Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Še vedno sem prepričan, da bi polcija na tistem videu lahko ravnala drugače, bolj racionalno. Če je kdo kot mulc kdaj bežal z mopedom pred njimi, bo mogoče razumel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. če je že bežal kot mulc pred policaji... pa jim parkrat "spizdu".... se je verjetno pohvalil kolegom, ....večkrat, ko je naredil pizdarijo in spizdil policajem, večji frajer je bil....

...in potem je mulc naredil izpit za avto...  in isto delal pizdarije po cesti .......    zakaj pa ne... če sem jim z mopedom spizdil, k je šel 70 na uro... bom tut s Klijotom, k gre 160 na uro... pa ni razumel, da rabi mal več placa po širini, kot z mopedom... pol se je pa s tistim avtom zakajlal , pa prevrnil...

 

...a štekaš poanto?   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sam zanima kaj naj Policija naredi drugače v takem primeru? Po možnosti naj predloge podajo kritiki postopka s posnetka.

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, maus pravi:

Kaj smo zdaj ugotovili .. ali policaji lahko lovijo barabe al ne :huh:

Tut mladoletnice lahko :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, jskrablin pravi:

Mene sam zanima kaj naj Policija naredi drugače v takem primeru? Po možnosti naj predloge podajo kritiki postopka s posnetka.

Lej, ljudje itak ne bomo nikoli zadovoljnji in bomo vedno pljuvali... če nebi šla za njima, bi bilo govora v smislu, zakaj nista, pa ta ogroža promet, to je treba spravit s ceste, bla bla bla...

ker sta šla, je govora o temu, da bi lahko to naredila na bolj eleganten način, da sta ogrožala promet in ostale udeležence, da ni bilo potrebe po "pregonu", bla bla bla..

Tak to je, stvar posameznika, da se odloči ali je bilo ravnanje policistov pravilno ali ne. Strinjali se tak ne bomo nikoli :)

Če vprašaš mene, bi potem, ko je izstopil iz avta, ga še s pendrekom fajn nalomil, da bi si za vse večne čase zapomnil, kaj sledi ko pobegneš. Ampak, ker so že današnji starši takšni, da otroke zavijajo v vato in da so njihovi otroci zlati in bog ne daj kaj mu rečt... tak ne smeš nič, še božat ga moraš in trepljat po rami, da bo vse OK in da ni take panike, ker je pobegnil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, jskrablin pravi:

Mene sam zanima kaj naj Policija naredi drugače v takem primeru? Po možnosti naj predloge podajo kritiki postopka s posnetka.

..o.k.... če noben noče, bom pa jest:

..po moje bo tale rek taprav....k so ga poznale naše stare mame....

" ga bo že bo že enkrat pamet srečala"

..al pa:

"mu bom že pokazala!  :angryrant2:! "

al pa:

"ti, ti, ti, pobalin... tega pa ne smeš...:nono: "

...ko ji pa gre vse čez mejo pa bi rekla:

"ga bo že boh štrafou enkrat! "

 

 

... haha.. .me je že motojebač prehitu, vidim....    :P

in to po DESNI!    hahahaa

 

 

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi samo še to dodal, da močno dvomim, da bi lahko kak pešec "skočil" vmes med preganjanega in preganjalca.

Pa tud verjamem, da so policisti precej boljši vozniki od večine ljudi. Če so nonstop na cesti, imajo pa kr nekaj prakse.

Za to so na cesrti, da opravljajo tako delo. Vse ostalo je pa @motozajebant napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, jskrablin pravi:

Mene sam zanima kaj naj Policija naredi drugače v takem primeru? Po možnosti naj predloge podajo kritiki postopka s posnetka.

A lohk še jes, a lohk še jez....

Absolutno je prav, da sta policista šla v pregon. Če ne bi šla, je to signal "tistim", da tako početje ni nujno sankcionirano.

Ogrožanje ostalih udeležencev zaradi pregona.....tveganje je vsekakor manjše, kot dopuščati, da imajo tipi, kot ta v cliu, na cestah še naprej svojo veselico.

Tako nekako kot Šentviški predor.....vsi vemo, da je omejitev 80 in da je hitreje prepovedano...ker vemo, da sankcij (več ali manj ) ni, pač vsi vozimo 80+, nekateri pa krepko čez 100.

Ampak...če bi takoj na izhodu policija sankcionirala, iz prometa za vsaj eno leto izločila vse, ki grejo 100+, itd.....bi bilo drugače.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Tedybear pravi:

 

Ampak...če bi takoj na izhodu policija sankcionirala, iz prometa za vsaj eno leto izločila vse, ki grejo 100+, itd.....bi bilo drugače.

zakaj samo 100+, vse, pa makar 1km prehitro. Pa visoke kazni!!! :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

zakaj samo 100+, vse, pa makar 1km prehitro. Pa visoke kazni!!! :P

eh premalo je to, dajmo kar vse omejitve na 30, pa vsak kilometer na uro več po jurja kazni... zakaj bi šli s časom naprej, če gre vsa miselnost nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo samo jokcanja čez naše policijske prakse. Na zadnji letošnji furi, proti Rabu, en mesec nazaj, sem v kraju Marija Trošt uletel na radar. Takoj plačana polovička 250hrk. Postopek korekten, nobene slabe volje. Zaslužil sem si, oni so pa tudi, zaslužili... In mi pravi cro policist, da se lahko praksi plačevanja polovičnega zneska na licu mesta zahvalimo nam. To olajšavo so od nas prekopirali, na začetku so imeli v cro samo polne tarife...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

zakaj samo 100+, vse, pa makar 1km prehitro. Pa visoke kazni!!! :P

Se bo enkrat nekdo razletel in zagorel v tunelu, skupaj s parimi ostalimi. Pa boš mogoče razumel. Al pa tudi ne.

Nihče tukaj ne zagovarja popolnoma dosledne vožnje po pravilih. In kaznovanja po prestrogih vatlih. Preveč po pravilih ob neupoštevanju prometa okoli sebe je lahko lih tako nevarno. Sam nekje moreš črto potegnit. Razumni ljudje to razumejo. Eni se pa hecajo... dokler gre. Dokler enkrat ne zmanjka asfalta za bremzat in je pok v poškodbe/invalidnost/smrt. Tvojo ali od nekoga drugega.

 

pred eno uro, Tedybear pravi:

Ampak...če bi takoj na izhodu policija sankcionirala, iz prometa za vsaj eno leto izločila vse, ki grejo 100+, itd.....bi bilo drugače.

To še pride. Sam da uredijo zakonodajo okoli sekcijskega merjenja hitrosti. Pol pa bo spet jok pa nisem vedel, pa družina bo stradala brez izpita, in tako dalje ad infinitum. No, mogoče ne lih ad infinitum. Dokler se ne znebimo voznika v človeški obliki pa vsekakor.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jskrablin pravi:

Se bo enkrat nekdo razletel in zagorel v tunelu, skupaj s parimi ostalimi. Pa boš mogoče razumel. Al pa tudi ne.

Nihče tukaj ne zagovarja popolnoma dosledne vožnje po pravilih. In kaznovanja po prestrogih vatlih. Preveč po pravilih ob neupoštevanju prometa okoli sebe je lahko lih tako nevarno. Sam nekje moreš črto potegnit. Razumni ljudje to razumejo. Eni se pa hecajo... dokler gre. Dokler enkrat ne zmanjka asfalta za bremzat in je pok v poškodbe/invalidnost/smrt. Tvojo ali od nekoga drugega.

 

 

da, če bodo vsi vozili pod omejitvijo, bo pa vse lepo in prav.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/video-poletje-minilo-v-znamenju-novih-neumnosti-na-cesti.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

da, če bodo vsi vozili pod omejitvijo, bo pa vse lepo in prav.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/video-poletje-minilo-v-znamenju-novih-neumnosti-na-cesti.html

tlele je DARS kriv.. če bi napelju elektriko v asfalt, ljudje ne bi iztopal iz avtomobilov ;)

človeška neumnost je brez konca, tako kot je neomejeno v prostoru, obliki, času in stanju, vesolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

da, če bodo vsi vozili pod omejitvijo, bo pa vse lepo in prav.

..hja... ne vem glih. Če je omejitev recimo 90...in če greš 91 ....jurja kazni.... in če greš 89 na uro...pa dva jurja kazni, k ogrožaš druge, k pol uni divjaki, ki vozijo 90,2 na uro z 1km/h hitreje prehitevajo  tapočasne.... in pol vidiš en kilometer naprej, ko gre en nasproti...in si rečeš:

...jebenti... zaletu se bom. Zdej če zmanjšam, pa zabremzam, bo kazen... če pospešim, bo spet kazen...

 

Dami... sej vem da se hecaš in provociraš.... ampak se mi čedalje manj zdi, da se ...ker tole že predolgo traja......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

tlele je DARS kriv.. če bi napelju elektriko v asfalt, ljudje ne bi iztopal iz avtomobilov ;)

človeška neumnost je brez konca, tako kot je neomejeno v prostoru, obliki, času in stanju, vesolje.

sam pešec ni prekoračil hitrosti :P

Dars je pa vedno mal kriu :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

sam pešec ni prekoračil hitrosti :P

Dars je pa vedno mal kriu :D

 

pešec bi se moral gibat z minimalno hiotrostjo, ki je dovoljena za gibanje po avtocesti ... zato je tudi lahko kaznovan ;)

DARS ni kriu :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Zivnorc pravi:

..hja... ne vem glih. Če je omejitev recimo 90...in če greš 91 ....jurja kazni.... in če greš 89 na uro...pa dva jurja kazni, k ogrožaš druge, k pol uni divjaki, ki vozijo 90,2 na uro z 1km/h hitreje prehitevajo  tapočasne.... in pol vidiš en kilometer naprej, ko gre en nasproti...in si rečeš:

...jebenti... zaletu se bom. Zdej če zmanjšam, pa zabremzam, bo kazen... če pospešim, bo spet kazen...

 

Dami... sej vem da se hecaš in provociraš.... ampak se mi čedalje manj zdi, da se ...ker tole že predolgo traja......

Ne vem, če bo držalo.

Se gremo striktnost al se gremo logiko?

Striktno je vsak ki gre več kot 80km/h v prekršku, kaznoval bi pa samo tiste, ki gredo 100+

 

Jokcanje da je glavni problem na naših cestah brzina, je tudi iz trte zvito. Seveda le ta pripomore k slabim rezultatom, ampak daleč od tega, da je to edini problem, je Maus lepo zapisal..človeška neumnost. In ko govorimo o AC, se kar nekaj prevozim po nji, pa se folk zabija pri hitrosti 30km/h in to v tunelu pred mano. Da bi pa opažal neko divjanje..malomorgen, opažam pa vožnjo po levem pasu s hitrostjo med 80-110km, brezglava zaviranja, medtem ko na desni vozimo konstantno 90km/h.

 

Na tvoj zapis bi lahko enako reagiral, kot se je reagiralo pri pregonu. Striktno je striktno, cilj opravičuje sredstva, vsem v avto radar in tiskalnik, ki kar piše položnice za vsak prekršek.

Evo, problem rešen, nesreč več ne bo (ekola, sedaj se pa zajebavam, nabijam pa tolko kolikor ti, ne manj ne več)

pred 5 minutami, maus pravi:

pešec bi se moral gibat z minimalno hiotrostjo, ki je dovoljena za gibanje po avtocesti ... zato je tudi lahko kaznovan ;)

DARS ni kriu :ras:

ups, delavec darsa je mal KRIU :P

punklast po domače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na splošno bom napisal.

dogovorili smo se za pravila igre .. a je tako ..

in potem nekdo glufa in igra po malo drugačnih pravilah, kot smo se dogovorili ...

tisti, ki glufa, dobi focko, če pa s tem nadaljuje, pa izpade iz igre in se nočmo več s takim igrat ...

a je tako :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, ligenjček pravi:

eh premalo je to, dajmo kar vse omejitve na 30, pa vsak kilometer na uro več po jurja kazni... zakaj bi šli s časom naprej, če gre vsa miselnost nazaj...

Zaenkrat je samo tvoja miselnost takšna, ker bi samo ti nižal omejitve. Upam, da te kdo od odgovornih ne sliši :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

Se gremo striktnost al se gremo logiko?

Striktno je vsak ki gre več kot 80km/h v prekršku, kaznoval bi pa samo tiste, ki gredo 100+

 

... lej... se gremo drugače... ene 45 let nazaj... v dobo črnobelega filma:

 

...mali Dami doma malce nagaja mami....in mama mu reče: Ti, ti Dami.... ne to delat.....

... naslednji dan mali Dami doma nekaj razbije... malo po nesreči... malo zanalašč....in mama mu reče  DAAMI!!!:angryrant1: ..ne to delat!!

...no ...in pol enkrat kasneje mali Dami spet naredi eno pizdarijo.... malo večjo... in mat razpizdeno: DDAAAMIIII.. KAJ SEM TI REKLA!!!   nalednjič jih boš fasu!!!!

 

... no... in ker Dami še vedno ni razumel, da ne sme več delati neumnosti... je enkrat fotru spizdu avto...pa mu ruknu blatnik....   No in fotr ga je pol nalomu kt prasca....  :P

 

...a štekaš?

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

... lej... se gremo drugače... ene 45 let nazaj... v dobo črnobelega filma:

 

...mali Dami doma malce nagaja mami....in mama mu reče: Ti, ti Dami.... ne to delat.....

... naslednji dan mali Dami doma nekaj razbije... malo po nesreči... malo zanalašč....in mama mu reče  DAAMI!!!:angryrant1: ..ne to delat!!

...no ...in pol enkrat kasneje mali Dami spet naredi eno pizdarijo.... malo večjo... in mat razpizdeno: DDAAAMIIII.. KAJ SEM TI REKLA!!!   nalednjič jih boš fasu!!!!

 

... no... in ker Dami še vedno ni razumel, da ne sme več delati neumnosti... je enkrat fotru spizdu avto...pa mu ruknu blatnik....   No in fotr ga je pol nalomu kt prasca....  :P

 

...a štekaš?

:P

 

ne, nikol nisem spizdu avta :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

ne, nikol nisem spizdu avta :ras:

pol pa nisi meu mladosti :P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!