Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

3 minutes ago, motozajebant said:

 

TI si bil v prekršku že, ker si se z bivšo šetal :lol1:

Takrat bila aktualna, danes je bivsa......

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Snečer pravi:

važno da piše v naslovu "motoristi", potem pa le ugotovimo, da gre za vožnjo 50ccm brečal brez čelade in pod vplivom alkohola, bodimo realni, poglej kar sebe in realno oceni, koliko si sposoben na mopedu vozit pod vplivom alkohola in brez čelade. In to je posploševanje, kot baje da so vsi črnci kriminalci. (v Ameriki) Najprej streljat, potem pa preverit a je bilo upravičeno.

@thumperbi znal kar kako krepko napisat v tej smeri.

ps. jaz ne prav daleč (alkoholiziran in brez šlema, verjetno do prvega ovinka v kandelaber)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Joj, prav moram ti opisat moj dogodek.

se z bivso punco sprehajava po Slovenski c., pod hotelom Slon. In kje je vhod v hotel, bivsa sreca eno kolegico....in punce, kot punce “bla, bla bla bla”....jaz in predvidevam, da partner od tiste kolegice, stopiva kaksna 2m stran.

nakar od nikoder prideta 2 kavbojca (beri: milicnika).....in zahtevata dokumente....legitimacija. Vsi 4 jih izrocimo in adijo.....

cez cca. Mesec dni, dobim modro kuverto na dom.....kaljenje javnega reda in miru.....ker sem mocno vinjen prepeval in zvizgal slovenske pesmi, skakal po plocniku, da so se gostje hotela Slon zgrazali nad mojim pocetjem.....

seveda, pritozba in zahteva za soocenje z milicnikoma.....no, do tega ni prislo in tudi kazen se je cudezno zbrisala.....

imam se ene 2,3 prigode.....za katere mi enkrat en clan MS ocital, da so neresnicne....ampak jeb**ga, so se kako resnicne.....

mam tudi jaz par prigod, od tega da je punca od sina (itak bujno oprsje) morala tekat okrog avta, pa delat počepe (kao ni trezna in sin je vse videl), do tega da sva se z bratom celo zapletla v pretep. Takrat še miličnik sicer, je prvi udaril. Naslednji dan je čudežno izginilo vse pod preprogo. Da ne govorim o mojmu kolegu Mundi (skupaj sva vojsko služila). Ah, brezveze. K sreči so med njimi tudi normalni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotografija osebe Jaka Grže.

ni Policija, namembnost situacije in dogodka je pa ista. :P (

 

ps. lokacija dobrih 100m pred Postojno. Moj prjatu @Kugelschreiberbi reku, globoko iz naselja :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

mam tudi jaz par prigod, od tega da je punca od sina (itak bujno oprsje) morala tekat okrog avta, pa delat počepe (kao ni trezna in sin je vse videl), do tega da sva se z bratom celo zapletla v pretep. Takrat še miličnik sicer, je prvi udaril. Naslednji dan je čudežno izginilo vse pod preprogo. Da ne govorim o mojmu kolegu Mundi (skupaj sva vojsko služila). Ah, brezveze. K sreči so med njimi tudi normalni.

Poznam tudi sam osebno nekaj policistov, kateri so zelo v redu...oziroma najbolj pomembno....posteni in nezafrustirani.

da bi morala pa moja punca z bujnim oprsjem tekat okol avta....ga pa stozim do amena. Imajo strokovne pripomocke za ugotavljanje vinjenosti. Tudi v mojem primeru je zaradi tega vse padlo v vodo. Alko test/ odvzem krvi ni bil opravljen.....pa, ce sem bil ze takoooo vinjen, me je dolzan odpeljati na streznitev.....(za mojo in varnost drugih)

 

brez veze.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Roger G. Jagger pravi:

Poznam tudi sam osebno nekaj policistov, kateri so zelo v redu...oziroma najbolj pomembno....posteni in nezafrustirani.

da bi morala pa moja punca z bujnim oprsjem tekat okol avta....ga pa stozim do amena. Imajo strokovne pripomocke za ugotavljanje vinjenosti. Tudi v mojem primeru je zaradi tega vse padlo v vodo. Alko test/ odvzem krvi ni bil opravljen.....pa, ce sem bil ze takoooo vinjen, me je dolzan odpeljati na streznitev.....(za mojo in varnost drugih)

 

brez veze.....

Mam kar nekaj sorodnik pri "organih", pa pri kriminalistih. In sem se pozanimal, rezultat je bil podoben kot pri tebi. Brez smisla nadaljevat. In točno vem za kterga kretena se gre , pa par njegovih kolegov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena bolana s FB (bolano s strani nedoraslih res)

pa naj pišeta Hojsu in Pahorju, ter se opravičita, ker ji je zaneslo.

Fotografija osebe Andraž Šelih.

izvleček: (beri globoka ugotovitev policista)

kontrolirani osebi sta se družili vse do BS Petrol, kjer sta šli na kavico.

Pendrik, takoj, udri po njem!!! :P a ne @BIF

ja vem, jutri se bo en revanšitičen njok obregnil ob mene zihr (ime in naslov ter tablica mopeda so javno znani), ampak kar je preveč je preveč. Jaz mam mirno vest.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, BIF pravi:

 

 

Drugače pa so vsi prekrškarji in obsojenci vedno "nedolžni"....splošno znano...

Nevem, meni se zdi ravno obratno.

Če prideš s Čeferinom, si ziher kriv! Če prideš brez Čeferina, boš pa tudi kriv! :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34....bom podal samo še zaključne stavke.

Glede na to, da ne maraš represivnih organov, njihovega delovanja, itd. Kar so policisti pri svojem delu si ti na tem forumu. Policaj. Imaš svoje naloge in vzdržuješ pravila foruma. Na nas je da se jih držimo sicer so na voljo sankcije, restrikcije...tudi do brisanja in onemogočanja dostopa do foruma...za vedno. Zoper tvoje (delo administratorjev) se lahko pritožujemo kolikor hočemo...svojo voljo v imenu pravil lahko uveljavite kadar koli...kot policaji. Imate svojega šefa (lastnik foruma), ki vam je dal pooblastila s katerimi upravljate. Upravljate po pravilih foruma....enako kot policaji po pravilih svoje službe. Sem prepričan, da bi mnogi, ki ste jih "ohladili' začasno ali trajno imeli kup razlag in pripomb na vaše delo...nemara kdo celo upravičeno. 
Ampak...kakorkoli...jaz sem vesel, da počnete kar počnete in da na forumu vlada nek red in, da so za sodelovanje postavljena pravila. Pravila pomenijo red (in varnost) in onemogočata kaos in anarhijo, ter samovoljo posameznikov...vse skupaj v skupnem širšem interesu. In če je red na mikro nivoju (forum) potem je še toliko bolj pomembno, da vlada red in pravila na mnogo resnejšem življenskem nivoju. Pravila (zakoni) in red so tukaj zato, da ščitijo čim širši krog uporabnikov nekega prostora. Vsi pa se seveda nikoli ne bodo strinjali z vsem in vsem ni moč ustreči. In zaradi deviantne manjšine so v vseh službah organi (policija, administratorji, inšpektorji...), katerih naloga je da s svojim delom ščitijo večino.

In prav je tako....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimajo zmeraj prav, ceprav mislijo, da lahko, ker so policisti. In takrat jim je treba to povedat, pokazat, narisat.....ceprov naj bi bili mi ovce in slepo ubogali....Ce nekaterim sede, prav...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, BIF pravi:

@DAMI34....bom podal samo še zaključne stavke.

Glede na to, da ne maraš represivnih organov, njihovega delovanja, itd. Kar so policisti pri svojem delu si ti na tem forumu. Policaj. Imaš svoje naloge in vzdržuješ pravila foruma. Na nas je da se jih držimo sicer so na voljo sankcije, restrikcije...tudi do brisanja in onemogočanja dostopa do foruma...za vedno. Zoper tvoje (delo administratorjev) se lahko pritožujemo kolikor hočemo...svojo voljo v imenu pravil lahko uveljavite kadar koli...kot policaji. Imate svojega šefa (lastnik foruma), ki vam je dal pooblastila s katerimi upravljate. Upravljate po pravilih foruma....enako kot policaji po pravilih svoje službe. Sem prepričan, da bi mnogi, ki ste jih "ohladili' začasno ali trajno imeli kup razlag in pripomb na vaše delo...nemara kdo celo upravičeno. 
Ampak...kakorkoli...jaz sem vesel, da počnete kar počnete in da na forumu vlada nek red in, da so za sodelovanje postavljena pravila. Pravila pomenijo red (in varnost) in onemogočata kaos in anarhijo, ter samovoljo posameznikov...vse skupaj v skupnem širšem interesu. In če je red na mikro nivoju (forum) potem je še toliko bolj pomembno, da vlada red in pravila na mnogo resnejšem življenskem nivoju. Pravila (zakoni) in red so tukaj zato, da ščitijo čim širši krog uporabnikov nekega prostora. Vsi pa se seveda nikoli ne bodo strinjali z vsem in vsem ni moč ustreči. In zaradi deviantne manjšine so v vseh službah organi (policija, administratorji, inšpektorji...), katerih naloga je da s svojim delom ščitijo večino.

In prav je tako....

super si povedal, sedaj si pa predstavljaj 100x bolj netolerantnega, nerazgledanega moda, ki se mu kr meša, če en veliko začetnico pozabi...ekola, pa smo tm..

Realno pa, vse se da če se hoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DinDiin pravi:

Nimajo zmeraj prav, ceprav mislijo, da lahko, ker so policisti. In takrat jim je treba to povedat, pokazat, narisat.....ceprov naj bi bili mi ovce in slepo ubogali....Ce nekaterim sede, prav...

Lahko narises, napises, animiras.....pride  od policista na sodiscu vsakic drugacna zgodbica ven. Da tudi lagati ne znajo vedno isto, na koncu pa se ti za mojo besedo s pricami, proti policistovi (ki je vsakic drugacna) drzava vsede na od.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki ti bojo povedal, da si ti kriva, k ne ubogas....:) 

Jaz sem mel tudi podobno izkusnjo kot Rogger, ker sem uriniral v grmovje sred Lj. ? To je bilo res, v policijski bajki pa, da sem uriniral po izlozbi in da so se mimoidoci zgrazali, bla bla bla. Lazejo kr dost, pa tipicni stavki, moja beseda proti njegovi znacki pa ne vem kaj....uredu je, sej te ne bom podprl pri stavki no, umer se....?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, BIF said:

Jaz sicer ne vem kakšne izkušnje imate...ampak jaz v življenju še nisem videl policaja, ki bi hodil naokrog, kar v tri dni in legitimiral ljudi. Ali je dobil navodila ali ne, je v tem primeru irelelvantno. Izvajal je postopek pravilno. Pa tudi hirearhija je jasna...vsekakor pa policist ni tam zato, da bi ocenjeval smiselnost svojega pregona...vsaj na tej stopnji ne....

Drugače pa so vsi prekrškarji in obsojenci vedno "nedolžni"....splošno znano...

Moj oče je bil policaj in je na stara leta šel iz policije med drugim tudi zato, ker se je policija spremenila v smer, ko je bilo vse skup samo še izpolnjevanje navodil. Vedno je verjel, da policaj mora imeti določeno svobodo pri svojem delu, ker je skoz na terenu in zna boljše oceniti prioritete, kot pa nekdo, ki nikoli ne stopi na teren in izdaja navodila. Pa verjel je, da naredi policajeva beseda večjo korist kot pa njegova položnica.

Dosti ljudi ne spoštuje policajev, ker jih ne dojema kot del skupnosti, temveč kot kaznovalni organ, ki nima nobenega razumevanja in za vsak drek piše globe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja spet so ta rdeč upeljal STASI sistem...smo zasledoval dva, smo šli za njima in sta zginla v neko lopo, potem se pa je zaslišalo neko škripanje, ki je motilo sosede in smo ju prijeli...bla bla bla...:slap:

...sem že omenil, pajace delajo iz njih in jim zbijajo avtoriteto, kot je zgoraj napisal Vin, ker jim dajejo navodila ljudje, ki nikoli niso bili na terenu

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policija je in vedno bo  v službi vladajočega razreda, ter proti lastnemu narodu, kateri jo hrani ......Tudi moj foter je bil miličnik ( ja pred mnogimi cajti, drugačnimi cajti...) komandir PP Ljubljana - .......pa mi en njegov miličnik  ob mojem obisku PP  (  v službenem fičku, ko je fotr enkrat priderjal domov, sem našel lisice in sem si jih seveda nataknil in priklenil, pa sva morala nekam po ključek ) razlaga, kako je dobil nalogo, da malo preveri stanje v enem od večjih samskih domov cca 300 + glav.....do tja je šel peš, sam, ob 03:00  ponoč, zbudil cel dom, vsi so morali stat na hodniku u gatah, on pa je brez kakršnih problemov mal počekiral po sobah, omarah...... najdeni nož, šravfenciger, "sovražna propaganda"  in že je bila klicana marica, potem ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kričač pravi:

@nejc74, malo sem preletel temo in spet vidim, da vsiljuješ in pametuješ (isto kot v temi o Koronavirusu). Če ne razumeš, kaj ljudje želijo povedat, potem se izogni komentiranju,  ne pa, da obtožuješ in ponižuješ po nepotrebnem vse povprek. Ne vem v čem je fora tega početja.

POPRAVEK:
Policisti na posnetku, pa jih ne zagovarjam, opravljajo vestno svoje delo, kot je treba.
Dvomim, da kdo od vas oporeka svojemu šefu in dela po svoje in zabušava.

prvo - če nekdo upoštev začasne predpise in nosi masko potem 2m razdalje ni potrebno..tidi polical z masko se je približal na manjšo razdaljo..

ler so policaji trenutno brez resnega dela zagrabijo vsako priložnost , da bi narod prepričali v majhnost njihovih plač ..

e tisti časi so mimo ..prvič sem jih podprl.. po tepežkanju kulturnih protestnikov pred parlamentom n osnovi izgrednikov , ki so jih poslali sami ( poznate napad na poljsko , kjer so nemci preoblečeni v poljske uniforme pobili svoje sovojake na karavli samo zaradi povoda ?) ....

pred 10 urami, DAMI34 pravi:

Naloga policije je bila razgnat protestnike. Kar je zlo hitro uspelo, vse ostalo je kurčenje in napihovanje. Konkretno piciklist je bil itak nekje v vogalu in celo klepetal z nekom, se odpeljal, nato si je pa en zmislu...dej ga, dej. Bolano še 1x

Isto kot je bolano, ko me šmrkla v uniformi na meji vpraša, kaj grem delat v Slovenijo? Ja ribe lovit..madona.

protestnike ? a če nekdo izraža - v tem času pogosto omenjane demokracije -jebojipasmatr - svoje mnenje javno je protestnik? fakof..

pred 10 urami, BIF pravi:

Glej lahko razpredaš in poizkušaš plasirat svoj pogled na zadevo...to je legitimno in ne oporekam.

Komentiral sem postopek. Če je policist zahteval dokumente oz. osebne podatke, mu jih je bil dotični dolžan posredovat. Brez mangupiranja in pametovanja....konec zgodbe. Prej, kasneje, rdeči, zeleni...to me ne zanima, tudi me ne zanimajo vzroki za postopek. Upravičeno, neupravičeno...za to drugi postopki in institucije, ki jih imasta oba na razpolago.

ni čisto res..policist mora imetei za identifikacijo fizične osebe tehten razlog - torej mora državljanu očitati prekršek.. brez kršenja je identifikacija navadno nadlegovanje državljana s strani uradne osebe..

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

Boljš da ti ne povem. Vse živo sem videl in marsikaj doživel. Enako kot povsod. So dobri, so pametni in glupi u p.m.

V tretji osebi o prekrškarjih boš govoril, dokler tebi kdo krivice ne bo naredil. Saj se še spomniš enega našega člana, ki je zagovarjal podobno tezo o "svetniškosti" pravil in službe.

Točno ta (ljudje seveda) so ga potunkali. 

njegov moto je bil "ne krši in ne boš kaznovan" .. lahko da se kaj drugega izcimilo - a dosedaj je tako da je kršil.. 

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

važno da piše v naslovu "motoristi", potem pa le ugotovimo, da gre za vožnjo 50ccm brečal brez čelade in pod vplivom alkohola, bodimo realni, poglej kar sebe in realno oceni, koliko si sposoben na mopedu vozit pod vplivom alkohola in brez čelade. In to je posploševanje, kot baje da so vsi črnci kriminalci. (v Ameriki) Najprej streljat, potem pa preverit a je bilo upravičeno.

@thumperbi znal kar kako krepko napisat v tej smeri.

ps. jaz ne prav daleč (alkoholiziran in brez šlema, verjetno do prvega ovinka v kandelaber)

glede česa? dej vsaj nalaži - ker će sem na čakanju na 80% plače sem glih tolk na privat razmišljanju in dojemanju..

pred 6 urami, Roger G. Jagger pravi:

Poznam tudi sam osebno nekaj policistov, kateri so zelo v redu...oziroma najbolj pomembno....posteni in nezafrustirani.

da bi morala pa moja punca z bujnim oprsjem tekat okol avta....ga pa stozim do amena. Imajo strokovne pripomocke za ugotavljanje vinjenosti. Tudi v mojem primeru je zaradi tega vse padlo v vodo. Alko test/ odvzem krvi ni bil opravljen.....pa, ce sem bil ze takoooo vinjen, me je dolzan odpeljati na streznitev.....(za mojo in varnost drugih)

 

brez veze.....

jaz poznam malo policistov .. ostalo so pa policaji.. včasih se je delilo na miličnike in žandarje.. 

 

pred 12 minutami, Lipstick pravi:

Policija je in vedno bo  v službi vladajočega razreda, ter proti lastnemu narodu, kateri jo hrani ......Tudi moj foter je bil miličnik ( ja pred mnogimi cajti, drugačnimi cajti...) komandir PP Ljubljana - .......pa mi en njegov miličnik  ob mojem obisku PP  (  v službenem fičku, ko je fotr enkrat priderjal domov, sem našel lisice in sem si jih seveda nataknil in priklenil, pa sva morala nekam po ključek ) razlaga, kako je dobil nalogo, da malo preveri stanje v enem od večjih samskih domov cca 300 + glav.....do tja je šel peš, sam, ob 03:00  ponoč, zbudil cel dom, vsi so morali stat na hodniku u gatah, on pa je brez kakršnih problemov mal počekiral po sobah, omarah...... najdeni nož, šravfenciger, "sovražna propaganda"  in že je bila klicana marica, potem ......

pr ledrerju v tuhinjski dolini - pridejo trije miličniki..drugi še ni prestopil praga ko je prvi že po zraku letel ven.. pa sta ga pobrala in so šli..

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

še ena bolana s FB (bolano s strani nedoraslih res)

pa naj pišeta Hojsu in Pahorju, ter se opravičita, ker ji je zaneslo.

Fotografija osebe Andraž Šelih.

izvleček: (beri globoka ugotovitev policista)

kontrolirani osebi sta se družili vse do BS Petrol, kjer sta šli na kavico.

Pendrik, takoj, udri po njem!!! :P a ne @BIF

ja vem, jutri se bo en revanšitičen njok obregnil ob mene zihr (ime in naslov ter tablica mopeda so javno znani), ampak kar je preveč je preveč. Jaz mam mirno vest.

 

 

pred 26 minutami, Vin pravi:

Moj oče je bil policaj in je na stara leta šel iz policije med drugim tudi zato, ker se je policija spremenila v smer, ko je bilo vse skup samo še izpolnjevanje navodil. Vedno je verjel, da policaj mora imeti določeno svobodo pri svojem delu, ker je skoz na terenu in zna boljše oceniti prioritete, kot pa nekdo, ki nikoli ne stopi na teren in izdaja navodila. Pa verjel je, da naredi policajeva beseda večjo korist kot pa njegova položnica.

Dosti ljudi ne spoštuje policajev, ker jih ne dojema kot del skupnosti, temveč kot kaznovalni organ, ki nima nobenega razumevanja in za vsak drek piše globe.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 1x  bom komentiral, tekaško gonjo za piciklistom, fotke "organov" na plaži  in  fotko kazni, ker ne morem držati gobca.

Sam minister Hojs, te akcije imenuje:

iskanje dlake v jajcu!!!

Vsaj tako je odgovoril novinarjem, ko so ga vprašali zakaj on in klapa lahko krši predpise (sprehod politike ob Kolpi), katere očitno po slikah in posnetkih, ki sem jih podal tako radi sankcionirajo.

Vsak, vsaj malo inteligenten človek, bo uvidel razliko, če je ne, sem res mu še 1 ali 10x pripravljen pojasniti zadevo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

Vsak, vsaj malo inteligenten človek, bo uvidel razliko, če je ne, sem res mu še 1 ali 10x pripravljen pojasniti zadevo.

Na posnetkih je vidno opravljanje delovnih nalog policistov...tja jih je nekdo poslal in pa izmikanje posameznikov uradnim predstavnikom. Kdo sedaj ne izpolnjuje svojih obveznosti? Če se išče globlje vzroke pa krivcev na posnetku ni videti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

Na posnetkih je vidno opravljanje delovnih nalog policistov...tja jih je nekdo poslal in pa izmikanje posameznikov uradnim predstavnikom. Kdo sedaj ne izpolnjuje svojih obveznosti? Če se išče globlje vzroke pa krivcev na posnetku ni videti.

sem napisal inteligenten :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

sem napisal inteligenten :P

 

Potem pa napiši kdo je kriv, jaz nisem dovolj inteligenten za obtožbo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

Potem pa napiši kdo je kriv, jaz nisem dovolj inteligenten za obtožbo. :hmm:

ne išči dlake v jajcu

lp

Minister Hojs

ps. kriv je vsak, ki dopušča da nadrejeni z njim manipulira do nezavesti, oziroma izven konteksta cone udobja. Še tip ki je prisiljeno laufal za piciklom se mu jasno vidi, ni mel prav volje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta  tema ima pravi naslov, ki je res pisan na kožo nekaterim..
....ZDRAVLJENJE FRUSTRACIJ ter  NABIJANJE DO NEZAVESTI.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, BIF pravi:

Ta  tema ima pravi naslov, ki je res pisan na kožo nekaterim..
....ZDRAVLJENJE FRUSTRACIJ ter  NABIJANJE DO NEZAVESTI.....

kr tolaži se ja, ma si zraven :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!