Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 34 minutami, DAMI34 pravi:

mogoče bo kaj tule. Sicer pa če je prikolica homologirana oziroma ima tablico, neka nadgradnja (sploh snemljiva) ne bi smela biti problem. Vsaj kar smo mi v službi, pa tudi jaz prevozili prikolic, katerim je bila dodana "streha" se ni nikoli nihče okrog tega sekiral.

 

Hvala, bom pogledal! 

 

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Dve varianti sta; ena je snemljiva nadgradnja, kot jo izdelujejo proizvajalci prikolic in se jo enostavno natakne v za to namenjene nosilce stranic in zanjo ne potrebuješ ničesar oziroma ne gre za predelavo in narejena fiksna nadgradnja, katera je predelava in je zanjo potrebna posamična odobritev predelanega vozila. Pri prvi varianti moraš paziti na največjo dovoljeno maso, da jo ne prekoračiš, ko prevažaš motor, za kar bi jo uporabljal ter pri drugi varianti boš imel uradno manjšo nosilnost, kot tudi v prvi varianti, ker gre za lahki priklopnik, kjer si omejen s 750 kg največje dovoljene mase in vsako dodajanje nečesa, v tem primeru nadgradnja, niža nosilnost. 

Hvala! Gre se za snemljivo "streho", kadar bi šel z motorjem kam v tujino, predvsem na jug, da je motor skrit ko se vozim po mestih in stojim v kolonah. Lani v Bosni se z moto prikolico in izpostavljenim motorjem nisem počutil najbol varno v tistih kilometrskih kolonah iz z ljudmi ki so se motovilili med avtomobili in prosili drobiž. Sem več gledel v ogledalo na prikolico in motor kot pa na cesto, zato bi ga rad nekako skril med vožnjo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, miklavc pravi:

Hvala, bom pogledal! 

 

Hvala! Gre se za snemljivo "streho", kadar bi šel z motorjem kam v tujino, predvsem na jug, da je motor skrit ko se vozim po mestih in stojim v kolonah. Lani v Bosni se z moto prikolico in izpostavljenim motorjem nisem počutil najbol varno v tistih kilometrskih kolonah iz z ljudmi ki so se motovilili med avtomobili in prosili drobiž. Sem več gledel v ogledalo na prikolico in motor kot pa na cesto, zato bi ga rad nekako skril med vožnjo. 

Snemljiva ni predelava. Enostavno se namesti in sname. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

Snemljiva ni predelava. Enostavno se namesti in sname. 

Ni predelava če se sname. to je najbolše od vsega tega. Ker to pomeni da si lahko nardedim snemljiv alu box :) za še večjo varnost 

Hvala Borutt! 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, miklavc pravi:

Ni predelava če se sname. to je najbolše od vsega tega. Ker to pomeni da si lahko nardedim snemljiv alu box :) za še večjo varnost 

Hvala Borutt! 

 

Aha, dokler ne boš imel kakšne pizdarije. Dva mesca nazaj je mel model primer ko je poškodoval avto moje sestre, šlo na polico, ampak ga je nato zav. terjala za znesek, ker ni imel homologiranih poviškov domače izdelave. Pa bod pametn. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, isarajli1 pravi:

Aha, dokler ne boš imel kakšne pizdarije. Dva mesca nazaj je mel model primer ko je poškodoval avto moje sestre, šlo na polico, ampak ga je nato zav. terjala za znesek, ker ni imel homologiranih poviškov domače izdelave. Pa bod pametn. 

 

Original nadgradnje niso problem. Domača izdelava pa ... Ne, da je slabše, samo zavarovalnica potem tako razume oziroma se obesi na črko zakona in tistih podzakonskih aktov. Zato pa je papir na papir, da je lastnik vozila varen pred zavarovalnico. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

a niso rekl, da bodo pojačal kazn na 250 € in 3 pike :huh: 

sam čakam, da bodo začel nabijat, da so policaji navadni inkasantje ... dokler se ti baba ne zaleti v rt ko piše sporoćilca prijatlci :P

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Ti si varen :lol1:

ti tut, saj sta ponavad dva v službenem avtu :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, maus pravi:

a niso rekl, da bodo pojačal kazn na 250 € in 3 pike :huh: 

sam čakam, da bodo začel nabijat, da so policaji navadni inkasantje ... dokler se ti baba ne zaleti v rt ko piše sporoćilca prijatlci :P

ti tut, saj sta ponavad dva v službenem avtu :P 

Saj so pojačali. 

Dva že. Samo eden bere, drugi piše :ras:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Saj so pojačali. 

Dva že. Samo eden bere, drugi piše :ras:

tretji pa vozi, kajne :P

p.s.

kaj so pojačali ... ste dobil banane za obrok, da večjo moč :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

tretji pa vozi, kajne :P

p.s.

kaj so pojačali ... ste dobil banane za obrok, da večjo moč :huh: 

Vozijo mimoidoče deklice :-P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Vozijo mimoidoče deklice ?

sj jih js tut, ampak ob prostem času :P 

ampak moraš vedt, da to počnejo iz varnosti, da jih ne bi kakšni migranti napadl in silnl ... :P 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Borutt pravi:

Ti si varen :lol1:

točno

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Od mestnega redarstva sem prejel kazen za prekoračeno hitrost, ker naj bi baje vozil 120km/h na omejitev 50km/h. Sedaj me pa zanima ali se lahko in kam pritožim, saj smatram, da so na radar ujeli galeba. Poleg tega moja tablica ni vidna :P

49937836_10213795637708213_4283741436899229696_n.jpg.136869d1dba7842e42cc76a4b87a2409.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Pozdravljeni

Od mestnega redarstva sem prejel kazen za prekoračeno hitrost, ker naj bi baje vozil 120km/h na omejitev 50km/h. Sedaj me pa zanima ali se lahko in kam pritožim, saj smatram, da so na radar ujeli galeba. Poleg tega moja tablica ni vidna :P

49937836_10213795637708213_4283741436899229696_n.jpg.136869d1dba7842e42cc76a4b87a2409.jpg

Na njihov naslov pošlji "pritožbo" in predvsem najdi ustrezno temo :ras:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Na njihov naslov pošlji "pritožbo" in predvsem najdi ustrezno temo :ras:

sej je ustrezna tema :P

razn če si mislil, da bi v hišne ljubljenčke prenesel 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, DAMI34 pravi:

sej je ustrezna tema :P

razn če si mislil, da bi v hišne ljubljenčke prenesel 

Za tja smo vsi mi :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Pozdravljeni

Od mestnega redarstva sem prejel kazen za prekoračeno hitrost, ker naj bi baje vozil 120km/h na omejitev 50km/h. Sedaj me pa zanima ali se lahko in kam pritožim, saj smatram, da so na radar ujeli galeba. Poleg tega moja tablica ni vidna :P

49937836_10213795637708213_4283741436899229696_n.jpg.136869d1dba7842e42cc76a4b87a2409.jpg

s pritožbo ne boš uspel,jer to ni galeb..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se ti pacient pripiči iz stranske na prednostno in ne moreš preprečit. Trezn ampak očitno nor. Danes.

20190114_202042.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sesir pravi:

Vedu je,da ga prodajas...

Ko bi ti vedu kak me vse boli.

Žena piše, jaz še narekujem komaj.

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, isarajli1 pravi:

Ko bi ti vedu kak me vse boli.

Žena piše, jaz še narekujem komaj.

Sem hotu napisat jebes pleh...slabo to...glej pozitivno...doma si in ne v bolnici in za bolecine bos dobu dnar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, sesir pravi:

Sem hotu napisat jebes pleh...slabo to...glej pozitivno...doma si in ne v bolnici in za bolecine bos dobu dnar...

Ah, za pleh mi je ravno. Pišem lahk :), boli itak, ni pa hudo, no, odvisn za koga. Lahk bi se pa končalo tragično za najmanj 4, ker idiot ne gleda znakov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!