luči in prometni nesreči reševalca v Lj.

Ko te bom citiral mi odgovarjaj, prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

Ko te bom citiral mi odgovarjaj, prosim!

To je javni forum. Citiram lahko kogarkoli hočem (v okviru pravil). Odgovarjam lahko komurkoli hočem (v okviru pravil).

Če nočeš videti mojih objav me lahko blokiraš. Tako tudi ne boš dobil obvestila ko/če te citiram. Če ne razumeš zakaj te citiram - sploh ni nujno da hočem odgovoriti samo tebi. Temo berejo tudi ostali forumaši in odgovor vidijo tudi oni.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!