Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

in on bo reku, da ni bil on ;)

prekinili so, ker jim je ušel :lol1:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

in on bo reku, da ni bil on ;)

prekinili so, ker jim je ušel :lol1:

:P

 

Zasledovanje motorista je bilo iz varnostnih razlogov prekinjeno. 

 

Policisti PP Ajdovščina bodo zoper 37-letnega hujšega kršitelja cestnoprometnih predpisov, ki nima veljavnega vozniškega dovoljenja in ki so ga v preteklem obdobju že imeli v postopku, podali obdolžilni predlog na okrajno sodišče skupaj s predlogom za odvzem motornega kolesa zaradi več kršitev prometne zakonodaje (kršitev določil zakona o pravilih cestnega prometa, zakona o motornih vozilih in zakona o voznikih), poroča PU Nova Gorica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

 

Zasledovanje motorista je bilo iz varnostnih razlogov prekinjeno.

itak .. tko so napisali, dejstvo je, da ga niso ujeli ;)

nič mu ne morejo .. prepoznali po čem .. po registrski ;)  ... vzeli mu bodo izpit .. ja in.. saj ga nima ... zadnjč sem bral, da so enemu zaplenili že 35 vozil  ... neregistriranih in brez izpita .. in nikome ništa .. s socialno plačuje kazni .. to je to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Darko3g pravi:

A je motorist ali :lol1:?

ti ciljaš na še večjo blamažo kot je zapisana v članku ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, maus pravi:

itak .. tko so napisali, dejstvo je, da ga niso ujeli ;)

nič mu ne morejo .. prepoznali po čem .. po registrski ;)  ... vzeli mu bodo izpit .. ja in.. saj ga nima ... zadnjč sem bral, da so enemu zaplenili že 35 vozil  ... neregistriranih in brez izpita .. in nikome ništa .. s socialno plačuje kazni .. to je to ;)

potem bi bilo bolje divji pregon in streljanje? Samprašam..nč mu ne morejo itak :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

 

Zasledovanje motorista je bilo iz varnostnih razlogov prekinjeno. 

 

 

to tko napišejo. valda naujo napisal, da jim je pobegnil? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

to tko napišejo. valda naujo napisal, da jim je pobegnil? 

kvaj se zdele na naše polcaje kregate? :P

Ni jim pobegnil, ker so zasledovanje prekinili. So šli kr domol do njega in ga počakali, da je prikolovratu. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

kvaj se zdele na naše polcaje kregate? :P

Ni jim pobegnil, ker so zasledovanje prekinili. So šli kr domol do njega in ga počakali, da je prikolovratu. :P

 

Kdo se krega na policaje? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motozajebant pravi:

Kdo se krega na policaje? 

 

Maus :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Darko3g pravi:

A je motorist ali voznik dvoslednika?

a je pomembno ? ... voznik vozila in vatli morajo biti za vse

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Maus :P

 

nepane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr letos mamo pa res sreco s policaji. Mi zvoni in na vratih na parcelo visijo  trije policaji, jih zanima, če je starejsi sin doma. Mulo je dva vecera nazaj ubrisal s kolesom, ko je vozil po klancu navzdol in se je prevec umaknil na bankino, ko ga je dohitel avto. Za resilcem je prisla tudi policija, ki ga je na hitro popisala. Zdej so pa prisli trije Kranjski policaji v neprobojnih jopicih po izjavo, ki je Jeseniski zaradi resilca niso uspeli dobit. Zaradi nevarne voznje bo dobil kazen 40 ojrov, polovicka, ce placa v 8h dneh.

Jebo mater, a ta nasa policija res nima pametnejsega dela kot otroke na kolesih preganjat. Me prime, da bi sel mal

kolesarit u Ljubljano pa ne morem. ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Frenk 67 pravi:

Matr letos mamo pa res sreco s policaji. Mi zvoni in na vratih na parcelo visijo  trije policaji, jih zanima, če je starejsi sin doma. Mulo je dva vecera nazaj ubrisal s kolesom, ko je vozil po klancu navzdol in se je prevec umaknil na bankino, ko ga je dohitel avto. Za resilcem je prisla tudi policija, ki ga je na hitro popisala. Zdej so pa prisli trije Kranjski policaji v neprobojnih jopicih po izjavo, ki je Jeseniski zaradi resilca niso uspeli dobit. Zaradi nevarne voznje bo dobil kazen 40 ojrov, polovicka, ce placa v 8h dneh.

Jebo mater, a ta nasa policija res nima pametnejsega dela kot otroke na kolesih preganjat. Me prime, da bi sel mal

kolesarit u Ljubljano pa ne morem. ??

mulce pošlji za kazen :P

ps. 5 kapslov je viselo danes na meji, pa nit en ni mogu dvigniti roke v stilu "aj tis naš", pol sm pa kr šel čez.

Jebenti...kam se prjavim za polcaja?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Frenk 67 pravi:

Matr letos mamo pa res sreco s policaji. Mi zvoni in na vratih na parcelo visijo  trije policaji, jih zanima, če je starejsi sin doma. Mulo je dva vecera nazaj ubrisal s kolesom, ko je vozil po klancu navzdol in se je prevec umaknil na bankino, ko ga je dohitel avto. Za resilcem je prisla tudi policija, ki ga je na hitro popisala. Zdej so pa prisli trije Kranjski policaji v neprobojnih jopicih po izjavo, ki je Jeseniski zaradi resilca niso uspeli dobit. Zaradi nevarne voznje bo dobil kazen 40 ojrov, polovicka, ce placa v 8h dneh.

Jebo mater, a ta nasa policija res nima pametnejsega dela kot otroke na kolesih preganjat. Me prime, da bi sel mal

kolesarit u Ljubljano pa ne morem. ??

No če jaz to razumem, ravno zadnjič imeli s svakom debato, neki mali je isto vžgal po tleh, ker je bilo na asfaltu mokro listje, so prišli ta plavi in predno so ga pokrpali je mali moral čakat, da so opravili razgovor in zapisali kar se jim je zdelo potrebno, seveda skupaj z položnico za neprilagojeno vožnjo...:hmm::slap: nekaj je hudo narobe v tej naši deželi kranjski.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Frenk 67 pravi:

Me prime, da bi sel mal kolesarit u Ljubljano pa ne morem. ??

boh pumagi, da bi še tebe tam gledal v pajkicah :huh:

bolj jih pa res ne moreš ponižat :P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Frenk 67 pravi:

Matr letos mamo pa res sreco s policaji. Mi zvoni in na vratih na parcelo visijo  trije policaji, jih zanima, če je starejsi sin doma. Mulo je dva vecera nazaj ubrisal s kolesom, ko je vozil po klancu navzdol in se je prevec umaknil na bankino, ko ga je dohitel avto. Za resilcem je prisla tudi policija, ki ga je na hitro popisala. Zdej so pa prisli trije Kranjski policaji v neprobojnih jopicih po izjavo, ki je Jeseniski zaradi resilca niso uspeli dobit. Zaradi nevarne voznje bo dobil kazen 40 ojrov, polovicka, ce placa v 8h dneh.

Jebo mater, a ta nasa policija res nima pametnejsega dela kot otroke na kolesih preganjat. Me prime, da bi sel mal

kolesarit u Ljubljano pa ne morem. ??

Te neprebojne jopiče niso imeli zaradi malega gor. To majo vedno gor...

Drugače pa, II. kategorija... 

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je klical dohtarje, oni pa policijo, ker morajo, ali pa kar direkt policijo.

Misliš da je njim v veselje priti in si delo iskati,...bili so poslani in takrat morajo obravnavat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, zundapp said:

Misliš da je njim v veselje priti in si delo iskati,...bili so poslani in takrat morajo obravnavat.

Nekomu očitno mora biti v veselje, da ima policija tak usran odnos do ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Vin pravi:

Nekomu očitno mora biti v veselje, da ima policija tak usran odnos do ljudi.

Kakšen odnos? Saj Frenk ni opisoval odnosa samega (morda reče še kaj na to temo), temveč situacijo.

Se strinjam, glupo je za tako stvar dobit kazen, a če po uradni dolznosti morajo... pol niso krivi oni, ampak tisti ki piše zakonodajo.

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, motozajebant said:

Kakšen odnos? Saj Frenk ni opisoval odnosa samega (morda reče še kaj na to temo), temveč situacijo.

Se strinjam, glupo je za tako stvar dobit kazen, a če po uradni dolznosti morajo... pol niso krivi oni, ampak tisti ki piše zakonodajo.

Pisal sem o odnosu policije, ne o odnosu policajev, ki so prišli otroku napisat globo. Odnos policije do ljudi je takšen, da ljudje v primeru nesreče razmišljajo, če bi poklicali policijo, ker iz slabe situacije naredijo samo še slabšo z globami. Človeka, ki je na tleh, še zbrcajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem mislu, da so idioti tisti trije, ki so prišli, ampak institucija in nadrejeni. Da majo čas pošiljat tri naloudane, da enmu otroku napišejo kazen 40 (20) ojrov, ker je padu s kolesom,  ob vsem neraziskanem in neregistreranem sranju v družbi. BOLANO!!!!

Popravljeno . Popravil Frenk 67
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Vin pravi:

Pisal sem o odnosu policije, ne o odnosu policajev, ki so prišli otroku napisat globo. Odnos policije do ljudi je takšen, da ljudje v primeru nesreče razmišljajo, če bi poklicali policijo, ker iz slabe situacije naredijo samo še slabšo z globami. Človeka, ki je na tleh, še zbrcajo.

Se strinjam s tabo, a tu jaz nebi krivde valil na policijo kot institucijo, temveč na zakonodajo. Kdo jo pa piše, pa tak vemo... oni pač opravljajo svoje delo. In za moje pojme, nehvaležno delo. Ko nas štrafajo (pa naj bo to upravičeno ali neupravčineo), so smeti od ljudi, ko jih rabimo, so dobri.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Frenk 67 pravi:

Nisem mislu, da so idioti tisti trije, ki so prišli, ampak institucija in nadrejeni. Da majo čas pošiljat tri naloudane, da enmu otroku napišejo kazen 40 (20) ojrov, ker je padu s kolesom,  ob vsem neraziskanem in neregistreranem sranju v družbi. BOLANO!!!!

Da so prišli trije, je seveda idiotsko. Vseeno pa je to možno, če so imeli še kakšno nalogo na drugi lokaciji, pa so samo racionalizirati prevoz.

Da pa so prišli po izjavo, je normalno. Izdelati in zaključiti morajo poročilo. Tudi za primer, če bi se ti ali tvoj sin čez par mesecev, let..odločil za npr.  odškodninsko tožbo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!