Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Pravkar, thumper pravi:

za ta odsek se jaz 0,01% .. :D

na tem odseku ne .. sem pa potegnil na češki avtocesti do - nisem videl več kot da je ornk prek 200 - ker sem imel premalo zategnjeno čelado za tako hitrost..

se pravi proti Kalu največ si potegnil?

90

110

130

150

obkroži pravilni odgovor :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

157km/h proti Kopru ali obratno prot Kozini po stari, kjer je 90 omejitev...sej  se šališ ne. 99,9% motoristov bi potemtakem morali spravit s ceste. :P

Čakam zdej prvega, ki se bo finega naredil pa zatipkal, ne jaz še nkol nisem tok potegnil. :D

 

Nisem nobena perla, priznam. A kazni za hitrost še nimam-me še niso ujeli. Ne držim se striktno omejitev izven naselja, tam, do ene 110 po števcu, odvisno od preglednosti ceste. V naselju po propisima. 

Ne verjamem pa, da sem kdaj vozil 150km/h na omejitev 90. Bi upal stavit da ne! 

In vprašanje, kaj je fora da po ravnici teraš 150 na 90? Osebno ne vidim smisla v temu, niti užitka. 

pred 24 minutami, vandrovec pravi:

Se nočem s tem hvalit, samo pred leti je bilo to normalno, da je po krajših ravninah šlo do konca...Tenere je šla do 160 po števcu, Kawasaki do 180, povsem normalno, brez kakršnihkoli čudes in po tistih ravninah skoraj vedno približno enako, drugi so šli še več z močnejšimi motorji. Sedaj gre počasneje z močnejšim motorjem, pa še počasneje bo moralo it...

Ti verjamem, vse je lepo dokler ne poči ali pa položnica pride. Potem jok. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, 157 po ravnini ni nben bav bav. ?.✌️  Pulcaj ga je z lahkoto z 200 ujel in med tem nikogar ogrozal. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, motozajebant pravi:

Nisem nobena perla, priznam. A kazni za hitrost še nimam-me še niso ujeli. Ne držim se striktno omejitev izven naselja, tam, do ene 110 po števcu, odvisno od preglednosti ceste. V naselju po propisima. 

Ne verjamem pa, da sem kdaj vozil 150km/h na omejitev 90. Bi upal stavit da ne! 

In vprašanje, kaj je fora da po ravnici teraš 150 na 90? Osebno ne vidim smisla v temu, niti užitka. 

Ti verjamem, vse je lepo dokler ne poči ali pa položnica pride. Potem jok. 

to vprašanje, a je smiselno prot Kopru 150 je zlo relativno. Cesta je dolgočasna, smiselno je celo 200, ampak zakaj. Mašina ki gre, pač gre. Lepo je pa lahko tudi 90km/h, le dolgočasno, je lepše ubrati bolj zanimive vijugaste ceste.

Zgoraj si že prijavil, da voziš ene 20 več. Tak tudi ostali, nekaj več.

Izjava: nisem še plačal je pa poanta, lahko pičiš kokr hočeš, dokler se nič ne zgodi in dokler te ne dobijo :D

Sodobne mašine itak tečejo 130km/h čisto lagano, da še veš ne. In folk tok pač vozi. Tudi mi na potovanjih, ko so dolge ravnine izven mest vozimo podobno. Med 120-130km/h po števcu.

Sodobni motorji itak rabijo dobesedno3-5 sekund pa si od 100km/h na 180km/h.

A podpiram vožnjo preko omejitev:

Ne, strogo ne, držte se predpisov. 

Ampak finega se pa ne mislim delat, pa tule razglabljat, lej ga objstneža, kok si je upal, ker vem kako vozim, ker vidim kako vozijo drugi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej za motoriste majo parkrat na let kurceve akcije. Nej mal kolesarje buzerirajo, ze za pajkice bi jim loh ene 20 flik ucuril. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

to vprašanje, a je smiselno prot Kopru 150 je zlo relativno. Cesta je dolgočasna, smiselno je celo 200, ampak zakaj. Mašina ki gre, pač gre. Lepo je pa lahko tudi 90km/h, le dolgočasno, je lepše ubrati bolj zanimive vijugaste ceste.

Zgoraj si že prijavil, da voziš ene 20 več. Tak tudi ostali, nekaj več.

Izjava: nisem še plačal je pa poanta, lahko pičiš kokr hočeš, dokler se nič ne zgodi in dokler te ne dobijo :D

Sodobne mašine itak tečejo 130km/h čisto lagano, da še veš ne. In folk tok pač vozi. Tudi mi na potovanjih, ko so dolge ravnine izven mest vozimo podobno. Med 120-130km/h po števcu.

Sodobni motorji itak rabijo dobesedno3-5 sekund pa si od 100km/h na 180km/h.

A podpiram vožnjo preko omejitev:

Ne, strogo ne, držte se predpisov. 

Ampak finega se pa ne mislim delat, pa tule razglabljat, lej ga objstneža, kok si je upal, ker vem kako vozim, ker vidim kako vozijo drugi.

 

Nihče se ne dela finega. Ne poznam osebe ki bi šla striktno po omejitvah. 

A malo mimo mi je, da obsojaš policaja (ne ti)  ki je šel za projketilom, ki je letel 180. Čist prov da je šel za njemu in vzel vozniško. 

20 vec pk stevcu je lih 10kmh razlike. Ni baš neki to. Dobrih 10%. Seveda ni to opravičili, da jaz 110 smem, drug pa 180 ne. A reakcijski čas je pa malo drugačen. 

Pa še to, saj pa ni nič takega...189kmh... par sekund in voila... dokler nekoga ne sklatiš. Takrat pa je pizdarija. To je moja poanta, nič drugega. 

Zato pravim, gres na grobnik, reskiraš ene gume, par 10 eur in gasa puni hamer. Ne brige ne pameti. 

Ne rabiš razlglabljat o: lej ga objestneža. Mislim da ti nihče ni tega napisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, motozajebant pravi:

Ne verjamem pa, da sem kdaj vozil 150km/h na omejitev 90. Bi upal stavit da ne! 

In vprašanje, kaj je fora da po ravnici teraš 150 na 90? Osebno ne vidim smisla v temu, niti užitka. 

Ti verjamem, vse je lepo dokler ne poči ali pa položnica pride. Potem jok. 

Sem mislil, da nisem divjak, ker 150 na regionalki se mi je zdelo normalno z motorjem...pod 100 niti po ovinkih malokdaj pade. OK, bolje, da preneham pisat, da me ne zaprejo...:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, vandrovec pravi:

Sem mislil, da nisem divjak, ker 150 na regionalki se mi je zdelo normalno z motorjem...pod 100 niti po ovinkih malokdaj pade. OK, bolje, da preneham pisat, da me ne zaprejo...:hmm:

Lej, zaradi mene lahko ti teraš kolk te je volja :) nikogar ne obtožujem ali pa mu moraliziram... debatiramo in izmenjujemo mnenja :)

ps. Tudi po ridah ne gre pod 100 po ovinkih? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

Nihče se ne dela finega. Ne poznam osebe ki bi šla striktno po omejitvah. 

A malo mimo mi je, da obsojaš policaja (ne ti)  ki je šel za projketilom, ki je letel 180. Čist prov da je šel za njemu in vzel vozniško. 

20 vec pk stevcu je lih 10kmh razlike. Ni baš neki to. Dobrih 10%. Seveda ni to opravičili, da jaz 110 smem, drug pa 180 ne. A reakcijski čas je pa malo drugačen. 

Pa še to, saj pa ni nič takega...189kmh... par sekund in voila... dokler nekoga ne sklatiš. Takrat pa je pizdarija. To je moja poanta, nič drugega. 

Zato pravim, gres na grobnik, reskiraš ene gume, par 10 eur in gasa puni hamer. Ne brige ne pameti. 

Ne rabiš razlglabljat o: lej ga objestneža. Mislim da ti nihče ni tega napisal...

kršitev je kršitev, policaj se je zagnal za njim, da mu je dokazal svoj prav. On pač lahko, več se mi ne da razglabljat.

Vleči moralnost iz tega, kok je nekdo nevaren pri 156, jaz pa precej manj pri 110...ok, mal manjši prekršek je, ampak je še vedno.

To je isto, kot berem mastne črke v kroniki: divjal 200km/h po AC..smešno. Včasih smo vsi, ko je bil še prostor, zdej se ne da več.

Poleg tega se potencira hitrost, kretenskega obnašanja po cesti, kot da si sam pa zelo malo. Izsiljevanja, neuporaba smernikov, sekanje ovinkov, nevarna vožnja brez kršenja omejitve hitrosti.

Samo hitrost se da najlepše sankcionirat.

 

pred 3 minutami, vandrovec pravi:

Sem mislil, da nisem divjak, ker 150 na regionalki se mi je zdelo normalno z motorjem...pod 100 niti po ovinkih malokdaj pade. OK, bolje, da preneham pisat, da me ne zaprejo...:hmm:

nism vedu, da si tak divjak :P

 

Pravkar, motozajebant pravi:

 

ps. Tudi po ridah ne gre pod 100 po ovinkih? ;)

med ridami tudi precej čez 100, sampovem :P

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

157km/h proti Kopru ali obratno prot Kozini po stari, kjer je 90 omejitev...sej  se šališ ne. 99,9% motoristov bi potemtakem morali spravit s ceste. :P

Čakam zdej prvega, ki se bo finega naredil pa zatipkal, ne jaz še nkol nisem tok potegnil. :D

 

157 po magistralki? mislim da nikoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

kršitev je kršitev, policaj se je zagnal za njim, da mu je dokazal svoj prav. On pač lahko, več se mi ne da razglabljat.

Vleči moralnost iz tega, kok je nekdo nevaren pri 156, jaz pa precej manj pri 110...ok, mal manjši prekršek je, ampak je še vedno.

To je isto, kot berem mastne črke v kroniki: divjal 200km/h po AC..smešno. Včasih smo vsi, ko je bil še prostor, zdej se ne da več.

Poleg tega se potencira hitrost, kretenskega obnašanja po cesti, kot da si sam pa zelo malo. Izsiljevanja, neuporaba smernikov, sekanje ovinkov, nevarna vožnja brez kršenja omejitve hitrosti.

Samo hitrost se da najlepše sankcionirat.

 

Seveda, v takem primeru sme in pravilno je. 

Ne polagaj besed v usta. Sem napisal da to ni opravičilo, niti ne vlečem moralnosti. To je dejstvo da pri 110 ali pri 150 je reakcijski čas oz reakcijska pot drugačna. Dejstvo. In ja, 110 je ravno tako prekršek, kot 150, 160, itd. Če me ustavijo, plačam. Simple.  Nihce pa ne vlece moralnosti iz tega tak ko si napisal. 

Seveda se strinjam, da je tudi drugih stvari malo morje za sankcionirati. A tokrat je govora o hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, DAMI34 pravi:

se pravi proti Kalu največ si potegnil?

90

110

(130) po števcu

150

obkroži pravilni odgovor :P

 

kar je pri meni 122 po gps-ju--

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

157 po magistralki? mislim da nikoli...

tih bodi, ker mamo tvoje grafe, tudi 220 so nekje zabeleženi :P

Zate vem da 157 ne, 120 pa že.

Pa mal drugače obrnem zgodbico. Policaj se mu zalima zadaj na 100-200m lučka močna, možak še mal potegne, policaj za njim, prvi misli da tekmujeta mal, drugi tekmuje zares :D

 

Pravkar, motozajebant pravi:

Seveda, v takem primeru sme in pravilno je. 

Ne polagaj besed v usta. Sem napisal da to ni opravičilo, niti ne vlečem moralnosti. To je dejstvo da pri 110 ali pri 150 je reakcijski čas oz reakcijska pot drugačna. Dejstvo. In ja, 110 je ravno tako prekršek, kot 150, 160, itd. Če me ustavijo, plačam. Simple.  Nihce pa ne vlece moralnosti iz tega tak ko si napisal. 

Seveda se strinjam, da je tudi drugih stvari malo morje za sankcionirati. A tokrat je govora o hitrosti.

moralnost je bila vlečena, eno stran nazaj.

Torej: če me ustavijo plačam: sej možak je tudi plačal. Zadeva končana. Je kupil odpustek :P

 

Pravkar, thumper pravi:

kar je pri meni 122 po gps-ju--

divjak!

to je 130 po števcu

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, DAMI34 pravi:

kršitev je kršitev, policaj se je zagnal za njim, da mu je dokazal svoj prav. On pač lahko, več se mi ne da razglabljat.

Vleči moralnost iz tega, kok je nekdo nevaren pri 156, jaz pa precej manj pri 110...ok, mal manjši prekršek je, ampak je še vedno.

To je isto, kot berem mastne črke v kroniki: divjal 200km/h po AC..smešno. Včasih smo vsi, ko je bil še prostor, zdej se ne da več.

Poleg tega se potencira hitrost, kretenskega obnašanja po cesti, kot da si sam pa zelo malo. Izsiljevanja, neuporaba smernikov, sekanje ovinkov, nevarna vožnja brez kršenja omejitve hitrosti.

Samo hitrost se da najlepše sankcionirat.

 

nism vedu, da si tak divjak :P

 

med ridami tudi precej čez 100, sampovem :P

 

Cez cele ride pa ne ;)

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

tih bodi, ker mamo tvoje grafe, tudi 220 so nekje zabeleženi :P

Zate vem da 157 ne, 120 pa že.

Pa mal drugače obrnem zgodbico. Policaj se mu zalima zadaj na 100-200m lučka močna, možak še mal potegne, policaj za njim, prvi misli da tekmujeta mal, drugi tekmuje zares :D

 

moralnost je bila vlečena, eno stran nazaj.

Torej: če me ustavijo plačam: sej možak je tudi plačal. Zadeva končana. Je kupil odpustek :P

 

divjak!

to je 130 po števcu

Jaz moralnosti nisem vlekel. Če je končana, zakleni temo. Pa pač ne bomo več debatirali, simple :)

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrhunec debilizma no :P, ..boga mati, vse za službo ohranit...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, BIF pravi:

Samo res...debilno. Kaj ga ima tako dolgo za prosit za podatke...3x prosiš, dalje pa marica in pendrek....

debilno je to, da bi to počeli pod vsako oblastjo, jebe se men kdo je šef trenutno in kaka je njegova barva.

Ampak neketeri ne boste razumeli, da poseganje v svobodo je tudi to kar počno modri. Sej drucga sploh niso sposobni, razn pendrek. Stara šola a ne po tvojem. 

In posnetek sem pogledal, kaj ma kurac za jebt človeka na biciklu? A je to res skrajno domet policije?

 

A ti bi tut uno gospo, ki je šetala psa, k ni mela osebne s sabo pa ji je policaj težil in napisal kazn, s pendrekom?

Zapomni si, tako bodo še mlatili po nas, neglede, kater gospodar jim bo ukazal. (rdeč al beu) :P

 

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, BIF said:

Gor si dal posnetek iztrgan iz konteksta, ki ga je priredil kak "pravičnik"....saj ne veš kaj se je dogajalo prej....

haha, in ti si mirno izmisliš zgodbo, da poudariš svojo agendo.....svašta rodila majka

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, nejc74 pravi:

haha, in ti si mirno izmisliš zgodbo, da poudariš svojo agendo.....svašta rodila majka

.....tudi tebe je...pradvidevam. Tak je biološki proces...ne izključujem pa izjem...

Ti si bil tam in veš, da obstaja samo to , kar je vidno na posnetku....prej ni bilo nobenega dogajanja..... tista skupina je bila čisto slučajno tam v nekem trenutku....in glej ga zlomka...čisto slučajno se je tam pojavila tudi večja količina policistov...ker je znano, da se policisti vozijo maokrog v večjih skupinah....

.....ni se potrebno nekomu podpisovat na podplate....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

vrhunec debilizma no :P, ..boga mati, vse za službo ohranit...

 

 

se strinjam, le da debil ni policaj ampak tisti na biciklu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Shillien pravi:

se strinjam, le da debil ni policaj ampak tisti na biciklu.

Policaj ni debil, ima pa žal debilnega šefa, ki ne trpi ugovorov naroda...:hmm:...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

debilno je to, da bi to počeli pod vsako oblastjo, jebe se men kdo je šef trenutno in kaka je njegova barva.

Ampak neketeri ne boste razumeli, da poseganje v svobodo je tudi to kar počno modri. Sej drucga sploh niso sposobni, razn pendrek. Stara šola a ne po tvojem. 

In posnetek sem pogledal, kaj ma kurac za jebt človeka na biciklu? A je to res skrajno domet policije?

 

A ti bi tut uno gospo, ki je šetala psa, k ni mela osebne s sabo pa ji je policaj težil in napisal kazn, s pendrekom?

Zapomni si, tako bodo še mlatili po nas, neglede, kater gospodar jim bo ukazal. (rdeč al beu) :P

 

So že..verjetno ste pozabili njihovo prvo prošnjo za podporo naroda za dvig njihovih plač..ni preteklo veliko časa ko so tepli narod pred parlamentom na osnovi delikventnih skupin ki so bile poslane z njihove strani..

Še danes mi je žal da si nisem shranil posnetka ki je bil takoj po mojem ogledu odstranjen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, BIF said:

.....tudi tebe je...pradvidevam. Tak je biološki proces...ne izključujem pa izjem...

Ti si bil tam in veš, da obstaja samo to , kar je vidno na posnetku....prej ni bilo nobenega dogajanja..... tista skupina je bila čisto slučajno tam v nekem trenutku....in glej ga zlomka...čisto slučajno se je tam pojavila tudi večja količina policistov...ker je znano, da se policisti vozijo maokrog v večjih skupinah....

.....ni se potrebno nekomu podpisovat na podplate....

Ne ti, ne jaz očitno nisva bila tam, noben ne pozna ozadja. Za razliko od tebe imam jaz zavoro da se ne grem črno na belem lagat na forum z izmišljeno zgodbo, ki nobenega ne briga. Vidiš, to je razlika med nama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, nejc74 pravi:

Za razliko od tebe imam jaz zavoro da se ne grem črno na belem lagat na forum z izmišljeno zgodbo, ki nobenega ne briga. Vidiš, to je razlika med nama.

Lepo prosim, da mi predstaviš to "izmišljeno zgodbo" o kateri sem lagal na forumu in nikogar ni brigala....

Na srečo je med nama še veliko več razlik...ampak ta specifična, ki jo omenjaš me res zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!